Středa , 29. 05. 2024

Maxim

Konečně odhalena: Může první snímek princezny Kate po tajemné operaci utišit bouři spekulací?

První snímek princezny Kate po její léčbě vyvolává rozruch. Může fotka z oblíbeného obchodu utišit vlnu spekulací a konspirací?
Kate
Princezna Kate na archivním snímku z roku 2021.

19. 03. 2024

19. 03. 2024

První veřejná procházka po zákroku: Umlčí snímek konspirátory?

Po měsících spekulací, jež se točily kolem zdravotního stavu britské princezny, se objevuje první fotografie, která potvrzuje, že manželka prince Williama je opět aktivní. Po období plném nejistot, kdy se z veřejného života stáhla kvůli operaci břicha, byla princezna spatřena po boku svého manžela v jejich oblíbeném farmářském obchodě, což naznačuje, že se již cítí lépe.

Záhadná operace Kate a tichá rekonvalescence

Záhadná operace břicha, o níž Kensingtonský palác poskytl jen strohé informace, vyvolala mezi fanoušky princezny vlnu obav. Zprávy o několikaměsíční rekonvalescenci princezny rozpoutaly divoké spekulace o vážnosti jejího zdravotního stavu, které ještě více podnítilo neočekávané zrušení Williama účasti na významné únorové akci z “osobních důvodů”.

Kontroverze kolem rodinného snímku: Omluva princezny

V pokusu o uklidnění rozbouřené veřejnosti se palác pokusil zveřejnit rodinný snímek Kate s dětmi. Tento krok však přinesl více škody než užitku, když se ukázalo, že fotografie byla upravená, což vedlo k jejímu stažení několika světovými agenturami a vyvolalo potřebu omluvy ze strany princezny.

První snímek od operace

Fotografie zachycující princeznu Kate a prince Williama, jak se společně usmívají během návštěvy jejich oblíbeného farmářského obchodu, se rychle stala středem pozornosti. Tento moment, zachycený zdálky a přiblížený, může být důkazem, který fanoušci a veřejnost netrpělivě očekávali, aby se přesvědčili o dobrém zdravotním stavu princezny. Zda tento snímek definitivně uklidní veřejné dohady, zůstává otázkou.

K TÉMATU  Milá Evičko, milý Luďku"! Kolářová exceluje v Činoherním klubu

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Britský král Karel III. bojuje s rakovinou

Jana, hlas módní inspirace: Rozhovor o Krystyně Pyszkové, Miss World

Meghan Markle: Proč je trnem v oku celé Británii?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Britney Spears, dnes již 40letá popová princezna, vyjádřila přání, mít se svým snoubencem Samem Asgharim svého třetího potomka. Dočkají se 16letý Sean a 15letý Jayden dalšího sourozence?
Kdo by nechtěl zůstat stále mladý? Zpívá o tom i Karel Gott v jedné ze svých převzatých písní. Pravdou však je, že stárneme a nikdo se tomu nevyhne. Naštěstí tu máme úspěšný obor estetické medicíny, který zažívá nebývalý boom. S botoxovými injekcemi ale možná ještě raději počkejte, výsledky lékařských experimentů varují.
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.
Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy podporujících správné fungování imunity. Znáte to, viry na nás číhají na každém rohu a do toho se denně potýkáme s až příliš mnoho stresovými situacemi. Proč tedy nepodpořit svoje jediné zdraví? Jste přípraveni?
Ruku na srdce, které z vás mají kosmetickou taštičku narvanou k prasknutí? Skutečně tam potřebujete mít vše, i když nejde pořádně zapnout? A už jste slyšely o balení, které je určené na cesty? Ušetřete svou taštičku a inspirujte se tipy, díky nimž budete připravené vždy a všude.
Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.
V roce 2018 uživatelé aplikace Viber poslali 6 miliard zamilovaných samolepek a GIFů. Letos Viber přichází s novinkou v podobě videa ve tvaru srdíčka. Pošlete mu originální přání.
Bouchnete si šáňo nebo šampáňo? Ve skutečnosti se rozlišují na sekt, šumivá vína a šampaňské. Co mají tato vína společného? Hlavně bublinky!
Chcete vždy vypadat elegantně a na úrovni bez ohledu na příležitost? Klíčem k elegantnímu oblékání, je dodržování určitých pravidel, která si v následujícím článku oprášíme. Pojďme se podívat na to, jak se oblékat elegantně každý den a nezpůsobit módní faux pas.
Že je to nemožné? Není, vážně ne. Běhat můžete i ráda bez toho, aniž byste cítila sebemenší odpor k teniskám, běžeckému úboru nebo k rannímu vstávání a potu. Nic z toho totiž běh obsahovat nemusí. Jen možná máte o běhání zkreslené představy.
Pokud byste si mohli koupit takzvaný hmatatelný luxus, po jaké značce byste sáhli? Byla by to kabelka za několik desítek tisíc z dílny návrháře Louise Vuittona nebo by to byla spíše nadčasovost v podobě produktů značky Gucci?
Každý z nás má ty nejlepší rady a recepty, jak zvládnout nachlazení. Někdo rovnou běží do lékárny, někdo se uchyluje k tradiční čínské medicíně a někdo sahá po osvědčených dobrých rad našich babiček.

Výběr článků

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Sedět doma se zdá jako nuda, nebo dokonce otrava – když se ale na tento problém podíváte z jiného úhlu pohledu, dá se volný čas doma využít docela plodně.
Také vás postihlo toto nepříjemné kožní onemocnění? Pak máte pravděpodobně problém sestavit si takový jídelníček, který by vám kožní potíže neprohluboval, ale naopak vám pomohl problémy zmírnit. Řešení ale existuje. Poznejte potraviny, které vám skutečně pomohou, i ty, které vám mohou ošklivě ublížit.

Nepřehlédněte

Nový rok je tady a s ním přichází i nové začátky, cíle a předsevzetí. Pokud i vy nějaké pro rok 2022 máte a chcete jich dosáhnout, určitě jste už přemýšlela o tom, jak?!
Baret vede jako pokrývka hlavy i pro letošní podzim a zimu. V posledních dvou letech zažívá tento francouzský look stále strmý vzestup. Půjdete do něj?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek