Pátek , 02. 12. 2022

Blanka

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
skutečné příběhy
Skutečné příběhy ze života. (zdroj foto: www.123rf.com)

09. 12. 2020

Krasavec za všechny prachy

Mezi skutečné příběhy patří i tento naší čtenářky. „Když jsme se chystali na první společný víkend do romantického hotýlku v přírodě, byla jsem nadšená a balila jsem si poctivě nejen věci na venkovní procházky přírodou, ale také večerní šaty, abych mohla svého milého u večeře potěšit a oslnit.

Měli jsme v plánu si zajít na prohlídku nedalekého Karlštejna, tak jsem chtěla být za dámu a na odjezd jsem se skutečně vyfikla. Dala jsem si záležet. Jaké bylo ale moje zděšení, když mě vyzvednul můj přítel, který si asi náš výlet představoval trochu jinak,“ píše nám Monika.

„Přijel pro mě ve špinavém autě. Už to mi přišlo na první společný výlet dost nevhodné. Přece jenom zajet po cestě do myčky aut není zas takový problém. Byla jsem trochu zklamaná, ale přeci jen jsem se nemohla dočkat, až mu skočím kolem krku.

Když se ale z auta vynořil a měl na sobě klobouk z roku jedna dvě – snad vhodný pouze na lovení motýlů, košili zastrčenou v kapsových kalhotách, a celý svůj outfit doplnil bílými ponožkami v sandálech, myslela jsem, že snad uteču.“ První dojem ze společného výletu pak pro Moniku bohužel nebyl prvním zklamáním.

Po sérii nevhodného chování svého partnera se nakonec rozhodla víkendový pobyt zkrátit, a odjížděla opět single.

Nezacouval

„Nemám ráda genderové stereotypy a přijde mi to jako vyložený nesmysl,“ píše nám Markéta. „Sama mám řidičák od osmnácti, a už od 16 obstojně jezdím na polních cestách. Proto kdykoliv slyším o tom, že někdo říká „ženská za volantem,“ okamžitě vypěním. Našla jsem si práci poštovní doručovatelky u soukromého balíkového dopravce.

Je to skvělá zkušenost. Navíc musíte s dodávkou zastavovat i ve velmi nepřehledných nebo odlehlých místech. A to za každého počasí! Když jsem si našla Pavla, oslnil mě tím, jak krásně jsme si dokázali hodiny povídat. Byl dokonalý. Úžasný a skvělý! Až do té doby, než jsme jeli na víkend na chatu.“

K TÉMATU  "Nadpřirozené schopnosti mám už od malička. Dnes je využívám k pomoci dalším lidem," říká Marie

Markéta nám píše o tom, jak navrhovala, že bude řídit. Věděla, že Pavel řízení příliš nemiluje a cítí se jistější ve své práci v kanceláři. „Zřejmě se chtěl blýsknout, ale rozhodně mu to nevyšlo.

Nejen, že celou dobu řídil příšerně a několikrát nás dokonce ohrozil, ale při příjezdu na chatu, kam se musí kousek zacouvat, to nemilosrdně poslal do zídky u branky. Místo krásného víkendu jsme měli co opravovat. Od té doby řídím já. Kdybych jej nemilovala, musela bych ho kvůli jeho neschopnosti řídit asi zabít.“

Miláčku, ehm

„Nemohla jsem se dočkat, až svého Martina představím sestrám!“ V dopise od Julie, která má ještě dvě sestry, se to hemžilo popisy jejího dokonalého partnera. Zamilovala se do něj na první pohled, když se v jejím obchodě na skok stavil cestou z farmy. Prvotřídní krasavec, který měl charisma, svou vlastní farmu i několik zaměstnanců, kteří u něj byli velmi spokojeni.

„Byli jsme spolu zhruba dva měsíce, když jsem se rozhodla jej představit rodině. Uspořádala jsem proto rodinný oběd a sezvala celou blízkou rodinu. Přijely i sestry se svými rodinami. Ale můj milý se stále nedostavoval, a dokonce nebral ani mobil. Začali jsme tedy s jídlem bez něj.

Bylo mi to divné, protože můj princ v zeleném traktoru jezdil vždy včas. Po obědě se ozval známý zvuk a u domu mi zastavil jeho traktor. Z něj vylezl ušmudlaný jedinec, který rozhodně nevypadal tak, jak jsem si to vysnila. Očekávala jsem, že se blýskne a dojde krásně oblečen, ideálně s kyticí pro všechny dámy v ruce. Nic.

Vykoktal ze sebe pouze: „Dobrý den. Omlouvám se, ale museli jsme telit.“ Naznačila jsem mu, aby přijel trochu víc upraven. Do hodiny byl zpátky. Sice kytici vynechal, zato dovezl domácí ohnivou vodu všem přítomným pánům. Vše nakonec dobře dopadlo a na naše první rodinné setkání rádi vzpomínáme, když si vyprávíme rodinné příběhy.

K TÉMATU  Laskavé psí srdce vyrazilo dech všem, co se o této lásce dozvěděli

Tyto skutečné příběhy opravdu napsal sám život. A co vy? Jaký trapas se vám stal s vaším partnerem?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vaše příběhy: Moje dcera utekla z domu a začala brát drogy! Může za to její první přítel? Nebo selhání ve výchově?

„Znásilnění jsem přiznala až po deseti letech.“ Příběh Sofie (35), které nepříjemný zážitek ovlivnil budoucí život

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chloupky umí rapidně snížit ženské sebevědomí, a to zejména v létě, kdy nohy jsou to, co chceme ukazovat a odhalovat. Aby zely hladkostí a abychom se nebáli vzít si krátkou sukni či oblíbené šaty, depilace přichází vhod. Od epilace se liší několika výhodami.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.
Že nám po probdělé noci nebývá úplně fajn, víme zřejmě všichni. Když se takových nocí zopakuje hned několik, naše energie během dne rapidně klesá. To však není jediným nepříjemným efektem nedostatku spánku. Tento stav se na našem těle odráží v mnoha ohledech.
Kuchyň, či přesněji její jídelní část, je ideálním prostorem pro každodenní setkávání celé rodiny. Proto je důležité, aby tento prostor působil příjemně. Zároveň byste se však měli zaměřit také na jeho praktičnost, aby každý z členů měl dostatek prostoru, případně byl stůl vhodný pro konání různých oslav a posezení s přáteli. U stolu by také neměly chybět kvalitní židle, díky kterým budete mít pohodlí.
Deodorant nebo antiperspirant? To je oč tu běží! Zejména v létě, kdy se potíme víc, než v jiných ročních obdobích saháme po pomocnících, jež umí s potem bojovat (minimálně bojovat s jeho zápachem). Těmito pomocníky jsou myšleny zmiňované antiperspiranty a deodoranty, mezi nimiž je velký rozdíl, který si lidé bohužel neuvědomují či neumí ho definovat. Vesměs se však sáhne vždy po deodorantu, který navíc používáme špatně. Jak správně deodorant používat?
Módní oblečení s námi mnohdy dokáže skutečné zázraky. Rozjasní nás, zvýrazní naše přednosti a podpoří náš styl. Druhou stránkou mince je ale fakt, že pokud zvolíme nesprávné modely, nastane spíše opačný efekt. V tomto článku se proto podíváme na šest nejčastějších módních chyb, které nám na oko přidávají kila navíc.
Chia jsou drobná černá semínka šalvěje hispánské. Ta je původem z Mexika a Guatemaly a tato semínka byla základním jídlem starověkých Aztéků a Mayů. „Chia“ je ve skutečnosti starověké mayské slovo pro sílu. Chia semínka jsou malá, plochá a oválná s lesklou a hladkou strukturou, jejichž barva je většinou černá.
Léto je pro rty extrémním obdobím: naše rty, stejně jako celý obličej, jsou vystaveny spalujícímu slunci, horkému suchému větru, někdy dokonce i slané mořské vodě. Navíc kvalita rtěnky, kterou na rty nanášíme také může přispět k podráždění už tak namáhaných rtů. Co tedy dělat, aby vaše rty vypadaly stále mladé, pevné a sladké? Dáme vám několik rad, jak o ně správně pečovat.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Jedním z nejjednodušších způsobů, jak se postavit ke zvyšování energetických sazeb, je začít v domácnosti šetřit. Smyslem není netopit a sedět doma u televize v kulichu, ale podniknout malé, avšak efektivní kroky, které sníží vaše výdaje za energie. S čím začít ještě dnes?
Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?

Nepřehlédněte

Nezajímá vás politika? Měla by. Nenechte rozhodovat o své budoucnosti jiné a jděte k urnám. Proč? Politici se přetahují o moc, kterou můžeme dělit na lokální a globální. Uvědomte si, že je důležité, jaký člověk stojí v čele. Manipulátor, nebo někdo rozumný?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek