Středa , 19. 06. 2024

Leoš

Jiřina Bohdalová exceluje v novém filmu Svatá

Film Svatá režiséra Jiřího Stracha zaujal diváky svým silným příběhem a vynikajícími hereckými výkony. Jiřina Bohdalová (92) v hlavní roli důchodkyně Olgy předvedla nezapomenutelný výkon, který si získal srdce publika. Vedle ní excelovala také Lenka Vlasáková (52), která ztvárnila její dceru. Diváci ocenili jak emocionální hloubku filmu, tak mistrovské herectví obou hlavních představitelek.
Strach
Jiřina Bohdalová září v hlavní roli dramatického filmu Svatá

22. 05. 2024

22. 05. 2024

Výkon Jiřiny Bohdalové ve filmu Svatá

Jiřina Bohdalová, ve svých 93 letech, stále oslnivě září na filmovém plátně. V nejnovějším filmu režiséra Jiřího Stracha s názvem Svatá, Bohdalová ztvárnila devadesátiletou důchodkyni Olgu. Její postava vypráví o hrůzách gulagu, které zažila, a dokonce získává státní vyznamenání. Diváci byli jejím výkonem nadšeni, oceňovali její energii a nasazení. Na sociálních sítích České televize se objevovaly nadšené komentáře, které chválily její excelentní herecký projev.

Ohlasy diváků

Diskuse na sociálních sítích byly plné pozitivních reakcí. Diváci vyzdvihovali nejen herecký výkon Jiřiny Bohdalové, ale také celkové zpracování filmu. Jeden z diváků napsal, že film by měli vidět všichni, kdo tvrdí, že Bohdalová by měla přestat hrát. Další divák ocenil film za emocionální hloubku a zajímavé zpracování, přičemž zdůraznil vynikající výkon Bohdalové, který v něm zanechal silné dojmy.

Vedlejší role Lenky Vlasákové

Svatá
Lenka Vlasáková v dramatu Svatá

Vedle Jiřiny Bohdalové vynikla také Lenka Vlasáková, která ztvárnila dceru hlavní postavy. Její výkon byl rovněž velmi chválen. Diváci ocenili její schopnost přenést se do pocitů své postavy a uvěřitelnost jejího projevu. Jedna z divaček napsala, že byla Vlasákovou naprosto fascinována a že její výkon byl stejně působivý jako ten Bohdalové. Další komentář na sociálních sítích zdůraznil, že právě herecké výkony Bohdalové a Vlasákové, spolu s kvalitním scénářem, udělaly film tak působivým.

Celkový dojem

Film Svatá v režii Jiřího Stracha přinesl silné herecké výkony, které byly diváky velmi pozitivně hodnoceny. Jiřina Bohdalová a Lenka Vlasáková se staly hlavními hvězdami filmu, který zanechal v divácích hluboké emoce a přinesl mnoho pozitivních ohlasů na sociálních sítích České televize. Herecké nasazení a vitalita Bohdalové byly obdivuhodné a film ukázal, že je stále jednou z nejlepších hereček české kinematografie.

K TÉMATU  Jak na správné stravování v létě

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Nová hudební novinka: Afrodiziaka od Ilony Csákové

Jiřina Bohdalová, “Nesmrtelná teta”, slaví 93. narozeniny

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Paní zima již ztrácí sílu a bude muset před své žezlo jaru, které nám již nyní vykouzlilo příjemné teploty, které lákají mnoho lidí trávit mnohem více času venku. A při sportování v jarní přírodě jsou pro každého běžce, turistu či cyklistu nepostradatelné kvalitní oděvy z funkčních materiálů.
Všechny módní přehlídky jaro/léto 2023 jsou nyní za námi. Zaznamenali jsme je a vytáhli jsme klíčové jarní módní trendy v oblasti dámských teplákových souprav, na které byste se letos měly zaměřit. A zatímco návrháři zůstali věrni svému osobnímu stylu, objevilo se několik společných klíčových kousků, od kterých očekáváme, že budou pronikat z kolekcí přímo na trh a do našich šatníků.
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Miss krásy Kathy Zhu musela svoji korunku vrátit už následující den. Důvod je absurdní: před rokem si odmítla nasadit hidžáb. K tomu navíc zveřejnila nelichotivou statistiku o černoších. Přestože byla pravdivá, vedení soutěže jí titul okamžitě odebralo.
Strom ginkgo biloba je svými účinky proslulý již po staletí. Využíval se v tradiční čínské a ajurvédské medicíně. V Asii, odkud pochází, je v některých místech dokonce uctívaný.
Sezóna klíšťat už nastala. Že se kvůli tomu bojíte do přírody, abyste si domů nepřinesli boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, nemusíte se vzdávat přírody, abyste žádné klíště nepřilákali. Stačí se jen dostatečně chránit a vsadit na prevenci.
Venkovní pochmurné počasí nikoho zrovna neláká. Proto se raději zachumláme do deky a posedíme si pěkně v teple u krbu. Pokud však nemáte po ruce dobrou knihu, zachrání to některý z oblíbených filmových snímků, jež za poslední roky trhaly rekordy ve sledovanosti. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?
Tohle někoho určitě naštve. Emancipace žen je jev, který se děje už několik dekád, ale narůstající feminismus něžnému pohlaví jen škodí. Jaké problémy přináší?
Pokud se vám podařilo něco zhubnout přes léto, nebo zkrátka chcete jen udržet, to co máte, máme pro vás tipy, které fungují. Stačí dodržovat tyto jednoduché stravovací návyky.
Období dovolených nemusí skončit s prázdninami. Máme pro vás tip na úžasné místo, ze kterého se vám nebude chtít ani odjet. Místo, ve kterém si na své přijdou milovníci osvěžujícího koupání, objevování památek i nadšenci pro horskou turistiku.
Herec Martin Hruška, známý svým působením v Divadle pod Palmovkou a Jihočeském divadle, náhle zemřel ve věku 56 let. Úmrtí tohoto talentovaného umělce potvrdilo Jihočeské divadlo na svém facebookovém profilu.

Výběr článků

O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!
Dokonalým doplňkem pro každou ženu je krásná a zdravá pleť. Aby taková skutečně byla, je potřeba si uvědomit, jak je zimní péče o pleť důležitá. A tím nejlepším, co můžete své pleti dopřát během mrazivého období, je přírodní kosmetika. Víte, jak si takový voňavý a vyživující krém namíchat?
Legíny – poměrně kontroverzní kousek oblečení, na který má každá žena svůj názor. Zatímco některé jsou na jedné straně barikády a striktně je odmítají, druhé je naprosto milují - doma, do práce i do města. Pojďme se jim trochu podívat na zoubek, a především zjistit, jak legíny nosit, protože právě v tom bývá velmi často zakopaný pes oné nespokojenosti.

Nepřehlédněte

Před časem jsme se s partnerem rozhodli, že po svatbě a pořízení bytu bychom rádi měli miminko. To jsem ale netušila, jaké utrpení mě bude čekat.
Koncem listopadu dorazí na pulty knihkupectví výpravná obrazová monografie Žít – Karel Svoboda. Spletité osudy slavného skladatele v ní jedinečným způsobem zpracoval jeho syn Petr Svoboda, který své vzpomínky doprovodil i desítkami unikátních fotografií. Mnohé z těchto snímků jsou publikovány vůbec poprvé. Kromě Petra Svobody zavzpomíná v knize na geniálního, i když svérázného umělce plejáda dalších osobností, jejichž vtipné, láskyplné, ale i nostalgické historky obraz Karla Svobody dokonale dotvářejí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek