Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Už je sledujete? 9 uživatelů, kteří vám na TikToku nesmí uniknout

TikTok, sociální síť, která zažívá velký boom. Možná jste tady noví, nebo chcete najít nějaké další, zajímavé účty.
TikToku
Koho sledovat na TikToku? Zde přinášíme malou inspiraci.

24. 10. 2022

Algoritmus sice odvádí úžasně skvělou práci při zobrazování videí, která by se danému uživateli mohla líbit, ale je snadné uvíznout v bublině opakujícího se obsahu. Na TikToku najdete videa na rozmanitá témata, od nejrůznějších rad až po hudbu, tak se neváhejte inspirovat následujícími zajímavými účty ze zahraničí i z Čech.

Zahraniční TikTokeři

V zahraničí najdeme řadu lidí, kteří se stali slavnými právě díky TikToku.

1. Khabane Lame (@khaby.lame)

Jedním z nich je například Khabane Lame. Khaby, TikToker, jehož životní příběh by mohl vydat na knihu. Rodák původem ze Senegalu se s rodiči přestěhoval do Itálie, kde pracoval jako dělník v továrně. Po vypuknutí pandemie začal natáčel zábavná videa na TikTok a stal se jedním z nejsledovanějších tvůrců světa. Dnes má okolo 150 milionů sledujících.

2. Jayus (@onlyjayus)

Když nedokumentuje svůj život ve škole a svou práci na částečný úvazek, Jayus neustále ohromuje své následovníky zábavnými fakty. Například o tom, kolik peněz vydělává Bill Gates ve srovnání se všemi ostatními na světě.

3. Tepa Snow (@teepasnow)

TikTokerka, která předává své zkušenosti a informace o Alzheimerově chorobě a dalších typech nemocí, které souvisí s demencí. Učí diváky, jak komunikovat s nemocnými lidmi tak, aby respektovali jejich osobnost a uklidnili je.

4. Jacquemus (@jacquemus)

Francouzský designér Jacquemus si získá vaše srdce pokud máte rádi módu, desing a chcete nahlédnout do kreativního světa krásy. Úspěšný je i jeho instagramový účet.

5. Sean Andrew (@seandreww)

Jak Sean Andrew sám říká, dělá věci, které mu přijdou zajímavé. A proto zkouší na vlastní kůži nejrůznější sportovní či mentální challenge nebo spravuje oblíbenou rubriku Den jako…, kde ukazuje dny úspěšných a slavných lidí.

Čeští TikTokeři

I u nás máme řadu dobrých TikTokerů nebo influencerů, kteří také propadli kouzlu TikToku.

K TÉMATU  Herci z Harryho Pottera dnes: Jak vypadají a co dělají?

1. Be Ha Stylewithme (@behanquyen)

Česká youtuberka a influencerka vám ve svých krátkých videích předá rady ohledně cestování, vaření, módy nebo péče o sebe samé.

2. Kateřina Janečková (@kj.sax)

Až se podíváte na účet Kateřiny Janečkové, určitě vás okouzlí. Zábavná saxofonistka dokumentuje cestu za svým snem. Na svém účtu sdílí začátky buskingu, šťastné i smutné okamžiky. Zkrátka nahlédnete pod pokličku jejího nevšedního života. Jejím mottem je: „Dávám přednost dětinskosti před správností.”

3. Petra Čiháková (@knihytrochujinak)

Jste studentem základní nebo střední školy a bojujete s povinnou četbou? Nebo vás zajímá literatura a chcete si ji přiblížit zábavnou formou? Petra vám servíruje slavná díla velmi osobitým způsobem v krátkých videích a navíc se u nich pobavíte.

4. Dzety (@dzety)

Na TikToku se dá proslavit i hudbou. O tom něco ví český DJ Dzety, jehož remixy či zajímavá video o hudbě vás určitě zaujmou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

5 nejlepších beauty blogerek, které stojí za to sledovat

Víte, jak prorazit na TikToku a využít jeho potenciál?

Zdroje článku:
https://www.refinery29.com/amp/en-us/2019/09/8448802/tiktok-famous-people, https://www.theverge.com/22840187/tiktok-creators-best-accounts-follow-fyp-2021, https://forbes.cz/vyhodili-ho-z-prace-dnes-je-svetovou-hvezdou-tiktoku-khaby-lame-miri-do-ceska/, https://www.vogue.cz/clanek/fashion/celebrity/klara-crew/tiktok-koho-a-proc-sledovat, https://www.flowee.cz/ditevsiti/bezpeci/6825-vite-na-koho-se-vase-dite-diva-predstavujeme-top-100-cesko-slovenskych-influenceru/amp
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Doba zahradničení, mnoha lidmi tolik oblíbený ruch týkající se zahrádky a všeho okolo. Láká vás představa vlastní zeleniny, ale nemáte dostatek zkušeností? Nevadí! Poradíme vám, jaká kořenová zelenina je vhodná i pro začátečníky.
Na omega-3 mastné kyseliny se dnes klade velký důraz. Taky aby ne, vždyť prospívají mozku i paměti. Zároveň snižují riziko obezity a cukrovky. Víte, že je můžete čerpat třeba z vajec, listové zeleniny, mandlí nebo chia semínek?
Zásnuby jsou neopakovatelným a silným životním okamžikem. Jistě víte, že my ženy jej většinou prožíváme mnohem intenzivněji a zásnubní prstýnek jen tak z prstu nesundáme. I když každá máme jiný vkus, někdy se rády řídíme i trendy. Z čeho si budete moci vybrat nadcházející sezónu?
Hledáte čtivo, které vás zabaví při dlouhých propršených nebo prosněžených zimních večerech? Uvařte si čaj nebo kávu nebo si nalijte sklenku vína a nechte se pohltit stránkami knih, které vás dozajista nadchnou. Na své si přijdou milovnice romantiky, napětí, mezilidských vztahů, dobrodružství i hororu.
Handmade věci se z hlediska popularity už několik let drží na samém vrcholku. A ostatně se není čemu divit. Jsou totiž osobité, originální, odlišné od ostatních a jedinečné v každém detailu. Dnes si doma můžete vyrobit snad už cokoliv - od dekorací až po kosmetiku. My se ale v tomto článku budeme zabývat tím, jak si vyrobit vlastní parfém. Pojďme na to!
Baret vede jako pokrývka hlavy i pro letošní podzim a zimu. V posledních dvou letech zažívá tento francouzský look stále strmý vzestup. Půjdete do něj?
Také vám někdo v polovině vaší dovolené začne připomínat, jak se vám to krátí a že už brzy půjdete do práce? Kdyby to někdo udělal, asi byste se pěkně naštvala. Ale připomínat dětem, že brzy skončí prázdniny, připadá mnoha dospělým normální. Přitom i děti si potřebují odpočinout a ne myslet na povinnosti, které je čekají. Mají se vůbec děti o prázdninách učit?
Léto doslova svádí k procházce do lesa, která má na naše tělo pozitivní vliv. Nejen, že jsme na čerstvém vzduchu, ale také jsme prakticky bez signálu čili si odpočineme od tíhy sociálních sítí a dalších hrozeb internetového světa. Navíc si můžeme nasbírat i naši večeři – stačí se poohlédnout po houbách. Které z nich mají pozitivní vliv na zdraví?
O v pořadí pátém koučinku Nely s Marcelou se dočtete níže.
Teď nad tím možná ještě tolik nepřemýšlíme, protože v zimě nosíme dlouhé rukávy, které mnohé schovají. Ale s blížícím se jarem, které bude následovat léto, je potřeba tento problém začít řešit. Také vás trápí tmavé lokty?
Sotva začalo jaro, už tady máme kolekci oblékání pro podzim a zimu. Tahle módní přehlídka vás hodně pobaví, a přitom je k nerozeznání od těch oficiálních! Stejně jako modely předních návrhářů, ani tohle oblečení byste si na sebe prostě nikdy nevzaly.

Výběr článků

Smutná zpráva postihla českou divadelní scénu, když ve věku 59 let zemřel vynikající herec Norbert Lichý. Tuto smutnou zprávu dnes zveřejnilo Divadlo Petra Bezruče v Ostravě, kde umělec působil dlouhá léta. Lichý, který loni v prosinci oslavil devětapadesáté narozeniny, byl váženým držitelem několika prestižních ocenění a zanechal nezaměnitelnou stopu v srdcích diváků.
Dejte si pozor na krmení pejsků "od stolu". Poradíme vám, které potraviny určitě nesmíte dát svému čtyřnohému mazlíčkovi.
Nakupování v second handech má své výhody. Předně jsou zde nízké ceny a značkové oblečení, které byste si jinak možná nemohli dovolit. Také na jednotlivých kouscích oblečení nenajdete chemikálie, jež se drží hlavně na tom nově koupeném.

Nepřehlédněte

Všichni mluví o tom, že předehra je důležitou součástí dobrého sexu. Ale jak na tu nejlepší předehru, aby vaše žena byla úplně hotová? Protože milostná předehra přichází v různých podobách, a pro někoho může být matoucí, nebo dokonce stresující se v této změti zorientovat. Ale žádný strach, proto jsme tu my, abychom vám pomohli.
Kdo a kdy má komu volat? První rande bylo fajn a ráda byste se sešla znovu. Měla jste pocit, že protějšek stojí o schůzku také. Ale nedomluvili jste si ji. Nechali jste si otevřená zadní vrátka. Týden utekl a on nevolá. Zavoláte mu?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek