Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
skutečné příběhy
Skutečné příběhy ze života. (zdroj foto: www.123rf.com)

09. 12. 2020

Krasavec za všechny prachy

Mezi skutečné příběhy patří i tento naší čtenářky. „Když jsme se chystali na první společný víkend do romantického hotýlku v přírodě, byla jsem nadšená a balila jsem si poctivě nejen věci na venkovní procházky přírodou, ale také večerní šaty, abych mohla svého milého u večeře potěšit a oslnit.

Měli jsme v plánu si zajít na prohlídku nedalekého Karlštejna, tak jsem chtěla být za dámu a na odjezd jsem se skutečně vyfikla. Dala jsem si záležet. Jaké bylo ale moje zděšení, když mě vyzvednul můj přítel, který si asi náš výlet představoval trochu jinak,“ píše nám Monika.

„Přijel pro mě ve špinavém autě. Už to mi přišlo na první společný výlet dost nevhodné. Přece jenom zajet po cestě do myčky aut není zas takový problém. Byla jsem trochu zklamaná, ale přeci jen jsem se nemohla dočkat, až mu skočím kolem krku.

Když se ale z auta vynořil a měl na sobě klobouk z roku jedna dvě – snad vhodný pouze na lovení motýlů, košili zastrčenou v kapsových kalhotách, a celý svůj outfit doplnil bílými ponožkami v sandálech, myslela jsem, že snad uteču.“ První dojem ze společného výletu pak pro Moniku bohužel nebyl prvním zklamáním.

Po sérii nevhodného chování svého partnera se nakonec rozhodla víkendový pobyt zkrátit, a odjížděla opět single.

Nezacouval

„Nemám ráda genderové stereotypy a přijde mi to jako vyložený nesmysl,“ píše nám Markéta. „Sama mám řidičák od osmnácti, a už od 16 obstojně jezdím na polních cestách. Proto kdykoliv slyším o tom, že někdo říká „ženská za volantem,“ okamžitě vypěním. Našla jsem si práci poštovní doručovatelky u soukromého balíkového dopravce.

Je to skvělá zkušenost. Navíc musíte s dodávkou zastavovat i ve velmi nepřehledných nebo odlehlých místech. A to za každého počasí! Když jsem si našla Pavla, oslnil mě tím, jak krásně jsme si dokázali hodiny povídat. Byl dokonalý. Úžasný a skvělý! Až do té doby, než jsme jeli na víkend na chatu.“

K TÉMATUZázrak nového života: Fenka vrhla neuvěřitelných 13 štěňat

Markéta nám píše o tom, jak navrhovala, že bude řídit. Věděla, že Pavel řízení příliš nemiluje a cítí se jistější ve své práci v kanceláři. „Zřejmě se chtěl blýsknout, ale rozhodně mu to nevyšlo.

Nejen, že celou dobu řídil příšerně a několikrát nás dokonce ohrozil, ale při příjezdu na chatu, kam se musí kousek zacouvat, to nemilosrdně poslal do zídky u branky. Místo krásného víkendu jsme měli co opravovat. Od té doby řídím já. Kdybych jej nemilovala, musela bych ho kvůli jeho neschopnosti řídit asi zabít.“

Miláčku, ehm

„Nemohla jsem se dočkat, až svého Martina představím sestrám!“ V dopise od Julie, která má ještě dvě sestry, se to hemžilo popisy jejího dokonalého partnera. Zamilovala se do něj na první pohled, když se v jejím obchodě na skok stavil cestou z farmy. Prvotřídní krasavec, který měl charisma, svou vlastní farmu i několik zaměstnanců, kteří u něj byli velmi spokojeni.

„Byli jsme spolu zhruba dva měsíce, když jsem se rozhodla jej představit rodině. Uspořádala jsem proto rodinný oběd a sezvala celou blízkou rodinu. Přijely i sestry se svými rodinami. Ale můj milý se stále nedostavoval, a dokonce nebral ani mobil. Začali jsme tedy s jídlem bez něj.

Bylo mi to divné, protože můj princ v zeleném traktoru jezdil vždy včas. Po obědě se ozval známý zvuk a u domu mi zastavil jeho traktor. Z něj vylezl ušmudlaný jedinec, který rozhodně nevypadal tak, jak jsem si to vysnila. Očekávala jsem, že se blýskne a dojde krásně oblečen, ideálně s kyticí pro všechny dámy v ruce. Nic.

Vykoktal ze sebe pouze: „Dobrý den. Omlouvám se, ale museli jsme telit.“ Naznačila jsem mu, aby přijel trochu víc upraven. Do hodiny byl zpátky. Sice kytici vynechal, zato dovezl domácí ohnivou vodu všem přítomným pánům. Vše nakonec dobře dopadlo a na naše první rodinné setkání rádi vzpomínáme, když si vyprávíme rodinné příběhy.

K TÉMATUEva (19): Neudělala jsem maturitu a teď na místo vysněné výšky stojím za kasou

Tyto skutečné příběhy opravdu napsal sám život. A co vy? Jaký trapas se vám stal s vaším partnerem?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vaše příběhy: Moje dcera utekla z domu a začala brát drogy! Může za to její první přítel? Nebo selhání ve výchově?

„Znásilnění jsem přiznala až po deseti letech.“ Příběh Sofie (35), které nepříjemný zážitek ovlivnil budoucí život

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je možné, že jste o chitosanu ještě nikdy neslyšeli, a není se přitom čemu divit. Poměrně nový hit v péči o zdraví okouzlil davy lidí po celém světě. Tento doplněk stravy slibuje, že učiní takové změny v organismu, že se po jeho užívání téměř nepoznáte. V čem tedy chitosan učaroval těm, kteří ho používají?
Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.
Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?
V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Zarámované fotky jsou klasika, ale co takhle vytvořit celou stěnu ze vzpomínek na vaše zážitky nebo ratolesti, když vyrůstaly? Rámy a rámečky poslouží jako krásná dekorace. Vhodným poskládáním můžete stvořit koláž podle vašeho vkusu, od zvoleného materiálu rámečků až po snímky, které zvěčníte na zdi. Můžete je pak podle libosti měnit a prohazovat. V rámečku ale nemusí být jen fotka, jak uvidíte v naší galerii.

Nepřehlédněte

Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek