Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Miley Cyrus aneb zábavná fakta, díky nimž ji budete milovat ještě více

Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví.
Miley Cyrus
Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví. zdroj foto: www.pagesix.com)

22. 03. 2021

1.      Její rodné jméno není Miley Cyrus

Ne, její křestní jméno při narození bylo Destiny Hope Cyrus, protože její rodiče, Billy Ray a Tish Cyrus, si mysleli, že je jejím osudem přinést naději. V mladém věku získala přezdívku „Smiley“, která se proměnila ve jméno Miley, a nakonec byla označována jako Miley více než Destiny Hope, takže v 16 letech si legálně změnila jméno na Miley Ray Cyrus.

Její otec řekl: „Cítil jsem, že je jejím osudem přinést světu naději. Když vidím, jak vyprodává arény po celém světě nebo v její televizní show, rozesmívá lidi a spojuje rodiny do obývacího pokoje, mám z toho obrovskou radost.“

2.      Miley je jedna z nejlépe placených herců

V roce 2010 byla Miley spolu s Robertem Pattisonem jmenována jednou z nejlépe placených mladých herců v Hollywoodu. Její role Hannah Montany ji proměnila v idol dospívajícího. V době, kdy bylo Miley Cyrus 17 let, byla devátou v žebříčku „20 nejbohatších zpěvaček světa všech dob“.

3.      Lituje, že nikdy nepromovala na střední škole

Protože byla dětskou herečkou, nenavštěvovala tradiční středoškolské prostředí. Šla na ples, ale nebylo to stejné jako chodit jako normální teenager. Celou dobu byla otravována kvůli fotkám. Většinu vzdělání získala od osobních lektorů.

4.      Miley Cyrus vyrostla na koních na ranči její rodiny v Tennessee

Během svého působení v Tennessee začala Miley jezdit na koních ve dvou letech. Navštěvovala také základní školu Heritage. Miley a její rodina se v roce 2001 přestěhovali do kanadského Toronta, kde její otec hrál v televizní show „Doc“. Ve skutečnosti se objevila v několika epizodách se svým otcem ještě před tím, než se začala natáčet Hannah Montana.

5.      V roce 2015 založila Miley nadaci Happy Hippy Foundation

Cílem této charitativní nadace je poskytovat pomoc lidem bez domova, LGBT mládeži a lidem v krizi, a podporuje otázky jako rovnost žen a mužů a duševní zdraví. Také založila nadaci Malibu po požárech v Kalifornii. Podporuje snahy o pomoc těm, kteří utrpěli ztráty po požáru.

K TÉMATU  DIY: moderní dámské psaníčko vlastní výroby. Jednoduše a bez šití!

6.      Kvůli roli Hannah Montany se musela celá rodina přestěhovat

Při konkurzu na roli byla Miley vybrána z 1000 uchazečů. Celá její rodina se přestěhovala do Los Angeles v roce 2004, aby se mohla objevit v pořadu. Její otec se dokonce objevil v několika epizodách a hrál svého fiktivního otce. Přehlídka skončila v roce 2011.

7.      Miley Cyrus má 22 tetování

Miley miluje tetování. Má jich 2. Pod levou paží má vytetovanou frázi „láska nikdy neumírá“. Další je na zadní straně jejího vnitřního bicepsu. Je to zakřivená zubní kost. Na jejím předloktí je citát Theodora Roosevelta. Mezi její další tetování patří srdce, kotva, symbol míru, kříž a slovo Láska. Sedm jejích tetování má na prstech. Na vnitřním rtu má také tetování plačící kočky.

8.      Má tachykardii

Podle Mayo Clinic je tachykardie běžným srdečním onemocněním, kvůli kterému srdce bije rychleji, i když necvičí.

9.      Objevila se v Netflixu „Black Mirror“ v roce 2018

Miley hrála roli Ashley O. v sezóně pět „Black Mirror“. Toto je populární sci-fi seriál Netflix

Celoživotní fakta o Miley Cyrus

  • Narodila se ve Franklinu v Tennessee 23. listopadu 1992.
  • Je dcera country hvězdy 90. let, Billy Ray Cyrus.
  • Má pět sourozenců, Braisona, Brandi, Christophera, Noaha a Trace Miley se zasnoubila s Liamem Hemsworthem z „Hunger Games“ v červnu 2012. Po rozchodu v roce 2013 se nakonec 23. prosince 2018 vzali.
  • Miley Cyrus pokračují dál a dál. Ve svém životě toho už dokázala tolik a je jí teprve 26 let.

Kdo by ji nemiloval?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

Billie Eilish. Mladá zpěvačka, která se stala slavnou přes noc. Proč ji teenageři zbožňují?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.
Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!
Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?
Podzim je tradiční období v roce, kdy bilancujeme. Dny se zkracují, počasí zhoršuje, nálada prostě není. Odtud je už jen krůček k nepříjemným pocitům a sešupu nálady směrem strmě dolů. Když se to stane jednou, je to v pořádku. Podzimní deprese by se ale neměly opakovat často.
Přemýšlíte, co ještě pořídit na zahradu? Houpačka vám zpříjemní letní dny, kdy budete chtít posedět venku, ale vyhnout se přímému slunci. Jednoduché závěsné zahradní houpačky s ocelovou konstrukcí snadno přemístíte kamkoli po zahradě a na zimu se dají složit. Dřevěná pergola stojí pevně na místě, ale zase vypadá se zavěšenou houpačkou překrásně. Jen si vyberte!
Narodit se jako muž nebo žena ještě neznamená, že se tak musíte i cítit. V posledních letech o tom slýcháváme stále častěji a můžeme to chápat, i nemusíme, ale jsou lidé, kteří se vnitřně neztotožňují s žádným pohlavím. Nechtějí se škatulkovat a hrdě se k tomu hlásí. Mezi celebritami jsou tahle prohlášení stále častější. Kdo se v poslední době přiznal a kdo se cítí nebýt ani mužem, ani ženou?
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
Zastřešené stání pro vůz má několik výhod. Tou hlavní je ochrana vozu před deštěm, kroupami nebo sněhem. Odpadá tak i ranní škrábání skla. Garážový přístřešek ale umožní i vaše suché a pohodlné vysednutí a naopak, stejně jako vyložení kufru. Přístřešek lze obvykle sladit s exteriérem domu, a nejčastější variantou na materiál jsou dřevěné trámy. Krytina může být stejná, jako na střeše domu, z tašek, ale používá se taktéž plech nebo světlopropustný plast či sklolaminát.
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.

Nepřehlédněte

Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek