Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Karmický horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019. Co všechno budete řešit a jak se vám vrátí, co jste v minulosti zasely?

O čem bude rok 2019 z hlediska „Karmy“?  O osvobození z destruktivních vzorů, které jsou pozůstatkem z dob minulých, u mnoha lidí zasahujících až do dávných časů  „patriarchátu“. Jaký je tedy váš karmický horoskop pro tento rok?
Karmický horoskop
zdroj: 123RF.com

Lunární uzly nejsou jen karmickým poučením chyb minulých. Jsou stejně tak vodítkem, jak omyly, tedy špatnou karmu, napravit. V listopadu loňského roku přemístily na osu znamení.

Rak – Kozoroh

Tento jejich nový cyklus pocítíme v roce 2019 všichni bez rozdílu, a to minimálně prostřednictvím solárních a lunárních zatmění,  která na této ose nastanou v  lednu, červenci a prosinci. Ale pozor, zdánlivě se hned nemusí vůbec nic dít, protože účinky a důsledky zatmění se mohou projevit třeba až za 6. měsíců!

Dračí hlava, nebo-li Severní uzel či Severní nod, putuje znamením Raka, což je symbol rodiny, předků, výchovy, velmi silných emocí, a matky, zatímco Dračí ohon, tedy Jižní uzel či Jižní nod, putuje znamením Kozoroha, které symbolizuje tvrdou práci, ambicióznost, kariéru, úspěch, moc a otce.

Bude to svým způsobem připomenutí, že všichni bez rozdílu pohlaví v sobě máme zakódovanou ženskou i mužskou stránku, a že neexistuje pouze „Pan Božský“, ale také „ženy Bohyně“…. I proto bude mít Karmická lekce tohoto roku jedno základní, přímo klíčové téma, najít rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, a udělat si pravidelně čas na svou rodinu.

Důvod?

Abychom si nebudovali osobní úspěch na úkor svých nejbližších….

Druhým tématem bude doslovně „rozmrazení citů“. Každý z času na čas potřebuje objetí a pohlazení, a pokud jste tuto potřebu doposud dokázali skrývat, v roce 2019 zatoužíte neobvykle často nejen po něžné náruči své druhé polovičky a dětí, ale daleko vroucněji se budete objímat s rodiči a seniory rodiny.   

A to nejdůležitější nakonec. Pokud se vám v roce 2019 narodí potomek, dle karmických pravidel se budou reinkarnovat duše, které mají z minulých inkarnací zlé zkušenosti – dětství prožily odtržené od své původní rodiny, trpěly hladem a žízní, prostě vyrůstaly a žily v nelidských podmínkách.

Proto je do školního věku nenechávejte příliš dlouho samotné, budou potřebovat dvojnásobek něžné péče. Dopřávejte jim často teplou koupel, tu budou přímo milovat, a nedivte se, když se budou nebývale často domáhat jídla a pití. Pamatujte, že je vždycky zklidní blízkost a pohlazení alespoň jednoho z rodičů, ale dá se napsat, že na maminku budou fixovaní ještě v dospělosti. Jejich pomyslná pupeční šňůra se patrně přeruší až dítě dosáhne Kristových roků, tedy po 33. letech.

Protože jedno přísloví praví, že ten, kdo ví, je připravený, máme pro vás stručné shrnutí na rok 2019 pro každé znamení zvěrokruhu. Neuškodí, když  rady zakomponujete do svého novoročního předsevzetí!

K TÉMATU  Exotické druhy ovoce: jak a které prospívají našemu zdraví?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Zaměřte se na prostředí kde žijete, kvalitu bydlení, stejně tak služeb, které vaše rodina využívá. S čím nebudete spokojeni, změňte! Nezanedbávejte pracovní vztahy, protože kolegové, vaši podřízení či zaměstnanci sehrají důležitou roli ve vašem budování kariéry či prosperitě firmy! Bez jejich loajality se prostě dopředu nepohnete, naopak byste čelili stagnaci…   

Býk (20. 4.–21. 5.)

Vašim klíčem k pohodě je upřímná, neagresivní a hlavně nepovyšující se komunikace. Zásadně se nesnažte dávat druhým najevo, že toho víte daleko víc než oni, protože i drobný náznak nadřazenosti by eskaloval v odcizení! Podnikáte-li, investujte čas i peníze do rozšíření kontaktů prostřednictvím internetu a sociálních sítí.    

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Celý rok se řiďte heslem „Co je doma, to se počítá“! Ke slušným penězům si přijdete tvrdou prací, ale neměli byste je rozfofrovat, ale myslet na zadní kolečka, prostě začít spořit. Mnozí z vás totiž v posledním měsíci roku 2019 budou potřebovat větší sumičku, může jít například o majetkové vypořádání či  umoření zapomenutého dluhu někoho z rodiny.

Rak (21. 6.–22. 7.)

Plňte si své sny a nenechte se ovlivnit lidmi s negativním myšlením, kteří navíc nerespektují, že máte právo na vlastní názor, naopak se jich zbavte! Intuice vám totiž napoví, kdo vám svým způsobem škodí, kdo má na vás přímo toxický vliv, což se týká nejen osobních, ale například i pracovních a obchodních vztahů. Jenom tak budete mít konečně osud ve vlastních rukou.

Lev (22. 7.–22. 8.)

Dopřejte si v tomto rušném a hektickém světě pravidelně svým způsobem přepych, klid a samotu! Horoskop na tento rok je pro vaše znamení výjimečný tím, že vám radí utéct z každodennímu hluku, z reality do svého vnitřního světa a rozjímat! Co tím získáte? Mnohým z vás se otevře takzvané „Třetí oko“, postupně dokážete předvídat budoucí události, a stejně tak nakouknout do dávné minulosti….      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Obklopujte se pouze lidmi, v jejichž společnosti máte pocit, že patříte do jedné velké rodiny, se kterými vás pojí společné záliby a totožná životní filozofie. V opačném případě budete pořád nespokojení a znudění. Volný čas totiž budete trávit aktivitami, které vás nebaví a s lidmi, se kterými si nemáte o čem povídat.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Zaměřte se na svůj původ! V tomto roce byste měli najít svoje kořeny, sahající hluboko do minulosti a sestavit rodokmen. Když vaše pátrání po předcích ustrne, investujte do genealoga, peněz nelitujte! Vše co vypátráte, totiž probudí vaši hrdost, získáte víru ve vlastní hodnotu, a o zpět získané rodinné sebevědomí vás už nikdy nikdo nepřipraví!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zaměřte se na sebevzdělávání, ale nejen ve vztahu k profesi, která vás živí.  Nakoukněte do duchovních, okultních a mystických nauk. Bude to pro vás vzrušující cesta, i když nevytáhnete paty z bytu! Dozvíte se úžasné věci o dávno zaniklých civilizacích, a nejdůležitější bude, že přehodnotíte svou životní filozofii, mnozí svým způsobem začnou opovrhovat konzumním, materialistických stylem života…    

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V tomto roce byste měli dosáhnout finanční stability, podnikáte-li, tak firemní solventnosti. Zejména když se zbavíte dluhů, budete se cítit svobodněji! Máte-li nemovitý majetek, pečujte o něj, abyste byli potomkům vzorem! Vlastníte-li zahradu, zasaďte na něm na jaře strom. Stane  se jakýmsi rodinným totemem pro vaše budoucí pokolení…

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud vás dlouhodoběji intimní vztah neuspokojuje, cítíte, že váš výběr druhé polovičky nebyl správný, nastane změna. I když nemá vaše znamení v popisu práce nevěru, začnete si něžnou, bezpečnou náruč hledat jinde, a to nevnímejte jako osobní selhání! Váš „karmický“ úkol pro tento rok je totiž vybudovat si harmonické partnerství, i za tu cenu, že nefunkční vztah ukončíte a navážete nový…   

Vodnář (21. 1.–18. 2.)

Snažte se každodenní aktivity organizovat tak, aby vám pravidelně zbyl čas i na rodinu, stejně tak tělesnou a duševní relaxaci. Máte-li zlozvyky, které škodí vašemu zdraví, odbourejte je, změňte životosprávu a stravovací návyky! Jinak vás neminou karmické lekce v podobě nemocí, nelze ani vyloučit, že byste ke konci roku 2019 čelili takzvanému vyhoření!      

Ryby (19. 2.–20. 3.)

Máte před sebou úžasný rok, ve kterém se doslova probudí vaše „vnitřní dítě“ a je úplně jedno, kolik vám je let! Navíc o sobě dá vědět tvůrčí nebo umělecký talent, který jste zdědili po předcích, a vašim  „karmickým“ úkolem bude dál ho rozvíjet. Jedinci, kteří stále odkládají založení rodiny, by početí potomky už neměli dál oddalovat, jinak jim takzvaně „ujede“ vlak!  

Tak úspěšný rok 2019! 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?
Rozvod je záležitostí každého druhého manželství. Toto uvádějí statistiky - a bohužel je to pravda. Čím to je? Možná spolu lidé málo komunikují, nejsou ochotni přijímat kompromisy. Ten kompromis by však měl být prvotním zejména v případě, kdy z manželství vzešly děti.
8. září 2022 skončila éra Alžběty II. V tento den, v šestadevadesáti letech, opustila svět. Nikoho tato zpráva nenechala lhostejným a někdo bude ještě dlouho truchlit. Se vší úctou k zesnulé královně, pojďme se společně podívat na nějaké úsměvné pikantnosti z jejího života. Mnohé vás jistě překvapí.
Každý rodič má vůči svému potomkovi vyživovací povinnost. A tato povinnost nemizí ani v případě rozvodu. Spousta rodičů tak přispívá na své dítě, i přesto, že spolu již nesdílí jednu domácnost a dítě je ve střídavé, nebo výhradní péči druhého rodiče. Jenomže co dělat, když bývalý partner přestane posílat alimenty? Zjistili jsme to pro vás.
Deprese a úzkosti jsou dnes běžné jevy, se kterými se potýkáme. Zatímco někdo k těmto stavům sklouzne z důvodu špatného rodinného zázemí, jiný se do depresí dostane z důvodu až příliš velké snahy uspět. A někdy - někdy je na vině takzvaná obsedantně-kompulzivní porucha. O co konkrétně jde?
Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?
Sedací souprava je obvykle jedním z nejvýznamnějších kusů nábytku v celém bytě. Tvoří dominantu každého obývacího pokoje, takže vybrat si tu pravou pro vás je nesmírně důležité. Nejen že by měla být pohodlná a pěkně vypadat, ale také je potřeba ji zasadit do okolního interiéru tak, aby ladila s ostatním nábytkem a použitými barvami ve vašem obývacím pokoji.
S hypotečními úvěry se nyní doslova přetrhl pytel. Lidé prahnou po vlastním bydlení, a to z důvodu aktuálně se rozjíždějící inflace. Aby nedošlo k újmě na jejich úsporách, investují a nemovitosti jim přijdou jako to nejlepší východisko ze situace. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vlastního obydlí, ať už bude určené pro osobní potřebu nebo se bude jednat o nemovitost určenou k pronájmu, prozradíme vám, jak vybrat vhodnou hypotéku.  
Sotva jste se vrátili ze záchodu a už je to zase tady. Musíte si znovu a naprosto neodkladně odskočit na malou. Máte totiž pocit, že váš močový měchýř každou chvíli praskne nebo že zkrátka nedojdete na toaletu včas. Ve výsledku ale dost často zjistíte, že co se objemu týče, jakoby to bylo mnoho povyku pro nic. Poznáváte se v tom?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek