Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Rozlučka se svobodou: 7 neotřelých tipů, co podniknout

Rozlučka se svobodou je v podstatě taková ta poslední dámská jízda, kterou si můžete se svou kamarádkou užít za svobodna. Zapomeňte ale na striptýz a klasické rozlučkové klišé – nemusí to být v zásadě jen o alkoholu a nezřízeném veselí. Ne každá kámoška je taky na bar zvědavá. Spíše vsaďte na společné zážitky a naplánujte zajímavou rozlučku, kterou si nevěsta bude pamatovat napořád.
rozlučka se svobodou
Kde je psáno, že rozlučka se svobodou se rovná jedině bar a striptýz?

08. 06. 2022

1. Wellness den

Rozlučka se svobodou, na které o vás bude pečovat tým profesionálů, to zní dobře ne? Vezměte partu holek a vydejte se do nejbližších lázní na all inclusive procedury. Celý den tak můžete strávit u bazénu, na masáži, dopřát si kosmetické zábaly a prostě jen tak relaxovat.

Ve společnosti celé vaší party to bude super den, kdy můžete společně dotáhnout všechny svatební drobnosti. Samozřejmě si budete vychutnávat víno či šampaňské. A navíc budete všechny prostě krásné!

2. Přespávačka

Proč se nevrátit zase do puberty? Zavzpomínejte si na legendární přespávačky. Stáhněte si oblíbené horory nebo romantické filmy – záleží na vkusu nevěsty. Objednejte pizzu, nahoďte pyžama, a prostě si užívejte večera. Samozřejmě nesmí chybět kopec zmrzliny a víno!

rozlučka
Jen vy, filmy, postel a spousta vína!

3. Ochutnávka

Vydejte se s děvčaty na společnou jízdu do vinařství či pivovaru a stravte odpoledne popíjením a ochutnáváním kvalitních vín nebo piv! Také se zde nabízí skvělá možnost, jak si uchovat vzpomínku na tento váš společný den – kupte si archivní láhev, na kterou se všechny podepíšete transparentním fixem. Můžete si ji vychutnat třeba na své první výročí s milovaným mužem. Na zdraví!

4. Kurz vaření

Nemyslete si, že tyto kurzy jsou pouze pro začátečníky. I přesto, že vařit umíte, vždy se můžete naučit něco nového. Zúčastněte se s holkama kurzu vaření – nejenom, že budete mít společné zážitky, ale také si užijete spoustu srandy, a navíc si pochutnáte na skvělém novém jídle. Možností je také třeba využít služeb soukromého kuchaře, který přijede přímo k vám.

5. Soukromé focení

Chcete mít dokonalou vzpomínku na váš den po celý život? Najměte si na víkend fotografa a udělejte focení, kde bude každá z účastnic zvlášť, a pak celá skupina. Začněte lehkým brunchem a šampíčkem, navzájem si pomozte s vlasy a make-upem. Užijte si několik hodin focení, pak se vydejte na nóbl večeři – když už vypadáte tak skvěle, proč toho nevyužít? Nakonec vám zůstanou úžasné vzpomínky a fotky na památku!

K TÉMATULáska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?
rozlučka
Sbalte se a někam odjeďte, tady vám nic neuteče.

6. Glamping

Ještě jste o glampingu neslyšela? Jedná se prostě o kempování, takže počítejte s tím, že vám taková rozlučka se svobodou zabere minimálně celý víkend. Můžete se klidně vydat někam do zahraničí, nebo využít přírody našich hor. Společné zážitky bez elektřiny, sprchy a dalších nezbytností vás rozhodně zcelí. Kdy jindy si můžete takovou zkušenost dopřát?

7. Výlet s batohem

Pokud je pro vás kempování moc náročné a dlouhé, ale rády byste si užily adrenalin, vydejte se prostě na pěší výlet. Sbalte batohy a hurá na hřebeny hor či na výlet k jezeru. Můžete si naplánovat vlastní trasu, nebo se vydat na výlet s průvodcem. Ať tak, či onak, určitě uvidíte spoustu divoké přírody a sblížíte se s nejbližšími přáteli.

Teď už je načase jenom začít plánovat. Nemusíte rozlučku se svobodou zákonitě chystat jenom vy sama, jakožto svědkyně. Ostatní kamarádky, které se budou účastnit, vám jistě rády pomohou. Sejděte se v oblíbené vinárně a pusťte se do toho. Věřte, že už při plánování zažijete mnoho srandy – co teprve, až se ta rozlučka se svobodou bude konat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Svatba za hranicemi: co je nutné vyřídit a na co se připravit?

Svatba nebo život na psí knížku? Záleží na tom, jak moc se chcete (od)vázat

Zdroje článku:
https://hellogiggles.com, https://theeverygirl.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Při výběru spodního prádla zaměřujeme svou pozornost předně na design. Myslíme si, že to, jak kalhotky vypadají, je hlavní. Jenže hlavní by měla být jejich zdravotní nezávadnost. Jen hrstka žen si uvědomuje, jak moc ovlivňuje spodní prádlo naše zdraví. Jen málokterá z žen má na paměti, že nevhodné spodní prádlo může stát za bolestivými mykózami nebo svědivými a nepříjemnými ekzémy.
Lékaři vám často promlouvají do duše, abyste se lépe starali o srdce a mozek. Na jeden orgán ale často zapomínají. Přitom jde o ten největší v těle, který je zároveň nejdůležitější pro naši obranyschopnost. Sídlí v něm až 80 % buněk imunitního systému. Jedná se o střeva a je důležité je mít v dobré kondici. Jedině tak budete připraveni na případný střet s koronavirem.
Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Možná jste o ní nikdy neslyšela a možná naopak ano. Slovo henna se v posledních letech skloňuje ve všech pádech a zaznívají o ní kladné ale i negativní názory. Jak to s hennou vlastně je a na co všechno ji můžete využít? Pro koho se vlastě hodí nejlépe a kdo by na její barvení měl raději zapomenout? A dá se hennou i tetovat? Vše se dozvíte v článku.
Zpěvačka a herečka Barbora Poláková si z letošních hudebních cen Anděl, o kterých jsme vám psali, odnesla dvě sošky. V současné době se věnuje hlavně své rodině. Nezanedbává ale ani fanoušky. Pracuje na rozšíření vlastní módní kolekce, plánuje natáčení videoklipů i podzimní turné. Co konkrétně chystá? Dočtete se v rozhovoru.
Stává se vám, že dojíte své jídlo, ale i poté máte zase hlad? Spoustu lidí dojí svou porci, ale i tak je přepadnou chutě dát si ještě něco dalšího. Anebo je přes den stále honí mlsná a snědli by vše, co mají na očích. Čím to vlastně je? A jak se toho ukrutného pocitu hladu a chutí zbavit? Pokračujte ve čtení článku a získáte tak odpovědi na vaše otázky.
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.

Nepřehlédněte

Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek