Úterý , 04. 10. 2022

František

5 nejlepších beauty blogerek, které stojí za to sledovat

Inspirace nikdy není dost, což platí nejen v případě, kdy sestavujeme nové outfity, ale i tehdy, kdy chceme zazářit s neodolatelným lookem. A protože sociální sítě byly a vždy budou nekonečným zdrojem nápadů, vybrali jsme pro vás ty nejlepší zahraniční beauty blogerky, které prostě nesmíte přehlédnout. Mrkněte na ně!
beauty bloger
Koukejte, nasávejte, inspirujte se!

24. 08. 2022

24. 08. 2022

Mít dokonalé vlasy, bezchybnou pleť, úžasné nehty, prostě být na pohled dokonalá. Která z nás by po tom netoužila. Něco takového můžeme získat s trochou té zručnosti a šikovné kosmetiky, jenže… s vydatnými porcemi nápadů, přehledem čerstvých módních trendů, recenzí kosmetiky a dalších užitečných triků a tipů to půjde ještě lépe, a přesně to vám dopřeje pětice těchto kreativních beauty blogerek. 

@Huda Kattan

Huda Kattan, která si vybudovala své vlastní impérium krásy, se v letošním žebříčku nejpopulárnějších beauty blogerek ohřívá na samém výsluní. A zcela oprávněně. Začínala nejprve tím, že psala blogové články a k tomu sem tam točila videa na YouTube. V roce 2013 opustila svou práci a založila si vlastní kosmetickou společnost. A co víc, stala se z ní top beauty influencerka z hlediska objemu svých příjmů. V současné době se Huda Beauty může pochlubit téměř 50 miliony sledujících, zatímco osobní profil navštěvuje kolem 2 milionů fanoušků. 

huda
Huda vytvořila během pár let beauty impérium.

Populární je zejména proto, že pravidelně představuje další specialisty přes krásu, kteří fanouškům radí a inspirují je. Kromě své vlastní značky má Huda vedoucí postavení v oboru a třeba u značky Sephora najdete produkty její osobní tvorby. Na jejích stránkách si kosmetické věcičky můžete zakoupit a mimo jiné tam najdete sekci plnou DIY kosmetických receptů. 

@Nikkie de Jager

V pořadí druhou hvězdou v oblasti beauty blogerství je nepochybně nizozemská influencerka Nikkie de Jager – temperamentní osobnost, která ví, jak oslovit své publikum a nebojí se do toho pěkně opřít. Senzací internetu se stala díky virálnímu videu „The Power of Makeup”, po kterém následovala řada dalších úspěšných videí. V nich ukazuje transformativní návody na líčení, které vás v mžiku promění ve známou osobnost.

Nikkie a její mocné video o síle make-upu.

V některých videích pak dává prostor i své druhé polovičce. Díky tomu často spolupracuje se špičkovými značkami, jako je Maybelline nebo Marc Jacobs Beauty. Nikkie je navíc proslulá tím, že dokáže udávat trendy a pravidelně vítězí ve Shorty Awards coby YouTube Guru. 

K TÉMATU  Jak správně pečovat o pleť: Proč je lepší používat denní i noční krém?

@Kelseyanna

Třetí příčku obsadila fascinující maskérka Kelseyanna, která ráda riskuje a odmítá tradiční podobu krásy. Obsah jejího profilu je stejně nevšední, jako ona sama. Roky studia dějin přiměly odvážnou Kanaďanku k tomu, aby svůj obličej vnímala jako prázdné plátno, které může kreativně ozdobit.

Její styl je mýtický, abstraktní, grungeový, gotický, někdy až děsivý, ovšem v každém smyslu odvážně experimentální. A kromě osobitého pojetí beauty světa je velkou milovníci koček a ochránkyní zvířat, zároveň je zastáncem kosmetiky vyrobené bez krutosti a testování na němých tvářích. Kromě toho se snaží rozšiřovat povědomí o autismu. 

@James Charles

Kdepak, nespletli jsme se, a ani nepotřebujete o pár dioptrií navíc. James Charles (ačkoli se jedná o muže) se v hitparádě beauty blogerek usadil na čtvrtém místě. A jak už mnohým dochází, není to zkrátka muž ani žena.

James se považuje za maskérku samouka, která chce světu dokázat, že nemusíte být žena, abyste měli dokonalý make-up. Kromě toho se řídí heslem: „Míchat, ale nesplývat”. To ho vyneslo na vrchol mužských obdivovatelů krásy, přičemž James Charles se stal velmi vlivnou osobností, kdy se jakožto první muž ve věku pouhých 19 let dostal na titulku časopisu CoverGirl.

James se nezaměřuje pouze na líčení. Velmi rád vaří.

Na jeho YouTube profilu najdete výukové programy, videa o spolupráci s dalšími influencery, přičemž nechybí ani recenze líčení nebo vize a myšlenky skrze šíření povědomí o LGTBQ+ komunitě. I proto se jeho úspěšnost nesla dál – tedy i do prostředí Twitteru, kde má několik milionů sledujících. A aby těch úspěchů nebylo málo, poměrně nedávno ve spolupráci s make-upovou značkou Morphe uvedl svou vůbec první paletku líčidel. 

@Dajjrambo

Přehled nejúspěšnějších beauty blogerek zakončíme s influencerkou Dajjrambo, která je vizážistkou a také mladou maminkou. Její příběh začal v okamžiku, kdy si v roce 2019 založila svůj YouTube kanál, protože chtěla lásku k módě a vášeň k úpravě vlasů i make-upu sdílet s ostatními nadšenci.

K TÉMATU  Jídelníček, který vám pomůže vyhrát boj s celulitidou. Které potraviny jsou v tomto boji nejzásadnější?
dasia
Dasia vám nabídne porci exotické inspirace.

I když ji najdete jak na Pinterestu, Instagramu nebo Twitteru, Dasia Janae se hvězdou mezi beauty influencery stala až díky videům na TikToku. A zatímco si brouká a zpívá v rytmu oblíbené písničky, postupně se mění do jakékoliv podoby. Je až těžké nenechat se vtáhnout její energií, humorem a pestrostí obsahu videí, ve kterých si každý přijde na své. A nezáleží, jestli milujete neony nebo přirozený vzhled.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejste fotogenická? Omyl. Pouze neznáte svůj správný úhel

Kdo je Pamela Reif? Německá Barbie, co vybudovala fitness impérium

Zdroje článku:
https://blogen.influence4you.com/top-10-beauty-influencers/
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Také patříte mezi ty, kterým po jednom měsíci péče zajde i kaktus? Ne vždy musí být chyba na vaší straně. Pravděpodobně si jen vybíráte rostliny náročné na údržbu, případně pro své rostlinky volíte nevhodné prostředí. Seznamte se proto s rostlinami, které téměř žádnou péči nepotřebují, a i když na ně sem tam zapomenete, stejně se vám odvděčí svou nehynoucí krásou.
Řeč je v našem životě velmi důležitá. Přece jen si jistě hned po pár větách všimnete, pokud někdo nevyslovuje zcela správně, koktá nebo mu dělá potíže výslovnost některých písmen. Řeč se u nás vyvíjí od útlého dětství a je dobré sledovat, jestli tu nenastávají nějaké potíže. Ty je mnohem snazší řešit okamžitě než později v dospělosti.
Amber Rachdi bydlí v americkém městě Troutdale a většina jejího mladí se točila kolem enormní obezity, vážila totiž neskutečných 300 kilogramů. Tato mladá žena po jistý čas vůbec neřešila, množství a skladbu svého jídelníčku, proto se prakticky vyjedla až do extrémních rozměrů. Zdravotní stav jí ale donutil zhubnout. Jak se jí to podařilo? Pojďte se podívat.
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.

Nepřehlédněte

Když začnou bolet dásně, je to velice nepříjemné. Často problém tkví ve vznikajícím zánětu, se kterým je třeba co nejdříve bojovat. Zánět dásní je sice běžné onemocnění, které postihuje dospělé i děti v jakémkoli věku, ale nikdy by se nemělo podceňovat. Pokud vás dásně občas bolí, pojďte se tomu podívat na zoubek, třeba konečně přijdete na to, jak s tímto nepříjemným pocitem zatočit jednou provždy!
Ketogenní dieta nebo-li keto-dieta jak je s oblibou označovaná je v posledních letech velmi oblíbenou formou diety pro hubnutí. Televizní reklamy slibující nadstandardní úbytek na váze za krátkou dobu jsou velmi lákavé a zejména zarputilí dietáři tak tuto variantu velmi rádi vyzkouší. Málokdo z nich se pak ale zajímá o to, jak vlastně keto-dieta funguje a zda se jedná o udržitelný způsob stravování.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek