Domů » Zábava » Slavní » Miley Cyrus aneb zábavná fakta, díky nimž ji budete milovat ještě více
Slavní Zábava

Miley Cyrus aneb zábavná fakta, díky nimž ji budete milovat ještě více

Miley Cyrus
Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví. zdroj foto: www.pagesix.com)
Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví.

1.      Její rodné jméno není Miley Cyrus

Ne, její křestní jméno při narození bylo Destiny Hope Cyrus, protože její rodiče, Billy Ray a Tish Cyrus, si mysleli, že je jejím osudem přinést naději. V mladém věku získala přezdívku „Smiley“, která se proměnila ve jméno Miley, a nakonec byla označována jako Miley více než Destiny Hope, takže v 16 letech si legálně změnila jméno na Miley Ray Cyrus.

Její otec řekl: „Cítil jsem, že je jejím osudem přinést světu naději. Když vidím, jak vyprodává arény po celém světě nebo v její televizní show, rozesmívá lidi a spojuje rodiny do obývacího pokoje, mám z toho obrovskou radost.“

2.      Miley je jedna z nejlépe placených herců

V roce 2010 byla Miley spolu s Robertem Pattisonem jmenována jednou z nejlépe placených mladých herců v Hollywoodu. Její role Hannah Montany ji proměnila v idol dospívajícího. V době, kdy bylo Miley Cyrus 17 let, byla devátou v žebříčku „20 nejbohatších zpěvaček světa všech dob“.

3.      Lituje, že nikdy nepromovala na střední škole

Protože byla dětskou herečkou, nenavštěvovala tradiční středoškolské prostředí. Šla na ples, ale nebylo to stejné jako chodit jako normální teenager. Celou dobu byla otravována kvůli fotkám. Většinu vzdělání získala od osobních lektorů.

4.      Miley Cyrus vyrostla na koních na ranči její rodiny v Tennessee

Během svého působení v Tennessee začala Miley jezdit na koních ve dvou letech. Navštěvovala také základní školu Heritage. Miley a její rodina se v roce 2001 přestěhovali do kanadského Toronta, kde její otec hrál v televizní show „Doc“. Ve skutečnosti se objevila v několika epizodách se svým otcem ještě před tím, než se začala natáčet Hannah Montana.

5.      V roce 2015 založila Miley nadaci Happy Hippy Foundation

Cílem této charitativní nadace je poskytovat pomoc lidem bez domova, LGBT mládeži a lidem v krizi, a podporuje otázky jako rovnost žen a mužů a duševní zdraví. Také založila nadaci Malibu po požárech v Kalifornii. Podporuje snahy o pomoc těm, kteří utrpěli ztráty po požáru.

6.      Kvůli roli Hannah Montany se musela celá rodina přestěhovat

Při konkurzu na roli byla Miley vybrána z 1000 uchazečů. Celá její rodina se přestěhovala do Los Angeles v roce 2004, aby se mohla objevit v pořadu. Její otec se dokonce objevil v několika epizodách a hrál svého fiktivního otce. Přehlídka skončila v roce 2011.

7.      Miley Cyrus má 22 tetování

Miley miluje tetování. Má jich 2. Pod levou paží má vytetovanou frázi „láska nikdy neumírá“. Další je na zadní straně jejího vnitřního bicepsu. Je to zakřivená zubní kost. Na jejím předloktí je citát Theodora Roosevelta. Mezi její další tetování patří srdce, kotva, symbol míru, kříž a slovo Láska. Sedm jejích tetování má na prstech. Na vnitřním rtu má také tetování plačící kočky.

8.      Má tachykardii

Podle Mayo Clinic je tachykardie běžným srdečním onemocněním, kvůli kterému srdce bije rychleji, i když necvičí.

9.      Objevila se v Netflixu „Black Mirror“ v roce 2018

Miley hrála roli Ashley O. v sezóně pět „Black Mirror“. Toto je populární sci-fi seriál Netflix

Celoživotní fakta o Miley Cyrus

  • Narodila se ve Franklinu v Tennessee 23. listopadu 1992.
  • Je dcera country hvězdy 90. let, Billy Ray Cyrus.
  • Má pět sourozenců, Braisona, Brandi, Christophera, Noaha a Trace Miley se zasnoubila s Liamem Hemsworthem z „Hunger Games“ v červnu 2012. Po rozchodu v roce 2013 se nakonec 23. prosince 2018 vzali.
  • Miley Cyrus pokračují dál a dál. Ve svém životě toho už dokázala tolik a je jí teprve 26 let.

Kdo by ji nemiloval?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

Billie Eilish. Mladá zpěvačka, která se stala slavnou přes noc. Proč ji teenageři zbožňují?