Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

Skutečné příběhy ze života: Zůstala byste s takovým chlapem?

Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
skutečné příběhy
Skutečné příběhy ze života. (zdroj foto: www.123rf.com)

09. 12. 2020

Krasavec za všechny prachy

Mezi skutečné příběhy patří i tento naší čtenářky. „Když jsme se chystali na první společný víkend do romantického hotýlku v přírodě, byla jsem nadšená a balila jsem si poctivě nejen věci na venkovní procházky přírodou, ale také večerní šaty, abych mohla svého milého u večeře potěšit a oslnit.

Měli jsme v plánu si zajít na prohlídku nedalekého Karlštejna, tak jsem chtěla být za dámu a na odjezd jsem se skutečně vyfikla. Dala jsem si záležet. Jaké bylo ale moje zděšení, když mě vyzvednul můj přítel, který si asi náš výlet představoval trochu jinak,“ píše nám Monika.

„Přijel pro mě ve špinavém autě. Už to mi přišlo na první společný výlet dost nevhodné. Přece jenom zajet po cestě do myčky aut není zas takový problém. Byla jsem trochu zklamaná, ale přeci jen jsem se nemohla dočkat, až mu skočím kolem krku.

Když se ale z auta vynořil a měl na sobě klobouk z roku jedna dvě – snad vhodný pouze na lovení motýlů, košili zastrčenou v kapsových kalhotách, a celý svůj outfit doplnil bílými ponožkami v sandálech, myslela jsem, že snad uteču.“ První dojem ze společného výletu pak pro Moniku bohužel nebyl prvním zklamáním.

Po sérii nevhodného chování svého partnera se nakonec rozhodla víkendový pobyt zkrátit, a odjížděla opět single.

Nezacouval

„Nemám ráda genderové stereotypy a přijde mi to jako vyložený nesmysl,“ píše nám Markéta. „Sama mám řidičák od osmnácti, a už od 16 obstojně jezdím na polních cestách. Proto kdykoliv slyším o tom, že někdo říká „ženská za volantem,“ okamžitě vypěním. Našla jsem si práci poštovní doručovatelky u soukromého balíkového dopravce.

Je to skvělá zkušenost. Navíc musíte s dodávkou zastavovat i ve velmi nepřehledných nebo odlehlých místech. A to za každého počasí! Když jsem si našla Pavla, oslnil mě tím, jak krásně jsme si dokázali hodiny povídat. Byl dokonalý. Úžasný a skvělý! Až do té doby, než jsme jeli na víkend na chatu.“

K TÉMATU  Příběh Kristýny (33): Borelióza a já. Změna pohledu na můj handicap mi zachránila život

Markéta nám píše o tom, jak navrhovala, že bude řídit. Věděla, že Pavel řízení příliš nemiluje a cítí se jistější ve své práci v kanceláři. „Zřejmě se chtěl blýsknout, ale rozhodně mu to nevyšlo.

Nejen, že celou dobu řídil příšerně a několikrát nás dokonce ohrozil, ale při příjezdu na chatu, kam se musí kousek zacouvat, to nemilosrdně poslal do zídky u branky. Místo krásného víkendu jsme měli co opravovat. Od té doby řídím já. Kdybych jej nemilovala, musela bych ho kvůli jeho neschopnosti řídit asi zabít.“

Miláčku, ehm

„Nemohla jsem se dočkat, až svého Martina představím sestrám!“ V dopise od Julie, která má ještě dvě sestry, se to hemžilo popisy jejího dokonalého partnera. Zamilovala se do něj na první pohled, když se v jejím obchodě na skok stavil cestou z farmy. Prvotřídní krasavec, který měl charisma, svou vlastní farmu i několik zaměstnanců, kteří u něj byli velmi spokojeni.

„Byli jsme spolu zhruba dva měsíce, když jsem se rozhodla jej představit rodině. Uspořádala jsem proto rodinný oběd a sezvala celou blízkou rodinu. Přijely i sestry se svými rodinami. Ale můj milý se stále nedostavoval, a dokonce nebral ani mobil. Začali jsme tedy s jídlem bez něj.

Bylo mi to divné, protože můj princ v zeleném traktoru jezdil vždy včas. Po obědě se ozval známý zvuk a u domu mi zastavil jeho traktor. Z něj vylezl ušmudlaný jedinec, který rozhodně nevypadal tak, jak jsem si to vysnila. Očekávala jsem, že se blýskne a dojde krásně oblečen, ideálně s kyticí pro všechny dámy v ruce. Nic.

Vykoktal ze sebe pouze: „Dobrý den. Omlouvám se, ale museli jsme telit.“ Naznačila jsem mu, aby přijel trochu víc upraven. Do hodiny byl zpátky. Sice kytici vynechal, zato dovezl domácí ohnivou vodu všem přítomným pánům. Vše nakonec dobře dopadlo a na naše první rodinné setkání rádi vzpomínáme, když si vyprávíme rodinné příběhy.

K TÉMATU  Petr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

Tyto skutečné příběhy opravdu napsal sám život. A co vy? Jaký trapas se vám stal s vaším partnerem?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vaše příběhy: Moje dcera utekla z domu a začala brát drogy! Může za to její první přítel? Nebo selhání ve výchově?

„Znásilnění jsem přiznala až po deseti letech.“ Příběh Sofie (35), které nepříjemný zážitek ovlivnil budoucí život

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.
Léčivé bylinky se dají pěstovat kdekoliv. K tomu, abyste si vypěstovali přírodní lékárnu nemusíte mít zahradu, ale postačí terasa, balkón nebo jen okenní parapet.
Při putování lesy a přírodou narazíte na celou spoustu bylinek a rostlin. Na co však narazíte pouze při podobném putování Afrikou je takzvaný čertův dráp neboli harpagofyt či také ďáblův spár nebo čertovo kopyto. Přesně tak se říká rostlině, která je mnohými označována za zázrak přírody.
Říká se, že ticho je ten nejkrásnější zvuk. V případě, že potřebujete shodit nadbytečná kila, podpořit zdraví srdce, zlepšit náladu a nakopnout pracovní výkon, vám však nepomůže. To hudba ano!
Mnoho z nás se dlouho vyhýbalo nošení bílých tenisek. A důvod je jasný – prostě se velice rychle zašpiní. Nicméně ať chceme, nebo ne, bílé tenisky jsou prostě IN, a tak se rychlostí světla dostaly do botníku prakticky každé z nás.
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Konečně jsme s kamarády vyrazili oslavit to, že nemusíme sedět zavření doma a otevřeli se hospody. Vydali jsme se na párty a zábava nebrala konce. Pití teklo proudem. Bohužel se mi pak stalo něco, na co v životě nezapomenu, i když si to prakticky nepamatuju. Až s pomocí přátel jsem nakonec zjistila, co všechno se tu noc dělo.
Fitness trenérky na Instagramu jsou skvělým zdrojem inspirace a motivace pro všechny ženy, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Níže uvádíme seznam těch nejzajímavějších trenérek, které svými příspěvky zaujmou každou ženu.
Když Jeff Moody narazil na starý srub v horské vesnici Telluride, věděl, že našel ideální rekreační místo pro svou rodinu. Obrovský srub se šesti ložnicemi se nachází daleko od ruchu Toronta, odkud Moody pochází. V zimě se dají nazout lyže takřka od dveří. Skvělý výhled, dobrý přístup a slunné místo v kombinaci s moderní přestavbou udělalo z Moody Residence skvost!
Tenhle neobvyklý dům v přírodě je snem snad každého malého kluka. Pokud zůstanete sami na pustém ostrově, už víte, jak se tam zařídit, než dorazí pomoc. Ze své smůly uděláte prázdninový pobyt v ráji.
Vidět kvést nebo rodit rostlinku, kterou jsme si vypěstovali ze semínka, je čistá radost každého zahrádkáře. Celá řada zelenin i květin se musí vysévat včas, protože mají dlouhou vegetační dobu. Tak abyste stihly sezónu, je nutné se setím začít již nyní v únoru!
Nejradši byste křičeli, dupali nebo někoho doslova uškrtili! Něco vás tak moc naštvalo, že se nedokážete kontrolovat a vámi proudí jedna emoce za druhou.

Výběr článků

Dopřejte svému partnerskému vztahu nové impulsy a uvidíte, že se na sebe budete opět těšit! Značka – máme tipy pro stydlíny i odvážné duše!
Dneska jsme se zaměřili na téma, které je pro každou rodinu klíčové – zdravé stravovací návyky pro děti v novém roce. V článku "Zdravé stravovací návyky pro děti v novém roce: Jak podporovat vyváženou stravu" přinášíme praktické tipy a nápady, jak dětem přiblížit svět zdravého stravování. Od zajímavých receptů až po osvědčené strategie, čeká na vás inspirace, jak vytvořit prostředí, ve kterém bude zdravá strava pro děti přirozenou a radostnou součástí každodenního života. Připravte se na nový rok plný chutných a vyvážených jídel pro celou rodinu.

Nepřehlédněte

Jak často nemáte chuť v mrazivých dnech na salát, a přesto si ho dáte. Přece musíte pamatovat na své zdraví a zkonzumovat každý den tu správnou dávku zeleniny. Bude vám ale vaše tělo vděčné, když ho budete v zimě zásobovat syrovou zeleninou? V jakých případech je zpracování zeleniny vhodnější?
Intrauterinní inseminace (IUI) je prvním krokem asistované reprodukce pro páry, kterým se nedaří počít. Obvykle se provádí zhruba po roce, kdy se nedaří během nechráněného pohlavního styku zplodit potomka. Jedná se o základní a neinvazivní metodu, jak otěhotnět. Hlavní princip spočívá v tom, že je spermiím zjednodušena a zkrácena cesta k vajíčku jejich přímou aplikací přímo do dělohy. IUI se provádí na reprodukčních klinikách a nabízí ho také gynekologie Gynem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek