Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Osoby narozené v tomto zemském znamení dokáží projevit lidskost, jako žádné jiné. Proto se řadí mezi ta znamení, jež jsou nejvíce starostlivá a pečující. Umí se zaměřit na nejmenší detaily. Se svou vysokou mírou praktičnosti berou život tak, že nic se neděje náhodně.
Panny
Lidé ve znamení Panny jsou skvělí posluchači.

24. 08. 2022

Základní charakteristika Panny

Panny (od 23. srpna do 22. září) mívají silný charakter, jsou konzervativní, dokážou si věci dobře a efektivně naplánovat a organizovat. Mají pevně stanovené cíle, za kterými jdou, nehledě na občasné neúspěchy. Svou pozornost na detaily zaměřují tak precizně, že často mohou mít sklony k větší sebekritice, než je na místě. Od druhých lidí očekávají předně to, že se budou chovat čestně a jednat spravedlivě. Neuznávají lži a podlé chování. Pakliže je někdo na ně použije, nechtějí být s takovými lidmi nadále v kontaktu.

Vztahy, láska a sex

Panny se ve vztahu chtějí cítit chtěné a milované. Chtějí zažívat to, co ony samy umí dát druhému. S partnerem se potřebují cítit bezpečně, jsou velmi zranitelné a citlivé.

Preferují stabilní vztahy. Mezi tímto znamením zřídka naleznete někoho, kdo partnery střídá jako ponožky. Panny nejsou přelétavé nebo záletnické. Věrnost je pro ně samozřejmostí a od druhého očekávají to samé. Ony to dokonce automaticky předpokládají. Zradí-li je partner, je to pro ně velice bolestivý a nevratný proces.

Nějakou dobu jim trvá, než se vztahu otevřou. Ale když k tomu dojde, je to naplno. Neumí dávat své city najevo, proto spíše čekají na oslovení toho druhého. Může se stát, že jsou dlouhou dobu platonicky zamilované, ale vyjádřit se nedokážou. K sexuální stránce budou ze začátku přistupovat s úzkostí a se zábranami. Má-li ale partner pochopení, budou po čase prožívat krásné chvilky. Panny nebývají přehnaně vášnivé, zato jsou úžasnými partnery, kterým na vás bude záležet a budou vám věnovat svoji pozornost a péči.

Panny v rodině

Panny jsou s rodinou úzce spjaté, a s největší pravděpodobností i v dospělosti budou mít s rodiči nadprůměrné vztahy. Mívají blízký vztah i s prarodiči. Pokud potřebují jejich příbuzní v pokročilém věku pomoc, důsledně se o ně starají, nikdy je nenechají bezprizorně. Nejenže k nim chovají vřelou lásku, ale mají velký smysl pro zodpovědnost.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 17. 9. 2018 Suché teplo prospěje nejen pokožce. Věnujte se hydrataci!

Přátelé Panny

Máte-li přítele Pannu, jistě si k němu rádi chodíte pro rady. Jsou skvělí posluchači, kteří dokážou zvážit všechna hlediska a nabídnout vám ta nejlepší východiska. Jedinou nevýhodou v tomto ohledu je to, že mnohdy mohou, kvůli sklonům ke kritice, vidět problém i tam, kde vůbec není.

Panny své blízké s láskou opečovávají. Věřte, že pokud je ve vašem okolí a máte její sympatie, bude to přítel na dlouhá léta. Možná někdo z vašich přátel v tomto znamení je právě kamarád z dětství. O vaše přátelství se budou starat, s nimi nebudete ti, kteří se neustále musí ozývat jako první. Je samotné bude zajímat, jak se máte a zdali nepotřebujete s něčím pomoct.

Kariéra a peníze

Panny bývají v životě praktické, tvrdě pracující a jdoucí si za svými vytyčenými cíli. Svoji práci a úkoly si zvládají předem efektivně organizovat. Velmi rády řeší problémy, je to pro ně velká výzva. Také mají rády preciznost. Nerady ale vidí, že udělaly někde chybu, umí se za to nadměrně zkritizovat. Vyžaduje-li to situace, dokáží konstruktivní kritiku podat i na práci druhých.

Panny mají vynikající komunikační dovednosti, a to jak v mluvené formě, tak i té psané. Spousta z nich má práci s touto činností spojenou nebo jsou z nich také dobří pečovatelé, doktoři, psychologové či zdravotní sestry.

Panny své vydělané peníze nedokážou bezmyšlenkovitě utratit. Mají rády rezervy, proto si vždy nějakou sumu dají stranou. Vidí-li zbytečné utrácení, je to pro ně projev sobeckosti a rozmazlenosti. S jejich spořivostí se ale může stát, že mívají úzkostlivý strach z možného nedostatku.

Jak si Pannu získáte?

O Pannách je dobré vědět to, že nejen rády pečují o sebe, ale i o své prostředí kolem. Proto, jste-li nepořádní, srdce Panny si beze změny nezískáte.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 22. - 23. 12. 2018. Štědrý den je za rohem, snažte se uvolnit a najít si také čas na odpočinek

Panna vás nejprve ráda pozná předtím, než s vámi jakýkoliv vztah naváže. Rozhodně na ni nepospíchejte. Možná se vám může zprvu jevit chladně, mějte však na paměti, že uvnitř se odehrává něco jiného. Má-li zájem, ráda vás pozná, nebude vás udržovat v iluzi. Trpělivostí se musíte při seznamování obrnit.

Panna potřebuje takového partnera, který bude pro ni oporou a inspirací. Někoho loajálního, upřímného, čestného, dochvilného a pořádného. V případě, že si vás vybere, buďte si jistí, že o vás bude maximálně pečovat, stejně tak jako o váš vztah.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Zdroje článku:
www.costarastrology.com, www.astrology-zodiac-signs.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.
Aby byla úroda bohatá a vaše zahradnická radost veliká, nenechávejte prořezávací pily ležet ladem. O keře a ovocné je potřeba se starat. Taková péče o strom, to je několik základních pravidel. Častá zálivka, občasné hnojení a samozřejmě – správný prořez ve správnou dobu. Víte, s jakými nástroji vám půjde řez větví rychle a snadno?
Jak je již odpradávna známo, byliny mají až kouzelnou léčivou moc. Zmírňují bolest, napomáhají prevenci nemocí a jsou skvělým pomocníkem v boji proti nemocem. Působí na tělo přímo zázračně, dodávají mu sílu, podporu a zásobí tělo potřebnými látkami. Proto byly vždy neoddělitelně spojeny s léčitelstvím a v hojné míře je k léčení využívaly ještě naše babičky. Obohaťte svůj život o čistě přírodní léčiva, které se používají stovky let a vyrobte si léčivé tinktury přímo u vás doma!
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Naši domácnost mohou sužovat nevítaní nepřátelé, kteří nás po ránu nemile překvapí. Jsou jimi brouci, kterým se někdy zkrátka líbí víc v domě než na zahradě, kde mají obvykle svá obydlí. Pokud i k vám domů doputovali drobní tvorové, kteří sice v mnoha případech škodliví nejsou, ale v ostatních ano, prozraďme si, jak s nimi bojovat.
Známe to všechny, každé z nás se občas stane, že nás přepadne úzkost nebo stres, nic nás nebaví a svou budoucnost vidíme v černých barvách. V této chvíli je zapotřebí zvolnit a udělat si čas sama pro sebe alespoň na pár desítek minut.
O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.
Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?
Prosinec je vhodná doba na nějakou tu pohádku. Na jaký film se vypravit s dětmi do kina? Aktuálně je na výběr hned několik variant, pro co se rozhodnout. Animovaní kutilové Pat a Mat pobaví i dospělé, pohádka z našich krajů Čertí brko se pyšní lákavým obsazením, a francouzská rodinná komedie Vánoce a spol. představí Santu až po kolena v bryndě.

Nepřehlédněte

Většina z nás si své vlasy barví, protože není spokojená se svou přírodní barvou, která je často spojená s mnoha stereotypy. Například o blondýnách se traduje, že jsou hloupé, zrzky temperamentní a brunetky atraktivní. Mnoho mužů si tak udělá první dojem o ženě na základě její barvy vlasů. Tu určuje látka zvaná melanin, která je produkována u kořene vlasových cibulek.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek