Úterý , 28. 03. 2023

Soňa

Roztrhané silonky na dračku! Gucci šokoval a uspěl

Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.
gucci silonky
Značka Gucci přišla na trh s roztrhanými silonkami. (foto: 123RF.com)

02. 04. 2021

Pokud patříte k milovníkům značky Gucci, která je dnes nejen jednou z nejkvalitnějších, ale také jednou z nejoblíbenějších a nejdražších, určitě jste byli naprosto u vydržení z posledního nabízeného produktu. Touto novinkou byly Gucci silonky, které však nebyly takové, na jaké jste běžně zvyklí. Byly totiž roztrhané. 

Gucci šokoval, ale uspěl 

Mnozí lidé při pohledu na nabízené silonky začaly kývat hlavou a ťukat si na čelo. Přece se roztrhané silonky, které vypadají, jako kdyby se na nich vyřádila kočka, nemohou octnout v nabídce prestižní značky! A už vůbec se nemohou prodávat za 146 liber, což je v přepočtu skoro čtyři a půl tisíce korun! 

Jenže nebyl to žádný aprílový žertík, ke kterému došlo s několikaměsíčním zpožděním. Jednalo se o opravdu seriózně nabízený produkt, který, i když mnohé velice šokoval, uspěl. Už během několika hodin byly vyprodané. Tak moc se po roztrhaných silonkách zaprášilo. A opět se potvrdilo to, jak marniví dokážou lidé být.  

Značka nešokovala poprvé 

Je však třeba konstatovat, že značka Gucci tímto stylem nešokovala poprvé. Už v minulosti se objevila s podobnými produkty. Byly jím třeba lacláče špinavé od bláta nebo špinavé tenisky. I tyto kousky se prodávaly za astronomické částky, a i tyto kousky byly vyprodané dřív, než člověk stihl mrknout okem.  

Gucci silonky pobouřily širokou veřejnost, měly však svůj úkol 

Vraťme se však zpátky k silonkám, na které poukázal instagramový účet pyšnící se více jak dvěma miliony fanoušků. Právě zde se poprvé začaly hromadit pobouřené komentáře, kterých přibývalo každou vteřinou. Kromě pobouřených reakcí se však člověk mohl při čtení komentářů i pobavit. Samozřejmě, že se ozvala celá řada vtipálků, jež vtipy zrovna nešetřili.  

I když se silonky mohly jevit jako něco, co se veřejnosti trochu vysmívá nebo co se nemůže brát vážně, měly svůj úkol. Gucci přece jenom není společnost, která by si chtěla dovolit takové vtípky směřované na své klienty.  

K TÉMATU  Chcete vypadat stylově i v dešti? Do módy jdou opět pláštěnky

Důvodem novinky v nabídce byla touha setřít jakési hranice stanovené mezi minulostí a přítomností. Italská společnost je proslulá tím, že miluje opotřebované věci. Navíc s takovými věcmi denně přicházíme do kontaktu. Proč se z nich nepokusit udělat trend, vždyť opotřebovanost je tak super! 

Ze stejného důvodu se nabízely džínové montérky s efektem skvrn od trávy, které každý člověk moc dobře zná. I když je pravdou, že opotřebovanost z dílny společnosti Gucci “leze” trochu více do peněz. 

Nové pohledy na kultovní tkaninu 

Dalo by se říct, že značka Gucci se snaží trochu experimentovat a zjišťuje, co je ochotná veřejnost přijmout a za co je ochotná utratit peníze. Neustále tak objevuje nové pohledy na kultovní tkaninu a snaží se s pomocí různých technik praní zničit hranice, které se kdysi stanovily.  

Ano, jak již možná tušíte, roztrhané Gucci silonky stejně jako džínové lacláče od trávy, které se tehdy prodávaly za více jak pětadvacet tisíc korun, jsou vyrobené s pomocí speciálních technik. Jsou samozřejmě ošetřeny tak, aby jim tento ošuntělý dojem nějakou dobu vydržel.  

Podobným směrem jdou i jiné světově známé značky 

Pravdou je, že značka Gucci opravdu není ojedinělou značkou. V podobných stopách se rozhodla jít i celá řada dalších společností, jako je kupříkladu také velice oblíbený a luxusní značka Ralph Lauren. Ta se před nějakou dobou objevila na trhu s pracovním overalem za bezmála dvacet tisíc korun, který měl však prošoupaná kolena a sepraný efekt.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Overal je hlavním trendem číslo jedna. Jak ho nosit a nenosit?

Módní trendy roku 2021 jsou tady! Co si letos pořídit do šatníku?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Módní trendy obuvi na podzim a zimu 2019 přinášejí řadu stylů. Od jednoduchých, přes potištěné, barevné, vzorované, šněrovací, až po boty ve vojenském stylu. V zimě pak jasně vedou kožešiny. Pro chladné období si vyberte alespoň dva nové modely. Jeden do práce a do města, druhý pro vycházky do přírody a pro výlety na hory. Jaké zimní boty zvolit?
Možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, jak se rozhodnout. Dokola jste přemýšleli nad tím, jaká je ta vaše správná cesta. Taky jste si asi říkali, jestli to rozhodnutí bude opravdu z vašeho srdce. Jak tedy poznat, co doopravdy chcete a činit tak vždy správná rozhodnutí, která vychází z vašeho srdce? O tom si dnes povíme!
Janina rodina byla soudržná. Scházeli se u babičky a rádi spolu trávili víkendový čas. Vše se změnilo, když si její bratr našel Ninu. Zprvu to vypadalo, že bude švagrová docela milá, nakonec ale dokázala proti Janě poštvat celou rodinu, včetně tolik milovaného bratra. A to všechno proto, že jí záviděla.
Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.
Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!

Nepřehlédněte

Hledáte čtivo, které vás zabaví při dlouhých propršených nebo prosněžených zimních večerech? Uvařte si čaj nebo kávu nebo si nalijte sklenku vína a nechte se pohltit stránkami knih, které vás dozajista nadchnou. Na své si přijdou milovnice romantiky, napětí, mezilidských vztahů, dobrodružství i hororu.
Čínský horoskop je úplně jiný než ten náš. V tomto horoskopu je také celkem 12 znamení, ty pak prezentuje rok narození. Rok Tygra slibuje zajímavý vývoj, kroky vpřed, radost, ale i strastiplnou cestu k našim cílům. Pojďte se podívat, co podle čínského horoskopu letos čeká právě vás!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek