Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Roztrhané silonky na dračku! Gucci šokoval a uspěl

Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.
gucci silonky
Značka Gucci přišla na trh s roztrhanými silonkami. (foto: 123RF.com)

02. 04. 2021

Pokud patříte k milovníkům značky Gucci, která je dnes nejen jednou z nejkvalitnějších, ale také jednou z nejoblíbenějších a nejdražších, určitě jste byli naprosto u vydržení z posledního nabízeného produktu. Touto novinkou byly Gucci silonky, které však nebyly takové, na jaké jste běžně zvyklí. Byly totiž roztrhané. 

Gucci šokoval, ale uspěl 

Mnozí lidé při pohledu na nabízené silonky začaly kývat hlavou a ťukat si na čelo. Přece se roztrhané silonky, které vypadají, jako kdyby se na nich vyřádila kočka, nemohou octnout v nabídce prestižní značky! A už vůbec se nemohou prodávat za 146 liber, což je v přepočtu skoro čtyři a půl tisíce korun! 

Jenže nebyl to žádný aprílový žertík, ke kterému došlo s několikaměsíčním zpožděním. Jednalo se o opravdu seriózně nabízený produkt, který, i když mnohé velice šokoval, uspěl. Už během několika hodin byly vyprodané. Tak moc se po roztrhaných silonkách zaprášilo. A opět se potvrdilo to, jak marniví dokážou lidé být.  

Značka nešokovala poprvé 

Je však třeba konstatovat, že značka Gucci tímto stylem nešokovala poprvé. Už v minulosti se objevila s podobnými produkty. Byly jím třeba lacláče špinavé od bláta nebo špinavé tenisky. I tyto kousky se prodávaly za astronomické částky, a i tyto kousky byly vyprodané dřív, než člověk stihl mrknout okem.  

Gucci silonky pobouřily širokou veřejnost, měly však svůj úkol 

Vraťme se však zpátky k silonkám, na které poukázal instagramový účet pyšnící se více jak dvěma miliony fanoušků. Právě zde se poprvé začaly hromadit pobouřené komentáře, kterých přibývalo každou vteřinou. Kromě pobouřených reakcí se však člověk mohl při čtení komentářů i pobavit. Samozřejmě, že se ozvala celá řada vtipálků, jež vtipy zrovna nešetřili.  

I když se silonky mohly jevit jako něco, co se veřejnosti trochu vysmívá nebo co se nemůže brát vážně, měly svůj úkol. Gucci přece jenom není společnost, která by si chtěla dovolit takové vtípky směřované na své klienty.  

K TÉMATU  Máte suché a popraskané rty? Zima je prevít! Uleví vám 3 základní potraviny

Důvodem novinky v nabídce byla touha setřít jakési hranice stanovené mezi minulostí a přítomností. Italská společnost je proslulá tím, že miluje opotřebované věci. Navíc s takovými věcmi denně přicházíme do kontaktu. Proč se z nich nepokusit udělat trend, vždyť opotřebovanost je tak super! 

Ze stejného důvodu se nabízely džínové montérky s efektem skvrn od trávy, které každý člověk moc dobře zná. I když je pravdou, že opotřebovanost z dílny společnosti Gucci “leze” trochu více do peněz. 

Nové pohledy na kultovní tkaninu 

Dalo by se říct, že značka Gucci se snaží trochu experimentovat a zjišťuje, co je ochotná veřejnost přijmout a za co je ochotná utratit peníze. Neustále tak objevuje nové pohledy na kultovní tkaninu a snaží se s pomocí různých technik praní zničit hranice, které se kdysi stanovily.  

Ano, jak již možná tušíte, roztrhané Gucci silonky stejně jako džínové lacláče od trávy, které se tehdy prodávaly za více jak pětadvacet tisíc korun, jsou vyrobené s pomocí speciálních technik. Jsou samozřejmě ošetřeny tak, aby jim tento ošuntělý dojem nějakou dobu vydržel.  

Podobným směrem jdou i jiné světově známé značky 

Pravdou je, že značka Gucci opravdu není ojedinělou značkou. V podobných stopách se rozhodla jít i celá řada dalších společností, jako je kupříkladu také velice oblíbený a luxusní značka Ralph Lauren. Ta se před nějakou dobou objevila na trhu s pracovním overalem za bezmála dvacet tisíc korun, který měl však prošoupaná kolena a sepraný efekt.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Overal je hlavním trendem číslo jedna. Jak ho nosit a nenosit?

Módní trendy roku 2021 jsou tady! Co si letos pořídit do šatníku?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Podle statistik nejen u nás, ale i v Evropě, žije každé desáté dítě v nové rodině, kde je pouze jeden rodič jejich vlastní. Často tam žijí s nevlastními sourozenci, nebo se s nimi setkávají v rámci různých programů a dohod rozvedených rodičů o víkendech, prázdninách či svátcích. Společné soužití takové rodiny není zpočátku vůbec jednoduché.
Možná i u sebe můžete s nástupem zimy pozorovat přeměnu svých rukou. Najednou někam zmizí hebká a na dotyk příjemná pokožka a ruce se stanou nevzhlednými a drsnými. Z kůže se mohou olupovat drobné šupinky, může praskat a některá místa mohou být bolestivá na dotyk. Co si s tím tedy počít?
Začalo to jednou ve sprše. Asi po páté jsem si kontrolovala prsa. Měla bych to samozřejmě dělat častěji, když vím, že prababička měla ve svých 82 letech diagnostikovaný nádor, ale není čas. A taky jsem kojila, takže jsem ve skupině žen, které jsou proti rakovině prstu více chráněné. Tak to aspoň píšou na internetu. Bohužel jsem si ten den nahmatala bulku v prsu. Co teď? Mám to řešit? Nebo ne?
Máte pocit, že vy nebo někdo ve vašem okolí tráví v práci mnohem víc času, než je zdravé? Je pro vás práce na prvním místě a to jediné, o čem dokážete mluvit, jsou pracovní záležitosti? Možná vás dostihl workoholismus, který dnes není nic výjimečného. V době, kdy lidé chtějí především uspět, něco dokázat a být bohatými se workoholismu poměrně daří. Lidé kladou profesní život na první příčku žebříčku priorit, rodinné záležitosti se odsouvají na neurčito. Jen málokdo si ale uvědomuje, že trpět workoholismem je špatně.
Vzhled dnes hraje hlavní roli. Na základě celkové vizáže si vytváříme první dojmy a názory na druhého člověka. Hodnotíme v čem přišel, jestli má mastné vlasy nebo jak na tom jsou jeho nehty. Ano, i nehty o člověku mnoho prozradí. Zejména to, jestli dbá na detaily či nikoliv.
Jsou aspekty, které pleti ubližují celoročně, nehledě na aktuální roční období. Řadí se mezi ně stres, nedostatek spánku, nevhodná strava bez patřičných živin, nedostatek pitného režimu, nedostatek pohybu a fyzických aktivit, kouření anebo používání nevhodné kosmetiky. Předně na podzim lidé zažívají nejvyšší psychickou zátěž, deprese a splín. To všechno se dokáže podepsat na fyzickém zdraví, včetně vzhledu.
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
I když je pouze otázkou, jestli se v létě dostaneme k vodě, na koupaliště nebo na dovolenou, neznamená to, že bychom měli přestat pracovat na své postavě. Štíhlá figura nám dodává sebevědomí, což je v dnešní době velmi důležité. Pokud vás však nebaví klasický běh, stojí za zvážení pilates.  

Nepřehlédněte

Aby byla naše pleť krásná a dokonalá po celý rok, je zapotřebí věnovat ji tu správnou péči. Součástí zimní péče o pokožku by měla být kromě ochrany proti mrazu i dostatečná hydratace. Jakými pravidly je dobré se v zimě řídit, abychom si udržely mladistvý vzhled a zdravou pleť?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek