Sobota , 26. 11. 2022

Artur

Už je sledujete? 9 uživatelů, kteří vám na TikToku nesmí uniknout

TikTok, sociální síť, která zažívá velký boom. Možná jste tady noví, nebo chcete najít nějaké další, zajímavé účty.
TikToku
Koho sledovat na TikToku? Zde přinášíme malou inspiraci.

24. 10. 2022

Algoritmus sice odvádí úžasně skvělou práci při zobrazování videí, která by se danému uživateli mohla líbit, ale je snadné uvíznout v bublině opakujícího se obsahu. Na TikToku najdete videa na rozmanitá témata, od nejrůznějších rad až po hudbu, tak se neváhejte inspirovat následujícími zajímavými účty ze zahraničí i z Čech.

Zahraniční TikTokeři

V zahraničí najdeme řadu lidí, kteří se stali slavnými právě díky TikToku.

1. Khabane Lame (@khaby.lame)

Jedním z nich je například Khabane Lame. Khaby, TikToker, jehož životní příběh by mohl vydat na knihu. Rodák původem ze Senegalu se s rodiči přestěhoval do Itálie, kde pracoval jako dělník v továrně. Po vypuknutí pandemie začal natáčel zábavná videa na TikTok a stal se jedním z nejsledovanějších tvůrců světa. Dnes má okolo 150 milionů sledujících.

2. Jayus (@onlyjayus)

Když nedokumentuje svůj život ve škole a svou práci na částečný úvazek, Jayus neustále ohromuje své následovníky zábavnými fakty. Například o tom, kolik peněz vydělává Bill Gates ve srovnání se všemi ostatními na světě.

3. Tepa Snow (@teepasnow)

TikTokerka, která předává své zkušenosti a informace o Alzheimerově chorobě a dalších typech nemocí, které souvisí s demencí. Učí diváky, jak komunikovat s nemocnými lidmi tak, aby respektovali jejich osobnost a uklidnili je.

4. Jacquemus (@jacquemus)

Francouzský designér Jacquemus si získá vaše srdce pokud máte rádi módu, desing a chcete nahlédnout do kreativního světa krásy. Úspěšný je i jeho instagramový účet.

5. Sean Andrew (@seandreww)

Jak Sean Andrew sám říká, dělá věci, které mu přijdou zajímavé. A proto zkouší na vlastní kůži nejrůznější sportovní či mentální challenge nebo spravuje oblíbenou rubriku Den jako…, kde ukazuje dny úspěšných a slavných lidí.

Čeští TikTokeři

I u nás máme řadu dobrých TikTokerů nebo influencerů, kteří také propadli kouzlu TikToku.

K TÉMATU  Pracovní stůl pro maximální komfort. Vyberte ten správný, aby vyhovoval vám i interiéru

1. Be Ha Stylewithme (@behanquyen)

Česká youtuberka a influencerka vám ve svých krátkých videích předá rady ohledně cestování, vaření, módy nebo péče o sebe samé.

2. Kateřina Janečková (@kj.sax)

Až se podíváte na účet Kateřiny Janečkové, určitě vás okouzlí. Zábavná saxofonistka dokumentuje cestu za svým snem. Na svém účtu sdílí začátky buskingu, šťastné i smutné okamžiky. Zkrátka nahlédnete pod pokličku jejího nevšedního života. Jejím mottem je: „Dávám přednost dětinskosti před správností.”

3. Petra Čiháková (@knihytrochujinak)

Jste studentem základní nebo střední školy a bojujete s povinnou četbou? Nebo vás zajímá literatura a chcete si ji přiblížit zábavnou formou? Petra vám servíruje slavná díla velmi osobitým způsobem v krátkých videích a navíc se u nich pobavíte.

4. Dzety (@dzety)

Na TikToku se dá proslavit i hudbou. O tom něco ví český DJ Dzety, jehož remixy či zajímavá video o hudbě vás určitě zaujmou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

5 nejlepších beauty blogerek, které stojí za to sledovat

Víte, jak prorazit na TikToku a využít jeho potenciál?

Zdroje článku:
https://www.refinery29.com/amp/en-us/2019/09/8448802/tiktok-famous-people, https://www.theverge.com/22840187/tiktok-creators-best-accounts-follow-fyp-2021, https://forbes.cz/vyhodili-ho-z-prace-dnes-je-svetovou-hvezdou-tiktoku-khaby-lame-miri-do-ceska/, https://www.vogue.cz/clanek/fashion/celebrity/klara-crew/tiktok-koho-a-proc-sledovat, https://www.flowee.cz/ditevsiti/bezpeci/6825-vite-na-koho-se-vase-dite-diva-predstavujeme-top-100-cesko-slovenskych-influenceru/amp
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Datum 26.8. 2022 se vryje do paměti spoustě z nás. Ten den totiž náš svět navždy opustila oblíbená zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka Hana Zagorová. Pojďme na ni společně zavzpomínat a připomenout si její kariéru i osobní život. Ne vždy byl totiž její život procházkou růžovým sadem, ale přesto jsme na její tváři vždy mohli spatřit úsměv.
Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.
Začalo to jednou ve sprše. Asi po páté jsem si kontrolovala prsa. Měla bych to samozřejmě dělat častěji, když vím, že prababička měla ve svých 82 letech diagnostikovaný nádor, ale není čas. A taky jsem kojila, takže jsem ve skupině žen, které jsou proti rakovině prstu více chráněné. Tak to aspoň píšou na internetu. Bohužel jsem si ten den nahmatala bulku v prsu. Co teď? Mám to řešit? Nebo ne?
Přemýšleli jste někdy nad tím, co děláte, když večer ulehnete do postele? Drtivá většina z nás zapne televizi nebo sáhne po svém telefonu, aby nám náhodou před spaním nic neuniklo. Nebo v horším případě obě tyto možnosti zkombinujeme. Bohužel obrazovky těchto zařízení vyzařují takzvané modré světlo, které narušuje naše přirozené spánkové cykly. Ale abyste své tělo připravili na kvalitní spánek, je třeba modré světlo naprosto minimalizovat.
Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!
Ve všech pohádkách je konec jasný – „Žili spolu šťastně až do smrti.“ Realita je ovšem dost jiná a my se nacházíme v situaci, kdy si z předchozího vztahu do toho nového s sebou bereme děti. Podobně je na tom i náš nový partner. A zapletenec je na světě! Zvládněte vztah mezi nevlastními sourozenci.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek