Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Znamení o nás může dost vypovědět. V jakém se rodí nejúspěšnější lidé?

Úspěšným se člověk nerodí, úspěšným se stává. Je to pravda, anebo si to vymysleli jen lidé, aby si mezi sebou nezáviděli? Peníze, zdraví, hodnoty, štěstí, sláva. Ten, kdo má tohle všechno, je jistě úspěšný. I to, v jakém znamení horoskopu jsme se narodili, nám může mnohé napovědět.
nejúspěšnější lidé znamení
Kde je dáno hvězdami, že přijde úspěch? (Foto: 123RF)

02. 12. 2021

Jsou znamení, která dokonale vybízí k tomu, aby byl člověk úspěšný a která patří, podle hvězd, do skupiny „nejúspěšnější lidé”, například v pracovním procesu. Každé znamení má svá specifika, podle nichž poznáme charakter člověka, ale právě i to, v čem může vynikat a v čem může být úspěšný.

Beran

Znamení Beran je v horoskopu na prvním místě. Je to vidět i v osobnosti člověka. Jsou doslova předurčeni k velkým věcem. Lidé narození ve znamení Berana jsou ctižádostiví, energičtí a snadno dosáhnou svého cíle. Přes jejich veselou a přátelskou povahu dokážou čelit nástrahám a v životě je potkává spíše rovné zacházení.

Býk

Říká se, že Býci chodí přes mrtvoly. Pro pokoření svého cíle jsou odhodláni udělat téměř cokoliv. Jsou rozhodní a praktičtí. Proto jsou velmi úspěšnými v obchodu a podnikání. Do všeho vkládají rozvahu. Jsou realističtí, proto dokážou oddělit práci od soukromí. Avšak ani jedno nezanedbat. Mají radost z každé maličkosti, ale i za každou drobnost umí druhé pochválit nebo ocenit. Snadno se umí ale i naštvat, proto je dobré být rozvážní i my.

Blíženec

Toto znamení má ve svém charakteru především intelektuální založení. Lidé narození ve znamení Blíženců jsou chytří a rozumově nadaní. Nedělá jim problém společnost. Jsou v ní přímo jako ryba ve vodě. Vynikají dobrými komunikačními vlastnosti, kterými umí častokrát i ohromit. Tito lidé nemají problém se vztahy, už jenom díky názvu znamení. Jsou velmi přátelští a tolerantní. Dokážou pomoci a v každé situaci najít řešení.

Rak

Raci bývají především nejvíce citově založení. Nejde jim ani tak o materiální stránku, jako spíše o tu emocionální. Na prvním místě je pro ně rodina a vztahy. Úspěšnost tkví v tom, že umí být velice tolerantní a nápomocní. Nedělá jim problém pomoci opravdu každému. V kolektivu jsou oblíbení a vytvářejí příjemnou atmosféru a dobrou náladu. Naopak jsou pak spíše více zranitelní.

K TÉMATU  Karmický horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019. Co všechno budete řešit a jak se vám vrátí, co jste v minulosti zasely?

Lev

Lidé ve znamení Lva bývají spíše vůdčí typy. Jsou to úspěšní ředitelé a vedoucí týmů. Dokážou být také velmi tvrdohlaví a do práce se často ženou bezhlavě. Když však milují, tak se vším všudy. Jako vůdci mají však i svou hrdost, kterou umí dost razantně dávat najevo. Asi by se dalo říci, že Lvi se ve společnosti jistě neztratí.

Panna

Panny jsou obecně známy jako perfekcionisti. Mezi řadou umělců můžeme najít právě lidi ve znamení Panny. Ty jsou velmi komunikativní a zdravě smýšlející. Jsou to starostlivé a empatické osobnosti. V práci dokážou být přesné a spolehlivé. Ale ani ve vztazích si nevedou zle.

Váhy

Jak už sám název vypovídá, lidé narozeni v tomto znamení bývají vyrovnaní a velice rozhodní. Jejich předností je vnitřní klid a harmonie. Jsou velmi empatičtí a dokážou naslouchat. Tito lidé jsou úspěšní v sociálních vztazích a společenském životě.

Štír

Jak je známo, tak lidé narození pod vládou Štíra bývají spíše komplikované osobnosti. Dokážou však být velmi odhodlaní a zdá se, že nic jim nebrání k překonávání překážek a jdou si rovnou za svým cílem. Jsou spíše uzavřeni před okolním světem a dalo by se říci, že si ostatní na takovou povahu musí spíše zvyknout.

Střelec

Jsou to lidé plni energie a optimismu. Nic pro ně není překážkou. Svou silou a energií dodávají ostatním optimismus a chuť do života. Jsou to skvělí parťáci, kteří dokážou pochopit i pomoci.

Kozoroh, Vodnář i Ryby jsou lidé, kteří jsou spíše klidní a vyrovnaní. Sice mají vysoké cíle a velké ambice, ale i přes to, umí skvěle zapadnout do společnosti, kde rozdávají svou energii. Každé znamení je individuální a každý může být úspěšným. Někdy tomu ale musíme jít naproti.

K TÉMATU  Co dělat, když prší a vy se nudíte

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…
Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Když jsem četla na internetu nebo v časopisech o ženách, co je muž bil a léta týral, říkala jsem si, jak je možné, že ty ženy dávno neutekly. Jak si mohly všechno nechat líbit? Myslela jsem si, že to není normální, že je jasné, že každá týraná žena by měla od partnera odejít a žít sama.
Cesta k úspěšné kariéře může být složitá a plná výzev. Manažeři musejí být schopni rychle a efektivně implementovat své znalosti do pracovních procesů, rychle a správně rozhodovat a mít široký rozhled.
Konečně přišla rodinná dovolená. Očekáváte, že si odpočinete od všech starostí. Chcete si přece pořádně užít zasloužené volno! Těšíte se, že si budete užívat, jenže všechno může dopadnout jinak. Jak se nepohádat na dovolené? A jak se po dovolené nerozejít?
Vánoce se stejně jako každý rok nesou ve znamení jídla a pití. Přejídání je na denním pořádku a střevní problémy jakbysmet. Kromě jídla se však kouzelné svátky na konci roku nesou i ve znamení pohádek a tradičních zvyků. Víte, jaké vánoční tradice dodržujeme u nás, v České republice?
Doby, kdy existovala pouze dvě pohlaví, muž a žena, jsou dávno pryč. Fyzicky se lidé rodí stejní, ale psychicky se mění. S tím jsou také spojené nároky na to, aby si člověk mohl vybrat takové pohlaví, jaké mu je nejbližší. Znáte všechna pohlaví? Jejich výčet vás možná překvapí. Nevěříte? Přesvědčte se sami.
Byla neskutečně krásná a neuvěřitelně talentovaná. Přesto se v jejím životě objevilo hned několik škraloupů, které jí poškodily pověst. Mona Lisa dvacátého století, jak se Gině Lollobrigidě přezdívá, je však dodnes považována ze největší herecký sex symbol.
Retro je v módě, nejen v nábytku. Ale sedací soupravy se navíc objevují s jedním důležitým prvkem, a tím jsou kulaté tvary. Letos jsou in zaoblené sedačky! Co na ně říkáte?
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.
Tak rádi byste se zvedli z posteli a šli se do něčeho pustit! Chtěli byste jít cvičit, učit se do školy, uklidit anebo na něčem pracovat, ale tak moc se vám nechce! Hlavou se vám neustále honí, jak jste líní. V myšlenkách přemýšlíte dokola nad tím, co s tou leností máte udělat. Poznáváte se v tom? Pak je tento článek pro vás jak ušitý na míru. Přečtěte si celý článek a uvidíte, že se vám lenosti podaří zbavit jednou provždy!
Aby byla úroda bohatá a vaše zahradnická radost veliká, nenechávejte prořezávací pily ležet ladem. O keře a ovocné je potřeba se starat. Taková péče o strom, to je několik základních pravidel. Častá zálivka, občasné hnojení a samozřejmě – správný prořez ve správnou dobu. Víte, s jakými nástroji vám půjde řez větví rychle a snadno?

Výběr článků

Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.
Kolují všude a někdy je těžké vyfiltrovat, co je pravda a co je pouhá spekulace. Mýty jsou zkrátka nedílnou součástí nejen internetového dění, a na pár takových se spolu podíváme. Přesněji na tvrzení o jídlech, která zhoršují a podporují tvorbu akné, a přitom tomu tak ve skutečnosti není.
Jestliže pracujete doma stále, máte již nastavená pravidla, jak home office zvládat. Ale možná s home office začínáte, třeba právě díky povinné karanténě.

Nepřehlédněte

Při nakupování na internetu můžete narazit na řadu zajímavého. Při házení oblíbených nápojů do virtuálního košíku na vás může vyskočit třeba takzvaný matcha čaj, který vás zaujme pro svou nápadně zelenou barvu. Právě díky ní se nad ním pozastavíte a přemýšlíte, jestli si ho také vhodit či nevhodit do onoho koše. Nakonec však kliknete na "dokončit nákup" s tím, že si ho zakoupíte někdy příště. Pojďme si prozradit, proč se této chyby v budoucnu nedopustit.  
Češi jsou národem pejskařů. Psy opravdu milujeme. Pro naše čtyřnohé mazlíčky uděláme všechno, co jim na očích uvidíme. Kupujeme jim nejrůznější krmení, ale i pamlsky. V prvním zmíněném bývají největší spory. Krmit granulemi, nebo masem? Co je lepší? Na to se nyní podíváme.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek