Středa , 05. 10. 2022

Eliška

Dokonalé tělo do plavek? S těmito cviky to dokážete!

Mnoho žen, ale i mužů může trpět zvýšeným množstvím uloženého tuku v různých částech těla. Ženy si často stěžují na takzvaná „madla lásky“, která se vyskytují v oblasti boků, nebo jsou nevzhledné tukové zásoby v místech kolem podprsenky, či podpaždí.

01. 09. 2020

01. 09. 2020

Plavková sezóna se blíží, a tak vám přinášíme cviky, které pomůžou se nevzhledností na těle zbavit. Faldy pod podprsenkou vás už nebudou trápit!

Cvičením k dokonalejší postavě

Existuje pár specifických cviků, které vám pomohou se tukových zásob v oblasti podpaží zbavit. Vyzkoušejte třeba tyto:

  • Přítahy činek v předklonu: pokud máte doma činky, vyzkoušejte tento jednoduchý cvik. Nohy dejte ve stoje do šíře ramen a mírně se předkloňte, v rukou máte obě činky. Střídavě přitahujte jednu a druhou ruku s činkou k hrudníku. Cvičení provádějte v třech sériích po deseti opakováních.
  • Oboustranné rozpažování: cvik provádějte ve stoje, výchozí pozice je jako předchozí. Nohy máte rozkročené na šíři ramen. Nyní se ale více předkloňte, abyste docílili úhlu devadesáti stupňů, obličej směřuje k zemi. V rukách máte činky a držíte je tak, že máte paže ohnuté v loktech. Střídavě pak činky zvedejte v předklonu na úroveň ramen. Opět provádějte cvik po třech sériích a deseti opakováních.
  • Vzpažování nad hlavu: cvik provádíte rovněž ve stoje, paže s činkami předpažíte a následně střídavě zvedáte nad hlavu. Opakování je stejné jako u předchozích cvičení.

Další cviky na redukci tukových zásob v oblasti paží

Další cvik je velice jednoduchý. V podstatě jím napodobujete pohyb, který děláte při plavání prsou. Akorát s tím rozdílem, že máte v ruce činky a nejste ve vodě. Cvik provádějte ve stoje s rovnými zády. Skvělou možností, jak si posílit svaly na rukách je i přitahování paží v ohybu k sobě, lokty se tak dotknou před vaší hrudí. K cvičení můžete použít nejen činky, ale i Thera-Band gumu, která je výborným pomocníkem při tomto posilování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chyby při dietě. Jak si správně upravit hubnutí nejen v letních měsících

Potřebujete motivaci k hubnutí? Tady je jedna pořádná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
V každém životě ženy následuje ihned po probuzení návštěva koupelny. A kromě ranní ústní hygieny zde dochází ještě k jednomu velkému kroku, a sice k líčení. Žena se chce cítit krásná a šminky jí v tom pomáhají. Zatímco s nanášením make-upu si řada žen dobře poradí, problém nastává při líčení očí. V tomto případě se dopouštíme několika chyb.
Bohužel alergie trpí nejen lidé, ale také naší čtyřnozí kamarádi. Počet alergických onemocnění se zvyšuje. Nejvýznamnější alergie u psů jsou alergie na parazity, alergie na inhalační alergeny, alergie na potraviny a nebo kontaktní alergie. Podívejte se na několik tipů, které dokážou alergickou reakce u psa zmírnit.
Pozdrav vycházejícímu slunci nad třpytícím se oceánem. Meditace za zvuku mořských vln. Uvolňující procházky palmovými háji. Kokosová voda a spousty exotického ovoce. Potřebujete dovolenou pro tělo i mysl? Vydejte se do teplých krajin za jógou. Spojit dovolenou s cvičením jógy je stále víc a víc populární.
Standartní diety typu: celý den nic nejím, nebo jím jen dělenou stravu, to zná každý. Představíme vám ale takové diety, u kterých budete kroutit hlavou, jak to jen mohlo někoho napadnout. Zda opravdu tyto diety zabírají, to vám nepovíme. Rovněž žádáme, abyste se jimi slepě neřídili a nevybrali si dietu jen proto, že by mohla zabrat. Jakákoli strava by měla zohledňovat individuální vlastnosti a odpovídat vašim osobním přáním a zdravotnímu stavu.
Někdy je to prostě nutné. Tělo přemůžou bakterie a jinak než s pomocí antibiotik se s nimi nezvládnete vypořádat. Předepsaná antibiotika původce nemoci obvykle spolehlivě zničí, ale v našem těle napáchají další škody. Po jejich užívání je tedy třeba myslet i na to, jak tělo dostat zpět do předchozí formy.
Teploty se konečně začínají zvedat a léto se nezadržitelně blíží. Pokud si letos budete chtít užít koupání, pak nejspíš budete muset do řeky, rybníku či vodní nádrže. Jenže jejich čistota a mnohdy také studená voda vám mohou následně přivodit nepříjemné patálie. Zvláště jste-li náchylní k tzv. letním problémům, měli byste udělat vše pro to, abyste se jim vyhnuli. Soutěžte tak s námi o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám v tom pomůže.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek