Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Dokonalé tělo do plavek? S těmito cviky to dokážete!

Mnoho žen, ale i mužů může trpět zvýšeným množstvím uloženého tuku v různých částech těla. Ženy si často stěžují na takzvaná „madla lásky“, která se vyskytují v oblasti boků, nebo jsou nevzhledné tukové zásoby v místech kolem podprsenky, či podpaždí.

01. 09. 2020

01. 09. 2020

Plavková sezóna se blíží, a tak vám přinášíme cviky, které pomůžou se nevzhledností na těle zbavit. Faldy pod podprsenkou vás už nebudou trápit!

Cvičením k dokonalejší postavě

Existuje pár specifických cviků, které vám pomohou se tukových zásob v oblasti podpaží zbavit. Vyzkoušejte třeba tyto:

  • Přítahy činek v předklonu: pokud máte doma činky, vyzkoušejte tento jednoduchý cvik. Nohy dejte ve stoje do šíře ramen a mírně se předkloňte, v rukou máte obě činky. Střídavě přitahujte jednu a druhou ruku s činkou k hrudníku. Cvičení provádějte v třech sériích po deseti opakováních.
  • Oboustranné rozpažování: cvik provádějte ve stoje, výchozí pozice je jako předchozí. Nohy máte rozkročené na šíři ramen. Nyní se ale více předkloňte, abyste docílili úhlu devadesáti stupňů, obličej směřuje k zemi. V rukách máte činky a držíte je tak, že máte paže ohnuté v loktech. Střídavě pak činky zvedejte v předklonu na úroveň ramen. Opět provádějte cvik po třech sériích a deseti opakováních.
  • Vzpažování nad hlavu: cvik provádíte rovněž ve stoje, paže s činkami předpažíte a následně střídavě zvedáte nad hlavu. Opakování je stejné jako u předchozích cvičení.

Další cviky na redukci tukových zásob v oblasti paží

Další cvik je velice jednoduchý. V podstatě jím napodobujete pohyb, který děláte při plavání prsou. Akorát s tím rozdílem, že máte v ruce činky a nejste ve vodě. Cvik provádějte ve stoje s rovnými zády. Skvělou možností, jak si posílit svaly na rukách je i přitahování paží v ohybu k sobě, lokty se tak dotknou před vaší hrudí. K cvičení můžete použít nejen činky, ale i Thera-Band gumu, která je výborným pomocníkem při tomto posilování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chyby při dietě. Jak si správně upravit hubnutí nejen v letních měsících

Potřebujete motivaci k hubnutí? Tady je jedna pořádná!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nemusíte jezdit každý rok k moři. V dnešní době ve znamení inflace a šíleného zdražování můžete využít možnosti navštívit tuzemské vodní plochy. Pokud přece jen chcete do zahraničí, proč nenavštívit naše kolegy na Slovensku? To je známé svou přírodou a také vodními plochami, kde zažijete skvělou relaxaci. Kam byste se měli vydat?
Tak rádi byste se zvedli z posteli a šli se do něčeho pustit! Chtěli byste jít cvičit, učit se do školy, uklidit anebo na něčem pracovat, ale tak moc se vám nechce! Hlavou se vám neustále honí, jak jste líní. V myšlenkách přemýšlíte dokola nad tím, co s tou leností máte udělat. Poznáváte se v tom? Pak je tento článek pro vás jak ušitý na míru. Přečtěte si celý článek a uvidíte, že se vám lenosti podaří zbavit jednou provždy!
Ráda darujete, nebo naopak dostáváte květiny? Pak vás jistě bude zajímat, jaký význam jednotlivé květiny mají. Někdy se může dokonce stát, že obdarovaná osoba ví, jakou má která květina symboliku, a může ji tak váš výběr dokonce i urazit. Ptáte se proč? Pak čtěte dál.
Téměř každá žena se chce líbit. Minimálně sobě, některé i svému partnerovi. Co to pro ni znamená? Mít zejména pěkně upravené vlasy, případně nehty, obličej s jemným make-upem a oblečení, které podtrhne její osobité kouzlo. Problémem je, že spousta žen vůbec netuší, jaký je jejich styl oblékání. A tak různě experimentují – a není to prostě ono.
Pracujete doma? Potom dobře víte, že potřebujete pracovní stůl, tedy místo, které je určené přímo pro vaši práci. Ten může mít spoustu podob a tvarů, ale hlavním je styl, jakým zapadá do vašeho interiéru. Někdo dá přednost jednoduché čisté desce, jiný si zase představuje klasické masivní dřevo s šuplíky nebo poličkami. Stačí si vybrat ten svůj, u kterého vám vše půjde jako po másle.

Nepřehlédněte

Dnešní doba je zrychlená, spoustu lidí je pod tlakem a pod vlivem stresu. Patříte mezi ty, kteří zažívají stres v každodenním životě? Přáli byste si to jednou provždy vyřešit? A jde to vůbec? V tomto článku si povíme, odkud se stres vlastně bere a taky uvidíte, že je možné s ním jednou provždy skoncovat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek