Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!
Přátelé po letech opět spolu!

04. 03. 2020

Dlouhá léta spekulací

O návratu Přátel se spekuluje již dlouhé roky. Projekt však vždy něco ukončilo ještě před samotným vznikem. Je veřejným tajemstvím, že zejména Matthew Perry, představitel Chandlera, nevypadá zrovna nejlépe a jeho neudržovaný vzhled často plní stránky amerických bulvárních deníků. Navíc se do médií dlouhodobě vyjadřoval ve smyslu „v nejlepším se má přestat,“ a o další pokračování neměl zájem. No, zřejmě dostal nabídku, která se prostě neodmítá!

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
Zdroj foto: tvguide.com

Co prozradili tvůrci seriálu Přátelé

Samotní tvůrci nového pokračování zatím nenaznačili ani název, ani koncept připravovaného projektu. Jediná dostupná informace tedy je, že se programový ředitel HBO Kevin Reilly vyjádřil, že „nové epizody se ponesou ve stejném duchu jako dříve.“ HBO Max bude znovu vysílat všech 236 starších epizod Přátel, které byly natočeny v letech 1994 až 2004. Zřejmě si tedy na další podrobnosti budeme muset ještě chvíli počkat.

Přátelé mají novou společnou fotku

Poté, co oblíbení herci z Přátel – Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry a David Schwimmer sdíleli všichni společnou fotku, odstartovalo se doslova šílenství, které komentovaly tisíce nadšených lidí. Jenn fotku okomentovala slovy: „Děje se to!“ Oblíbený Joey, herec Matt LeBlanc si z celé situace udělal ještě trochu legrácku, protože namísto společné fotografie v autě, kterou sdíleli všichni ostatní, použil starý snímek ze seriálu M.A.S.H.

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
zdroj foto: parikiaki.com

Jennifer něco naznačovala už dříve

Oblíbená herečka Jennifer Aniston již během jednoho ze svých vystoupení v show Ellen DeGeneres loni na podzim na otázku, zda se něco nového chystá, odpověděla: „Pokračování? To ne. Byli bychom rádi, kdyby se něco povedlo, ale zatím sami nevíme, co by to mělo být. Něco zkoušíme, pracujeme,“ uvedla Jen na přímou otázku. Ale protože se v médiích stále objevovaly názory Perryho i Kudrow, kteří informace dementovali, fanouškové kultovního seriálu museli na dobrou zprávu ještě čekat.

K TÉMATU  Znáte telenovelu „Divoký anděl“? Jak dnes vypadají hlavní herci?

Jedno je jasné – finančně se hercům návrat rozhodně vyplatí – vždyť jen podle listu Wall Street Journal si má každý z herců, kteří budou zároveň fungovat i jako producenti, přijít na 2,5 milionu dolarů, což je v přepočtu něco okolo 58 miliónů korun.

Patříte mezi fanoušky Přátel a budete s nadšením sledovat, kdy se nový projekt na obrazovkách objeví? A která ze seriálových postav patřila k vašim oblíbeným? Nechme se překvapit, čím nás tvůrci překvapí nyní.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
Začít den správně může mít obrovský vliv na vaši produktivitu a celkovou pohodu. Snídaně, která vás dobře nastartuje, by měla být vyvážená, chutná a nabídnout vám potřebnou energii.
Nebaví vás hlídat si kalorie a přemýšlet nad vším, co sníte? Obědů z restaurace už máte dost a chtělo by to lehčí a zdravější změnu? Vyzkoušejte naše tři tipy na zdravý oběd přímo ze supermarketu.
Nebaví vás vaše práce? Nebojte se, je to normální. Mnoho lidí začíná nebo končí svou kariéru na pozici a v oboru, který nemusí být právě smyslem jejich života. Prostě jim dává peníze. Co s tím, když chcete něco víc?
Už máte zkušenost s rybičkami? Nebo své první akvárko teprve zakládáte? Ani v jednom případě se nemusíte ničeho bát. Chovat krevetky mohou klidně i začátečníci. Navíc jsou doslova a do písmene pastvou pro oko.
Jízda na koni je krásný a dynamický sport, který přitahuje miliony lidí po celém světě. Ať už jezdíme zábavně, rekreačně nebo soutěžně, je důležité mít správné vybavení, které nám umožní dosáhnout nejvyššího výkonu a zároveň nám poskytne pohodlí a bezpečí. Mezi jedno z nejdůležitějších vybavení patří bezpochyby rajtky, což jsou kalhoty speciálně navržené pro jezdce.
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
Letošní listopadová novinka z produkce TV Nova, tou je osmidílný seriál s názvem O mě se neboj z dílny režiséra Bisera Arichteva a z pera Jana Coufala a dalších. Seriál se nese v duchu komediálně-romantickém. Získal si vás?
Mužské a ženské práce. Ve světě, kde je genderová rovnost denně probírána v médiích, je toto dělení skoro sprostým slovem. Jak to máte doma vy? Máte mužské a ženské práce nebo je vše jen na vás?
Možná máte skvělý sex, na kterém nechcete nic měnit. V pořádku, ale jedna malá drobnost může vaše milostné prožitky pozvednout na novou, vášnivější a intenzivnější úroveň. Stačí věnovat pozornost něčemu, co běžně děláte. Správně se nadechněte!
Přemýšlíte, co dělat během volného odpoledne, kdy je venku nevlídno a v televizi nejde nic, co by vás dvakrát bavilo? Je načase si sednout nad oblíbenou knížkou a s čajem v ruce se pořádně začíst do děje.

Výběr článků

Brambory si umíme představit jako přílohu prakticky k čemukoli. Dáváme si je vařené ve slupce i bez, milujeme je v podobě bramborové kaše, někdy dostaneme chuť na brambory pečené v troubě.
Svatební den bývá pro mnoho lidí tím nejkrásnějším. Když žena dostane zásnubní prstýnek, začne se jí v hlavě točit milion věcí, které by na svatbě chtěla mít. Důležité je, se z toho nezbláznit. Pokud si můžete dovolit zaplatit společnost, která se organizací svateb zabývá, ušetříte si určitě mnoho starostí a nervů, ale z finanční stránky to asi nebude žádný med. Pokud děláte svatbu na vlastní pěst, nejlepší bude, pokud si všechny důležité věci budete sepisovat do deníčku. A to nejen množství hostů, velikost dortu, místo konání svatby, ale také samotný rozpočet, který se za svatbu chystáte utratit.

Nepřehlédněte

Být sama na výchovu dítěte, ať už z jakéhokoliv důvodu, není věc jednoduchá. Zapomeňme dnes na psychologický podtext a složitosti rodiče, který zvládá sám roli mámy – táty dohromady. Pojďme se zaměřit na čistě materiální stránku věci. I ta není jednoduchá. Na jaké dávky a příspěvky máte nárok a kde je žádat?
Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek