Pondělí , 15. 07. 2024

Jindřich

Matěj Homola z kapely Wohnout dnes slaví 50. narozeniny a zároveň se oženil

Matěj Homola, frontman kapely Wohnout, dnes slaví 50. narozeniny a zároveň oznámil, že se oženil se svou dlouholetou partnerkou Andreou Brodekovou. Pár se seznámil před deseti lety v Indii a nyní si řekli své "ano" při neformálním obřadu ve své zahradě.
Homola
Matěj Homola slaví 50.narozeniny

12. 06. 2024

12. 06. 2024

Matěj Homola z kapely Wohnout dnes slaví 50. narozeniny

Frontman kapely Wohnout, dnes slaví významný jubielum. Dnes, 12. června, oslavuje své 50. narozeniny. Homola, který je dlouhodobě jednou z nejvýraznějších postav české hudební scény, se během let stal symbolem českého rocku. Jeho energické vystoupení a charismatický projev přitahují fanoušky všech generací.

Svatba s dlouholetou partnerkou

Současně s oslavami svých kulatin sdílel zpěvák radostnou zprávu o své svatbě. Muzikant se oženil se svou dlouholetou přítelkyní Andreou Brodekovou. Pár se seznámil před deseti lety v Indii, kdy se Matěj rozhodl vyrazit na ranní kávu do místní kavárny. “Kupodivu ho nedělal Ind, ale jedna holka, která tam tehdy pracovala,” vzpomíná Homola na jejich první setkání.

Neformální svatební obřad

Svatební obřad se konal ve středu v jejich zahradě. Novomanželé přijeli k oltáři na motorce, což dodalo celé události neformální a osobitý ráz. Svatební pochod zahráli kolegové z kapely Wohnout a zahradní párty trvala až do rána. Andrea zvolila netradiční svatební outfit – černý top odhalující břicho a dlouhou barevnou vyšívanou sukni, zatímco ženich měl na sobě černou košili a kalhoty.

Vztahy a rodinný život

Matěj Homola má ze svého předchozího vztahu se zpěvačkou Darou Rolins dceru Lauru, které je nyní šestnáct let. S Darou Rolins byli partnery od roku 2005, ale jejich vztah skončil v roce 2010.

Nedávné zdravotní komplikace

Loni v červenci Homola vyděsil své fanoušky, když z nemocnice v Albánii poslal pozdrav. Po nehodě na motorce, kdy mu pod kola vběhl pes, měl zlomenou klíční kost. Naštěstí jeho partnerka Andrea, která s ním byla na motorce, vyvázla jen s odřeninami.

Významný milník

Spojení jeho 50. narozenin a svatby dává této události zvláštní význam. Matěj Homola se nejenom dožívá půlstoletí, ale také začíná novou kapitolu svého života po boku své manželky Andrey.

K TÉMATU  Roscoe: Buldoček Lewise Hamiltona, který denně vydělává tisíce

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Iva Frühlingová otevřeně o polyamorii a rodinném životě

Christina Applegete otevřeně o boji s roztroušenou sklerózou: “Cítím, že život ztrácí smysl”

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.
Skočíte si občas se svým partnerem na jedno točené, nebo si spolu u televize vychutnáte archiv z vinných sklípků? Pak si můžete gratulovat, protože vaše soužití asi jen tak něco nenaruší. Tedy alespoň tohle se teď povídá ve vědeckých kruzích.
Snubní prsten je považován za žílu lásky. Nevěsta a ženich si je vzájemně nasazují při svatebním obřadu, jako symbol spojení, věrnosti a lásky. Také by se dal vnímat, jako symbol „vlastnictví”. Prstýnek dává ostatním jasně najevo, že dotyčná osoba není k mání, že už jeho nebo její srdce patří někomu jinému. Jejich symbolika se v průběhu staletí vyvíjela a stále vyvíjí v závislosti na tradicích a kultuře.
Milujete nakupování a ještě více milujete nakupování za super nízké ceny? V tom případě jste tady správně a určitě byste si neměli nechat ujít následující řádky! Pro všechny shopaholiky, kteří neodolají rozšiřování své sbírky o nové bezva kousky, jsme sepsali celkem 4 tipy na skvělé outlety, v nichž nakoupíte luxusní oblečení, boty i doplňky za parádně nízké ceny!
Zdravotní stav princezny Kate je předmětem každodenního zájmu. Již několik měsíců statečně bojuje s rakovinou, což vyvolává obavy nejen mezi jejími blízkými, ale i veřejností. Nedávno se ukázalo, že léčba nepokračuje podle očekávání a princezna Kate trpí závažnými vedlejšími účinky chemoterapie.
Nechat děti samotné doma během prázdnin může být velkým krokem jak pro rodiče, tak pro děti. Je důležité se zamyslet nad tím, kdy je vhodné děti nechat samotné a jak zajistit jejich bezpečnost. Otevřená komunikace, zajištění bezpečnosti domova a pravidelné kontroly jsou klíčové. Plánujte jejich aktivity a připravte je na různé situace, které by mohly nastat. Dodržováním těchto kroků můžete zajistit, že vaše děti budou během prázdnin v bezpečí a vy budete mít klidnou mysl.
Nezáleží na tom, kolik je zrovna hodin. Je to tady! Máte chuť dopřát si něco hodně nezdravého. Jednou vás provokuje tlačenka v lednici, podruhé máte problém zkrotit myšlenku pochutnat si na tom hříšně sladkém dortíku. Tu a tam takový okamžik potká snad každého z nás a jak jistě víte, všechno má nějakou příčinu. A to i hlas vašich myšlenek volající po pizze a hranolkách s dvojitou tatarkou. Co za tím stojí a jak to řešit? Poradíme.
Jakmile se vám a vašemu partnerovi narodí děti, získáváte zcela novou roli. Najednou jste rodiči a velmi často vás tato role na dlouhá léta úplně pohltí. Není pak divu, že může být velmi obtížný návrat k životu, ve kterém děti nezaujímají první místo.
Na vašem těhotenském testu se konečně objevily dvě čárky a vás začala děsit vidina, že se příštích devět měsíců nepohnete z gauče? Dobrá zpráva je, že se v těhotenství sportu zříkat nemusíte. Právě naopak, fyzická aktivita představuje skvělou přípravu na porod. Musíte jen zvolit tu správnou a nepřepínat své síly.
S příchodem chladnějšího ročního období se pulty supermarketů začínají plnit exotickými druhy ovoce. A vedle tradičního kaki, pomela a dalších podobných vynikajících kousků, nám svou střapatou hlavičku ukazuje také ananas. Věděli jste, že se jedná o spalovač tuků? Zejména po svátcích by proto neměl chybět ve vašem jídelníčku.
Pokud toužíte docílit mladistvého vzhledu a vypnuté pružné pleti bez nedokonalostí, není zapotřebí složitých kosmetických procedur. Stačí, když svému obličeji dopřejete pravidelný pohyb. Obličejová jóga dokáže s pletí hotové zázraky.

Výběr článků

Nespavost je problém, který trápí mnoho z nás. Bohužel nad tímto problémem máme tendenci jen mávnout rukou. To přejde - říkáme si. Jenže takzvaná insomnie může mít negativní dopad nejen na fyzickou stránku člověka, ale především na jeho psychiku, zejména pokud mluvíme o dlouhodobém problému.
Vy ani váš partner nepijete alkohol? Žili jste spolu ještě před svatbou? Váš vztah asi nevydrží. A to i přes to, že jste si před oltářem slibovali lásku a věrnost. V pozoru by měli být i tací, kteří mají odloučené rodiče. Prý je potká stejný osud!
Luxusní sídlo v australské provincii Victoria pochází už z 80. let. Armadale House prošel kompletní rekonstrukcí a je z něj moderní rezidence snů.

Nepřehlédněte

Možná patříte mezi ty, kteří nepotřebují jíst maso příliš často. A nemusí to být z důvodu, že se vám příčí zabíjení zvířat, ale třeba vám jen jednoduše maso tolik nechutná a nemáte častou potřebu ho konzumovat. Jak ale zajistit, aby přesto váš jídelníček obsahoval veškeré potřebné živiny?
Být v současné době v karanténě, to není nic příjemného. Všichni to ostatně velmi dobře víme, jelikož nouzový stav už trvá přes měsíc a ještě nějaký ten čas trvat bude.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek