Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Horoskop krásy a duševního zdraví na úterý 11. 9. 2018. Ideální den pro zahájení diety!

Co dnes velí hvězdy? Začněte hubnout nebo ozdravovat jídelníček. Dejte si také pozor na uši a krk a chraňte svá záda. Co ještě říkají pro dnešek hvězdy?
Horoskop krasy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

11. 09. 2018

Dnes se vyhněte debatování

Vyhněte se obloukem všem aktivitám, které se neobejdou bez diskuse. Váznout totiž bude komunikace.

Začněte hubnout!

Naopak je den ideální pro zahájení diety a skoncování se zlozvyky. Pokud vás trápí dlouhodoběji zdravotní problém a není jasné, v čem je příčina. Zamiřte hned ráno k lékaři na odběry krve. Ty odhalí, v čem je problém a následná léčba bude rychlá a účinná!

Pozor na uši a krk

Podnikat byste neměly nic v oblasti uší a krku. Tyto dva orgány vám ale mohou pobolíváním vyslat signál, že máte nejvyšší čas vyčistit tělo od nahromaděných solí, například popíjením čaje z kořene pampelišky.

Chraňte si spodní část zad

Ať budete podnikat cokoliv, chraňte si před prochladnutím dolní část zad, aby vám neprochladly ledviny. Těm prospívá suché teplo, tak ve volném čase zamiřte do infrasauny nebo si je v podvečer prohřívejte elektrickou dečkou.

Další horoskop krásy a duševního zdraví již zítra od naší astroložky Nadi.

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Sedavé zaměstnání se bezpochyby vždy nějak odrazí na našem zdraví. Nejde jen o stav páteře a celých zad, ale mohou se objevit i zdravotní potíže rukou od jejich nevhodné a dlouho neměnné pozice. Zároveň trpí vaše klouby, můžete mít větší sklony k nadváze. Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jestli i když musíte pracovat, nešlo by se vždy třeba po hodině práce na chvilku protáhnout a svému tělu trochu ulevit.
V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!

Nepřehlédněte

Pokojové květiny mají v zimě jiné nároky, podle toho, zda potřebují přezimovat v chladnější místnosti, nebo zda mohou přežít zimu v běžném bytě s teplotou nad 20 °C. Netvarovat, nestříhat! Co ještě nedělat? Kdy a jak hnojit? Jestliže se chcete s pokojovkami těšit i v mrazivých měsících, vytvořte jim vhodné podmínky.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek