Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!
Přátelé po letech opět spolu!

04. 03. 2020

Dlouhá léta spekulací

O návratu Přátel se spekuluje již dlouhé roky. Projekt však vždy něco ukončilo ještě před samotným vznikem. Je veřejným tajemstvím, že zejména Matthew Perry, představitel Chandlera, nevypadá zrovna nejlépe a jeho neudržovaný vzhled často plní stránky amerických bulvárních deníků. Navíc se do médií dlouhodobě vyjadřoval ve smyslu „v nejlepším se má přestat,“ a o další pokračování neměl zájem. No, zřejmě dostal nabídku, která se prostě neodmítá!

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
Zdroj foto: tvguide.com

Co prozradili tvůrci seriálu Přátelé

Samotní tvůrci nového pokračování zatím nenaznačili ani název, ani koncept připravovaného projektu. Jediná dostupná informace tedy je, že se programový ředitel HBO Kevin Reilly vyjádřil, že „nové epizody se ponesou ve stejném duchu jako dříve.“ HBO Max bude znovu vysílat všech 236 starších epizod Přátel, které byly natočeny v letech 1994 až 2004. Zřejmě si tedy na další podrobnosti budeme muset ještě chvíli počkat.

Přátelé mají novou společnou fotku

Poté, co oblíbení herci z Přátel – Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry a David Schwimmer sdíleli všichni společnou fotku, odstartovalo se doslova šílenství, které komentovaly tisíce nadšených lidí. Jenn fotku okomentovala slovy: „Děje se to!“ Oblíbený Joey, herec Matt LeBlanc si z celé situace udělal ještě trochu legrácku, protože namísto společné fotografie v autě, kterou sdíleli všichni ostatní, použil starý snímek ze seriálu M.A.S.H.

Je tu velký comeback. Seriál Přátele se vrací.
zdroj foto: parikiaki.com

Jennifer něco naznačovala už dříve

Oblíbená herečka Jennifer Aniston již během jednoho ze svých vystoupení v show Ellen DeGeneres loni na podzim na otázku, zda se něco nového chystá, odpověděla: „Pokračování? To ne. Byli bychom rádi, kdyby se něco povedlo, ale zatím sami nevíme, co by to mělo být. Něco zkoušíme, pracujeme,“ uvedla Jen na přímou otázku. Ale protože se v médiích stále objevovaly názory Perryho i Kudrow, kteří informace dementovali, fanouškové kultovního seriálu museli na dobrou zprávu ještě čekat.

K TÉMATUJak nazdobit domácí sušenky? Tyhle originální nápady s pomocí věcí, co máte doma, vám usnadní práci. A výsledný dojem je perfektní!

Jedno je jasné – finančně se hercům návrat rozhodně vyplatí – vždyť jen podle listu Wall Street Journal si má každý z herců, kteří budou zároveň fungovat i jako producenti, přijít na 2,5 milionu dolarů, což je v přepočtu něco okolo 58 miliónů korun.

Patříte mezi fanoušky Přátel a budete s nadšením sledovat, kdy se nový projekt na obrazovkách objeví? A která ze seriálových postav patřila k vašim oblíbeným? Nechme se překvapit, čím nás tvůrci překvapí nyní.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Produkty s nakousnutým jablíčkem patří dlouhodobě k hitům. To ostatně prokazuje i fakt, že společnost Apple stojí na bedně v žebříčku nejhodnotnějších společností světa. A pravděpodobně se ještě nějaký ten pátek mezi první trojkou udrží. Přináší totiž neustále nové a nové produkty, které jsou s obrovským zájmem a nadšením kupovány. Vezměme si takové Apple Watch – to je produkt budoucnosti, nemyslíte? Jen hrstka lidí však ví o všech věcech, které hodinky umí a ovládají.
Praha rozhodně není jen o historii a o památkách. Samozřejmě je doporučujeme navštívit, jelikož opravdu stojí za vidění, ale ne vždycky máte chuť kochat se pamětihodnostmi. Praha je zároveň město nekonečných možností, i co se týče různých aktivit, adrenalinu a zábavy. A právě o tom je dnešní článek, kde vám představíme některé z možností, jak se v centru Prahy aktivně zabavit.
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.
Do svého jídelníčku můžeme zakomponovat celou řadu potravin. Zapomínat nesmíme především na zeleninu, konkrétně na rajčata, která jsou mnohdy lékaři i odborníky na zdravé stravování označována za zázračnou potravinu. Proč si rajčata vysloužila takovou přezdívku? Proč je mnozí označují za “zázračná”? Důvodem toho jsou zdravotní benefity. Ať už přidáte rajčata do omáčky, polévky nebo jenom na chleba s máslem, uděláte tak něco pro své zdraví.
Každý rodič má vůči svému potomkovi vyživovací povinnost. A tato povinnost nemizí ani v případě rozvodu. Spousta rodičů tak přispívá na své dítě, i přesto, že spolu již nesdílí jednu domácnost a dítě je ve střídavé, nebo výhradní péči druhého rodiče. Jenomže co dělat, když bývalý partner přestane posílat alimenty? Zjistili jsme to pro vás.
Topná sezona je tady, což znamená, že většina lidí přemýšlí nad tím, jestli nezainvestuje do nějakého úspornějšího zařízení. Přece jenom výdaje na energie kvůli konci roku sahají do nemilých výšin a většina lidí hledá možnosti, jak trochu ušetřit. Investice do úspornějšího vytápění je rozhodně jedna z cest stejně jako změna dodavatele elektřiny či plynu. Druhým zmíněným se však nezabývejme a raději si prozraďme, jak vytápět rodinný dům. 
Známe to asi všichni, kdo máme nějaké problémy se zády nebo denně sedíme za obrazovou počítače. Za krkem to šeredně bolí a pomalu bolest postupuje až do hlavy, až se člověk jen těší, že si lehne a pořádně prospí. Krční páteř může být velice ošemetná, pokud nevíme, jak správně se k ní chovat. Pokud však už zabolí, je zde 5 cviků, které můžete pravidelně cvičit a ty vám zaručeně uleví!
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?

Nepřehlédněte

Psal se rok 2004 když do našich televizí vpadla historicky první řada Česko hledá SuperStar. Pěvecká soutěž lámala rekordy ve sledovanosti a její první vítězkou se stala zpěvačka Aneta Langerová, která se na naší malé hudební scéně slušně uchytila. Od té doby uplynulo hodně vody a řad hudební reality show. Hledali jsme talent a brzy na to i Česko Slovenskou SuperStar.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek