Úterý , 07. 02. 2023

Vanda

Kdo je Pamela Reif? Německá Barbie, co vybudovala fitness impérium

Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.
Pamela
Pamela Reif je fitnesska a influencerka z Německa.

09. 08. 2022

Na internetu je tolik kvalitních fitness videí a influencerů, co se zaměřují na zdravý životní styl, ale ne každý z nich může říct, že strhnul masy jako půvabná blondýnka Pamela Reif. O jiné načančané fitnessce byste nejspíš řekli, že je to jen další vyžehlená nádhera, o ní ne. Místo toho vás strhne svým věčným optimismem a skromností. Podíváme se nejdřív na začátek její cesty.

Fitness začátky s mylným účinkem

Pamela od dětství tíhla k pohybovým aktivitám, jako byl tanec všeho druhu. Fitness zařízení začala navštěvovat až v pubertě. V té době nicméně o světě posilování nevěděla vůbec nic – a namísto svalů docílila pouze ztráty kilogramů, které ztratit vůbec nepotřebovala. Dostala se na váhu pouhých 45 kilo, s čímž se u ní začaly objevovat zdravotní problémy. A to ji vyburcovalo ke změně.

Sdílení své cesty

Svět fitnessu začala brát více vážně, studovala ho a dbala na jeho zásady. Účinnými cviky a správnou stravou ztracená kila postupně nabrala zpátky, vytvarovala a zpevnila si postavu. K tomu, tehdy ještě bez nějakého podnikatelského cíle, svou cestu za vysněnou postavou a zdravým tělem sdílela na svém instagramovém účtu, kde má dnes už téměř 9 milionů sledujících.

Videolekce zdarma

Jelikož se tento směr ukázal jako úspěšný, pokračovala se sdílením videí na YouTube, kde jsou mimochodem dostupná široké veřejnosti a těší se stejně nemalé oblibě pravidelných odběratelů.

Na jejím účtu naleznete krátká videa zaměřená na všechny partie těla; ploché bříško, pevná a rovná záda, pevný zadeček, pevné nohy nebo zpevnění celého těla. Pamela má zde i lekce zaměřené na tanec, kardio, HIIT či protahování.

Videa jsou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Stačí si vybrat obtížnost. Každá žena si v nich zajisté nalezne to pro sebe potřebné a vyhovující. Jakkoli by se vám stopáž jednotlivých cvičení mohla zdát zprvu krátká a nedostačující, doporučujeme nejdřív videa pro začátečníky. Pamela totiž předcvičuje s neuvěřitelnou lehkostí, občas nenápadně poukáže na bolest a do toho se neustále usmívá (to bývá obvykle ve chvíli, kdy vás už chytají křeče do celého těla).

30 pod 30

Pokud nemáte tušení, o kom je řeč, pravděpodobně vás napadne, koho že to tady tak vyzdvihujeme. Další z moha lektorek, jež se snaží prorazit ve světe fitness, a její videa jsou další z milionů na internetu. Ani omylem! Úsměv na rtech a lidský přístup téhle barbínky z Německa vás obměkčí.

K TÉMATU  Švestkový fitness koláč. Skvělá svačinka bez výčitek!

Před dvěma lety si jejího úspěchu ”povšimnul” i časopis Forbes a zařadil ji do žebříčku třiceti nejvlivnějších lidí pod třicet. Dnes je Pamele 26 let.

Do toho!

Jste-li stále na vážkách, nezbývá nic jiného než to alespoň vyzkoušet. Žádný hodinový workout. Střihněte si doma v obýváku 10 minut. A co to je 10 minut? Velice krátká doba. Ale současně tak účinná! Když vám to nebude stačit, pusťte si další video zaměřené na jinou partii těla, a tak můžete pokračovat, dokud nevypustíte duši. Sezením na gauči, čtením recenzí a přemítáním, zdali jsou tato videa účinná, nedocílíte ničeho. Alespoň ne hezčí postavy.

Převlékněte se, najděte si prostor a hurá na to. Rozhodně pak neřeknete, že to byl zbytečný a promarněný čas. Cvičení vám pomůže nejen k lepší postavě, ale i k dobré náladě. S Pamelou se mračit nelze, ani když ji zrovna proklínáte.

Jídelníček jako nezbytná součást

Leč je to mnohdy nepříjemná součást životního stylu, přesto naprosto nezbytná. Bohužel bez správného jídelníčku a kvalitních potravin se nám postava bude tvarovat obtížně, prakticky nemožně.

Pitný režim je samozřejmostí. Ten je nutné doplnit o jídla bohatá na zeleninu, ovoce, bílkoviny a ty správné tuky. Jste-li v režimu, že chcete shodit nadbytečná kila nebo si jen vytvarovat postavu, na sladkosti ze supermarketů, brambůrky, slazené a sycené nápoje i alkohol! bystě měli zapomenout.

Pamela
Pam je na sebe přísná a zdravý jídelníček bere vážně.

Ostatně kdyby vás to zajímalo, Pamela Reif je abstinent. Ne odjakživa, dříve si skleničku ve společnosti neodepřela. Alkohol má však vliv na budování svalů a sportovní výkon, v neposlední řadě na spánek, který je pro hubnutí a zdraví celkově také velmi důležitý. Rozhodla se tedy, že alkohol do jejího života nepatří.

Aplikace

Máte-li raději větší interakci, než jsou náhodná videa na YouTube, stáhněte si aplikaci s názvem Pam Fitness & Food. Naleznete v ní nejen veškerá cvičení, ale můžete si zde vybrat i některý z Pamelou předpřipravených workoutových plánů; pro začátečníky, pokročilé, zaměřeno na zadeček, na pekáč buchet, hubnutí, tanec, hardcore, pro zaneprázdněné lidi. Nechybí samozřejmě ani možnost sestavení vlastního plánu.

K TÉMATU  Chcete vidět ukázkový trénink celého těla? Předvede vám ho žena, které je 72 let, ale fyzicky je na tom lépe než mnozí třicátníci!

Abyste docílila co nejlepšího efektu, najdete zde nekonečné množství chutných, sladkých i slaných receptů, převážně rostlinného charakteru, které jsou zdravé, výživné a vskutku jednoduché na přípravu. Za všemi jídly stojí Pamela Reif, případně její bratr Dennis či sestřenice.

Pamela
Pamela a její bratr Dennis.

Součástí aplikace jsou i Pameliny články, jež si můžete samozřejmě taktéž projít, ať máte všechny vědomosti pro cestu za vysněnou postavou. Aplikace v plné verzi stojí měsíčně 59 korun, ale za málo peněz vážně dostanete hodně muziky (rozhodně je to méně, než platit si osobního trenéra, členství ve fitness klubu a nutriční poradkyni).

Kdyby vám ani to nestačilo, kromě toho má ještě vlastní dvanácti týdenní online program na budování postavy Pamstrong.

Kdo nevydal knihu, jako by nebyl

Pamela je činná i v tomto směru. Svou první knihu s názvem Strong & Beautiful vydala v roce 2017, druhou s názvem You deserve this: Simple & Natural Recipes for a Healthy Lifestyle o dva roky později, tzv. bowl book, protože všechna jídla v ní připravíte do misky. Koncem loňského roku vydala zatím svoji nejnovější knihu, pokračování You deserve this, tentokrát zaměřené na snacky. Ta je ale zatím dostupná jen v němčině.

Na co sáhne, promění ve zlato

V neposlední řadě je ambasadorkou světoznámé značky Puma, pro nafocení kolekce spodního prádla ji oslovila značka Intimissimi (protože ta její postava je prostě úchvatná!) a založila i vlastní značku: Naturally Pam, která jde na dračku a její produkty jsou neustále vyprodané.

Uf, superlativů jsme tu o Pamele Reif pronesli mnoho. Je teď jen na vás, ověřit si, zda je to všechno pravda.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

I s letními nealko drinky si můžete užít spoustu zábavy! Máme jich pro vás rovnou 8

Cviky na krásný a pevný zadek. Inspirujte se u 3 českých youtuberek

Zdroje článku:
www.pamelareif.com, https://brandmentions.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Žraloci. Pro někoho jsou to velmi obávaní mořští tvorové, pro jiné fascinující živočichové, které by bylo úžasné více probádat a ochraňovat. Do podvědomí většiny z nás se žraloci, jakožto krvelačné bestie, zapsali předně Spielbergovým filmem Čelisti. Zároveň v posledních měsících a letech se stále dočítáme a doslýcháme o smrtelných útocích na lidi v destinacích, ve kterých bychom to zrovna nečekali.
Kdo v devadesátkách nehltal seriál o partě teenagerů, jako by nebyl. Příběhy Dylana, Brandona, Brandy, Kelly a dalších hltal doslova celý svět. Jak ale dnes jejich představitelé seriálu Beverly Hills 90210 vypadají a jak žijí? Mnozí z nich už překročili padesátku a neúprosně jim táhne na šedesát.
Postel ukrytá v knihovně nebo sedačka, která se sama přestaví na palandu. Chytré a praktické řešení prostoru doma nabízí originální nábytek budoucnosti. Tyto nápady ale nepůsobí jen jako snaha o získání prostoru za každou cenu. Mnohá řešení jsou vysoce praktická z důvodu účelnosti, jako zasouvací botník pod schody do patra.
Máte pocit, že jste vždy třetí kolo, pokud jde o vašeho partnera a jeho telefon? Představte si toto: jste nadšená z rande se svým partnerem – bude to první noc v tomto týdnu, kdy budete trávit čas společně. Ale když se dostanete do restaurace, nepustí telefon z ruky.
Při nakupování na internetu můžete narazit na řadu zajímavého. Při házení oblíbených nápojů do virtuálního košíku na vás může vyskočit třeba takzvaný matcha čaj, který vás zaujme pro svou nápadně zelenou barvu. Právě díky ní se nad ním pozastavíte a přemýšlíte, jestli si ho také vhodit či nevhodit do onoho koše. Nakonec však kliknete na "dokončit nákup" s tím, že si ho zakoupíte někdy příště. Pojďme si prozradit, proč se této chyby v budoucnu nedopustit.  
Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.
Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.
Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?
Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Děti vyrostly, osamostatnily se a doma je najednou smutno a prázdno. Nikde žádné pohozené oblečení a najednou vám chybí i ty věčné otázky vašich potomků, co je k jídlu. Nikdo vás nepotřebuje a najednou si uvědomíte prázdno, které vás obklopuje. Pocity osamění a prázdnoty jsou často spojené s tzv. syndromem prázdného hnízda v důsledku osamostatnění již dospělých dětí.

Nepřehlédněte

Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek