Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Osoby narozené v tomto zemském znamení dokáží projevit lidskost, jako žádné jiné. Proto se řadí mezi ta znamení, jež jsou nejvíce starostlivá a pečující. Umí se zaměřit na nejmenší detaily. Se svou vysokou mírou praktičnosti berou život tak, že nic se neděje náhodně.
Panny
Lidé ve znamení Panny jsou skvělí posluchači.

24. 08. 2022

Základní charakteristika Panny

Panny (od 23. srpna do 22. září) mívají silný charakter, jsou konzervativní, dokážou si věci dobře a efektivně naplánovat a organizovat. Mají pevně stanovené cíle, za kterými jdou, nehledě na občasné neúspěchy. Svou pozornost na detaily zaměřují tak precizně, že často mohou mít sklony k větší sebekritice, než je na místě. Od druhých lidí očekávají předně to, že se budou chovat čestně a jednat spravedlivě. Neuznávají lži a podlé chování. Pakliže je někdo na ně použije, nechtějí být s takovými lidmi nadále v kontaktu.

Vztahy, láska a sex

Panny se ve vztahu chtějí cítit chtěné a milované. Chtějí zažívat to, co ony samy umí dát druhému. S partnerem se potřebují cítit bezpečně, jsou velmi zranitelné a citlivé.

Preferují stabilní vztahy. Mezi tímto znamením zřídka naleznete někoho, kdo partnery střídá jako ponožky. Panny nejsou přelétavé nebo záletnické. Věrnost je pro ně samozřejmostí a od druhého očekávají to samé. Ony to dokonce automaticky předpokládají. Zradí-li je partner, je to pro ně velice bolestivý a nevratný proces.

Nějakou dobu jim trvá, než se vztahu otevřou. Ale když k tomu dojde, je to naplno. Neumí dávat své city najevo, proto spíše čekají na oslovení toho druhého. Může se stát, že jsou dlouhou dobu platonicky zamilované, ale vyjádřit se nedokážou. K sexuální stránce budou ze začátku přistupovat s úzkostí a se zábranami. Má-li ale partner pochopení, budou po čase prožívat krásné chvilky. Panny nebývají přehnaně vášnivé, zato jsou úžasnými partnery, kterým na vás bude záležet a budou vám věnovat svoji pozornost a péči.

Panny v rodině

Panny jsou s rodinou úzce spjaté, a s největší pravděpodobností i v dospělosti budou mít s rodiči nadprůměrné vztahy. Mívají blízký vztah i s prarodiči. Pokud potřebují jejich příbuzní v pokročilém věku pomoc, důsledně se o ně starají, nikdy je nenechají bezprizorně. Nejenže k nim chovají vřelou lásku, ale mají velký smysl pro zodpovědnost.

K TÉMATU  Čínský nový rok: Rok Dřevěného Draka přináší naději a proměny

Přátelé Panny

Máte-li přítele Pannu, jistě si k němu rádi chodíte pro rady. Jsou skvělí posluchači, kteří dokážou zvážit všechna hlediska a nabídnout vám ta nejlepší východiska. Jedinou nevýhodou v tomto ohledu je to, že mnohdy mohou, kvůli sklonům ke kritice, vidět problém i tam, kde vůbec není.

Panny své blízké s láskou opečovávají. Věřte, že pokud je ve vašem okolí a máte její sympatie, bude to přítel na dlouhá léta. Možná někdo z vašich přátel v tomto znamení je právě kamarád z dětství. O vaše přátelství se budou starat, s nimi nebudete ti, kteří se neustále musí ozývat jako první. Je samotné bude zajímat, jak se máte a zdali nepotřebujete s něčím pomoct.

Kariéra a peníze

Panny bývají v životě praktické, tvrdě pracující a jdoucí si za svými vytyčenými cíli. Svoji práci a úkoly si zvládají předem efektivně organizovat. Velmi rády řeší problémy, je to pro ně velká výzva. Také mají rády preciznost. Nerady ale vidí, že udělaly někde chybu, umí se za to nadměrně zkritizovat. Vyžaduje-li to situace, dokáží konstruktivní kritiku podat i na práci druhých.

Panny mají vynikající komunikační dovednosti, a to jak v mluvené formě, tak i té psané. Spousta z nich má práci s touto činností spojenou nebo jsou z nich také dobří pečovatelé, doktoři, psychologové či zdravotní sestry.

Panny své vydělané peníze nedokážou bezmyšlenkovitě utratit. Mají rády rezervy, proto si vždy nějakou sumu dají stranou. Vidí-li zbytečné utrácení, je to pro ně projev sobeckosti a rozmazlenosti. S jejich spořivostí se ale může stát, že mívají úzkostlivý strach z možného nedostatku.

Jak si Pannu získáte?

O Pannách je dobré vědět to, že nejen rády pečují o sebe, ale i o své prostředí kolem. Proto, jste-li nepořádní, srdce Panny si beze změny nezískáte.

K TÉMATU  Může letní láska vydržet? Znamení zvěrokruhu napoví. Pozor na Berany a Blížence, bojí se závazků

Panna vás nejprve ráda pozná předtím, než s vámi jakýkoliv vztah naváže. Rozhodně na ni nepospíchejte. Možná se vám může zprvu jevit chladně, mějte však na paměti, že uvnitř se odehrává něco jiného. Má-li zájem, ráda vás pozná, nebude vás udržovat v iluzi. Trpělivostí se musíte při seznamování obrnit.

Panna potřebuje takového partnera, který bude pro ni oporou a inspirací. Někoho loajálního, upřímného, čestného, dochvilného a pořádného. V případě, že si vás vybere, buďte si jistí, že o vás bude maximálně pečovat, stejně tak jako o váš vztah.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Zdroje článku:
www.costarastrology.com, www.astrology-zodiac-signs.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.
Udržitelnost čím dál víc dostává zelenou, a je jedině dobře, že se coby lidstvo snažíme hledat cesty, jak té přírodě o něco odlehčit. Smysl pro udržitelnost se proto propsal i do vánočních svátků – pořadatelé vánočních trhů pracují s obnovitelnou energií, stánkaři prodávají více udržitelných dárků a u řady obchodníků najdete spoustu tipů na dárky, které jsou hezké, a přitom přátelské k přírodě. Vsaďte o letošních, a i těch budoucích Vánocích, na udržitelnost i vy a věnujte přírodě ten nejkrásnější dárek pod stromeček.
Sedl na vás splín? Nebo máte nervy z práce? Rodiny? Přátel? Zkrátka nejste ve své kůži a potřebovali byste nějak nakopnout? Pak nasaďte sluchátka nebo otočte volume doprava na své televizi či hifi věži a zazpívejte si pecky, které vás během pár vteřin přivedou na jiné myšlenky.
Bolest při pohlavním styku, bolestivá menstruace a problémy s početím. To všechno se může skrývat pod diagnózou endometriózy. Endometrióza je gynekologické onemocnění, které postihuje řadu žen především v plodném věku.
Není pravdou, že dítě zaostává, pakliže tráví svůj čas na mobilním telefonu nebo tabletu. Vždy totiž záleží na tom, co na daném zařízení hraje. Pokud to jsou agresivní hry, pak ano - dítěti to neprospívá. Ale pokud to jsou aplikace vzdělávací, není na tom nic špatného.
Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Československá pohádka Hodinářův učeň vypráví příběh o daleké cestě za láskou. Dětem ukazuje, že problémy může překonat statečnost a dobré srdce.
Jaro je tady a s ním můžeme náš šatník obohatit o stylové oblečení, boty a o svěží módní doplňky. Že netušíte, co je právě trendy? Nevadí! Na následujících řádcích si na aktuální hity na poli módy posvítíme pěkně zblízka. Vy se jen pohodlně usaďte a nechte se inspirovat společně s námi, bude to stát za to.
Plánujete si nechat v létě udělat piercing? V tom případě je dobré si předtím něco zjistit. Ne každý čerstvý piercing se v létě dokáže rychle zahojit. A navíc vás čeká i mnoho dalších nepříjemností.
High Desert Modern house se nachází v malém městě Bend v americkém Oregonu, v dosahu horských sjezdovek. Překrásná rezidence vás svým řešením uchvátí. Hlavní myšlenkou domu jsou posuvné panely, které mohou úplně oddělit a doslova skrýt jednotlivé prostory navzájem.
Chtěli byste si domů pořídit malé kotě nebo jste jeho čerstvým majitelem? Máme pro vás praktické rady, které vám pomohou v péči o nového člena rodiny. Tohle se bude hodit.
Také vám někdo v polovině vaší dovolené začne připomínat, jak se vám to krátí a že už brzy půjdete do práce? Kdyby to někdo udělal, asi byste se pěkně naštvala. Ale připomínat dětem, že brzy skončí prázdniny, připadá mnoha dospělým normální. Přitom i děti si potřebují odpočinout a ne myslet na povinnosti, které je čekají. Mají se vůbec děti o prázdninách učit?

Výběr článků

Problémy se zády jsou v dnešní době civilizačním onemocněním, se kterým se setkává snad každý druhý z nás. A zatímco některé jsou vrozené a získané třeba vlivem skoliózy či hyperkyfózy a dalších latinských názvosloví, jiné jsou způsobené nezdravými návyky, které každý den (mnohdy nevědomky) opakujeme. A právě takové zlozvyky ke zhoršení a ještě větším potížím jenom přispívají. Co nám nejvíce kazí záda?
Chtěli byste naší planetě pomoci od nadbytečného odpadu, ale nevíte, jak na to? Nemusíte ze dne na den začít kompostovat a stloukat si doma vlastní máslo. Stačí se jen řídit několika jednoduchými radami, které zvládne opravdu každý.
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.

Nepřehlédněte

Jak docílit toho, abyste měla vlasy nejen lesklé a pevné, ale také zdravé a odolné? Buď si můžete koupit vlasovou masku v drogerii, anebo si připravit vlastní, která vašim vlasům dodá všechny potřebné živiny a za mnohem nižší cenu.
Jsou lidé, kteří ho prostě nemohou vystát a nemohou se dočkat, až rychle pomine, a ti, kteří ho naopak zbožňují, navzdory chladu, mlze a všemu, co k němu patří. Zima je pro nás obdobím, které má kouzelný nádech, možná kvůli Vánocům, možná proto, že mráz v určitých obdobích jako by všechno zmrazil a zastavil čas. A když sněží? Rozhodně to neusnadňuje pohyb, ale bílý plášť jako by všechno zkrášloval a tlumil, zkrátka kouzelný svět! Zima je však také synonymem pro méně času stráveného venku, a to z pochopitelných důvodů souvisejících s nižšími teplotami, a pro děti se nuda může stát krutou realitou. Když se nad tím ale zamyslíte, s trochou fantazie a organizace se dá s dětmi podnikat spousta aktivit, a to jak uvnitř, tak venku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek