Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Rozlučka se svobodou: 7 neotřelých tipů, co podniknout

Rozlučka se svobodou je v podstatě taková ta poslední dámská jízda, kterou si můžete se svou kamarádkou užít za svobodna. Zapomeňte ale na striptýz a klasické rozlučkové klišé – nemusí to být v zásadě jen o alkoholu a nezřízeném veselí. Ne každá kámoška je taky na bar zvědavá. Spíše vsaďte na společné zážitky a naplánujte zajímavou rozlučku, kterou si nevěsta bude pamatovat napořád.
rozlučka se svobodou
Kde je psáno, že rozlučka se svobodou se rovná jedině bar a striptýz?

08. 06. 2022

1. Wellness den

Rozlučka se svobodou, na které o vás bude pečovat tým profesionálů, to zní dobře ne? Vezměte partu holek a vydejte se do nejbližších lázní na all inclusive procedury. Celý den tak můžete strávit u bazénu, na masáži, dopřát si kosmetické zábaly a prostě jen tak relaxovat.

Ve společnosti celé vaší party to bude super den, kdy můžete společně dotáhnout všechny svatební drobnosti. Samozřejmě si budete vychutnávat víno či šampaňské. A navíc budete všechny prostě krásné!

2. Přespávačka

Proč se nevrátit zase do puberty? Zavzpomínejte si na legendární přespávačky. Stáhněte si oblíbené horory nebo romantické filmy – záleží na vkusu nevěsty. Objednejte pizzu, nahoďte pyžama, a prostě si užívejte večera. Samozřejmě nesmí chybět kopec zmrzliny a víno!

rozlučka
Jen vy, filmy, postel a spousta vína!

3. Ochutnávka

Vydejte se s děvčaty na společnou jízdu do vinařství či pivovaru a stravte odpoledne popíjením a ochutnáváním kvalitních vín nebo piv! Také se zde nabízí skvělá možnost, jak si uchovat vzpomínku na tento váš společný den – kupte si archivní láhev, na kterou se všechny podepíšete transparentním fixem. Můžete si ji vychutnat třeba na své první výročí s milovaným mužem. Na zdraví!

4. Kurz vaření

Nemyslete si, že tyto kurzy jsou pouze pro začátečníky. I přesto, že vařit umíte, vždy se můžete naučit něco nového. Zúčastněte se s holkama kurzu vaření – nejenom, že budete mít společné zážitky, ale také si užijete spoustu srandy, a navíc si pochutnáte na skvělém novém jídle. Možností je také třeba využít služeb soukromého kuchaře, který přijede přímo k vám.

5. Soukromé focení

Chcete mít dokonalou vzpomínku na váš den po celý život? Najměte si na víkend fotografa a udělejte focení, kde bude každá z účastnic zvlášť, a pak celá skupina. Začněte lehkým brunchem a šampíčkem, navzájem si pomozte s vlasy a make-upem. Užijte si několik hodin focení, pak se vydejte na nóbl večeři – když už vypadáte tak skvěle, proč toho nevyužít? Nakonec vám zůstanou úžasné vzpomínky a fotky na památku!

K TÉMATU  Masturbace je zdraví prospěšná! Chrání i před rakovinou. Potvrdili to sexuologové! Zapomeňte na mýty z minulosti a odvažte se
rozlučka
Sbalte se a někam odjeďte, tady vám nic neuteče.

6. Glamping

Ještě jste o glampingu neslyšela? Jedná se prostě o kempování, takže počítejte s tím, že vám taková rozlučka se svobodou zabere minimálně celý víkend. Můžete se klidně vydat někam do zahraničí, nebo využít přírody našich hor. Společné zážitky bez elektřiny, sprchy a dalších nezbytností vás rozhodně zcelí. Kdy jindy si můžete takovou zkušenost dopřát?

7. Výlet s batohem

Pokud je pro vás kempování moc náročné a dlouhé, ale rády byste si užily adrenalin, vydejte se prostě na pěší výlet. Sbalte batohy a hurá na hřebeny hor či na výlet k jezeru. Můžete si naplánovat vlastní trasu, nebo se vydat na výlet s průvodcem. Ať tak, či onak, určitě uvidíte spoustu divoké přírody a sblížíte se s nejbližšími přáteli.

Teď už je načase jenom začít plánovat. Nemusíte rozlučku se svobodou zákonitě chystat jenom vy sama, jakožto svědkyně. Ostatní kamarádky, které se budou účastnit, vám jistě rády pomohou. Sejděte se v oblíbené vinárně a pusťte se do toho. Věřte, že už při plánování zažijete mnoho srandy – co teprve, až se ta rozlučka se svobodou bude konat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Svatba za hranicemi: co je nutné vyřídit a na co se připravit?

Svatba nebo život na psí knížku? Záleží na tom, jak moc se chcete (od)vázat

Zdroje článku:
https://hellogiggles.com, https://theeverygirl.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dítě sice někdy přijde zcela nečekaně, jindy je však součástí plánu, který si dva stanoví. V takovém případě je to mnohdy lepší. Příchod dítěte je vítaným, milým překvapením, nikoliv něčím, co zaskočí a co člověka vede k pohrávání si s myšlenkou, jestli potrat není řešením. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, udělejte několik věcí ještě předtím, než začnete dítě plánovat a následně se o něj pokoušet.
Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.
Obývací pokoj potřebuje něco, kam si odložíte mobil, časopis nebo kávu, když si sednete na sedačku před televizi. Tuhle roli zastávají konferenční stolky. Zaměřili jsme se na ty dřevěné, nebo přímo z masivu. Jsou praktické a s jednoduchým designem, a také si na ně můžete natáhnout nohy! Zkuste si vybrat nějaký originální kousek.
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.
I když venku panuje nebezpečný koronavirus, to neznamená, že žádné jiné nemoci neexistují. S příchodem nového typu koronaviru nedošlo k odstranění ostatních onemocnění, což je dobré mít na paměti. Stále jsou rizikem i jiné choroby, jako je rakovina nebo chřipka. Mnohé nemoci číhají i na ty nejmenší. Prozraďme si nejčastější dětské nemoci, které jsou rizikové pro naše malé ratolesti.
Spodní prádlo - většina z nás ho bere jako samozřejmost. A není to špatně. Jen je nutné si alespoň někdy uvědomit, že i taková maličkost ukrývající se pod oblečením se nám výraznou měrou podílí na zdravotní kondici. Například špatně zvolená podprsenka způsobuje bolesti zad a zvyšuje riziko vzniku zánětů a bulek. A kalhotky? Pokud jsou malé, nevhodného střihu nebo z nepříjemného materiálu, vede to ke vzniku vaginálních mykóz.

Nepřehlédněte

Že gejši jsou neoddělitelně spojené s Japonskem ví mnoho těch, kteří se alespoň trochu zajímají o kulturu a svět obecně. Také se ví, že hlavním úkolem gejš bylo především pobavit své klienty tancem, zpěvem, čajovým obřadem, konverzací a dalším programem nezbytným pro kulturní a zajímavou zábavu. O prostituci se v souvislosti s gejšami téměř nedá hovořit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek