Pondělí , 27. 05. 2024

Valdemar

Miley Cyrus aneb zábavná fakta, díky nimž ji budete milovat ještě více

Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví.
Miley Cyrus
Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví. zdroj foto: www.pagesix.com)

22. 03. 2021

1.      Její rodné jméno není Miley Cyrus

Ne, její křestní jméno při narození bylo Destiny Hope Cyrus, protože její rodiče, Billy Ray a Tish Cyrus, si mysleli, že je jejím osudem přinést naději. V mladém věku získala přezdívku „Smiley“, která se proměnila ve jméno Miley, a nakonec byla označována jako Miley více než Destiny Hope, takže v 16 letech si legálně změnila jméno na Miley Ray Cyrus.

Její otec řekl: „Cítil jsem, že je jejím osudem přinést světu naději. Když vidím, jak vyprodává arény po celém světě nebo v její televizní show, rozesmívá lidi a spojuje rodiny do obývacího pokoje, mám z toho obrovskou radost.“

2.      Miley je jedna z nejlépe placených herců

V roce 2010 byla Miley spolu s Robertem Pattisonem jmenována jednou z nejlépe placených mladých herců v Hollywoodu. Její role Hannah Montany ji proměnila v idol dospívajícího. V době, kdy bylo Miley Cyrus 17 let, byla devátou v žebříčku „20 nejbohatších zpěvaček světa všech dob“.

3.      Lituje, že nikdy nepromovala na střední škole

Protože byla dětskou herečkou, nenavštěvovala tradiční středoškolské prostředí. Šla na ples, ale nebylo to stejné jako chodit jako normální teenager. Celou dobu byla otravována kvůli fotkám. Většinu vzdělání získala od osobních lektorů.

4.      Miley Cyrus vyrostla na koních na ranči její rodiny v Tennessee

Během svého působení v Tennessee začala Miley jezdit na koních ve dvou letech. Navštěvovala také základní školu Heritage. Miley a její rodina se v roce 2001 přestěhovali do kanadského Toronta, kde její otec hrál v televizní show „Doc“. Ve skutečnosti se objevila v několika epizodách se svým otcem ještě před tím, než se začala natáčet Hannah Montana.

5.      V roce 2015 založila Miley nadaci Happy Hippy Foundation

Cílem této charitativní nadace je poskytovat pomoc lidem bez domova, LGBT mládeži a lidem v krizi, a podporuje otázky jako rovnost žen a mužů a duševní zdraví. Také založila nadaci Malibu po požárech v Kalifornii. Podporuje snahy o pomoc těm, kteří utrpěli ztráty po požáru.

K TÉMATU  Co dělat, když se partner neumí sžít s rolí zvanou novopečený otec?

6.      Kvůli roli Hannah Montany se musela celá rodina přestěhovat

Při konkurzu na roli byla Miley vybrána z 1000 uchazečů. Celá její rodina se přestěhovala do Los Angeles v roce 2004, aby se mohla objevit v pořadu. Její otec se dokonce objevil v několika epizodách a hrál svého fiktivního otce. Přehlídka skončila v roce 2011.

7.      Miley Cyrus má 22 tetování

Miley miluje tetování. Má jich 2. Pod levou paží má vytetovanou frázi „láska nikdy neumírá“. Další je na zadní straně jejího vnitřního bicepsu. Je to zakřivená zubní kost. Na jejím předloktí je citát Theodora Roosevelta. Mezi její další tetování patří srdce, kotva, symbol míru, kříž a slovo Láska. Sedm jejích tetování má na prstech. Na vnitřním rtu má také tetování plačící kočky.

8.      Má tachykardii

Podle Mayo Clinic je tachykardie běžným srdečním onemocněním, kvůli kterému srdce bije rychleji, i když necvičí.

9.      Objevila se v Netflixu „Black Mirror“ v roce 2018

Miley hrála roli Ashley O. v sezóně pět „Black Mirror“. Toto je populární sci-fi seriál Netflix

Celoživotní fakta o Miley Cyrus

  • Narodila se ve Franklinu v Tennessee 23. listopadu 1992.
  • Je dcera country hvězdy 90. let, Billy Ray Cyrus.
  • Má pět sourozenců, Braisona, Brandi, Christophera, Noaha a Trace Miley se zasnoubila s Liamem Hemsworthem z „Hunger Games“ v červnu 2012. Po rozchodu v roce 2013 se nakonec 23. prosince 2018 vzali.
  • Miley Cyrus pokračují dál a dál. Ve svém životě toho už dokázala tolik a je jí teprve 26 let.

Kdo by ji nemiloval?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

Billie Eilish. Mladá zpěvačka, která se stala slavnou přes noc. Proč ji teenageři zbožňují?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  
Sedavé zaměstnání se bezpochyby vždy nějak odrazí na našem zdraví. Nejde jen o stav páteře a celých zad, ale mohou se objevit i zdravotní potíže rukou od jejich nevhodné a dlouho neměnné pozice. Zároveň trpí vaše klouby, můžete mít větší sklony k nadváze. Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jestli i když musíte pracovat, nešlo by se vždy třeba po hodině práce na chvilku protáhnout a svému tělu trochu ulevit.
Retro je v módě, nejen v nábytku. Ale sedací soupravy se navíc objevují s jedním důležitým prvkem, a tím jsou kulaté tvary. Letos jsou in zaoblené sedačky! Co na ně říkáte?
Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Přemýšlíte nad různými formami pracovních poměrů a přemýšlíte, zda by práce na poloviční úvazek byla pro vás výhodná? Náš článek "Druhy pracovního poměru: Vyplatí se pracovat na poloviční úvazek?" se věnuje této otázce s důrazem na různé druhy pracovních poměrů a výhody či nevýhody práce na částečný úvazek. Přinášíme vám ucelený pohled na možnosti, které máte k dispozici, a zaměřujeme se na to, zda flexibilní pracovní doba může přinést vyváženější životní styl. Připojte se k nám a najděte odpovědi na otázky ohledně pracovního nasazení a jeho vlivu na váš každodenní život.
Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.
Chceme-li být i v letošní letní sezóně trendy, bude to chtít i stylové boty. Ty by však neměly být pouze vysoce módní, ale také pohodlné. Na následujících řádcích se dozvíte, podle čeho letní boty vybírat, aby byl váš outfit dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!
Milán – mekka módy, kam se dostanete prakticky za pár korun. Dopravu můžete zvolit leteckou, ale ve hře je i jízda osobním autem (vždyť leží sotva 800 kilometrů daleko). Ať už se však do italského města dostanete jakýmkoli způsobem, nezapomeňte zde navštívit řadu nádherných míst. Tahle jsou ta nejdůležitější, abyste skutečně mohli říct, že jste viděli Milán po všech jeho stránkách.
Plesy a společenské akce jsou tady, a vy určitě chcete zazářit! Dnes se zaměříme módní novinky a připravíme vás na večery plné tajemství, módního lesku a nezapomenutelných okamžiků. Právě teď se stáváme vaším průvodcem pro plesovou a divadelní sezonu letošní zimy. Milé dámy buďte s námi šik a přečtěte si co vám radí odbornice na módu, fashion poradkyně paní Jana.
Marie Frederiksson, která byla jako zpěvačka skupiny Roxette jedním z nejznámějších hlasů v 80. a 90. letech, zemřela po dlouhém boji s nemocí. Navždy se vryla do paměti hlavně písní It Must Have Been Love z filmu Pretty Woman.
Každý z nás má v sobě tři hlavní aspekty; vnitřní žena, vnitřní muž a vnitřní dítě. Máme-li všechny tři v rovnováze, žijeme harmonický život. Nemáme-li, začnou určité oblasti v našem životě skřípat.

Výběr článků

S příchodem chladnějšího ročního období se pulty supermarketů začínají plnit exotickými druhy ovoce. A vedle tradičního kaki, pomela a dalších podobných vynikajících kousků, nám svou střapatou hlavičku ukazuje také ananas. Věděli jste, že se jedná o spalovač tuků? Zejména po svátcích by proto neměl chybět ve vašem jídelníčku.
O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!
Příroda se po zimě pomalu probouzí ze spánku. To samé platí také o našem těle, které v chladných měsících fungovalo v trochu jiném režimu. A právě teď, kdy jaro začíná nabírat na síle, je ten správný čas nastartovat očistu organismu a dopřát si svěží probuzení. Jednou z možností je detox jednotlivých orgánů, které zkrátka pro zdravé tělo i mysl musí šlapat jak hodinky. Pojďme se společně mrknout na podrobnosti.

Nepřehlédněte

Handmade kosmetika v sobě skrývá mnoho benefitů. Víte, jaké výhody má domácí vlastnoručně vyrobená kosmetika a proč je u žen v posledních letech stále oblíbenější?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek