Středa , 18. 05. 2022

Nataša

Dokonalé tělo do plavek? S těmito cviky to dokážete!

Mnoho žen, ale i mužů může trpět zvýšeným množstvím uloženého tuku v různých částech těla. Ženy si často stěžují na takzvaná „madla lásky“, která se vyskytují v oblasti boků, nebo jsou nevzhledné tukové zásoby v místech kolem podprsenky, či podpaždí.

01. 09. 2020

01. 09. 2020

Plavková sezóna se blíží, a tak vám přinášíme cviky, které pomůžou se nevzhledností na těle zbavit. Faldy pod podprsenkou vás už nebudou trápit!

Cvičením k dokonalejší postavě

Existuje pár specifických cviků, které vám pomohou se tukových zásob v oblasti podpaží zbavit. Vyzkoušejte třeba tyto:

  • Přítahy činek v předklonu: pokud máte doma činky, vyzkoušejte tento jednoduchý cvik. Nohy dejte ve stoje do šíře ramen a mírně se předkloňte, v rukou máte obě činky. Střídavě přitahujte jednu a druhou ruku s činkou k hrudníku. Cvičení provádějte v třech sériích po deseti opakováních.
  • Oboustranné rozpažování: cvik provádějte ve stoje, výchozí pozice je jako předchozí. Nohy máte rozkročené na šíři ramen. Nyní se ale více předkloňte, abyste docílili úhlu devadesáti stupňů, obličej směřuje k zemi. V rukách máte činky a držíte je tak, že máte paže ohnuté v loktech. Střídavě pak činky zvedejte v předklonu na úroveň ramen. Opět provádějte cvik po třech sériích a deseti opakováních.
  • Vzpažování nad hlavu: cvik provádíte rovněž ve stoje, paže s činkami předpažíte a následně střídavě zvedáte nad hlavu. Opakování je stejné jako u předchozích cvičení.

Další cviky na redukci tukových zásob v oblasti paží

Další cvik je velice jednoduchý. V podstatě jím napodobujete pohyb, který děláte při plavání prsou. Akorát s tím rozdílem, že máte v ruce činky a nejste ve vodě. Cvik provádějte ve stoje s rovnými zády. Skvělou možností, jak si posílit svaly na rukách je i přitahování paží v ohybu k sobě, lokty se tak dotknou před vaší hrudí. K cvičení můžete použít nejen činky, ale i Thera-Band gumu, která je výborným pomocníkem při tomto posilování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chyby při dietě. Jak si správně upravit hubnutí nejen v letních měsících

Potřebujete motivaci k hubnutí? Tady je jedna pořádná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Snad každý rodič od svého milovaného dítěte očekává pouze to dobré, doufá, že se vydá správnou životní cestou a bude šťastné. Takhle to ale samozřejmě v životě bohužel nechodí a někdy se holt i to nejhodnější dítě může dostat na scestí. To se stalo mé dceři Markétě, já se s tím však do teď nemohu vyrovnat. Odvedl nám ji drogový dealer.
Do svého jídelníčku můžeme zakomponovat celou řadu potravin. Zapomínat nesmíme především na zeleninu, konkrétně na rajčata, která jsou mnohdy lékaři i odborníky na zdravé stravování označována za zázračnou potravinu. Proč si rajčata vysloužila takovou přezdívku? Proč je mnozí označují za “zázračná”? Důvodem toho jsou zdravotní benefity. Ať už přidáte rajčata do omáčky, polévky nebo jenom na chleba s máslem, uděláte tak něco pro své zdraví.
Česnek je jedna z nejzdravějších potravin na světě. Odhání bacily, viry i upíry a je ceněným čističem cév a celého těla. I když se situace už hodně zlepšila, opravdu kvalitní česnek je na českém trhu stále poměrně nedostatkovým zbožím a pokud už je kvalitní, bývá velmi drahý
Stres je způsobován čímkoli, co vede k nervozitě, k vzteku, k frustraci nebo vás činí nešťastnými. Ví se, že příliš mnoho stresu má nepříznivý vliv na lidské zdraví. Ovšem obtížné je rozpoznat, kdy už je stres škodlivý a kdy ještě prospívá. Když ho poznáte, je poměrně jednoduché s ním něco udělat. Tenhle návod vám umožní se mu postavit.
Zdravé lesklé vlasy plné síly a vitality jsou ozdobou každé ženy. Dosáhnout tohoto stavu ale nemusí být vždy snadné. Jednou z nejčastějších chyb je, že svým vlasům věnují ženy péče až příliš. Neustálé mytí, česání, kulmování, fénování či žehlení vlasy zatěžuje a poškozuje. Pravidelná péče je samozřejmě důležitá, je však třeba přistupovat k ní z té správné strany. Jak tedy o vlasy správně pečovat?
V životě se můžeme setkat s celou spoustou onemocnění. Zatímco nad některými jenom mávneme rukou, jiné nás mohou výrazně poznamenat do konce života. A zatímco některé nám jsou moc dobře známé, nad jinými visí jeden obrovský otazník. Přesně takovou nemocí je i Bechtěrevova nemoc či také Bechtěrevova choroba.
Plánujete nebo už dokonce čekáte druhé miminko, ale po prvním těhotenství máte za sebou císařský řez? Každá nastávající maminka se ve stejné situaci ptá, v čem je takové těhotenství jiné nebo jaká jsou rizika. A právě na to se vám nyní pokusíme odpovědět.
Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?

Nepřehlédněte

Výběr plavek je pro spoustu žen téměř frustrující záležitostí. Pokud nejste šťastnou majitelkou dokonalé postavy, nejspíš už jste to zažila také. V obchodech si zkoušíte jeden model za druhým, ale každý z nich nějakým způsobem zvýrazní přesně tu část těla, kterou byste raději schovala.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek