Úterý , 04. 10. 2022

František

Horoskop krásy a duševního zdraví na úterý 11. 9. 2018. Ideální den pro zahájení diety!

Co dnes velí hvězdy? Začněte hubnout nebo ozdravovat jídelníček. Dejte si také pozor na uši a krk a chraňte svá záda. Co ještě říkají pro dnešek hvězdy?
Horoskop krasy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

11. 09. 2018

Dnes se vyhněte debatování

Vyhněte se obloukem všem aktivitám, které se neobejdou bez diskuse. Váznout totiž bude komunikace.

Začněte hubnout!

Naopak je den ideální pro zahájení diety a skoncování se zlozvyky. Pokud vás trápí dlouhodoběji zdravotní problém a není jasné, v čem je příčina. Zamiřte hned ráno k lékaři na odběry krve. Ty odhalí, v čem je problém a následná léčba bude rychlá a účinná!

Pozor na uši a krk

Podnikat byste neměly nic v oblasti uší a krku. Tyto dva orgány vám ale mohou pobolíváním vyslat signál, že máte nejvyšší čas vyčistit tělo od nahromaděných solí, například popíjením čaje z kořene pampelišky.

Chraňte si spodní část zad

Ať budete podnikat cokoliv, chraňte si před prochladnutím dolní část zad, aby vám neprochladly ledviny. Těm prospívá suché teplo, tak ve volném čase zamiřte do infrasauny nebo si je v podvečer prohřívejte elektrickou dečkou.

Další horoskop krásy a duševního zdraví již zítra od naší astroložky Nadi.

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Paměť je velmi důležitá. Ale zvláště s přibývajícím věkem můžeme pozorovat jisté změny. Už si toho nepamatujeme tolik, jako dřív. Zapomínáme na důležité věci, v obchodě nevíme, co jsme potřebovali nakoupit a dojdeme domů jen s polovinou toho, pro co jsme šli. Musíme si prostě všechno psát.
Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!
Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek