Pátek , 03. 02. 2023

Blažej

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Osoby narozené v tomto zemském znamení dokáží projevit lidskost, jako žádné jiné. Proto se řadí mezi ta znamení, jež jsou nejvíce starostlivá a pečující. Umí se zaměřit na nejmenší detaily. Se svou vysokou mírou praktičnosti berou život tak, že nic se neděje náhodně.
Panny
Lidé ve znamení Panny jsou skvělí posluchači.

24. 08. 2022

Základní charakteristika Panny

Panny (od 23. srpna do 22. září) mívají silný charakter, jsou konzervativní, dokážou si věci dobře a efektivně naplánovat a organizovat. Mají pevně stanovené cíle, za kterými jdou, nehledě na občasné neúspěchy. Svou pozornost na detaily zaměřují tak precizně, že často mohou mít sklony k větší sebekritice, než je na místě. Od druhých lidí očekávají předně to, že se budou chovat čestně a jednat spravedlivě. Neuznávají lži a podlé chování. Pakliže je někdo na ně použije, nechtějí být s takovými lidmi nadále v kontaktu.

Vztahy, láska a sex

Panny se ve vztahu chtějí cítit chtěné a milované. Chtějí zažívat to, co ony samy umí dát druhému. S partnerem se potřebují cítit bezpečně, jsou velmi zranitelné a citlivé.

Preferují stabilní vztahy. Mezi tímto znamením zřídka naleznete někoho, kdo partnery střídá jako ponožky. Panny nejsou přelétavé nebo záletnické. Věrnost je pro ně samozřejmostí a od druhého očekávají to samé. Ony to dokonce automaticky předpokládají. Zradí-li je partner, je to pro ně velice bolestivý a nevratný proces.

Nějakou dobu jim trvá, než se vztahu otevřou. Ale když k tomu dojde, je to naplno. Neumí dávat své city najevo, proto spíše čekají na oslovení toho druhého. Může se stát, že jsou dlouhou dobu platonicky zamilované, ale vyjádřit se nedokážou. K sexuální stránce budou ze začátku přistupovat s úzkostí a se zábranami. Má-li ale partner pochopení, budou po čase prožívat krásné chvilky. Panny nebývají přehnaně vášnivé, zato jsou úžasnými partnery, kterým na vás bude záležet a budou vám věnovat svoji pozornost a péči.

Panny v rodině

Panny jsou s rodinou úzce spjaté, a s největší pravděpodobností i v dospělosti budou mít s rodiči nadprůměrné vztahy. Mívají blízký vztah i s prarodiči. Pokud potřebují jejich příbuzní v pokročilém věku pomoc, důsledně se o ně starají, nikdy je nenechají bezprizorně. Nejenže k nim chovají vřelou lásku, ale mají velký smysl pro zodpovědnost.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 28. 9. 2018. Večer si zapalte svíčky!

Přátelé Panny

Máte-li přítele Pannu, jistě si k němu rádi chodíte pro rady. Jsou skvělí posluchači, kteří dokážou zvážit všechna hlediska a nabídnout vám ta nejlepší východiska. Jedinou nevýhodou v tomto ohledu je to, že mnohdy mohou, kvůli sklonům ke kritice, vidět problém i tam, kde vůbec není.

Panny své blízké s láskou opečovávají. Věřte, že pokud je ve vašem okolí a máte její sympatie, bude to přítel na dlouhá léta. Možná někdo z vašich přátel v tomto znamení je právě kamarád z dětství. O vaše přátelství se budou starat, s nimi nebudete ti, kteří se neustále musí ozývat jako první. Je samotné bude zajímat, jak se máte a zdali nepotřebujete s něčím pomoct.

Kariéra a peníze

Panny bývají v životě praktické, tvrdě pracující a jdoucí si za svými vytyčenými cíli. Svoji práci a úkoly si zvládají předem efektivně organizovat. Velmi rády řeší problémy, je to pro ně velká výzva. Také mají rády preciznost. Nerady ale vidí, že udělaly někde chybu, umí se za to nadměrně zkritizovat. Vyžaduje-li to situace, dokáží konstruktivní kritiku podat i na práci druhých.

Panny mají vynikající komunikační dovednosti, a to jak v mluvené formě, tak i té psané. Spousta z nich má práci s touto činností spojenou nebo jsou z nich také dobří pečovatelé, doktoři, psychologové či zdravotní sestry.

Panny své vydělané peníze nedokážou bezmyšlenkovitě utratit. Mají rády rezervy, proto si vždy nějakou sumu dají stranou. Vidí-li zbytečné utrácení, je to pro ně projev sobeckosti a rozmazlenosti. S jejich spořivostí se ale může stát, že mívají úzkostlivý strach z možného nedostatku.

Jak si Pannu získáte?

O Pannách je dobré vědět to, že nejen rády pečují o sebe, ale i o své prostředí kolem. Proto, jste-li nepořádní, srdce Panny si beze změny nezískáte.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

Panna vás nejprve ráda pozná předtím, než s vámi jakýkoliv vztah naváže. Rozhodně na ni nepospíchejte. Možná se vám může zprvu jevit chladně, mějte však na paměti, že uvnitř se odehrává něco jiného. Má-li zájem, ráda vás pozná, nebude vás udržovat v iluzi. Trpělivostí se musíte při seznamování obrnit.

Panna potřebuje takového partnera, který bude pro ni oporou a inspirací. Někoho loajálního, upřímného, čestného, dochvilného a pořádného. V případě, že si vás vybere, buďte si jistí, že o vás bude maximálně pečovat, stejně tak jako o váš vztah.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Zdroje článku:
www.costarastrology.com, www.astrology-zodiac-signs.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Britská královská rodina v poslední době čelí náporu fotografů a novinářů. Na vině jsou rozpory v rodině vyvolané princem Harrym a jeho americkou manželkou, které nenechávají jednoho člena rodiny v klidu. Tedy výjimkou je královna, která se svou kabelkou nedává znát prakticky žádné emoce, co se týče tohoto tématu.  
Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?
Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Proč se trápit, že letos dovolená v cizině nevyjde, když i v Česku je krásně! Hory, lesy, řeky a rybníky doslova lákají k objevování. Ovšem abyste si dovolenou užili bez potíží, dbejte na prevenci, zvláště jste-li náchylní k tzv. letním zánětům. Dobře vybavená lékárnička vám pomůže rychle se potíží zbavit a najít v ní můžete i posilu pro vaši vitalitu, proto soutěžte s námi o balíček přípravků Naturevia.
Mléko - přidáváme si ho do nápojů, připravujeme si z něj mnohé pokrmy, přidáváme do buchet nebo ho jen popíjíme u televize. Je plné tělu prospěšných živin, i proto by mělo mít neodmyslitelné místo v našem jídelníčku. Jenže co když patřím do skupiny vegetariánů nebo veganů a mléko je v rozporu s tím, co uznávám? Skvělou alternativou je mléko rostlinné.

Nepřehlédněte

Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek