Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Kdo je Pamela Reif? Německá Barbie, co vybudovala fitness impérium

Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.
Pamela
Pamela Reif je fitnesska a influencerka z Německa.

09. 08. 2022

Na internetu je tolik kvalitních fitness videí a influencerů, co se zaměřují na zdravý životní styl, ale ne každý z nich může říct, že strhnul masy jako půvabná blondýnka Pamela Reif. O jiné načančané fitnessce byste nejspíš řekli, že je to jen další vyžehlená nádhera, o ní ne. Místo toho vás strhne svým věčným optimismem a skromností. Podíváme se nejdřív na začátek její cesty.

Fitness začátky s mylným účinkem

Pamela od dětství tíhla k pohybovým aktivitám, jako byl tanec všeho druhu. Fitness zařízení začala navštěvovat až v pubertě. V té době nicméně o světě posilování nevěděla vůbec nic – a namísto svalů docílila pouze ztráty kilogramů, které ztratit vůbec nepotřebovala. Dostala se na váhu pouhých 45 kilo, s čímž se u ní začaly objevovat zdravotní problémy. A to ji vyburcovalo ke změně.

Sdílení své cesty

Svět fitnessu začala brát více vážně, studovala ho a dbala na jeho zásady. Účinnými cviky a správnou stravou ztracená kila postupně nabrala zpátky, vytvarovala a zpevnila si postavu. K tomu, tehdy ještě bez nějakého podnikatelského cíle, svou cestu za vysněnou postavou a zdravým tělem sdílela na svém instagramovém účtu, kde má dnes už téměř 9 milionů sledujících.

Videolekce zdarma

Jelikož se tento směr ukázal jako úspěšný, pokračovala se sdílením videí na YouTube, kde jsou mimochodem dostupná široké veřejnosti a těší se stejně nemalé oblibě pravidelných odběratelů.

Na jejím účtu naleznete krátká videa zaměřená na všechny partie těla; ploché bříško, pevná a rovná záda, pevný zadeček, pevné nohy nebo zpevnění celého těla. Pamela má zde i lekce zaměřené na tanec, kardio, HIIT či protahování.

Videa jsou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Stačí si vybrat obtížnost. Každá žena si v nich zajisté nalezne to pro sebe potřebné a vyhovující. Jakkoli by se vám stopáž jednotlivých cvičení mohla zdát zprvu krátká a nedostačující, doporučujeme nejdřív videa pro začátečníky. Pamela totiž předcvičuje s neuvěřitelnou lehkostí, občas nenápadně poukáže na bolest a do toho se neustále usmívá (to bývá obvykle ve chvíli, kdy vás už chytají křeče do celého těla).

30 pod 30

Pokud nemáte tušení, o kom je řeč, pravděpodobně vás napadne, koho že to tady tak vyzdvihujeme. Další z moha lektorek, jež se snaží prorazit ve světe fitness, a její videa jsou další z milionů na internetu. Ani omylem! Úsměv na rtech a lidský přístup téhle barbínky z Německa vás obměkčí.

K TÉMATU  Vypracované břicho: cvičení a strava pro získání plochého břicha u mužů

Před dvěma lety si jejího úspěchu ”povšimnul” i časopis Forbes a zařadil ji do žebříčku třiceti nejvlivnějších lidí pod třicet. Dnes je Pamele 26 let.

Do toho!

Jste-li stále na vážkách, nezbývá nic jiného než to alespoň vyzkoušet. Žádný hodinový workout. Střihněte si doma v obýváku 10 minut. A co to je 10 minut? Velice krátká doba. Ale současně tak účinná! Když vám to nebude stačit, pusťte si další video zaměřené na jinou partii těla, a tak můžete pokračovat, dokud nevypustíte duši. Sezením na gauči, čtením recenzí a přemítáním, zdali jsou tato videa účinná, nedocílíte ničeho. Alespoň ne hezčí postavy.

Převlékněte se, najděte si prostor a hurá na to. Rozhodně pak neřeknete, že to byl zbytečný a promarněný čas. Cvičení vám pomůže nejen k lepší postavě, ale i k dobré náladě. S Pamelou se mračit nelze, ani když ji zrovna proklínáte.

Jídelníček jako nezbytná součást

Leč je to mnohdy nepříjemná součást životního stylu, přesto naprosto nezbytná. Bohužel bez správného jídelníčku a kvalitních potravin se nám postava bude tvarovat obtížně, prakticky nemožně.

Pitný režim je samozřejmostí. Ten je nutné doplnit o jídla bohatá na zeleninu, ovoce, bílkoviny a ty správné tuky. Jste-li v režimu, že chcete shodit nadbytečná kila nebo si jen vytvarovat postavu, na sladkosti ze supermarketů, brambůrky, slazené a sycené nápoje i alkohol! bystě měli zapomenout.

Pamela
Pam je na sebe přísná a zdravý jídelníček bere vážně.

Ostatně kdyby vás to zajímalo, Pamela Reif je abstinent. Ne odjakživa, dříve si skleničku ve společnosti neodepřela. Alkohol má však vliv na budování svalů a sportovní výkon, v neposlední řadě na spánek, který je pro hubnutí a zdraví celkově také velmi důležitý. Rozhodla se tedy, že alkohol do jejího života nepatří.

Aplikace

Máte-li raději větší interakci, než jsou náhodná videa na YouTube, stáhněte si aplikaci s názvem Pam Fitness & Food. Naleznete v ní nejen veškerá cvičení, ale můžete si zde vybrat i některý z Pamelou předpřipravených workoutových plánů; pro začátečníky, pokročilé, zaměřeno na zadeček, na pekáč buchet, hubnutí, tanec, hardcore, pro zaneprázdněné lidi. Nechybí samozřejmě ani možnost sestavení vlastního plánu.

K TÉMATU  Proč jsou okurky ideální potravinou pro hubnutí?

Abyste docílila co nejlepšího efektu, najdete zde nekonečné množství chutných, sladkých i slaných receptů, převážně rostlinného charakteru, které jsou zdravé, výživné a vskutku jednoduché na přípravu. Za všemi jídly stojí Pamela Reif, případně její bratr Dennis či sestřenice.

Pamela
Pamela a její bratr Dennis.

Součástí aplikace jsou i Pameliny články, jež si můžete samozřejmě taktéž projít, ať máte všechny vědomosti pro cestu za vysněnou postavou. Aplikace v plné verzi stojí měsíčně 59 korun, ale za málo peněz vážně dostanete hodně muziky (rozhodně je to méně, než platit si osobního trenéra, členství ve fitness klubu a nutriční poradkyni).

Kdyby vám ani to nestačilo, kromě toho má ještě vlastní dvanácti týdenní online program na budování postavy Pamstrong.

Kdo nevydal knihu, jako by nebyl

Pamela je činná i v tomto směru. Svou první knihu s názvem Strong & Beautiful vydala v roce 2017, druhou s názvem You deserve this: Simple & Natural Recipes for a Healthy Lifestyle o dva roky později, tzv. bowl book, protože všechna jídla v ní připravíte do misky. Koncem loňského roku vydala zatím svoji nejnovější knihu, pokračování You deserve this, tentokrát zaměřené na snacky. Ta je ale zatím dostupná jen v němčině.

Na co sáhne, promění ve zlato

V neposlední řadě je ambasadorkou světoznámé značky Puma, pro nafocení kolekce spodního prádla ji oslovila značka Intimissimi (protože ta její postava je prostě úchvatná!) a založila i vlastní značku: Naturally Pam, která jde na dračku a její produkty jsou neustále vyprodané.

Uf, superlativů jsme tu o Pamele Reif pronesli mnoho. Je teď jen na vás, ověřit si, zda je to všechno pravda.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

I s letními nealko drinky si můžete užít spoustu zábavy! Máme jich pro vás rovnou 8

Cviky na krásný a pevný zadek. Inspirujte se u 3 českých youtuberek

Zdroje článku:
www.pamelareif.com, https://brandmentions.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Vysavač je nepostradatelný nástroj pro každou domácnost. Zbavit se prachu a nečistot je prostě nutnost. Jak vybrat správný vysavač? Do jakých kategorií se rozdělují a k jakým parametrům přihlížet?
A je to tady zase! S blížící se menstruací se pleť mnoha z nás změní v pastvu roztodivných kožních problémů, za nimiž stojí změna hladiny hormonů. A i když jsme si pubertou a kožními problémy prošly už dávno, hormonální akné umí potrápit v jakémkoliv věku.
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
Udržet svou mysl i tělo zdravé je v dnešní době trochu těžké, nemyslíte? Ze všech stran se na nás valí negativní zprávy a vybudovat si napříč jim celkovou psychickou a fyzickou pohodu může být ošemetné.
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Jsou přítulní a mazliví, ale také je s nimi velká zábava. Nejlepší čtyřnohý přítel člověka občas předvádí skutečné psí kousky. Podívejte se na ty nejlepší.
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.
Čeká vás v příštím roce stěhování do nového nebo jen plánujete rozsáhlou rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení? V takovém případě by vás mohlo zajímat, jaké budou interiérové trendy pro rok 2023. Pojďte se alespoň na některé z nich s námi podívat.
Aktuální trendy bydlení pro podzim 2019, které představil Hornbach. Pokud hledáte inspiraci na nové nápady pro váš interiér, stačí si vybrat svůj styl.
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.

Výběr článků

Rodičovství nese velkou zodpovědnost a často si klademe otázku, jestli budu dobrá/ý máma/táta? Nikdo není dokonalý, ale děláme vše tak, jak nejlépe umíme anebo tak, jak to dělali naši rodiče s námi.
Nejúchvatnější pláže světa? Tyhle si zamilujete. Existují totiž místa, o kterých jste zákonitě nevěděly a my jsme se rozhodli vám je odtajnit. Tak schválně, kam byste se chtěly podívat?
Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!

Nepřehlédněte

Chystáte se do nové nebo první práce. Prošla jste vítězně pohovorem, máte podepsanou pracovní smlouvu. Co vás bezprostředně po nástupu do zaměstnání čeká? Na co se připravit a na co nepřistupovat, ani kdyby vás nutili?
Věříte v budoucnost sociálních sítí? Podnikáte a chcete se se svojí značkou prosadit v online prostředí? Skvělým zdrojem informací pro vás mohou být knihy na téma sociální sítě. Dozvíte se, jaké sítě jsou pro vás nejvhodnější, jaký mají potenciál a jak na nich vybudovat své jméno. Pojďme se podívat na ty nejlepší!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek