Domů » Reklama » Testujeme nejpopulárnější dietu v Evropě. Viktor ji zkouší s 16 kilogramy nadváhy. FOTO
Reklama Zdraví

Testujeme nejpopulárnější dietu v Evropě. Viktor ji zkouší s 16 kilogramy nadváhy. FOTO

dietu
Viktor vyzkoušel populární StockholmDiet.com v Evropě a shodil 16 kg
Hledáte efektivní a zároveň chutnou dietu, která vám bude vyhovovat? V současné době je na vzestupu dieta, která tyto podmínky splňuje, jaká?

V současné době je na vzestupu velice populární exkluzivní individuální dietní program StockholmDiet.com. Garantuje svým klientům rychlé a snadné hubnutí. Proto se na efektivnost diety ptáme Viktora, který jí vyzkoušel. Dokázal zhubnout 16 kilogramů tuku rychle a bezbolestně tím, že se držel několika jednoduchých pravidel.

Proč jste si vybral Stockholmskou dietu?


O Stockholmské dietě jsem věděl z doslechu a díky článkům na internetu. Nikdy jsem si ale nemyslel, že dokáže dieta vyřešit mé problémy a tak jsem jí nevěnoval přílišnou pozornost. Potom ale začala tchýně Stockholmskou dietu držet a já si jejích výsledků nemohl nevšimnout. Hubla tak rychle, že jsem si toho všiml při našem každém setkání. Kromě toho byla viditelně šťastnější a spokojenější. Nejsem osoba, která věří reklamám a okamžitě nakupuje všechny produkty z letáků, ale v tomto případě jsem měl výsledky doslova před očima.

dietu
Viktor přijal 10denní výzvu Stockholmské stravy a shodil 16 kg

Jak u vás dieta probíhala?


Dokončil jsem test na oficiálních webových stránkách a obdržel výsledky. Následně jsem se musel držet několika sepsaných instrukcí. Všechny potřebné suroviny byly dostupné v klasických obchodech a k mému překvapení jsem při zdravém stravování i ušetřil. Během prvního týdne jsem hubnul kilo denně. Nemyslete si, že jsem každý den snědl jednu mrkev a kousek zelí. Jídla z dietního plánu byla nesmírně jednoduchá a chutná a nikdy jsem tak neměl hlad. Já osobně bych ani Stockholmskou dietu nenazýval “dietou”, protože toto slůvko může spoustu lidí odradit. Jedná se zkrátka o stravovací plán se skvělými receptory  připravenými experty tak, aby vám zajistily výsledky. Každý se diví, když řeknu, že jsem zhubnul tolik kil, aniž bych jednou jedinkrát navštívil posilovnu. Samozřejmě, že tou největší změnou je ranní pohled do zrcadla. Štíhlejší postava vám umožní získat ztracené sebevědomí, což platí i v mém věku. Co ale v zrcadle neuvidíte je nesmírná dušení pohoda, více energie a radost ze života, kterých si teď mohu užívat. Dieta mi sice neubrala ztracené roky života, ale díky několika jednoduchým pravidlům mi ubrala přes 16 kilo, což se na mě pocitově projevilo, jako kdybych opravdu omládl o 16 let.

dietu
StockholmDiet.com – zhubněte s lahodnými receptySe serverem StockholmDiet.com zhubnete tím, že budete jíst svá oblíbená jídla. Začněte s bezplatným testem a zhubněte za 7 dní!


Co byste doporučil ostatním, kteří chtějí zhubnout?

dietu


Rychlé a snadné hubnutí není mýtus! Když se dívám kolem sebe, přijde mi, že nadváha trápí spoustu lidí. Spousta z nich si přitom sama sobě nalhává, že je to OK. Myslíte si, že změna životního stylu je komplikovaná? Stačí, když se začnete držet rad dietních expertů stojících za Stockholmskou dietou a změna vašeho životního stylu malá, ale nesmírně efektivní. Efektivita diety a rychlost zajištění výsledků. Jsem rád, že svými výsledky mohu motivovat ostatní.

Není to jen další obyčejná dieta – je to vaše rozhodnutí žít lepší život bez kil navíc. ZAČNĚTE ZDE A NYNÍ vyplněním jednoduchého testu zdarma!