Úterý , 28. 03. 2023

Soňa

Dokonalé tělo do plavek? S těmito cviky to dokážete!

Mnoho žen, ale i mužů může trpět zvýšeným množstvím uloženého tuku v různých částech těla. Ženy si často stěžují na takzvaná „madla lásky“, která se vyskytují v oblasti boků, nebo jsou nevzhledné tukové zásoby v místech kolem podprsenky, či podpaždí.

01. 09. 2020

01. 09. 2020

Plavková sezóna se blíží, a tak vám přinášíme cviky, které pomůžou se nevzhledností na těle zbavit. Faldy pod podprsenkou vás už nebudou trápit!

Cvičením k dokonalejší postavě

Existuje pár specifických cviků, které vám pomohou se tukových zásob v oblasti podpaží zbavit. Vyzkoušejte třeba tyto:

  • Přítahy činek v předklonu: pokud máte doma činky, vyzkoušejte tento jednoduchý cvik. Nohy dejte ve stoje do šíře ramen a mírně se předkloňte, v rukou máte obě činky. Střídavě přitahujte jednu a druhou ruku s činkou k hrudníku. Cvičení provádějte v třech sériích po deseti opakováních.
  • Oboustranné rozpažování: cvik provádějte ve stoje, výchozí pozice je jako předchozí. Nohy máte rozkročené na šíři ramen. Nyní se ale více předkloňte, abyste docílili úhlu devadesáti stupňů, obličej směřuje k zemi. V rukách máte činky a držíte je tak, že máte paže ohnuté v loktech. Střídavě pak činky zvedejte v předklonu na úroveň ramen. Opět provádějte cvik po třech sériích a deseti opakováních.
  • Vzpažování nad hlavu: cvik provádíte rovněž ve stoje, paže s činkami předpažíte a následně střídavě zvedáte nad hlavu. Opakování je stejné jako u předchozích cvičení.

Další cviky na redukci tukových zásob v oblasti paží

Další cvik je velice jednoduchý. V podstatě jím napodobujete pohyb, který děláte při plavání prsou. Akorát s tím rozdílem, že máte v ruce činky a nejste ve vodě. Cvik provádějte ve stoje s rovnými zády. Skvělou možností, jak si posílit svaly na rukách je i přitahování paží v ohybu k sobě, lokty se tak dotknou před vaší hrudí. K cvičení můžete použít nejen činky, ale i Thera-Band gumu, která je výborným pomocníkem při tomto posilování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chyby při dietě. Jak si správně upravit hubnutí nejen v letních měsících

Potřebujete motivaci k hubnutí? Tady je jedna pořádná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Plesy, bály, masopustní veselice. Je prostě čas se radovat a tančit. K plesovému veselí a tanci však často patří konzumace alkoholu. A není to někdy jen pár skleniček vína nebo piva. Na takových akcích se nabízí široké spektrum míchaných nápojů či destilátů. A tak se spojí tanec s dobrým pitím – ale ráno ta kocovina! Jak se s ní vypořádat?
Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Je naprosto přirozené, že jste před první zkušeností s letadlem vystrašení. Nicméně všechno je ve vaší hlavě, proto je čistě na vás, jak svůj první let zvládnete. Existují způsoby, jak si pomoci, abyste nebyli před prvním letem až tak vyplašení, jak se momentálně cítíte a mohli se těšit na svou zahraniční dovolenou.
Čekáte přírůstek do rodiny? Gratulujeme! Jednou z velice krásných povinností, která na vás v budoucích měsících čeká, vymýšlení, jak zařídíte pokojíček. Jaké jsou novinky, které vás potěší, a co by v pokojíček pro miminko rozhodně nemělo chybět?
Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek