Domů » Zábava » Slavní » Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?
Přátelé po letech opět spolu!
Slavní Zábava

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!

Dlouhá léta spekulací

O návratu Přátel se spekuluje již dlouhé roky. Projekt však vždy něco ukončilo ještě před samotným vznikem. Je veřejným tajemstvím, že zejména Matthew Perry, představitel Chandlera, nevypadá zrovna nejlépe a jeho neudržovaný vzhled často plní stránky amerických bulvárních deníků. Navíc se do médií dlouhodobě vyjadřoval ve smyslu „v nejlepším se má přestat,“ a o další pokračování neměl zájem. No, zřejmě dostal nabídku, která se prostě neodmítá!

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
Zdroj foto: tvguide.com

Co prozradili tvůrci seriálu Přátelé

Samotní tvůrci nového pokračování zatím nenaznačili ani název, ani koncept připravovaného projektu. Jediná dostupná informace tedy je, že se programový ředitel HBO Kevin Reilly vyjádřil, že „nové epizody se ponesou ve stejném duchu jako dříve.“ HBO Max bude znovu vysílat všech 236 starších epizod Přátel, které byly natočeny v letech 1994 až 2004. Zřejmě si tedy na další podrobnosti budeme muset ještě chvíli počkat.

Přátelé mají novou společnou fotku

Poté, co oblíbení herci z Přátel – Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry a David Schwimmer sdíleli všichni společnou fotku, odstartovalo se doslova šílenství, které komentovaly tisíce nadšených lidí. Jenn fotku okomentovala slovy: „Děje se to!“ Oblíbený Joey, herec Matt LeBlanc si z celé situace udělal ještě trochu legrácku, protože namísto společné fotografie v autě, kterou sdíleli všichni ostatní, použil starý snímek ze seriálu M.A.S.H.

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
zdroj foto: parikiaki.com

Jennifer něco naznačovala už dříve

Oblíbená herečka Jennifer Aniston již během jednoho ze svých vystoupení v show Ellen DeGeneres loni na podzim na otázku, zda se něco nového chystá, odpověděla: „Pokračování? To ne. Byli bychom rádi, kdyby se něco povedlo, ale zatím sami nevíme, co by to mělo být. Něco zkoušíme, pracujeme,“ uvedla Jen na přímou otázku. Ale protože se v médiích stále objevovaly názory Perryho i Kudrow, kteří informace dementovali, fanouškové kultovního seriálu museli na dobrou zprávu ještě čekat.

Jedno je jasné – finančně se hercům návrat rozhodně vyplatí – vždyť jen podle listu Wall Street Journal si má každý z herců, kteří budou zároveň fungovat i jako producenti, přijít na 2,5 milionu dolarů, což je v přepočtu něco okolo 58 miliónů korun.

Patříte mezi fanoušky Přátel a budete s nadšením sledovat, kdy se nový projekt na obrazovkách objeví? A která ze seriálových postav patřila k vašim oblíbeným? Nechme se překvapit, čím nás tvůrci překvapí nyní.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Michaela Romanová

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář