Středa , 29. 11. 2023

Zina

Karmický horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019. Co všechno budete řešit a jak se vám vrátí, co jste v minulosti zasely?

O čem bude rok 2019 z hlediska „Karmy“?  O osvobození z destruktivních vzorů, které jsou pozůstatkem z dob minulých, u mnoha lidí zasahujících až do dávných časů  „patriarchátu“. Jaký je tedy váš karmický horoskop pro tento rok?
Karmický horoskop
zdroj: 123RF.com

Lunární uzly nejsou jen karmickým poučením chyb minulých. Jsou stejně tak vodítkem, jak omyly, tedy špatnou karmu, napravit. V listopadu loňského roku přemístily na osu znamení.

Rak – Kozoroh

Tento jejich nový cyklus pocítíme v roce 2019 všichni bez rozdílu, a to minimálně prostřednictvím solárních a lunárních zatmění,  která na této ose nastanou v  lednu, červenci a prosinci. Ale pozor, zdánlivě se hned nemusí vůbec nic dít, protože účinky a důsledky zatmění se mohou projevit třeba až za 6. měsíců!

Dračí hlava, nebo-li Severní uzel či Severní nod, putuje znamením Raka, což je symbol rodiny, předků, výchovy, velmi silných emocí, a matky, zatímco Dračí ohon, tedy Jižní uzel či Jižní nod, putuje znamením Kozoroha, které symbolizuje tvrdou práci, ambicióznost, kariéru, úspěch, moc a otce.

Bude to svým způsobem připomenutí, že všichni bez rozdílu pohlaví v sobě máme zakódovanou ženskou i mužskou stránku, a že neexistuje pouze „Pan Božský“, ale také „ženy Bohyně“…. I proto bude mít Karmická lekce tohoto roku jedno základní, přímo klíčové téma, najít rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, a udělat si pravidelně čas na svou rodinu.

Důvod?

Abychom si nebudovali osobní úspěch na úkor svých nejbližších….

Druhým tématem bude doslovně „rozmrazení citů“. Každý z času na čas potřebuje objetí a pohlazení, a pokud jste tuto potřebu doposud dokázali skrývat, v roce 2019 zatoužíte neobvykle často nejen po něžné náruči své druhé polovičky a dětí, ale daleko vroucněji se budete objímat s rodiči a seniory rodiny.   

A to nejdůležitější nakonec. Pokud se vám v roce 2019 narodí potomek, dle karmických pravidel se budou reinkarnovat duše, které mají z minulých inkarnací zlé zkušenosti – dětství prožily odtržené od své původní rodiny, trpěly hladem a žízní, prostě vyrůstaly a žily v nelidských podmínkách.

Proto je do školního věku nenechávejte příliš dlouho samotné, budou potřebovat dvojnásobek něžné péče. Dopřávejte jim často teplou koupel, tu budou přímo milovat, a nedivte se, když se budou nebývale často domáhat jídla a pití. Pamatujte, že je vždycky zklidní blízkost a pohlazení alespoň jednoho z rodičů, ale dá se napsat, že na maminku budou fixovaní ještě v dospělosti. Jejich pomyslná pupeční šňůra se patrně přeruší až dítě dosáhne Kristových roků, tedy po 33. letech.

Protože jedno přísloví praví, že ten, kdo ví, je připravený, máme pro vás stručné shrnutí na rok 2019 pro každé znamení zvěrokruhu. Neuškodí, když  rady zakomponujete do svého novoročního předsevzetí!

K TÉMATU  S příchodem jara si naše tělo žádá refresh a novou energii. Dobijte se pomocí bylinek!

Beran (21. 3.–20. 4.)

Zaměřte se na prostředí kde žijete, kvalitu bydlení, stejně tak služeb, které vaše rodina využívá. S čím nebudete spokojeni, změňte! Nezanedbávejte pracovní vztahy, protože kolegové, vaši podřízení či zaměstnanci sehrají důležitou roli ve vašem budování kariéry či prosperitě firmy! Bez jejich loajality se prostě dopředu nepohnete, naopak byste čelili stagnaci…   

Býk (20. 4.–21. 5.)

Vašim klíčem k pohodě je upřímná, neagresivní a hlavně nepovyšující se komunikace. Zásadně se nesnažte dávat druhým najevo, že toho víte daleko víc než oni, protože i drobný náznak nadřazenosti by eskaloval v odcizení! Podnikáte-li, investujte čas i peníze do rozšíření kontaktů prostřednictvím internetu a sociálních sítí.    

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Celý rok se řiďte heslem „Co je doma, to se počítá“! Ke slušným penězům si přijdete tvrdou prací, ale neměli byste je rozfofrovat, ale myslet na zadní kolečka, prostě začít spořit. Mnozí z vás totiž v posledním měsíci roku 2019 budou potřebovat větší sumičku, může jít například o majetkové vypořádání či  umoření zapomenutého dluhu někoho z rodiny.

Rak (21. 6.–22. 7.)

Plňte si své sny a nenechte se ovlivnit lidmi s negativním myšlením, kteří navíc nerespektují, že máte právo na vlastní názor, naopak se jich zbavte! Intuice vám totiž napoví, kdo vám svým způsobem škodí, kdo má na vás přímo toxický vliv, což se týká nejen osobních, ale například i pracovních a obchodních vztahů. Jenom tak budete mít konečně osud ve vlastních rukou.

Lev (22. 7.–22. 8.)

Dopřejte si v tomto rušném a hektickém světě pravidelně svým způsobem přepych, klid a samotu! Horoskop na tento rok je pro vaše znamení výjimečný tím, že vám radí utéct z každodennímu hluku, z reality do svého vnitřního světa a rozjímat! Co tím získáte? Mnohým z vás se otevře takzvané „Třetí oko“, postupně dokážete předvídat budoucí události, a stejně tak nakouknout do dávné minulosti….      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Obklopujte se pouze lidmi, v jejichž společnosti máte pocit, že patříte do jedné velké rodiny, se kterými vás pojí společné záliby a totožná životní filozofie. V opačném případě budete pořád nespokojení a znudění. Volný čas totiž budete trávit aktivitami, které vás nebaví a s lidmi, se kterými si nemáte o čem povídat.

K TÉMATU  Moderní studie ukazují, že botulotoxin není tak nevinný. Kromě vrásek vás může zbavit i emocí

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zaměřte se na svůj původ! V tomto roce byste měli najít svoje kořeny, sahající hluboko do minulosti a sestavit rodokmen. Když vaše pátrání po předcích ustrne, investujte do genealoga, peněz nelitujte! Vše co vypátráte, totiž probudí vaši hrdost, získáte víru ve vlastní hodnotu, a o zpět získané rodinné sebevědomí vás už nikdy nikdo nepřipraví!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zaměřte se na sebevzdělávání, ale nejen ve vztahu k profesi, která vás živí.  Nakoukněte do duchovních, okultních a mystických nauk. Bude to pro vás vzrušující cesta, i když nevytáhnete paty z bytu! Dozvíte se úžasné věci o dávno zaniklých civilizacích, a nejdůležitější bude, že přehodnotíte svou životní filozofii, mnozí svým způsobem začnou opovrhovat konzumním, materialistických stylem života…    

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V tomto roce byste měli dosáhnout finanční stability, podnikáte-li, tak firemní solventnosti. Zejména když se zbavíte dluhů, budete se cítit svobodněji! Máte-li nemovitý majetek, pečujte o něj, abyste byli potomkům vzorem! Vlastníte-li zahradu, zasaďte na něm na jaře strom. Stane  se jakýmsi rodinným totemem pro vaše budoucí pokolení…

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud vás dlouhodoběji intimní vztah neuspokojuje, cítíte, že váš výběr druhé polovičky nebyl správný, nastane změna. I když nemá vaše znamení v popisu práce nevěru, začnete si něžnou, bezpečnou náruč hledat jinde, a to nevnímejte jako osobní selhání! Váš „karmický“ úkol pro tento rok je totiž vybudovat si harmonické partnerství, i za tu cenu, že nefunkční vztah ukončíte a navážete nový…   

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

Snažte se každodenní aktivity organizovat tak, aby vám pravidelně zbyl čas i na rodinu, stejně tak tělesnou a duševní relaxaci. Máte-li zlozvyky, které škodí vašemu zdraví, odbourejte je, změňte životosprávu a stravovací návyky! Jinak vás neminou karmické lekce v podobě nemocí, nelze ani vyloučit, že byste ke konci roku 2019 čelili takzvanému vyhoření!      

Ryby (19. 2.–20. 3.)

Máte před sebou úžasný rok, ve kterém se doslova probudí vaše „vnitřní dítě“ a je úplně jedno, kolik vám je let! Navíc o sobě dá vědět tvůrčí nebo umělecký talent, který jste zdědili po předcích, a vašim  „karmickým“ úkolem bude dál ho rozvíjet. Jedinci, kteří stále odkládají založení rodiny, by početí potomky už neměli dál oddalovat, jinak jim takzvaně „ujede“ vlak!  

Tak úspěšný rok 2019! 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sladkou chuť miluje většina z nás už odmalička. Ostatně kdo by neměl rád chutné bonbónky, dortíčky nebo třeba sušenky. Ale upřímně – cukr je jed, a přestože nám chutná, ve finále nám škodí. A představa, že se za pár let budeme bahnit v obezitě, trpět srdečním onemocněním nebo si píchat inzulín, není zrovna lahoda. O důvod víc, proč si navyknout na život bez cukru. Jenže, jak na to?
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
Co takhle trochu zpestřit interiér? Pokud patříte mezi ty, které mají rády "udělej si sám", tohle jsou nápady pro vás. Originální květináče, plyšová spona na záclony, zarážka na knihy nebo talířek na jednohubky, to vše má jedno společné - základem jsou staré hračky. Nějaký vhodný kousek najdete i u vás, a pak hurá do díla. Zkuste trochu netradiční dekorace!
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Vyrazit na túru či pořádně šlápnout do pedálů chce během léta nejeden z nás. Jenže mnohdy plány zůstanou jen v hlavě, protože po prvním dni a zvýšené pohybové aktivitě se dostaví bolesti svalů, nepříjemné křeče a únava. Přitom všechny tyto potíže mají často společného původce. Tím je nedostatek hořčíku. Jde-li o dlouhodobý problém, mohou být následky mnohem závažnější.
V rámci České republiky se můžeme setkat se školskými a neškolskými předškolními zařízeními, která jsou určena pro děti předškolního věku. Přičemž předškolní vzdělávání je dobrovolné a (vyjma dětí od 5 let, které jsou z pohledu současného vzdělávacího systému již povinné se předškolního vzdělávání účastnit) zaměřuje se na vzdělávání, rozvoj schopností i dovedností, podporu v osvojování kulturních, hygienických a sociálních návyků dítěte a oporu ve výchově.

Nepřehlédněte

Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
Jakmile vysvitlo sluníčko a konečně se po měsících zimy oteplilo, vsadíme se, že už jste na internetu začala lovit plavky na novou sezonu. V pořádku. S tím úzce souvisí i hubnutí, protože zatímco koukáte na ty holky s perfektní postavou, na sobě najdete obvykle aspoň pár nedostatků, které si umanete do léta spravit. Proto potřebujete jídlo, které vám k vysněné postavě pomůže.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek