Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

Iva Frühlingová otevřeně o polyamorii a rodinném životě

Iva Frühlingová, známá zpěvačka a bývalá modelka, otevřeně mluví o svém polyamorním vztahu s manželem Janem Veselým. Její upřímnost mnohé pobouřila, ale Frühlingová věří, že jejich vztah je založen na svobodě a respektu. Jak se jim daří žít v harmonii a co znamená polyamorie pro jejich rodinu?
Iva Frühlingová
Iva Frühlingová otevřeně o polyamorii a rodinném životě

08. 06. 2024

08. 06. 2024

Iva Frühlingová a její otevřený vztah

Iva Frühlingová, známá zpěvačka a bývalá modelka, nedávno otevřeně přiznala, že žije se svým manželem Janem Veselým v polyamorním vztahu. Její odhalení mnohé pobouřilo, ale Frühlingová si stojí za tím, že jejich vztah je jako každý jiný. “Jsme rodina a jeden pro druhého jsme to nejdůležitější,” uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Svoboda a respekt ve vztahu

Frühlingová zdůrazňuje, že svoboda a vzájemný respekt jsou klíčem k jejich šťastnému manželství. “Můj manžel je pilot a také žil v cizině od mlada jako já a nemá rád, když ho něco svazuje,” vysvětluje. V jejich domácnosti panuje otevřenost a důvěra. “Doma si oznámíme, že jeden z nás jde na rande s někým jiným a nikdo nežárlí,” říká zpěvačka. Dodává, že ani jeden z nich nemá další stálé partnery a že si váží upřímnosti a absence tajemství ve vztahu.

Život v polyamorii a rodičovství

Frühlingová a Veselý vychovávají devítiletého syna Adama. Po jeho narození zpěvačka trpěla panickými atakami, během nichž jí manžel poskytoval obrovskou podporu. “Byl úžasný a hodně mě podporoval. Jsme opravdu taková rodina a držíme při sobě,” říká Frühlingová. Dodává, že díky otevřenému vztahu předchází zbytečným dramatům a tajnostem, což jim oběma přináší klid a stabilitu.

Pohled na polyamorii v Česku

Frühlingová tvrdí, že jejich vztah je podobný jako u 60 až 70 procent lidí v České republice. “Máme vztah jako všichni ostatní. Akorát máme koule na to si to říct a respektujeme se natolik, že si to netajíme,” říká. Polyamorie je téma, které vyvolává různé reakce, ale Frühlingová věří, že otevřenost a komunikace jsou klíčem k úspěchu. „Zakázané ovoce chutná nejlíp,“ doplňuje s tím, že od té doby, co si o svých vztazích otevřeně povídají, nikdo nikam moc nechodí a ani nechce.

K TÉMATU  Květa (58): Našla jsem si nového partnera a dcera mě zavrhla. Najednou totiž nejsem stále po ruce

Co je polyamorie?

Polyamorie je typ vztahu, kde jednotlivci udržují více romantických nebo sexuálních vztahů najednou, s vědomím a souhlasem všech zúčastněných. Tento koncept je založen na otevřenosti, komunikaci a respektu mezi partnery. Polyamorní vztahy mohou mít různé formy, od otevřených manželství po složitější sítě vztahů. Polyamorie není o sexu, ale o možnosti milovat více lidí najednou a vytvářet s nimi hluboké a upřímné vztahy.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Láká vás otevřený vztah? Nezapomeňte si stanovit hranice

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Lávový dortík z banánu je lahodný a jednoduchý dezert, který zvládnete připravit během pár minut. Tento recept od známého food bloggera Honzy z Instagramu @cestaklukazmesta kombinuje sladkost zralého banánu s intenzivní chutí hořké čokolády. Připravte si tento dezert pro speciální příležitost nebo jen tak pro radost a překvapte své blízké.
Bojíte se, že se z vás při vstupu do posilovny stane nasvalená mužatka? Tak klid. Takhle to vážně nefunguje. Ale jestli chcete zpevnit tělo, je to potřeba.
Intrauterinní inseminace (IUI) je prvním krokem asistované reprodukce pro páry, kterým se nedaří počít. Obvykle se provádí zhruba po roce, kdy se nedaří během nechráněného pohlavního styku zplodit potomka. Jedná se o základní a neinvazivní metodu, jak otěhotnět. Hlavní princip spočívá v tom, že je spermiím zjednodušena a zkrácena cesta k vajíčku jejich přímou aplikací přímo do dělohy. IUI se provádí na reprodukčních klinikách a nabízí ho také gynekologie Gynem.
Navzdory tomu, že dnešní možnosti cestování jsou mnohem větší a rozmanitější než kdykoli jindy, stále více tuzemáků dává přednost pobytu na vlastní chalupě. Proč nad zahraniční exotikou vyhrává letní dovolená v našich krajích na celé čáře?
Zrovna teď je ten správný čas začít chodit do sauny. Proč? Sauna totiž umí zlepšit imunitu, a zabránit tak častému onemocnění. V neposlední řadě vám také dovede vylepšit psychiku!
Nejběžnější příčinou lupů je seboroická dermatitida nebo někdy nazývaná seborrhea. Suchá pokožka, citlivost na specifické vlasové produkty a kožní podmínky, jako je ekzém nebo lupénka, mohou zvýšit náchylnost k tvorbě lupů. Rovněž se věří, že běžná houba malassezia může být spouštěčem. Jak na lupy?
Mykóza je velmi nepříjemný, ale celkem běžný druh infekce. Její příčinou jsou houby, které se běžně vyskytují v našem prostředí. Pokud se kůže nohou nakazí, trápí ji nejen estetické nedostatky, ale také svědí nebo pálí. Při přemnožení hub dochází ke vzniku zánětů.
My ženy jsme k sobě mnohdy hodně přísné. Jen si přiznejte, kolikrát stojíte před zrcadlem, prohlížíte si sebe sama a přeměřujete se kritickým pohledem. Tohle vám na sobě vadí, tohle se vám nelíbí, tamto byste mohla mít takové a tohle zase makové.
Monstera se netěší popularitě jenom díky svému stálezelenému vzhledu a líbivým listům, které do domu vnesou trochu exotiky. Je oblíbená i díky snadnosti pěstování. I když pochází z tropických deštných pralesů, v našich českých podmínkách se jí daří opravdu skvěle.
Neustálé pochybnosti o sobě. Kritika své postavy, kritika svého chování. Nedůvěra v dosažení stanovených cílů... Poznává se v tomto některá z vás? Přály byste si, ženy, mít se více rády? V dnešním článku si povíme, jak na to! Jak se mít ráda, jak zlepšit své sebevědomí a jak zkrátka zazářit!
Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
Déšť, sníh, mráz, vítr venku. Doma studená ložnice, přetopený pokoj. Pleti tak náhlé výkyvy rozhodně neprospívají. Pleti výkyvy počasí neprospívají a právě v zimě je hydratace ještě důležitější, než v letních měsících. Jak to a které krémy použít?

Výběr článků

Jestliže pracujete doma stále, máte již nastavená pravidla, jak home office zvládat. Ale možná s home office začínáte, třeba právě díky povinné karanténě.
Přemýšlíte nad tím, do jakého stylu zařídíte své bydlení? Možností je spousta! Ovšem k těm nejoblíbenějším patří skandinávské bydlení, které je nejen vzdušné, ale také jednoduché a spojené s přírodou, což je dnes velmi důležité.
Asi pro vás není žádnou novinkou, že s přibývající propojeností všeho a všech se ztrácí schopnost se skutečně odpojit. Mozek je zaplaven doslova nevysychajícím proudem informací, které zároveň nedokáže zpracovat. Co se vlastně děje a co můžete dělat pro svůj spokojený život?

Nepřehlédněte

Pořád šetříte a nic neušetříte? Nebo snad nemáte z čeho šetřit, ačkoliv nevyděláváte úplně málo? V tom případě vám chybí finanční gramotnost. Že ani nevíte, co to je? V tom případě vám prozradíme, že je to to, co vás ve škole bohužel nenaučili.
Nebaví vás hlídat si kalorie a přemýšlet nad vším, co sníte? Obědů z restaurace už máte dost a chtělo by to lehčí a zdravější změnu? Vyzkoušejte naše tři tipy na zdravý oběd přímo ze supermarketu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek