Domů » Krása a móda » Jak si udržet mladistvou pleť. Zkuste jednoduché fígle Francouzek
fílgle Francouzek
Fílgle Francouzek jak na krásnou pleť Zdroj:123RF.com
Krása a móda

Jak si udržet mladistvou pleť. Zkuste jednoduché fígle Francouzek

Zdravá a svěží pleť, to je bezpochyby priorita Francouzek. Chcete se naučit pár jejich jednoduchých triků a mít pleť krásnou a svěží?

Francouzky jsou proslulé svou elegancí. Mnohé ženy by se mohly jejich stylem inspirovat. A také to dělají. Jak je to s ošetřením pleti? Zapátrali jsme a našli fígle Francouzek, které používají k tomu, aby jejich pleť byla krásná a zářivá.

Kvalitní péče je na prvním místě

Předně je třeba připomenout, že kvalitní péče v podobě krémů a olejů je pro Francouzky obecně mnohem důležitější, než dokonalý make-up nebo účes. Naopak v tomto směru volí elegantní nedbalost, která v kombinaci s věčně mladistvou tváří tvoří okouzlující celek. Až někdy máme pocit, že se díváme na umělecké dílo – krásné ve své (ne)dokonalosti.

Oleje jsou ve Francii in

Kvalitní krémy a oleje jsou základním stavebním prvkem kosmetické výbavy každé Francouzky. Jejich používání se předává z generace na generac. A tak Francouzky často zůstávají u značky ověřené maminkou, či dokonce babičkou. Jedním z dalších produktů, které často používají, jsou oleje. Ty mají ve Francii mnohem delší tradici než u nás. Tady jejich obliba vzrostla až teprve před pár lety.

Přírodní kosmetika ano, ale

Přírodní kosmetika má ve Fracii také zelenou, ale zde Francouzky balancují. Mají rády přírodní produkty, ale vždy vyžadují jejich maximální účinek.  Samozřejmě nemusíme jezdit hned do Francie, abychom si stejný luxus dopřály i my. Krémy a oleje obsahující přírodní ingredience, zpracované za pomoci moderních vědeckých postupů tak, aby byly co nejúčinnější, jsou k dostání i u nás. A oblíbily si je i leckteré známé osobnosti.

Tipy Francouzek k péči o pleť

Ptáte se, jak dosáhnout hebké pleti? Zkuste micelární vody místo klasické kohoutkové vody. Ta je pro jemnou pleť na obličeji často příliš tvrdá a zbytečně ji vysušuje. Pokud se nechcete vody vzdát, alespoň ji nechte před použitím odstát.

Led proti únavě

I po obyčejné vodě Francouzka sáhne, ale pozor! V ledovém skupenství. To je skvělé tehdy, když se cítíte unavená. Ledový obklad pleť okamžitě vypne! Tenhle trik ocení po náročném dni v práci nebo druhý den po večírku snad každá žena.

Správný životní styl

Dostáváme se k nejdůležitějšímu bodu, a to je správný životní styl. Francouzky dodržují minimálně sedmihodinový spánkový režim. Neméně důležitý je i režim pitný. Čím více sklenic vody vypijete, tím spokojenější vaše pleť bude.

Cukry škodí pleti víc než tuky

Co se jídla týče, nemusíte tolik řešit tuky, jako cukry. Ty jsou pro pleť více škodlivé a způsobují různé neduhy např. akné. Francouzka si ráda dá sýrový talíř, ale obloukem se vyhne čokoládě.

A jaké fígle pro udržení své pleti v kondici používáte vy?

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Redakce DámskáLiga.cz

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář