Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Miláčku, hodíme se k sobě? Aneb jak funguje souznění v horoskopu

Může být klíčem ke štěstí a trvalému vztahu astrologie? Ať už hledáte spřízněnou duši, nebo hodnotíte stav současného vztahu, vaše znamení zvěrokruhu vám může poskytnout užitečné informace o vašem milostném životě. Takže, jak je důležité souznění horoskopu?
souznění
Vyplatí se v otázce lásky spoléhat na hvězdy?

05. 10. 2022

Souznění horoskopu

Již po staletí se lidé spoléhají na astrální pohyby a znamení zvěrokruhu, aby určili kompatibilitu párů a budoucnost vztahů, známou také jako synastrie. A přestože nemá vědecky prokázanou platnost, může být zajímavým způsobem, jak najít svou drahou polovičku, dobýt zamilovanost nebo zhodnotit osud svého vztahu.

Může astrologie ovlivnit váš milostný život?

Odpověď vás moc nepotěší, jelikož je to ano i ne. Na jedné straně mohou znamení zvěrokruhu nabídnout pohled na základní lidskou povahu člověka, jeho osobnostní rysy, impulsy, zájmy atd.

Znamení zvěrokruhu mohou být ukazatelem našeho „milostného zdraví”, a to jak svobodných, tak ženatých lidí. Na druhou stranu posuzovat někoho pouze na základě jeho astrologického znamení se nikdy nedoporučuje, tím spíše pokud jde o hledání milostného partnera.

Mnoho lidí si astrologii představuje jako faktickou a neomylnou vědu, ve skutečnosti je to pouze oblast výkladů založených na nebeských pozorováních. Možná zjistíte, že máte skvělou chemii s někým, s kým byste se technicky vzato “neshodli”. A naopak, nezřídka se stává, že astrologicky kompatibilní páry zažívají katastrofální vztahy.

láska
Opravdu souznění horoskopu skutečně funguje?

Kompatibilita znamení zvěrokruhu (Synastrie)

Astrologické párování a souznění horoskopu není zdaleka novým fenoménem. I dnes mnoho kultur po celém světě vzhlíží ke hvězdám, aby našlo odpovědi a učinilo rozhodnutí v milostném životě. Synastrie je rozsáhlý obor, který může člověku pomoci najít spřízněnou duši, svést a romanticky se angažovat s někým z jiného znamení zvěrokruhu.

Níže jsou znamení zvěrokruhu podle astrologických kategorií, které vám prozradí kompatibilitu jednotlivých znamení.

Ohnivá znamení

Mezi ohnivá znamení patří Beran, Lev a Střelec. Lidé narození v těchto znameních jsou obecně energičtí, společenští a kreativní. Ohnivá znamení obvykle vycházejí se svými protějšky neboli vzdušnými znameními.

Zemská znamení

Kozoroh, Panna a Býk se řadí mezi zemská znamení. Tito lidé bývají velmi praktičtí a přízemní. Obecně platí, že zemská znamení najdou svou ideální spřízněnou duši ve svém vlastním znamení nebo ve vodním znamení.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 12. 9. 2018. Závažná rozhodnutí raději znovu promyslete!

Vzdušná znamení

Vzdušná znamení jsou ti, kteří se narodili za souhvězdí Blíženců, Vah a Vodnáře. Jsou charakterizována jako idealističtí, sebereflexivní a často velmi upovídaní jedinci. Vzdušná znamení najdou svůj protějšek mezi vzdušnými a ohnivými znameními.

Vodní znamení

Rak, Štír a Ryby tvoří poslední kategorii vodních znamení. Ačkoli jsou všechna tato znamení velmi odlišná, vodní znamení nacházejí společný rys v tom, že jsou citlivá, emocionální a intuitivní. Mají rádi pohodlí svého znamení nebo dávají přednost podobně smýšlejícím zemským znamením.

Hnací prvky, které mohou dále naznačovat kompatibilitu mezi dvěma znameními

  • Lev, Býk, Štír a Vodnář jsou “pevná” znamení, která bývají poměrně tvrdohlavá a vytrvalá.
  • Beran, Kozoroh, Rak a Váhy jsou “vůdčí” znamení, což znamená, že rádi vedou a jsou dobrodružní.
  • Střelec, Panna, Ryby a Blíženci jsou známá “proměnlivá” znamení a mají tendenci být komunikativní a originální.

Jsme bytosti, které nepřestanou hledat lásku

Láska je pro lidi klíčová a je tak samozřejmé, že vždy chceme najít způsob, který nám řekne více o tom, s kým bychom mohli být kompatibilní. Nakonec vám vaše znamení zvěrokruhu skutečně může osvětlit několik aspektů života, od zdraví až po finance. Pokud jde o lásku, vaše osobní angažovanost, oddanost a věrnost vám mnohem více pomohou najít partnera nebo zajistit, aby váš vztah vydržel po dlouhou dobu. 

Souznění horoskopu má takovou moc, jakou důvěru a víru do něj vkládáte. Může vás nasměrovat na správnou cestu k prožití skutečně naplňujícího vztahu, ale nikdy není moudré se na něj zcela spoléhat v tak citlivých záležitostech, jako je láska a manželství.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Zdroje článku:
https://www.hometownstation.com/news-articles/do-zodiac-signs-matter-in-love-find-out-here-339938
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

V nejhorším případě úmrtí, v „nejlepším“ trvalé následky. Očkování v naší republice bylo zavedeno v letech 1946–1985. Úmrtnost u většiny nemocí klesla o 90-99,9 %. Přesto se i u nás vracejí na scénu nemoci, které jsme znali už jen z literatury: spalničky, dávivý neboli černý kašel, příušnice nebo zarděnky. Jak se jim bránit?
Posledním filmem režiséra Juraje Jakubiska a jeho rozloučením s diváky bude výpravná a očekávaná Perinbaba a dva světy, pokračování Jakubiskovy legendární pohádky Perinbaba. Perinbaba a dva světy vstoupí v Česku a na Slovensku do kin 7. prosince 2023
Kuchyňský kout je plný nejrůznějších spotřebičů, bez kterých bychom se při vaření prakticky neobešli. V případě, že vám chybí mikrovlnná trouba, pojďme si prozradit, jak ji vybrat. I tento společník se vybírá na základě několika kritérií.
Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.
Zařizujete si novou kuchyň a přišlo na výběr osvětlení? Máme pro vás pár tipů, jak ho vybrat, abyste se tam cítili příjemně a taky bezpečně. Přeci jen jde o místo, kde se používají nože a další náčiní, u kterého je třeba dbát opatrnosti.
Žádná domácnost se neobejde bez jídelního stolu. Mezi všemi vyniká stůl z masivu, bytelný a odolný nábytek z masivního dřeva. Můžete vybírat z nespočtu tvarů i materiálů, jako dub, buk, ale i borovice nebo jedle. Stůl z masivu se stane dominantou vaší kuchyně nebo obývacího pokoje.
Léto se nezadržitelně blíží a zcela jistě se nemůžete dočkat, až vyrazíte na dovolenou. Naše tělo však může na změny prostředí a počasí reagovat negativně. Také změna stravy je pro lidský organismus zátěží a mohou ji doprovázet nepříjemné obtíže, které by vám vysněnou dovolenou mohly překazit. A od toho je tu cestovní lékárnička, kterou si můžete přibalit s sebou. Co by měla obsahovat a jak si léto ve zdraví užít?
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Léto je tady a s ním i výlety na hrady, zámky, do lesa nebo letní akce a festivaly. Ale už jste zkusily výlet parním vlakem? Skvělý tip na víkend pro vás! Celá rodina nebo jen vy se svojí polovičkou, cestování historickým vlakem má svoje jedinečné kouzlo.
Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.
Dopravní nehody opravdu nejsou tou nejčastější příčinou smrti, i když to z televizních reportáží často tak vypadá. Jsou až na pátém místě žebříčku nejčastějších příčin úmrtí u nás. Jaký důvod smrti obsadil první příčku?
I když se to mnohým bude zdát nepravděpodobné, melouny lze pěstovat prakticky kdekoliv. Poslední dobou se najdou dokonce i ti, kteří tuto šťavnatou typicky letní pochoutku pěstují na balkóně či na terase v květináčích a jiných nádobách. Chcete-li si svůj vlastní meloun vypěstovat, je nejvyšší čas vyrazit pro sazenice. A máte-li opravdu malý balkón, zkuste meloun pepino gold.

Výběr článků

Někdy není času nazbyt – v práci fofr, doma lítačka, člověk si pomalu ani nesedne. Ale jíst se musí, zvlášť když nechcete zbytečně utrácet za oběd v restauraci. Nechte si poradit a odložte při tom předsudky stranou. Rychlý oběd totiž může být i velmi zdravý a plnohodnotný. Dokonce se může stát, že rychlé recepty se ve vaší kuchyni usadí už napořád. Pusťte se s námi do vaření a uvidíte, že manžela a děti už ani nebudete muset přesvědčovat. Tak co, už zapínáte plotnu?
Vzhled dnes hraje hlavní roli. Na základě celkové vizáže si vytváříme první dojmy a názory na druhého člověka. Hodnotíme v čem přišel, jestli má mastné vlasy nebo jak na tom jsou jeho nehty. Ano, i nehty o člověku mnoho prozradí. Zejména to, jestli dbá na detaily či nikoliv.
Všechny to známe. Místo toho, abychom si užívaly adventní čas, sháníme dárky, uklízíme, pečeme cukroví, v práci doháníme resty a nemáme ani čas si zapálit adventní svíčky. O Vánocích jsme pak ve stresu z toho, že jsme na něco zapomněly, jestli se budou dárky líbit, cukroví chutnat a zdali máme skutečně pořádně naklizeno. Co takhle to letos udělat jinak?

Nepřehlédněte

Zahradní fontány, vodotrysky nebo kašny. Obzvlášť v paprscích slunce vypadá voda krásně, ale stejně tak navodí její podsvícení v noci příjemnou atmosféru. Fontány se liší tvarem i velikostí, dají se pořídit jako celek nebo nechat sestavit přímo na vaší zahradě. Jedno mají ale společné - jejich pohybující se třpytivá voda pro vás bude během relaxování venku stejně uhrančivá, jako táborák během letního večera.
Solární světélka, zapíchaná podél chodníčku, udělají také příjemnou atmosféru. Ale noční osvětlení zahrady, jako je tohle, vás přenese rovnou do pohádky. Světla zavěšená v koruně stromu nebo naopak umístěná u kmene menších stromků vytváří ve tmě přímo čarovnou náladu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek