Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Znamení o nás může dost vypovědět. V jakém se rodí nejúspěšnější lidé?

Úspěšným se člověk nerodí, úspěšným se stává. Je to pravda, anebo si to vymysleli jen lidé, aby si mezi sebou nezáviděli? Peníze, zdraví, hodnoty, štěstí, sláva. Ten, kdo má tohle všechno, je jistě úspěšný. I to, v jakém znamení horoskopu jsme se narodili, nám může mnohé napovědět.
nejúspěšnější lidé znamení
Kde je dáno hvězdami, že přijde úspěch? (Foto: 123RF)

02. 12. 2021

Jsou znamení, která dokonale vybízí k tomu, aby byl člověk úspěšný a která patří, podle hvězd, do skupiny „nejúspěšnější lidé“, například v pracovním procesu. Každé znamení má svá specifika, podle nichž poznáme charakter člověka, ale právě i to, v čem může vynikat a v čem může být úspěšný.

Beran

Znamení Beran je v horoskopu na prvním místě. Je to vidět i v osobnosti člověka. Jsou doslova předurčeni k velkým věcem. Lidé narození ve znamení Berana jsou ctižádostiví, energičtí a snadno dosáhnou svého cíle. Přes jejich veselou a přátelskou povahu dokážou čelit nástrahám a v životě je potkává spíše rovné zacházení.

Býk

Říká se, že Býci chodí přes mrtvoly. Pro pokoření svého cíle jsou odhodláni udělat téměř cokoliv. Jsou rozhodní a praktičtí. Proto jsou velmi úspěšnými v obchodu a podnikání. Do všeho vkládají rozvahu. Jsou realističtí, proto dokážou oddělit práci od soukromí. Avšak ani jedno nezanedbat. Mají radost z každé maličkosti, ale i za každou drobnost umí druhé pochválit nebo ocenit. Snadno se umí ale i naštvat, proto je dobré být rozvážní i my.

Blíženec

Toto znamení má ve svém charakteru především intelektuální založení. Lidé narození ve znamení Blíženců jsou chytří a rozumově nadaní. Nedělá jim problém společnost. Jsou v ní přímo jako ryba ve vodě. Vynikají dobrými komunikačními vlastnosti, kterými umí častokrát i ohromit. Tito lidé nemají problém se vztahy, už jenom díky názvu znamení. Jsou velmi přátelští a tolerantní. Dokážou pomoci a v každé situaci najít řešení.

Rak

Raci bývají především nejvíce citově založení. Nejde jim ani tak o materiální stránku, jako spíše o tu emocionální. Na prvním místě je pro ně rodina a vztahy. Úspěšnost tkví v tom, že umí být velice tolerantní a nápomocní. Nedělá jim problém pomoci opravdu každému. V kolektivu jsou oblíbení a vytvářejí příjemnou atmosféru a dobrou náladu. Naopak jsou pak spíše více zranitelní.

K TÉMATUKalíšek nebo menstruační kalhotky?

Lev

Lidé ve znamení Lva bývají spíše vůdčí typy. Jsou to úspěšní ředitelé a vedoucí týmů. Dokážou být také velmi tvrdohlaví a do práce se často ženou bezhlavě. Když však milují, tak se vším všudy. Jako vůdci mají však i svou hrdost, kterou umí dost razantně dávat najevo. Asi by se dalo říci, že Lvi se ve společnosti jistě neztratí.

Panna

Panny jsou obecně známy jako perfekcionisti. Mezi řadou umělců můžeme najít právě lidi ve znamení Panny. Ty jsou velmi komunikativní a zdravě smýšlející. Jsou to starostlivé a empatické osobnosti. V práci dokážou být přesné a spolehlivé. Ale ani ve vztazích si nevedou zle.

Váhy

Jak už sám název vypovídá, lidé narozeni v tomto znamení bývají vyrovnaní a velice rozhodní. Jejich předností je vnitřní klid a harmonie. Jsou velmi empatičtí a dokážou naslouchat. Tito lidé jsou úspěšní v sociálních vztazích a společenském životě.

Štír

Jak je známo, tak lidé narození pod vládou Štíra bývají spíše komplikované osobnosti. Dokážou však být velmi odhodlaní a zdá se, že nic jim nebrání k překonávání překážek a jdou si rovnou za svým cílem. Jsou spíše uzavřeni před okolním světem a dalo by se říci, že si ostatní na takovou povahu musí spíše zvyknout.

Střelec

Jsou to lidé plni energie a optimismu. Nic pro ně není překážkou. Svou silou a energií dodávají ostatním optimismus a chuť do života. Jsou to skvělí parťáci, kteří dokážou pochopit i pomoci.

Kozoroh, Vodnář i Ryby jsou lidé, kteří jsou spíše klidní a vyrovnaní. Sice mají vysoké cíle a velké ambice, ale i přes to, umí skvěle zapadnout do společnosti, kde rozdávají svou energii. Každé znamení je individuální a každý může být úspěšným. Někdy tomu ale musíme jít naproti.

K TÉMATUNejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Také někdy nerozumíte tomu, kde se ve vás vzaly negativní pocity? Jak je možné, že se najednou cítíte špatně a podrážděně? Co kdybych vám prozradila, že za to může dokonce i to, co jíte! Možná je to pro vás novinka. Každopádně pojďme si o tom povědět více. V tomto článku pochopíte, jak je to vůbec možné a jak to můžete změnit k lepšímu. Takže určitě pokračujte ve čtení, aby vaše nálada byla už jen lepší a lepší!
Kreativitě při balení dárků se žádné meze nekladou. Taštička vám sice ušetří čas, na druhou stranu, pěkný balíček v balícím papíru se stuhou nic nenahradí. Když se na balení trochu vyřádíte a přijdete s něčím originálním, vždycky to bude úspěch, a navíc do vaší práce s balením otisknete i svou snahu, a to se vždycky cení. Inspirujte se nápady na balení dárků ve videu.
Výběr plavek je pro spoustu žen téměř frustrující záležitostí. Pokud nejste šťastnou majitelkou dokonalé postavy, nejspíš už jste to zažila také. V obchodech si zkoušíte jeden model za druhým, ale každý z nich nějakým způsobem zvýrazní přesně tu část těla, kterou byste raději schovala.
Vyrazit na túru či pořádně šlápnout do pedálů chce během léta nejeden z nás. Jenže mnohdy plány zůstanou jen v hlavě, protože po prvním dni a zvýšené pohybové aktivitě se dostaví bolesti svalů, nepříjemné křeče a únava. Přitom všechny tyto potíže mají často společného původce. Tím je nedostatek hořčíku. Jde-li o dlouhodobý problém, mohou být následky mnohem závažnější.
Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
Druhů čaje existuje skutečně nepřeberné množství. Čaj, to je životní styl, rituál, který se opakuje dnes a denně. Někdy jím zaháníme žízeň, jindy ho pijeme na chuť. Ovocný nebo bylinný čaj známe dozajista všichni, ale už méně jsou nám známé jejich účinky nebo podrobnější dělení. Pojďme se proto na čaje podívat společně.
Výprodeje jsou pro většinu z nás lákavou záležitostí, která nám umožňuje pořídit řadu stylových modelů téměř za babku. Často se ale stává, že nám výhodné ceny zamotají hlavu natolik, že koupíme něco, s čím pak nejsme spokojené a nastává ponákupní vystřízlivění – radost následně vystřídá hořké zklamání. Proto jsme pro vás sestavili několik zásadních bodů, které vám pomohou vybrat si na poprvé opravdu skvělé módní kousky, kterých ani v budoucnu nebudete litovat.
Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Co tvoří základ dámského šatníku? Vedle džínů, jednobarevných triček a krátkých letních šortek bychom tam našli také overaly, které se v posledních letech radují z velkého zájmu o ně. Jedná se o módní trend, který je dnes k dostání v celé spoustě provedení. Nosit ho lze jak na večírky či plesy, ale také si lze koupit kousek na spaní nebo letní provedení k moři. Už také vlastníte tento vkusný trend?

Nepřehlédněte

Někdy není času nazbyt – v práci fofr, doma lítačka, člověk si pomalu ani nesedne. Ale jíst se musí, zvlášť když nechcete zbytečně utrácet za oběd v restauraci. Nechte si poradit a odložte při tom předsudky stranou. Rychlý oběd totiž může být i velmi zdravý a plnohodnotný. Dokonce se může stát, že rychlé recepty se ve vaší kuchyni usadí už napořád. Pusťte se s námi do vaření a uvidíte, že manžela a děti už ani nebudete muset přesvědčovat. Tak co, už zapínáte plotnu?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek