Středa , 29. 11. 2023

Zina

Rozlučka se svobodou: 7 neotřelých tipů, co podniknout

Rozlučka se svobodou je v podstatě taková ta poslední dámská jízda, kterou si můžete se svou kamarádkou užít za svobodna. Zapomeňte ale na striptýz a klasické rozlučkové klišé – nemusí to být v zásadě jen o alkoholu a nezřízeném veselí. Ne každá kámoška je taky na bar zvědavá. Spíše vsaďte na společné zážitky a naplánujte zajímavou rozlučku, kterou si nevěsta bude pamatovat napořád.
rozlučka se svobodou
Kde je psáno, že rozlučka se svobodou se rovná jedině bar a striptýz?

08. 06. 2022

1. Wellness den

Rozlučka se svobodou, na které o vás bude pečovat tým profesionálů, to zní dobře ne? Vezměte partu holek a vydejte se do nejbližších lázní na all inclusive procedury. Celý den tak můžete strávit u bazénu, na masáži, dopřát si kosmetické zábaly a prostě jen tak relaxovat.

Ve společnosti celé vaší party to bude super den, kdy můžete společně dotáhnout všechny svatební drobnosti. Samozřejmě si budete vychutnávat víno či šampaňské. A navíc budete všechny prostě krásné!

2. Přespávačka

Proč se nevrátit zase do puberty? Zavzpomínejte si na legendární přespávačky. Stáhněte si oblíbené horory nebo romantické filmy – záleží na vkusu nevěsty. Objednejte pizzu, nahoďte pyžama, a prostě si užívejte večera. Samozřejmě nesmí chybět kopec zmrzliny a víno!

rozlučka
Jen vy, filmy, postel a spousta vína!

3. Ochutnávka

Vydejte se s děvčaty na společnou jízdu do vinařství či pivovaru a stravte odpoledne popíjením a ochutnáváním kvalitních vín nebo piv! Také se zde nabízí skvělá možnost, jak si uchovat vzpomínku na tento váš společný den – kupte si archivní láhev, na kterou se všechny podepíšete transparentním fixem. Můžete si ji vychutnat třeba na své první výročí s milovaným mužem. Na zdraví!

4. Kurz vaření

Nemyslete si, že tyto kurzy jsou pouze pro začátečníky. I přesto, že vařit umíte, vždy se můžete naučit něco nového. Zúčastněte se s holkama kurzu vaření – nejenom, že budete mít společné zážitky, ale také si užijete spoustu srandy, a navíc si pochutnáte na skvělém novém jídle. Možností je také třeba využít služeb soukromého kuchaře, který přijede přímo k vám.

5. Soukromé focení

Chcete mít dokonalou vzpomínku na váš den po celý život? Najměte si na víkend fotografa a udělejte focení, kde bude každá z účastnic zvlášť, a pak celá skupina. Začněte lehkým brunchem a šampíčkem, navzájem si pomozte s vlasy a make-upem. Užijte si několik hodin focení, pak se vydejte na nóbl večeři – když už vypadáte tak skvěle, proč toho nevyužít? Nakonec vám zůstanou úžasné vzpomínky a fotky na památku!

K TÉMATU  Nejhranější písničky na svatbách. Co je pravě in a co si samy nevěsty nejčastěji přejí
rozlučka
Sbalte se a někam odjeďte, tady vám nic neuteče.

6. Glamping

Ještě jste o glampingu neslyšela? Jedná se prostě o kempování, takže počítejte s tím, že vám taková rozlučka se svobodou zabere minimálně celý víkend. Můžete se klidně vydat někam do zahraničí, nebo využít přírody našich hor. Společné zážitky bez elektřiny, sprchy a dalších nezbytností vás rozhodně zcelí. Kdy jindy si můžete takovou zkušenost dopřát?

7. Výlet s batohem

Pokud je pro vás kempování moc náročné a dlouhé, ale rády byste si užily adrenalin, vydejte se prostě na pěší výlet. Sbalte batohy a hurá na hřebeny hor či na výlet k jezeru. Můžete si naplánovat vlastní trasu, nebo se vydat na výlet s průvodcem. Ať tak, či onak, určitě uvidíte spoustu divoké přírody a sblížíte se s nejbližšími přáteli.

Teď už je načase jenom začít plánovat. Nemusíte rozlučku se svobodou zákonitě chystat jenom vy sama, jakožto svědkyně. Ostatní kamarádky, které se budou účastnit, vám jistě rády pomohou. Sejděte se v oblíbené vinárně a pusťte se do toho. Věřte, že už při plánování zažijete mnoho srandy – co teprve, až se ta rozlučka se svobodou bude konat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Svatba za hranicemi: co je nutné vyřídit a na co se připravit?

Svatba nebo život na psí knížku? Záleží na tom, jak moc se chcete (od)vázat

Zdroje článku:
https://hellogiggles.com, https://theeverygirl.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Single Vánoce. Také máte pocit, že o Vánocích jsou singles něco jako zvláštní druh? Všichni kolem mají pocit, že vás musí začlenit do společného veselí. Zvláště citlivý je Štědrý den. Ovšem ne vždy musí být taková snaha příjemná. Jak to přečkat se ctí a užít si to?
Už dávno je pryč doba, kdy si lidé doma zapalovali parafínové čajové nebo jiné svíčky. Osvěta na téma svíček se šíří světem rychlostí blesku. Pokud ale stále netušíte, proč zainvestovat do sójových svíček, pár důvodů pro vás máme. Ten hlavní je, že parafínové svíčky vážně poškozují naše zdraví.
Známe ho úplně všichni. Nejspíš ho mnoho z nás má na talíři alespoň párkrát do týdne. Avokádo je hit posledních let, je to superpotravina, která nesmí chybět v žádném zdravém jídelníčku. Jenže s sebou nese i temnou stránku, o které se ví, ale příliš se o ní nemluví. Nebo ji záměrně nevidíme.
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.
Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.
Toaleta je jedním z nejdůležitějších zařízení ve vaší domácnosti. Přestože jsou toalety robustní a spolehlivé součásti vodovodního systému, málokdy se najde majitel domu nebo bytu, který nikdy nemá žádné problémy s toaletou. Ucpání je možná nejběžnějším problémem toalety, ale zdaleka ne jediným. Nádrž může například vydávat nejrůznější podivné zvuky nebo může nepřetržitě téct voda. Většinu problémů s toaletami naštěstí dokáže opravit instalatér, který si sám poradí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek