Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Jak si udržet mladistvou pleť. Zkuste jednoduché fígle Francouzek

Zdravá a svěží pleť, to je bezpochyby priorita Francouzek. Chcete se naučit pár jejich jednoduchých triků a mít pleť krásnou a svěží?
fílgle Francouzek
Fílgle Francouzek jak na krásnou pleť

Francouzky jsou proslulé svou elegancí. Mnohé ženy by se mohly jejich stylem inspirovat. A také to dělají. Jak je to s ošetřením pleti? Zapátrali jsme a našli fígle Francouzek, které používají k tomu, aby jejich pleť byla krásná a zářivá.

Kvalitní péče je na prvním místě

Předně je třeba připomenout, že kvalitní péče v podobě krémů a olejů je pro Francouzky obecně mnohem důležitější, než dokonalý make-up nebo účes. Naopak v tomto směru volí elegantní nedbalost, která v kombinaci s věčně mladistvou tváří tvoří okouzlující celek. Až někdy máme pocit, že se díváme na umělecké dílo – krásné ve své (ne)dokonalosti.

Oleje jsou ve Francii in

Kvalitní krémy a oleje jsou základním stavebním prvkem kosmetické výbavy každé Francouzky. Jejich používání se předává z generace na generac. A tak Francouzky často zůstávají u značky ověřené maminkou, či dokonce babičkou. Jedním z dalších produktů, které často používají, jsou oleje. Ty mají ve Francii mnohem delší tradici než u nás. Tady jejich obliba vzrostla až teprve před pár lety.

Přírodní kosmetika ano, ale

Přírodní kosmetika má ve Fracii také zelenou, ale zde Francouzky balancují. Mají rády přírodní produkty, ale vždy vyžadují jejich maximální účinek.  Samozřejmě nemusíme jezdit hned do Francie, abychom si stejný luxus dopřály i my. Krémy a oleje obsahující přírodní ingredience, zpracované za pomoci moderních vědeckých postupů tak, aby byly co nejúčinnější, jsou k dostání i u nás. A oblíbily si je i leckteré známé osobnosti.

Tipy Francouzek k péči o pleť

Ptáte se, jak dosáhnout hebké pleti? Zkuste micelární vody místo klasické kohoutkové vody. Ta je pro jemnou pleť na obličeji často příliš tvrdá a zbytečně ji vysušuje. Pokud se nechcete vody vzdát, alespoň ji nechte před použitím odstát.

K TÉMATUMeloun a jeho úžasné vlastnosti! Omládnete

Led proti únavě

I po obyčejné vodě Francouzka sáhne, ale pozor! V ledovém skupenství. To je skvělé tehdy, když se cítíte unavená. Ledový obklad pleť okamžitě vypne! Tenhle trik ocení po náročném dni v práci nebo druhý den po večírku snad každá žena.

Správný životní styl

Dostáváme se k nejdůležitějšímu bodu, a to je správný životní styl. Francouzky dodržují minimálně sedmihodinový spánkový režim. Neméně důležitý je i režim pitný. Čím více sklenic vody vypijete, tím spokojenější vaše pleť bude.

Cukry škodí pleti víc než tuky

Co se jídla týče, nemusíte tolik řešit tuky, jako cukry. Ty jsou pro pleť více škodlivé a způsobují různé neduhy např. akné. Francouzka si ráda dá sýrový talíř, ale obloukem se vyhne čokoládě.

A jaké fígle pro udržení své pleti v kondici používáte vy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Monstera se netěší popularitě jenom díky svému stálezelenému vzhledu a líbivým listům, které do domu vnesou trochu exotiky. Je oblíbená i díky snadnosti pěstování. I když pochází z tropických deštných pralesů, v našich českých podmínkách se jí daří opravdu skvěle.
Mnoho z nás pěstuje pokojové květiny ve svých bytech. A mnoho z těchto bytů má balkon (i když největším luxusem pro pěstitele je slunná lodžie, kterou lze proměnit v rozkvetlou zahradu). Nicméně pěstování květin na balkoně (tzv. balkónovek) se poněkud liší od běžného pěstování květin uvnitř bytů a domů. V čem konkrétně a jak se o balkónovky starat se dočtete v článku.
Suchý šampon je typ vlasového přípravku, který omezuje mastnotu a nečistoty ve vlasech. Na rozdíl od mokrých šamponů a kondicionérů lze suchý šampon nanášet na vlasy, když jsou suché – a právě odtud získal svůj název. Suchý šampon není nutné z vlasů vymývat a obvykle se nanáší na temeno hlavy a další oblasti, kde se může viditelně hromadit olej a lesk.
V současnosti se ženy dělí převážně na dvě skupiny. Některé nedají dopustit na menstruační kalíšek, jiné vždy raději sáhnou po klasických vložkách nebo tampónech. Před časem však na náš trh dorazily i menstruační kalhotky. Pokud se tedy rozhodujete, po čem sáhnete zrovna vy, čtěte dál.
Amber Rachdi bydlí v americkém městě Troutdale a většina jejího mladí se točila kolem enormní obezity, vážila totiž neskutečných 300 kilogramů. Tato mladá žena po jistý čas vůbec neřešila, množství a skladbu svého jídelníčku, proto se prakticky vyjedla až do extrémních rozměrů. Zdravotní stav jí ale donutil zhubnout. Jak se jí to podařilo? Pojďte se podívat.
Dopadlo to skvěle – podařilo se vám úspěšně obhájit titul bakaláře. Tři roky snažení, učení, skládání zkoušek a trávení spousty času nad psaním bakalářky přinesly zasloužené ovoce a vy si můžete před jméno hrdě začít psát titul Bc. Co ale dál? Stačí vám to, nebo byste rádi pokračovali dál? Magisterské studium rozhodně není k zahození a díky němu se vám otevřou zase úplně nové možnosti. A kdy jindy se pustit do dalšího studia, než právě teď – protože čím budete starší, tím to půjde o něco tíž.
Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Máte něco málo našetřeno a své úspory schováváte pod polštářem doufajíc, že vám je inflace “nesežere”? Bohužel inflace dosáhne i na vaše úspory, které sídlí na běžném účtu. Aby došlo naopak k jejich zhodnocení, vyplatí se je investovat. Do čeho? To je už na vás. Ať už se rozhodnete pro akcie, nemovitosti, dluhopisy nebo pro spořící účet, pomůžou vám knihy o investování, které vás navedou na tu správnou cestu.

Nepřehlédněte

Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek