Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Znamení o nás může dost vypovědět. V jakém se rodí nejúspěšnější lidé?

Úspěšným se člověk nerodí, úspěšným se stává. Je to pravda, anebo si to vymysleli jen lidé, aby si mezi sebou nezáviděli? Peníze, zdraví, hodnoty, štěstí, sláva. Ten, kdo má tohle všechno, je jistě úspěšný. I to, v jakém znamení horoskopu jsme se narodili, nám může mnohé napovědět.
nejúspěšnější lidé znamení
Kde je dáno hvězdami, že přijde úspěch? (Foto: 123RF)

02. 12. 2021

Jsou znamení, která dokonale vybízí k tomu, aby byl člověk úspěšný a která patří, podle hvězd, do skupiny „nejúspěšnější lidé“, například v pracovním procesu. Každé znamení má svá specifika, podle nichž poznáme charakter člověka, ale právě i to, v čem může vynikat a v čem může být úspěšný.

Beran

Znamení Beran je v horoskopu na prvním místě. Je to vidět i v osobnosti člověka. Jsou doslova předurčeni k velkým věcem. Lidé narození ve znamení Berana jsou ctižádostiví, energičtí a snadno dosáhnou svého cíle. Přes jejich veselou a přátelskou povahu dokážou čelit nástrahám a v životě je potkává spíše rovné zacházení.

Býk

Říká se, že Býci chodí přes mrtvoly. Pro pokoření svého cíle jsou odhodláni udělat téměř cokoliv. Jsou rozhodní a praktičtí. Proto jsou velmi úspěšnými v obchodu a podnikání. Do všeho vkládají rozvahu. Jsou realističtí, proto dokážou oddělit práci od soukromí. Avšak ani jedno nezanedbat. Mají radost z každé maličkosti, ale i za každou drobnost umí druhé pochválit nebo ocenit. Snadno se umí ale i naštvat, proto je dobré být rozvážní i my.

Blíženec

Toto znamení má ve svém charakteru především intelektuální založení. Lidé narození ve znamení Blíženců jsou chytří a rozumově nadaní. Nedělá jim problém společnost. Jsou v ní přímo jako ryba ve vodě. Vynikají dobrými komunikačními vlastnosti, kterými umí častokrát i ohromit. Tito lidé nemají problém se vztahy, už jenom díky názvu znamení. Jsou velmi přátelští a tolerantní. Dokážou pomoci a v každé situaci najít řešení.

Rak

Raci bývají především nejvíce citově založení. Nejde jim ani tak o materiální stránku, jako spíše o tu emocionální. Na prvním místě je pro ně rodina a vztahy. Úspěšnost tkví v tom, že umí být velice tolerantní a nápomocní. Nedělá jim problém pomoci opravdu každému. V kolektivu jsou oblíbení a vytvářejí příjemnou atmosféru a dobrou náladu. Naopak jsou pak spíše více zranitelní.

K TÉMATU  Nejmenší kočka na světě. Tahle šelma se vám vejde do dlaně

Lev

Lidé ve znamení Lva bývají spíše vůdčí typy. Jsou to úspěšní ředitelé a vedoucí týmů. Dokážou být také velmi tvrdohlaví a do práce se často ženou bezhlavě. Když však milují, tak se vším všudy. Jako vůdci mají však i svou hrdost, kterou umí dost razantně dávat najevo. Asi by se dalo říci, že Lvi se ve společnosti jistě neztratí.

Panna

Panny jsou obecně známy jako perfekcionisti. Mezi řadou umělců můžeme najít právě lidi ve znamení Panny. Ty jsou velmi komunikativní a zdravě smýšlející. Jsou to starostlivé a empatické osobnosti. V práci dokážou být přesné a spolehlivé. Ale ani ve vztazích si nevedou zle.

Váhy

Jak už sám název vypovídá, lidé narozeni v tomto znamení bývají vyrovnaní a velice rozhodní. Jejich předností je vnitřní klid a harmonie. Jsou velmi empatičtí a dokážou naslouchat. Tito lidé jsou úspěšní v sociálních vztazích a společenském životě.

Štír

Jak je známo, tak lidé narození pod vládou Štíra bývají spíše komplikované osobnosti. Dokážou však být velmi odhodlaní a zdá se, že nic jim nebrání k překonávání překážek a jdou si rovnou za svým cílem. Jsou spíše uzavřeni před okolním světem a dalo by se říci, že si ostatní na takovou povahu musí spíše zvyknout.

Střelec

Jsou to lidé plni energie a optimismu. Nic pro ně není překážkou. Svou silou a energií dodávají ostatním optimismus a chuť do života. Jsou to skvělí parťáci, kteří dokážou pochopit i pomoci.

Kozoroh, Vodnář i Ryby jsou lidé, kteří jsou spíše klidní a vyrovnaní. Sice mají vysoké cíle a velké ambice, ale i přes to, umí skvěle zapadnout do společnosti, kde rozdávají svou energii. Každé znamení je individuální a každý může být úspěšným. Někdy tomu ale musíme jít naproti.

K TÉMATU  Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak nejlépe překvapit a potěšit svého partnera? Muži to mají o dost jednodušší. Ženy během roku „nenápadně“ naznačují, co by se jim líbilo, a pak to s trochou štěstí najdou pod stromečkem. Ale co vybrat pro manžela, přítele, dědečka nebo strýčka? Většinou mluví o tom, jaké se jim líbí auto, motorka, a že ten obytný vůz za dva miliony by si moc přáli. Nechte je snít dál a překvapte je originálními a designově vychytanými dárky z Tipa.eu.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Šikana, zejména u dětí, vyžaduje okamžitý zásah. Pokud se vaše dítě najednou rozhodne, že už nechce chodit do školy nebo že chce ukončit kroužek, měla by proběhnout diskuse. Posaďte se se svým dítětem a zeptejte se ho, co se v jeho životě děje. Mějte soucit, porozumění a péči ve svých slovech a tónu hlasu, aby se vaše dítě mohlo otevřít vám.
Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.
Myslíte si, že vybrat dokonalé sluneční brýle je poměrně složité? Vsázíte na trendy poslední módy, ale i přesto ne a ne najít ty pravé? Vybírat sluneční brýle podle nových trendů je samozřejmě v pořádku, ovšem nejdůležitější je vzít v úvahu tvar vašeho obličeje. Sluneční brýle vám totiž budou skutečně slušet jedině tehdy, pokud budou ladit k vašim obličejovým proporcím. Poradíme vám, jaké sluneční brýle budou pro vaši tvář ty dokonalé.

Nepřehlédněte

Janina rodina byla soudržná. Scházeli se u babičky a rádi spolu trávili víkendový čas. Vše se změnilo, když si její bratr našel Ninu. Zprvu to vypadalo, že bude švagrová docela milá, nakonec ale dokázala proti Janě poštvat celou rodinu, včetně tolik milovaného bratra. A to všechno proto, že jí záviděla.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek