Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Jak si udržet mladistvou pleť. Zkuste jednoduché fígle Francouzek

Zdravá a svěží pleť, to je bezpochyby priorita Francouzek. Chcete se naučit pár jejich jednoduchých triků a mít pleť krásnou a svěží?
fílgle Francouzek
Fílgle Francouzek jak na krásnou pleť

Francouzky jsou proslulé svou elegancí. Mnohé ženy by se mohly jejich stylem inspirovat. A také to dělají. Jak je to s ošetřením pleti? Zapátrali jsme a našli fígle Francouzek, které používají k tomu, aby jejich pleť byla krásná a zářivá.

Kvalitní péče je na prvním místě

Předně je třeba připomenout, že kvalitní péče v podobě krémů a olejů je pro Francouzky obecně mnohem důležitější, než dokonalý make-up nebo účes. Naopak v tomto směru volí elegantní nedbalost, která v kombinaci s věčně mladistvou tváří tvoří okouzlující celek. Až někdy máme pocit, že se díváme na umělecké dílo – krásné ve své (ne)dokonalosti.

Oleje jsou ve Francii in

Kvalitní krémy a oleje jsou základním stavebním prvkem kosmetické výbavy každé Francouzky. Jejich používání se předává z generace na generac. A tak Francouzky často zůstávají u značky ověřené maminkou, či dokonce babičkou. Jedním z dalších produktů, které často používají, jsou oleje. Ty mají ve Francii mnohem delší tradici než u nás. Tady jejich obliba vzrostla až teprve před pár lety.

Přírodní kosmetika ano, ale

Přírodní kosmetika má ve Fracii také zelenou, ale zde Francouzky balancují. Mají rády přírodní produkty, ale vždy vyžadují jejich maximální účinek.  Samozřejmě nemusíme jezdit hned do Francie, abychom si stejný luxus dopřály i my. Krémy a oleje obsahující přírodní ingredience, zpracované za pomoci moderních vědeckých postupů tak, aby byly co nejúčinnější, jsou k dostání i u nás. A oblíbily si je i leckteré známé osobnosti.

Tipy Francouzek k péči o pleť

Ptáte se, jak dosáhnout hebké pleti? Zkuste micelární vody místo klasické kohoutkové vody. Ta je pro jemnou pleť na obličeji často příliš tvrdá a zbytečně ji vysušuje. Pokud se nechcete vody vzdát, alespoň ji nechte před použitím odstát.

K TÉMATU  Kosmetický zázrak jménem roller: Přírodní kámen, který je klíčem ke kráse

Led proti únavě

I po obyčejné vodě Francouzka sáhne, ale pozor! V ledovém skupenství. To je skvělé tehdy, když se cítíte unavená. Ledový obklad pleť okamžitě vypne! Tenhle trik ocení po náročném dni v práci nebo druhý den po večírku snad každá žena.

Správný životní styl

Dostáváme se k nejdůležitějšímu bodu, a to je správný životní styl. Francouzky dodržují minimálně sedmihodinový spánkový režim. Neméně důležitý je i režim pitný. Čím více sklenic vody vypijete, tím spokojenější vaše pleť bude.

Cukry škodí pleti víc než tuky

Co se jídla týče, nemusíte tolik řešit tuky, jako cukry. Ty jsou pro pleť více škodlivé a způsobují různé neduhy např. akné. Francouzka si ráda dá sýrový talíř, ale obloukem se vyhne čokoládě.

A jaké fígle pro udržení své pleti v kondici používáte vy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Grill párty, ale i tradiční české opékání se těší stále větší popularitě! Není tak divu, že se mění i zvyklosti ohledně vybavení letních teras či pergol. V současné době zde už nenajdete jen pohodlné posezení pro rodinu a přátele, ale i další kusy praktického nábytku, které poskytují cenný úložný prostor na věci, které je vhodné mít při trávení volného času venku po ruce.
Zařizování ložnice je poněkud obtížné. Přece jen chceme z místnosti vykouzlit oázu klidu, do které se budeme každý den velice rádi vracet. Mnohdy se však stane, že sáhneme po něčem zcela jiném, než co do ložnice patří a rázem je příjemný pocit z ní fuč. Zkrátka a dobře tam neproudí ta energie, která by přispívala ke kvalitnímu spánku. Naštěstí je tu ale stále feng-šuej, podle kterého se můžeme řídit.
V posledních letech jsou stále populárnější hesla jako speed hiking nebo fast hiking. Oblečení, obuv a vybavení určené pro tyto aktivity se objevují v kolekcích nejznámějších výrobců. Co to ale je a co to obnáší? Zveme vás k přečtení krátkého článku na toto téma.
Animované filmy mají právě teď v kinech žně. Sázkou na jistotu je bezesporu Toy Story 4: Příběh hraček, který sklízí samou chválu. Pro nejmenší jsou tu Angry Birds ve filmu 2, oživlý svět stavebnice přináší Playmobil ve filmu a čerstvým přírůstkem je zvířecí animák Psí kusy. Napovíme, na co s dětmi nebo celou rodinou vyrazit.
Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek