Úterý , 04. 10. 2022

František

Kdo je Pamela Reif? Německá Barbie, co vybudovala fitness impérium

Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.
Pamela
Pamela Reif je fitnesska a influencerka z Německa.

09. 08. 2022

Na internetu je tolik kvalitních fitness videí a influencerů, co se zaměřují na zdravý životní styl, ale ne každý z nich může říct, že strhnul masy jako půvabná blondýnka Pamela Reif. O jiné načančané fitnessce byste nejspíš řekli, že je to jen další vyžehlená nádhera, o ní ne. Místo toho vás strhne svým věčným optimismem a skromností. Podíváme se nejdřív na začátek její cesty.

Fitness začátky s mylným účinkem

Pamela od dětství tíhla k pohybovým aktivitám, jako byl tanec všeho druhu. Fitness zařízení začala navštěvovat až v pubertě. V té době nicméně o světě posilování nevěděla vůbec nic – a namísto svalů docílila pouze ztráty kilogramů, které ztratit vůbec nepotřebovala. Dostala se na váhu pouhých 45 kilo, s čímž se u ní začaly objevovat zdravotní problémy. A to ji vyburcovalo ke změně.

Sdílení své cesty

Svět fitnessu začala brát více vážně, studovala ho a dbala na jeho zásady. Účinnými cviky a správnou stravou ztracená kila postupně nabrala zpátky, vytvarovala a zpevnila si postavu. K tomu, tehdy ještě bez nějakého podnikatelského cíle, svou cestu za vysněnou postavou a zdravým tělem sdílela na svém instagramovém účtu, kde má dnes už téměř 9 milionů sledujících.

Videolekce zdarma

Jelikož se tento směr ukázal jako úspěšný, pokračovala se sdílením videí na YouTube, kde jsou mimochodem dostupná široké veřejnosti a těší se stejně nemalé oblibě pravidelných odběratelů.

Na jejím účtu naleznete krátká videa zaměřená na všechny partie těla; ploché bříško, pevná a rovná záda, pevný zadeček, pevné nohy nebo zpevnění celého těla. Pamela má zde i lekce zaměřené na tanec, kardio, HIIT či protahování.

Videa jsou jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Stačí si vybrat obtížnost. Každá žena si v nich zajisté nalezne to pro sebe potřebné a vyhovující. Jakkoli by se vám stopáž jednotlivých cvičení mohla zdát zprvu krátká a nedostačující, doporučujeme nejdřív videa pro začátečníky. Pamela totiž předcvičuje s neuvěřitelnou lehkostí, občas nenápadně poukáže na bolest a do toho se neustále usmívá (to bývá obvykle ve chvíli, kdy vás už chytají křeče do celého těla).

30 pod 30

Pokud nemáte tušení, o kom je řeč, pravděpodobně vás napadne, koho že to tady tak vyzdvihujeme. Další z moha lektorek, jež se snaží prorazit ve světe fitness, a její videa jsou další z milionů na internetu. Ani omylem! Úsměv na rtech a lidský přístup téhle barbínky z Německa vás obměkčí.

K TÉMATU  5 tipů na zdravé, chutné a levné snídaně, které prospějí vaší linii

Před dvěma lety si jejího úspěchu ”povšimnul” i časopis Forbes a zařadil ji do žebříčku třiceti nejvlivnějších lidí pod třicet. Dnes je Pamele 26 let.

Do toho!

Jste-li stále na vážkách, nezbývá nic jiného než to alespoň vyzkoušet. Žádný hodinový workout. Střihněte si doma v obýváku 10 minut. A co to je 10 minut? Velice krátká doba. Ale současně tak účinná! Když vám to nebude stačit, pusťte si další video zaměřené na jinou partii těla, a tak můžete pokračovat, dokud nevypustíte duši. Sezením na gauči, čtením recenzí a přemítáním, zdali jsou tato videa účinná, nedocílíte ničeho. Alespoň ne hezčí postavy.

Převlékněte se, najděte si prostor a hurá na to. Rozhodně pak neřeknete, že to byl zbytečný a promarněný čas. Cvičení vám pomůže nejen k lepší postavě, ale i k dobré náladě. S Pamelou se mračit nelze, ani když ji zrovna proklínáte.

Jídelníček jako nezbytná součást

Leč je to mnohdy nepříjemná součást životního stylu, přesto naprosto nezbytná. Bohužel bez správného jídelníčku a kvalitních potravin se nám postava bude tvarovat obtížně, prakticky nemožně.

Pitný režim je samozřejmostí. Ten je nutné doplnit o jídla bohatá na zeleninu, ovoce, bílkoviny a ty správné tuky. Jste-li v režimu, že chcete shodit nadbytečná kila nebo si jen vytvarovat postavu, na sladkosti ze supermarketů, brambůrky, slazené a sycené nápoje i alkohol! bystě měli zapomenout.

Pamela
Pam je na sebe přísná a zdravý jídelníček bere vážně.

Ostatně kdyby vás to zajímalo, Pamela Reif je abstinent. Ne odjakživa, dříve si skleničku ve společnosti neodepřela. Alkohol má však vliv na budování svalů a sportovní výkon, v neposlední řadě na spánek, který je pro hubnutí a zdraví celkově také velmi důležitý. Rozhodla se tedy, že alkohol do jejího života nepatří.

Aplikace

Máte-li raději větší interakci, než jsou náhodná videa na YouTube, stáhněte si aplikaci s názvem Pam Fitness & Food. Naleznete v ní nejen veškerá cvičení, ale můžete si zde vybrat i některý z Pamelou předpřipravených workoutových plánů; pro začátečníky, pokročilé, zaměřeno na zadeček, na pekáč buchet, hubnutí, tanec, hardcore, pro zaneprázdněné lidi. Nechybí samozřejmě ani možnost sestavení vlastního plánu.

K TÉMATU  Womanizer! Hračka, kterou jednou zkusíte a už ji nepustíte z ruky

Abyste docílila co nejlepšího efektu, najdete zde nekonečné množství chutných, sladkých i slaných receptů, převážně rostlinného charakteru, které jsou zdravé, výživné a vskutku jednoduché na přípravu. Za všemi jídly stojí Pamela Reif, případně její bratr Dennis či sestřenice.

Pamela
Pamela a její bratr Dennis.

Součástí aplikace jsou i Pameliny články, jež si můžete samozřejmě taktéž projít, ať máte všechny vědomosti pro cestu za vysněnou postavou. Aplikace v plné verzi stojí měsíčně 59 korun, ale za málo peněz vážně dostanete hodně muziky (rozhodně je to méně, než platit si osobního trenéra, členství ve fitness klubu a nutriční poradkyni).

Kdyby vám ani to nestačilo, kromě toho má ještě vlastní dvanácti týdenní online program na budování postavy Pamstrong.

Kdo nevydal knihu, jako by nebyl

Pamela je činná i v tomto směru. Svou první knihu s názvem Strong & Beautiful vydala v roce 2017, druhou s názvem You deserve this: Simple & Natural Recipes for a Healthy Lifestyle o dva roky později, tzv. bowl book, protože všechna jídla v ní připravíte do misky. Koncem loňského roku vydala zatím svoji nejnovější knihu, pokračování You deserve this, tentokrát zaměřené na snacky. Ta je ale zatím dostupná jen v němčině.

Na co sáhne, promění ve zlato

V neposlední řadě je ambasadorkou světoznámé značky Puma, pro nafocení kolekce spodního prádla ji oslovila značka Intimissimi (protože ta její postava je prostě úchvatná!) a založila i vlastní značku: Naturally Pam, která jde na dračku a její produkty jsou neustále vyprodané.

Uf, superlativů jsme tu o Pamele Reif pronesli mnoho. Je teď jen na vás, ověřit si, zda je to všechno pravda.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

I s letními nealko drinky si můžete užít spoustu zábavy! Máme jich pro vás rovnou 8

Cviky na krásný a pevný zadek. Inspirujte se u 3 českých youtuberek

Zdroje článku:
www.pamelareif.com, https://brandmentions.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
Barvení velikonočních vajec je nejrozšířenější symbol Velikonoc u nás. Kraslice může být natvrdo uvařené i vyfouknuté prázdné vejce, které se zdobí různými technikami. Co takhle nějaké netradiční? Zapojte děti a zkuste vytvořit kraslice způsobem, který vás možná ani nenapadl. Barvení pomocí houbičky na nádobí, vytváření vzorů pomocí tavné pistole, namáčení do pěny na holení, barvení pomocí laku na nehty, bublinkové fólie nebo cibule. Všechny způsoby jsou přitom jednoduché. Vyberte si inspiraci pro vás!
Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.
Anorexia nervosa tzv. anorexie je zahalená velkým množstvím stigmat, a třeba právě vás zajímá pravda. Jak nepříjemné je žít v těle anorektika, na kterého se okolí dívá skrz prsty? Uvažování člověka s mentální poruchou není jednoduché, a to včetně člověka trpícího anorexií.
„Už to mezi námi není takové, jako dřív. Chybí mi chvíle, kdy jsme neřešili jen pleny, očkovaní, hlídání, opruzeniny, růst zoubků. Náš sexuální život je po narození dítěte na bodu mrazu. Všechno se točí kolem prcka a nemáme na sebe s partnerem už vůbec žádný čas. Jsem uvázaná doma a můj svět je jen pračka, pleny a sporák. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy měla čas umýt si vlasy nebo si udělat nehty. Co máme mimino, jsem pro svou ženu druhé kolo u vozu. Všechno mám na krku já a partner mi s ničím nepomáhá. Moje žena o sebe přestala pečovat.“ Tohle je výčet těch nejčastějších příčin sporů, které vyvstávají po narození dítěte. Poznáváte se v některém z uvedených příkladů? Dnešní článek vás provede nejčastějšími příčinami partnerské poporodní nebo chcete-li rodičovské krize.
Je sice pravdou, že jsme všichni netrpělivě čekali až se dostaví léto. V horkých letních měsících se nám ale nechtějí nosit tenisky nebo jinak uzavřené boty. V důsledků vysokých teplot mohou někomu také nohy začít otékat. V tuto chvíli přichází na scénu dámské sandály. Jaké jsou typy a s čím je vhodné je kombinovat? Může je nosit opravdu každá dáma a hodí se ke každé příležitosti? Všechny tyto informace jsme zjistili za vás.

Nepřehlédněte

Single Vánoce. Také máte pocit, že o Vánocích jsou singles něco jako zvláštní druh? Všichni kolem mají pocit, že vás musí začlenit do společného veselí. Zvláště citlivý je Štědrý den. Ovšem ne vždy musí být taková snaha příjemná. Jak to přečkat se ctí a užít si to?
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek