Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Módní pravidla, díky kterým zazáříte! Co pořídit do šatníku?

Každá z nás neustále hledáme osvědčený recept na to, jak být krásná, výjimečná a atraktivní. Představa je to samozřejmě příjemná, ale jak toho vlastně nejsnáze dosáhnout? Snad nejlepší věc, kterou pro to můžeme udělat, je načerpat inspiraci od žen, které se takové už naučily být. Co takové ženy radí ostatním ženám?
módní pravidla
Módní pravidla pro stylově se oblékající ženy. (zdroj foto: 123rf.com)

01. 12. 2020

01. 12. 2020

1) Pečlivě vybírejte spodní prádlo

Není žádným tajemstvím, že spodní prádlo je základ všeho. Vždy je dobré vědět, že podle toho, jaké prádlo si zvolíte, bude vypadat i celkový dojem. Proto pečlivý výběr spodního prádla patří mezi módní pravidla.

Vždy si pořizujte spodní prádlo ve své přesné velikosti, která ideálně kopíruje a podtrhuje vaše křivky. Určitě se shodneme na tom, že přetékající špíčky ze zařízlých kalhotek nebo poprsí, které vám z podprsenky divže nevypadne, zrovna nenabízí hezkou podívanou.

2) Plánujte si své outfity

Pokud chcete být za každých okolností stylová, určitě se vyplatí stát se svou osobní módní manažerkou a začít si plánovat své ouftity. Ať už půjdete na rande, na setkání s kamarádkou nebo třeba na osobní pohovor, vždy je dobré s předstihem vědět, v čem půjdete oblečená.

Nejenže si ušetříte spoustu stresu, ale především budete mít možnost podchytit případné nedostatky a utvořit si do puntíku vyladěný ouftit, který zkrátka nebude mít chybu.

3) Pořizujte si jen lichotivé oblečení

V rámci nákupní horečky mnohdy podléháme svodům módních kousků, které jsou sice moc pěkné, ale bohužel nám nesluší tak, jak by v ideálním případě měly.

Ačkoli je někdy těžké odolat, jednoznačně radíme jediné – pro své dobro si raději nechte zajít chuť a poohlížejte se pouze po oblečení, které vám bude stoprocentně sedět. Zní to trochu tvrdě, ale pokud chcete vypadat skutečně dobře, nic jiného v podstatě nezbývá.

4) Mějte na sebe dostatek času

Všechno chce svůj čas a příprava celého looku nevyjímaje. Pokud chcete získat oslnivý vzhled, určitě byste si pro sebe měla vyšetřit časový úsek, během nějž stihnete nachystat stylovou kombinaci a vyladit zbylé detaily. Tento způsob je ostatně nejlepší prevencí proti všem módním přešlapům. Sice kvůli tomu budete muset obětovat pár minut navíc, ale to za ten úžasný vzhled přeci stojí.

K TÉMATU  Neuvěřitelné vlasové proměny. Zásah kadeřníka vás změní k nepoznání! Kdo touží po novém účesu?

5) Vybudujte si osobitý styl

Základem úspěchu je bezpochyby mít svůj vlastní styl, který budete neustále rozvíjet a posunovat směrem kupředu. Najít v módě sama sebe ale samozřejmě není jen tak. Pokud se sama teprve hledáte, určitě nejlépe uděláte, když se budete zpočátku zaměřovat spíše na nadčasové, kvalitní a klasické módní kousky.

K nim poté budete postupně přidávat to, co vám během nakupování padne do oka. Určitě se ale vyvarujte tomu, aby váš styl byl diktátem pouze módních trendů. Ty mají především inspirovat a rozšiřovat vaše obzory, nikoli být hlavním velitelem vašeho šatníku.

Módní tip: Pokud chcete patřit do klubu moderních a dobře se oblékajících žen, určitě byste se měla naučit ještě jednu nutnou věc – nemít problém se přizpůsobit různým příležitostem a umět dodržovat odpovídající dress code.

6) Inspirujte se od jiných

V časopisech, módních blozích, na ulici či sociálních sítích,… Zde a samozřejmě i na mnoha dalších místech můžete získat pestrou inspiraci, která pozitivním způsobem ovlivní váš osobitý styl. Určitě není nutné okamžitě někoho kopírovat, stačí si jen vypůjčit pár originálních nápadů a snažit se je po svém využít ve svůj prospěch.

7) Snažte se nic nepřehánět

Někdy méně znamená více – to je sice poněkud ohraná písnička, nicméně naprosto pravdivá. Právě tohle heslo byste si měla opakovat pokaždé, když začnete kompletovat outfit včetně módních doplňků. Více efektní je mnohdy přítomnost jen jednoho výrazného, klidně i draze vypadajícího módního doplňku, než být vizuálně překombinovaná vším možným a vypadat jak ověšený vánoční stromek.

8) Pravidelně kontrolujte předpovědi počasí

Pokud chcete vypadat za každých okolností opravdu perfektně a rozhodně nestojíte o to, aby váš pečlivě sestavený outfit pokazily vlivy počasí, určitě byste měla pravidelně sledovat aktuální předpovědi, které vám alespoň trochu napoví, jak se ideálně obléknout.

K TÉMATU  Máte suché a popraskané rty? Zima je prevít! Uleví vám 3 základní potraviny

Pravda, málokdy je předpověď přesná jak hodinky, nicméně alespoň orientační představu určitě získáte a podle toho si vyberete vyhovující oblečení.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Móda pro zimní počasí. Jak vypadat dobře, když venku mrzne?

Móda baretů pokračuje. Kupte si francouzský baret nebo si vytvořte svůj originál

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dřímají vám pod polštářem dlouho střádané úspory? Možná vás denně provází strach z toho, že na dveře vaší domácnosti zaklepe neovladatelná inflace a všechny vám je sebere. Jelikož tento finanční jev začíná vystrkovat své růžky, je zapotřebí se zamyslet nad investováním. Pokud nemáte naspořeny miliony, je pro vás tou nejlepší cestou zlato – tedy investiční zlato.
Přírodní prvky v interiéru jsou trendem, který vás může inspirovat. Neopracované dřevo v kombinaci s moderním nábytkem vypadá skvěle. Bříza je jedinečná svojí barvou, a tak jako jiné dřevo, které není opracované, podléhá pomalu zkáze. Je proto potřeba mít k dispozici mladý kmen, který je nutné patřičně vysušit. Povrch se pak natře tixotropním lakem, který břízu v podstatě obalí a uzavře. Na co všechno ji můžete použít?
Výběr svatebního fotografa by měl být jednou z prvních položek na vašem to-do listu, pokud organizujete svatbu. Někteří mají rozebrané termíny na měsíce, dokonce i roky dopředu. Co je při výběru svatebního fotografa důležité a na kolik vás tahle služba vyjde?
Většina klientů center zabývajících se laserovou epilací jsou přirozeně ženy. K návštěvě takového centra je vedou především obecně přijímané standardy ve společnosti – každá z nás chce mít hladkou, upravenou kůži na nohou i pažích. Genetické vlastnosti jsou velmi odlišné, ale jedno máme společné: každá chceme vypadat skvěle. A právě zde přichází na řadu laserová epilace.
Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek