Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Roztrhané silonky na dračku! Gucci šokoval a uspěl

Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.
gucci silonky
Značka Gucci přišla na trh s roztrhanými silonkami. (foto: 123RF.com)

02. 04. 2021

Pokud patříte k milovníkům značky Gucci, která je dnes nejen jednou z nejkvalitnějších, ale také jednou z nejoblíbenějších a nejdražších, určitě jste byli naprosto u vydržení z posledního nabízeného produktu. Touto novinkou byly Gucci silonky, které však nebyly takové, na jaké jste běžně zvyklí. Byly totiž roztrhané. 

Gucci šokoval, ale uspěl 

Mnozí lidé při pohledu na nabízené silonky začaly kývat hlavou a ťukat si na čelo. Přece se roztrhané silonky, které vypadají, jako kdyby se na nich vyřádila kočka, nemohou octnout v nabídce prestižní značky! A už vůbec se nemohou prodávat za 146 liber, což je v přepočtu skoro čtyři a půl tisíce korun! 

Jenže nebyl to žádný aprílový žertík, ke kterému došlo s několikaměsíčním zpožděním. Jednalo se o opravdu seriózně nabízený produkt, který, i když mnohé velice šokoval, uspěl. Už během několika hodin byly vyprodané. Tak moc se po roztrhaných silonkách zaprášilo. A opět se potvrdilo to, jak marniví dokážou lidé být.  

Značka nešokovala poprvé 

Je však třeba konstatovat, že značka Gucci tímto stylem nešokovala poprvé. Už v minulosti se objevila s podobnými produkty. Byly jím třeba lacláče špinavé od bláta nebo špinavé tenisky. I tyto kousky se prodávaly za astronomické částky, a i tyto kousky byly vyprodané dřív, než člověk stihl mrknout okem.  

Gucci silonky pobouřily širokou veřejnost, měly však svůj úkol 

Vraťme se však zpátky k silonkám, na které poukázal instagramový účet pyšnící se více jak dvěma miliony fanoušků. Právě zde se poprvé začaly hromadit pobouřené komentáře, kterých přibývalo každou vteřinou. Kromě pobouřených reakcí se však člověk mohl při čtení komentářů i pobavit. Samozřejmě, že se ozvala celá řada vtipálků, jež vtipy zrovna nešetřili.  

I když se silonky mohly jevit jako něco, co se veřejnosti trochu vysmívá nebo co se nemůže brát vážně, měly svůj úkol. Gucci přece jenom není společnost, která by si chtěla dovolit takové vtípky směřované na své klienty.  

K TÉMATU  Skryjte svůj věk za dokonalý krátký účes. Budete in

Důvodem novinky v nabídce byla touha setřít jakési hranice stanovené mezi minulostí a přítomností. Italská společnost je proslulá tím, že miluje opotřebované věci. Navíc s takovými věcmi denně přicházíme do kontaktu. Proč se z nich nepokusit udělat trend, vždyť opotřebovanost je tak super! 

Ze stejného důvodu se nabízely džínové montérky s efektem skvrn od trávy, které každý člověk moc dobře zná. I když je pravdou, že opotřebovanost z dílny společnosti Gucci “leze” trochu více do peněz. 

Nové pohledy na kultovní tkaninu 

Dalo by se říct, že značka Gucci se snaží trochu experimentovat a zjišťuje, co je ochotná veřejnost přijmout a za co je ochotná utratit peníze. Neustále tak objevuje nové pohledy na kultovní tkaninu a snaží se s pomocí různých technik praní zničit hranice, které se kdysi stanovily.  

Ano, jak již možná tušíte, roztrhané Gucci silonky stejně jako džínové lacláče od trávy, které se tehdy prodávaly za více jak pětadvacet tisíc korun, jsou vyrobené s pomocí speciálních technik. Jsou samozřejmě ošetřeny tak, aby jim tento ošuntělý dojem nějakou dobu vydržel.  

Podobným směrem jdou i jiné světově známé značky 

Pravdou je, že značka Gucci opravdu není ojedinělou značkou. V podobných stopách se rozhodla jít i celá řada dalších společností, jako je kupříkladu také velice oblíbený a luxusní značka Ralph Lauren. Ta se před nějakou dobou objevila na trhu s pracovním overalem za bezmála dvacet tisíc korun, který měl však prošoupaná kolena a sepraný efekt.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Overal je hlavním trendem číslo jedna. Jak ho nosit a nenosit?

Módní trendy roku 2021 jsou tady! Co si letos pořídit do šatníku?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Třešně a višně jsou jedny z nejčastěji pěstovaných ovocných stromů na pozemcích a zahradách u rodinných domků. To není překvapivé, protože všechny odrůdy třešní jsou chutné, zdravé a ideální pro konzumaci přímo ze stromu. Stojí za to zjistit, jak tuto rostlinu správně pěstovat a jak vybrat nejlepší odrůdy třešní, které každoročně poskytnou bohatou úrodu. Řekneme vám také, jaká může být cena třešní a kde je nejlépe koupit.
Plánujete svou letošní dovolenou? Nelákalo by vás však pouze ležení u moře, ale spíše aktivní dovolená? Vaše kroky mohou směřovat na Kostariku – zemi adrenalinu a zážitků.
Costume Institute Gala neboli Met Gala. Největší a nejvýznamnější charitativní akce módního světa konaná každoročně první květnové pondělí ve prospěch Metropolitan Museum of Art v New Yorku. Po dvou letech je konečně zpátky, a to ve své plné kráse a extravaganci.
Většina z nás si určitě ještě pamatuje na studentská léta, kdy se v hodinách biologie učilo rozdělení pohlavních hormonů na ženské a mužské. Ačkoliv je testosteron považován za mužský pohlavní hormon, má své čestné místo i v ženském těle. Víte, proč?
Letos se konal již osmadvacátý ročník hudebních Cen Anděl. Uděluje se celkem čtrnáct ocenění ve čtrnácti kategoriích. Hned tři interpreti získali každý po dvou soškách, takže letošní ročník nemá jasného vítěze.
Přejí si vaše děti pod stromeček chlupatého mazlíčka? Než to definitivně zavrhnete, vezměte v potaz, že "psí terapie" může příznivě ovlivnit jejich zdraví, konkrétně případné alergie i obezitu dětí. Jak je to možné?
Chcete-li být sebevědomé bytosti, které mají vlastní názor a umí asertivně jednat, bude dobré, když se zaměříte na vlastní intuici. Ta lze trénovat na více úrovních. Pokud jste tímto tématem nepolíbení, nezoufejte. Na následujících řádcích si totiž povíme vše podstatné o tom, co má na rozvoj intuice vliv. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi. Co je to intuice a proč se vyplatí jí naslouchat?
Jak poznat u dětí, že se objevily neštovice? Jak se správně o pupínky na dětské pokožce postarat a co dělat, aby pupínky co nejrychleji zmizely, nejlépe bez pozdějších jizviček?
Během akce Beach for Disney Sand Magic 2018 vyrostly na pláži nizozemského Oostende obrovské skulptury z písku. Oslavily tak 90 let od vzniku Mickey Mouse, ikonické postavičky studia Disney. Díla z písku představují jednotlivé pohádky, ale dominantou je kouzelný hrad, který má společnost v logu.
Práškový vitamínový boom, který jsme zažívali ještě před pěti nebo deseti lety, už pominul. Každý, kdo jí zdravě a vyváženě, ví, že vitamíny v prášcích jsou naprostá zbytečnost. Tedy až na výjimky.
Postel ukrytá v knihovně nebo sedačka, která se sama přestaví na palandu. Chytré a praktické řešení prostoru doma nabízí originální nábytek budoucnosti. Tyto nápady ale nepůsobí jen jako snaha o získání prostoru za každou cenu. Mnohá řešení jsou vysoce praktická z důvodu účelnosti, jako zasouvací botník pod schody do patra.

Výběr článků

Příroda se po zimě pomalu probouzí ze spánku. To samé platí také o našem těle, které v chladných měsících fungovalo v trochu jiném režimu. A právě teď, kdy jaro začíná nabírat na síle, je ten správný čas nastartovat očistu organismu a dopřát si svěží probuzení. Jednou z možností je detox jednotlivých orgánů, které zkrátka pro zdravé tělo i mysl musí šlapat jak hodinky. Pojďme se společně mrknout na podrobnosti.
Semínka se do naší zdravé stravy začala postupně dostávat v minulém desetiletí. Nyní jsou už stále častější přísadou v naší kuchyni. Nicméně pořád je mnoho těch, kteří si neuvědomují, jak zdravý přínos pro nás semínka v pokrmech mají. Některá z nich jsou označována dokonce za superpotraviny, což jen dotvrzuje, jak důležitá pro organismus mohou semínka být.
Rádi utrácíte, ale kolikrát si říkáte, že už máte tolik věcí, až je není kam dávat? V tom případě se zamyslete nad tím, za co utrácíte a jestli náhodou není lepší místo utrácení investovat do něčeho, co se vám skutečně vyplatí.

Nepřehlédněte

Možná jste o ní nikdy neslyšela a možná naopak ano. Slovo henna se v posledních letech skloňuje ve všech pádech a zaznívají o ní kladné ale i negativní názory. Jak to s hennou vlastně je a na co všechno ji můžete využít? Pro koho se vlastě hodí nejlépe a kdo by na její barvení měl raději zapomenout? A dá se hennou i tetovat? Vše se dozvíte v článku.
Když jsme se s manželem nastěhovali do nového domu po rekonstrukci, pořád se nám na něm něco nezdálo. Sem tam se ozývaly zvláštní loupavé zvuky - a omítka se loupala na místech, kde nebyl žádný důvod k vlhkosti. Nakonec jsme v domě prostě a jednoduše necítili dobře. Tenkrát jsme spojení "energetický úklid" vůbec neznali.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek