Domů » Zábava » Slavní » Reese Witherspoon v nové romantické komedii. Už brzy!
zdroj: Bontonfilm
Slavní Zábava

Reese Witherspoon v nové romantické komedii. Už brzy!

Reese Witherspoon je stálicí na hollywoodském nebi. Přestože pro mnoho lidí zůstane napořád tou jedinou pravou blondýnou, má na svém kontě i Oscara za film Walk the line a nominaci za film Wild. Hlavní postavu v komedii „Který je ten pravý“ snad nemohl hrát nikdo jiný, Reese bylo totiž v době natáčení právě čtyřicet let. A na co se v září můžete do kina těšit?

Čtyřicátnice v obležení mužů

Reese Witherspoon se v nové romantické komedii ocitne v obležení mladých mužů a bude se ptát sama sebe „Který je ten pravý?“. Po rozchodu s manželem chce Alice začít znovu od začátku a povede se jí to opravdu na jedničku. Díky bujaré narozeninové oslavě se její život obrátí naruby a dovede jí až do chvíle, kdy má doma najednou své dvě děti, mladého milence, jeho dva kamarády a bývalého manžela. 

Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům. Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkami!

Hned tři najednou

Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu . . a pak zpátky do normálu,“ těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude tak žhavé a její život nabere nečekaný směr. Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce. Jistě tušíte, že o zábavu nebude nouze.

Úspěšná režisérka slibuje skvělou zábavu

Film „Který je ten pravý?“ přivedla jako producentka na svět nepsaná královna romantických komedií Nancy Meyers.  Jako režisérka natočila skvělé snímky Po čem ženy touží, Lepší pozdě nežli později, Prázdniny nebo Nějak se to komplikuje

Trailer k filmu napoví, jak se budete bavit…

Pár dat na závěr:

Žánr: romantická komedie
Premiéra: 14. září 2017
Režie: Hallie Meyers-Shyer 
Producent: Nancy Meyers
Hrají: Reese Witherspoon, Michael Sheen, Pico Alexander, Jon Rudnitsky, Lake Bell, Candice Bergen, Nat Wolff

Autor: red

štítky
data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">