Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Karmický horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019. Co všechno budete řešit a jak se vám vrátí, co jste v minulosti zasely?

O čem bude rok 2019 z hlediska „Karmy“?  O osvobození z destruktivních vzorů, které jsou pozůstatkem z dob minulých, u mnoha lidí zasahujících až do dávných časů  „patriarchátu“. Jaký je tedy váš karmický horoskop pro tento rok?
Karmický horoskop
zdroj: 123RF.com

Lunární uzly nejsou jen karmickým poučením chyb minulých. Jsou stejně tak vodítkem, jak omyly, tedy špatnou karmu, napravit. V listopadu loňského roku přemístily na osu znamení.

Rak – Kozoroh

Tento jejich nový cyklus pocítíme v roce 2019 všichni bez rozdílu, a to minimálně prostřednictvím solárních a lunárních zatmění,  která na této ose nastanou v  lednu, červenci a prosinci. Ale pozor, zdánlivě se hned nemusí vůbec nic dít, protože účinky a důsledky zatmění se mohou projevit třeba až za 6. měsíců!

Dračí hlava, nebo-li Severní uzel či Severní nod, putuje znamením Raka, což je symbol rodiny, předků, výchovy, velmi silných emocí, a matky, zatímco Dračí ohon, tedy Jižní uzel či Jižní nod, putuje znamením Kozoroha, které symbolizuje tvrdou práci, ambicióznost, kariéru, úspěch, moc a otce.

Bude to svým způsobem připomenutí, že všichni bez rozdílu pohlaví v sobě máme zakódovanou ženskou i mužskou stránku, a že neexistuje pouze „Pan Božský“, ale také „ženy Bohyně“…. I proto bude mít Karmická lekce tohoto roku jedno základní, přímo klíčové téma, najít rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, a udělat si pravidelně čas na svou rodinu.

Důvod?

Abychom si nebudovali osobní úspěch na úkor svých nejbližších….

Druhým tématem bude doslovně „rozmrazení citů“. Každý z času na čas potřebuje objetí a pohlazení, a pokud jste tuto potřebu doposud dokázali skrývat, v roce 2019 zatoužíte neobvykle často nejen po něžné náruči své druhé polovičky a dětí, ale daleko vroucněji se budete objímat s rodiči a seniory rodiny.   

A to nejdůležitější nakonec. Pokud se vám v roce 2019 narodí potomek, dle karmických pravidel se budou reinkarnovat duše, které mají z minulých inkarnací zlé zkušenosti – dětství prožily odtržené od své původní rodiny, trpěly hladem a žízní, prostě vyrůstaly a žily v nelidských podmínkách.

Proto je do školního věku nenechávejte příliš dlouho samotné, budou potřebovat dvojnásobek něžné péče. Dopřávejte jim často teplou koupel, tu budou přímo milovat, a nedivte se, když se budou nebývale často domáhat jídla a pití. Pamatujte, že je vždycky zklidní blízkost a pohlazení alespoň jednoho z rodičů, ale dá se napsat, že na maminku budou fixovaní ještě v dospělosti. Jejich pomyslná pupeční šňůra se patrně přeruší až dítě dosáhne Kristových roků, tedy po 33. letech.

Protože jedno přísloví praví, že ten, kdo ví, je připravený, máme pro vás stručné shrnutí na rok 2019 pro každé znamení zvěrokruhu. Neuškodí, když  rady zakomponujete do svého novoročního předsevzetí!

K TÉMATU  Čtyři fáze Měsíce a jejich symbolika. Ovlivňují naše pocity, úsudky i cyklus

Beran (21. 3.–20. 4.)

Zaměřte se na prostředí kde žijete, kvalitu bydlení, stejně tak služeb, které vaše rodina využívá. S čím nebudete spokojeni, změňte! Nezanedbávejte pracovní vztahy, protože kolegové, vaši podřízení či zaměstnanci sehrají důležitou roli ve vašem budování kariéry či prosperitě firmy! Bez jejich loajality se prostě dopředu nepohnete, naopak byste čelili stagnaci…   

Býk (20. 4.–21. 5.)

Vašim klíčem k pohodě je upřímná, neagresivní a hlavně nepovyšující se komunikace. Zásadně se nesnažte dávat druhým najevo, že toho víte daleko víc než oni, protože i drobný náznak nadřazenosti by eskaloval v odcizení! Podnikáte-li, investujte čas i peníze do rozšíření kontaktů prostřednictvím internetu a sociálních sítí.    

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Celý rok se řiďte heslem „Co je doma, to se počítá“! Ke slušným penězům si přijdete tvrdou prací, ale neměli byste je rozfofrovat, ale myslet na zadní kolečka, prostě začít spořit. Mnozí z vás totiž v posledním měsíci roku 2019 budou potřebovat větší sumičku, může jít například o majetkové vypořádání či  umoření zapomenutého dluhu někoho z rodiny.

Rak (21. 6.–22. 7.)

Plňte si své sny a nenechte se ovlivnit lidmi s negativním myšlením, kteří navíc nerespektují, že máte právo na vlastní názor, naopak se jich zbavte! Intuice vám totiž napoví, kdo vám svým způsobem škodí, kdo má na vás přímo toxický vliv, což se týká nejen osobních, ale například i pracovních a obchodních vztahů. Jenom tak budete mít konečně osud ve vlastních rukou.

Lev (22. 7.–22. 8.)

Dopřejte si v tomto rušném a hektickém světě pravidelně svým způsobem přepych, klid a samotu! Horoskop na tento rok je pro vaše znamení výjimečný tím, že vám radí utéct z každodennímu hluku, z reality do svého vnitřního světa a rozjímat! Co tím získáte? Mnohým z vás se otevře takzvané „Třetí oko“, postupně dokážete předvídat budoucí události, a stejně tak nakouknout do dávné minulosti….      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Obklopujte se pouze lidmi, v jejichž společnosti máte pocit, že patříte do jedné velké rodiny, se kterými vás pojí společné záliby a totožná životní filozofie. V opačném případě budete pořád nespokojení a znudění. Volný čas totiž budete trávit aktivitami, které vás nebaví a s lidmi, se kterými si nemáte o čem povídat.

K TÉMATU  Jak vznikají strie a jak se této nedokonalosti zbavit?

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zaměřte se na svůj původ! V tomto roce byste měli najít svoje kořeny, sahající hluboko do minulosti a sestavit rodokmen. Když vaše pátrání po předcích ustrne, investujte do genealoga, peněz nelitujte! Vše co vypátráte, totiž probudí vaši hrdost, získáte víru ve vlastní hodnotu, a o zpět získané rodinné sebevědomí vás už nikdy nikdo nepřipraví!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zaměřte se na sebevzdělávání, ale nejen ve vztahu k profesi, která vás živí.  Nakoukněte do duchovních, okultních a mystických nauk. Bude to pro vás vzrušující cesta, i když nevytáhnete paty z bytu! Dozvíte se úžasné věci o dávno zaniklých civilizacích, a nejdůležitější bude, že přehodnotíte svou životní filozofii, mnozí svým způsobem začnou opovrhovat konzumním, materialistických stylem života…    

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V tomto roce byste měli dosáhnout finanční stability, podnikáte-li, tak firemní solventnosti. Zejména když se zbavíte dluhů, budete se cítit svobodněji! Máte-li nemovitý majetek, pečujte o něj, abyste byli potomkům vzorem! Vlastníte-li zahradu, zasaďte na něm na jaře strom. Stane  se jakýmsi rodinným totemem pro vaše budoucí pokolení…

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud vás dlouhodoběji intimní vztah neuspokojuje, cítíte, že váš výběr druhé polovičky nebyl správný, nastane změna. I když nemá vaše znamení v popisu práce nevěru, začnete si něžnou, bezpečnou náruč hledat jinde, a to nevnímejte jako osobní selhání! Váš „karmický“ úkol pro tento rok je totiž vybudovat si harmonické partnerství, i za tu cenu, že nefunkční vztah ukončíte a navážete nový…   

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

Snažte se každodenní aktivity organizovat tak, aby vám pravidelně zbyl čas i na rodinu, stejně tak tělesnou a duševní relaxaci. Máte-li zlozvyky, které škodí vašemu zdraví, odbourejte je, změňte životosprávu a stravovací návyky! Jinak vás neminou karmické lekce v podobě nemocí, nelze ani vyloučit, že byste ke konci roku 2019 čelili takzvanému vyhoření!      

Ryby (19. 2.–20. 3.)

Máte před sebou úžasný rok, ve kterém se doslova probudí vaše „vnitřní dítě“ a je úplně jedno, kolik vám je let! Navíc o sobě dá vědět tvůrčí nebo umělecký talent, který jste zdědili po předcích, a vašim  „karmickým“ úkolem bude dál ho rozvíjet. Jedinci, kteří stále odkládají založení rodiny, by početí potomky už neměli dál oddalovat, jinak jim takzvaně „ujede“ vlak!  

Tak úspěšný rok 2019! 

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Využití zubní pasty se ani zdaleka nemusí týkat jen natolik běžné činnosti, jakou je čištění zubů. Většina z nás má tubu zubní pasty na umyvadle v koupelně, ale koho by napadlo vyčistit s ní například kohoutky?
Že je to nemožné? Není, vážně ne. Běhat můžete i ráda bez toho, aniž byste cítila sebemenší odpor k teniskám, běžeckému úboru nebo k rannímu vstávání a potu. Nic z toho totiž běh obsahovat nemusí. Jen možná máte o běhání zkreslené představy.
Možná si to ani neuvědomujeme, ale plasty jsou všude kolem nás. Některé jsou velmi cenné a pomáhají nám v běžném životě. Například plastové součástky elektroniky, plastové rukavice a pomůcky v nemocnicích nebo plastové součástky aut a všeobecně plast používaný v průmyslu. Některé plasty nám ovšem neslouží léta, ale jen pár hodin nebo dokonce minut. Proto bychom se na tyto druhy plastů měli zaměřit a začít s nimi šetřit. Jak můžeme v domácnosti během každodenních činností plasty eliminovat?
Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila? Chcete konečně dosáhnout vysněné štíhlé linie? Doporučujeme vsadit na plavání. Jen málokdo si uvědomuje, jak efektivním sportem plavání vlastně je. Pojďme si prozradit, jak dlouho musíme plavat, abychom konečně zhubli.
Všichni mluví o tom, že předehra je důležitou součástí dobrého sexu. Ale jak na tu nejlepší předehru, aby vaše žena byla úplně hotová? Protože milostná předehra přichází v různých podobách, a pro někoho může být matoucí, nebo dokonce stresující se v této změti zorientovat. Ale žádný strach, proto jsme tu my, abychom vám pomohli.
Nikdy jsem nevěřila, že se to stane zrovna mně. Okouzlil mě muž hned na první schůzce. Jeho charisma působilo jako magnet. Nakonec jsem se dozvěděla, že má za sebou bohatou kriminální minulost. Dnes jsem ráda, že jsem se dokázala odstěhovat. Finančně začínám od nuly.
Při nakupování na internetu můžete narazit na řadu zajímavého. Při házení oblíbených nápojů do virtuálního košíku na vás může vyskočit třeba takzvaný matcha čaj, který vás zaujme pro svou nápadně zelenou barvu. Právě díky ní se nad ním pozastavíte a přemýšlíte, jestli si ho také vhodit či nevhodit do onoho koše. Nakonec však kliknete na "dokončit nákup" s tím, že si ho zakoupíte někdy příště. Pojďme si prozradit, proč se této chyby v budoucnu nedopustit.  
Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
Obrovskou tragédii prožívá moderátorka Novy Petra Svoboda (41). Za tragických okolností přišla v neděli odpoledne o manžela. Manažer Ondřej Křivka (†39) utrpěl fatální nehodu na kole, srazil ho nepozorný řidič.
Šikana, zejména u dětí, vyžaduje okamžitý zásah. Pokud se vaše dítě najednou rozhodne, že už nechce chodit do školy nebo že chce ukončit kroužek, měla by proběhnout diskuse. Posaďte se se svým dítětem a zeptejte se ho, co se v jeho životě děje. Mějte soucit, porozumění a péči ve svých slovech a tónu hlasu, aby se vaše dítě mohlo otevřít vám.
Syndrom vyhoření ohrožuje lidskou práci a psychiku již po dlouhou dobu, v posledních letech však postihuje čím dál tím více lidí. Člověk neočekává, že by to potkalo zrovna jeho, tento psychický problém však může postihnout každého z nás. Syndromem vyhoření jsem si prošla, po zdlouhavé snaze se mi podařilo z něj vzpamatovat, a dokonce mě to v životě posunulo dál.
Husté, bohaté a dlouhé vlasy chceme snad každá, proto se centrem našeho zájmu stávají nejrůznější pomocníci, kteří podpoří rychlejší růst. Když ale pomineme všelijaké vlasové produkty, existují i další účinné cesty, které společně prozkoumáme.

Výběr článků

Chcete zbytek teplých dní prožít na maximum? Chcete, aby si vaše děti z letošního léta odnesly co nejvíce nezapomenutelných zážitků? V takovém případě byste měli podniknout nějaký výlet nebo dovolenou. Teplé počasí ještě není u konce.
Bojíte se, že se z vás při vstupu do posilovny stane nasvalená mužatka? Tak klid. Takhle to vážně nefunguje. Ale jestli chcete zpevnit tělo, je to potřeba.
Suchá pokožka může být způsobena mnoha faktory. Mezi nejčastější patří dehydratace, stárnutí, sezónní změny, alergie a nedostatek mikroživin. V závislosti na příčině lze ke zlepšení stavu kůže použít různé metody. Mohou to být různé léčivé masti nebo jiné zvlhčující prostředky, pití většího množství vody a užívání některých doplňků stravy.

Nepřehlédněte

Odlety na vytouženou dovolenou bývají občas hektické a stejně tak působí i letiště. Musíte najít místo odbavení, projít kontrolou a nakonec trefit správný gate. Většinou vše funguje hladce. Co ale dělat, když se let opozdí, zruší, nebo nestihnete navazující letadlo?
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek