Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!
Přátelé po letech opět spolu!

04. 03. 2020

Dlouhá léta spekulací

O návratu Přátel se spekuluje již dlouhé roky. Projekt však vždy něco ukončilo ještě před samotným vznikem. Je veřejným tajemstvím, že zejména Matthew Perry, představitel Chandlera, nevypadá zrovna nejlépe a jeho neudržovaný vzhled často plní stránky amerických bulvárních deníků. Navíc se do médií dlouhodobě vyjadřoval ve smyslu „v nejlepším se má přestat,“ a o další pokračování neměl zájem. No, zřejmě dostal nabídku, která se prostě neodmítá!

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
Zdroj foto: tvguide.com

Co prozradili tvůrci seriálu Přátelé

Samotní tvůrci nového pokračování zatím nenaznačili ani název, ani koncept připravovaného projektu. Jediná dostupná informace tedy je, že se programový ředitel HBO Kevin Reilly vyjádřil, že „nové epizody se ponesou ve stejném duchu jako dříve.“ HBO Max bude znovu vysílat všech 236 starších epizod Přátel, které byly natočeny v letech 1994 až 2004. Zřejmě si tedy na další podrobnosti budeme muset ještě chvíli počkat.

Přátelé mají novou společnou fotku

Poté, co oblíbení herci z Přátel – Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry a David Schwimmer sdíleli všichni společnou fotku, odstartovalo se doslova šílenství, které komentovaly tisíce nadšených lidí. Jenn fotku okomentovala slovy: „Děje se to!“ Oblíbený Joey, herec Matt LeBlanc si z celé situace udělal ještě trochu legrácku, protože namísto společné fotografie v autě, kterou sdíleli všichni ostatní, použil starý snímek ze seriálu M.A.S.H.

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
zdroj foto: parikiaki.com

Jennifer něco naznačovala už dříve

Oblíbená herečka Jennifer Aniston již během jednoho ze svých vystoupení v show Ellen DeGeneres loni na podzim na otázku, zda se něco nového chystá, odpověděla: „Pokračování? To ne. Byli bychom rádi, kdyby se něco povedlo, ale zatím sami nevíme, co by to mělo být. Něco zkoušíme, pracujeme,“ uvedla Jen na přímou otázku. Ale protože se v médiích stále objevovaly názory Perryho i Kudrow, kteří informace dementovali, fanouškové kultovního seriálu museli na dobrou zprávu ještě čekat.

K TÉMATU  She-Hulk: Porce nadlidské marvelovské superzábavy pro ženy

Jedno je jasné – finančně se hercům návrat rozhodně vyplatí – vždyť jen podle listu Wall Street Journal si má každý z herců, kteří budou zároveň fungovat i jako producenti, přijít na 2,5 milionu dolarů, což je v přepočtu něco okolo 58 miliónů korun.

Patříte mezi fanoušky Přátel a budete s nadšením sledovat, kdy se nový projekt na obrazovkách objeví? A která ze seriálových postav patřila k vašim oblíbeným? Nechme se překvapit, čím nás tvůrci překvapí nyní.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Šikana, zejména u dětí, vyžaduje okamžitý zásah. Pokud se vaše dítě najednou rozhodne, že už nechce chodit do školy nebo že chce ukončit kroužek, měla by proběhnout diskuse. Posaďte se se svým dítětem a zeptejte se ho, co se v jeho životě děje. Mějte soucit, porozumění a péči ve svých slovech a tónu hlasu, aby se vaše dítě mohlo otevřít vám.
Mezi námi jsou tací, které bolí hlava jednou nebo dvakrát za rok. Pak existují lidé, kteří se potýkají s bolestmi hlavy téměř pravidelně. A některé z nás postihuje ubíjející migréna, kvůli které jsou dočasně vyloučení ze společenského života. Ale víte, co dělat, když na bolest hlavy ani migrénu nic nefunguje?
Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?
Drží vás stále novoroční předsevzetí? Jste stále odhodlaní zhubnout povánoční kilogramy nebo jste se rozhodli zhubnout nezávisle na tom, že je začátek roku, který se obvykle v duchu plnění novoročních předsevzetí nese? Možná vás trápí, že kilogramy nejdou dolů tak rychle, jak byste očekávali. Na vině může být pomalé spalování. To naštěstí lze podpořit, a to spalovači tuků. Tedy opravdu se jedná o něco, co funguje? Nebo jsou to jenom dobře propagované produkty slibující nám štíhlou a sexy postavu?
Deodorant nebo antiperspirant? To je oč tu běží! Zejména v létě, kdy se potíme víc, než v jiných ročních obdobích saháme po pomocnících, jež umí s potem bojovat (minimálně bojovat s jeho zápachem). Těmito pomocníky jsou myšleny zmiňované antiperspiranty a deodoranty, mezi nimiž je velký rozdíl, který si lidé bohužel neuvědomují či neumí ho definovat. Vesměs se však sáhne vždy po deodorantu, který navíc používáme špatně. Jak správně deodorant používat?
Dokážete si představit, jak moc dokážou být opalovací krémy nebezpečné? V některých případech mohou pozměnit i naši DNA! Neodnesete to vy, ale vaše děti a vnoučata už možná ano.
Není nad pořádnou šťavnatou krkovičku. Nejlepší je samozřejmě naložená v černém pivu a ugrilovaná, ale pokud zrovna grilování počasí nepřeje, můžete vyzkoušet třeba náš recept. Na česneku pečená krkovička v pikantní omáčce je rychlé a chutné jídlo, které zpestří i váš víkendový rodinný oběd. Pokud k ní připravíte hranolky a naservírujete dobré české pivo či moravské víno, budete se cítit jako v restauraci.
Kašle a smrká kdekdo. Nachlazení a podzimní virózy se rychle šíří. Navíc opět začínají růst čísla nakažených koronavirem a na dveře klepe pozimní vlna chřipky. Je tak nejvyšší čas pořádně posílit obranyschopnost! Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který naboostuje vaši imunitu.
S novým rokem přichází i řada předsevzetí, mezi nimiž jasně vévodí redukce tělesné hmotnosti. Pokud si i vy přejete zhubnout a nechcete samotnému hubnutí věnovat mnoho času nebo ten čas na dlouhé cvičení jednoduše nemáte, určitě vás zaujme Power Plate. Proč je tento druh cvičení tolik oblíbený a jak je možné, že můžete redukovat tuk během pár minut?

Nepřehlédněte

Obyvatelé hlavního města mají nyní další možnost využít přelomového tréninku pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Společnost BodyBody, která tuto unikátní formu péče o tělo nabízí, otevřela v Praze na Karlově náměstí své šesté pražské studio. V České republice je celkem dvanáct BodyBody studií.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek