Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Miláčku, hodíme se k sobě? Aneb jak funguje souznění v horoskopu

Může být klíčem ke štěstí a trvalému vztahu astrologie? Ať už hledáte spřízněnou duši, nebo hodnotíte stav současného vztahu, vaše znamení zvěrokruhu vám může poskytnout užitečné informace o vašem milostném životě. Takže, jak je důležité souznění horoskopu?
souznění
Vyplatí se v otázce lásky spoléhat na hvězdy?

05. 10. 2022

Souznění horoskopu

Již po staletí se lidé spoléhají na astrální pohyby a znamení zvěrokruhu, aby určili kompatibilitu párů a budoucnost vztahů, známou také jako synastrie. A přestože nemá vědecky prokázanou platnost, může být zajímavým způsobem, jak najít svou drahou polovičku, dobýt zamilovanost nebo zhodnotit osud svého vztahu.

Může astrologie ovlivnit váš milostný život?

Odpověď vás moc nepotěší, jelikož je to ano i ne. Na jedné straně mohou znamení zvěrokruhu nabídnout pohled na základní lidskou povahu člověka, jeho osobnostní rysy, impulsy, zájmy atd.

Znamení zvěrokruhu mohou být ukazatelem našeho „milostného zdraví“, a to jak svobodných, tak ženatých lidí. Na druhou stranu posuzovat někoho pouze na základě jeho astrologického znamení se nikdy nedoporučuje, tím spíše pokud jde o hledání milostného partnera.

Mnoho lidí si astrologii představuje jako faktickou a neomylnou vědu, ve skutečnosti je to pouze oblast výkladů založených na nebeských pozorováních. Možná zjistíte, že máte skvělou chemii s někým, s kým byste se technicky vzato „neshodli“. A naopak, nezřídka se stává, že astrologicky kompatibilní páry zažívají katastrofální vztahy.

láska
Opravdu souznění horoskopu skutečně funguje?

Kompatibilita znamení zvěrokruhu (Synastrie)

Astrologické párování a souznění horoskopu není zdaleka novým fenoménem. I dnes mnoho kultur po celém světě vzhlíží ke hvězdám, aby našlo odpovědi a učinilo rozhodnutí v milostném životě. Synastrie je rozsáhlý obor, který může člověku pomoci najít spřízněnou duši, svést a romanticky se angažovat s někým z jiného znamení zvěrokruhu.

Níže jsou znamení zvěrokruhu podle astrologických kategorií, které vám prozradí kompatibilitu jednotlivých znamení.

Ohnivá znamení

Mezi ohnivá znamení patří Beran, Lev a Střelec. Lidé narození v těchto znameních jsou obecně energičtí, společenští a kreativní. Ohnivá znamení obvykle vycházejí se svými protějšky neboli vzdušnými znameními.

Zemská znamení

Kozoroh, Panna a Býk se řadí mezi zemská znamení. Tito lidé bývají velmi praktičtí a přízemní. Obecně platí, že zemská znamení najdou svou ideální spřízněnou duši ve svém vlastním znamení nebo ve vodním znamení.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví pro pátek 7.9. 2018. Vyhněte se sportu a těmto zákrokům!

Vzdušná znamení

Vzdušná znamení jsou ti, kteří se narodili za souhvězdí Blíženců, Vah a Vodnáře. Jsou charakterizována jako idealističtí, sebereflexivní a často velmi upovídaní jedinci. Vzdušná znamení najdou svůj protějšek mezi vzdušnými a ohnivými znameními.

Vodní znamení

Rak, Štír a Ryby tvoří poslední kategorii vodních znamení. Ačkoli jsou všechna tato znamení velmi odlišná, vodní znamení nacházejí společný rys v tom, že jsou citlivá, emocionální a intuitivní. Mají rádi pohodlí svého znamení nebo dávají přednost podobně smýšlejícím zemským znamením.

Hnací prvky, které mohou dále naznačovat kompatibilitu mezi dvěma znameními

  • Lev, Býk, Štír a Vodnář jsou „pevná“ znamení, která bývají poměrně tvrdohlavá a vytrvalá.
  • Beran, Kozoroh, Rak a Váhy jsou „vůdčí“ znamení, což znamená, že rádi vedou a jsou dobrodružní.
  • Střelec, Panna, Ryby a Blíženci jsou známá „proměnlivá“ znamení a mají tendenci být komunikativní a originální.

Jsme bytosti, které nepřestanou hledat lásku

Láska je pro lidi klíčová a je tak samozřejmé, že vždy chceme najít způsob, který nám řekne více o tom, s kým bychom mohli být kompatibilní. Nakonec vám vaše znamení zvěrokruhu skutečně může osvětlit několik aspektů života, od zdraví až po finance. Pokud jde o lásku, vaše osobní angažovanost, oddanost a věrnost vám mnohem více pomohou najít partnera nebo zajistit, aby váš vztah vydržel po dlouhou dobu. 

Souznění horoskopu má takovou moc, jakou důvěru a víru do něj vkládáte. Může vás nasměrovat na správnou cestu k prožití skutečně naplňujícího vztahu, ale nikdy není moudré se na něj zcela spoléhat v tak citlivých záležitostech, jako je láska a manželství.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Zdroje článku:
https://www.hometownstation.com/news-articles/do-zodiac-signs-matter-in-love-find-out-here-339938
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Většina z nás si své vlasy barví, protože není spokojená se svou přírodní barvou, která je často spojená s mnoha stereotypy. Například o blondýnách se traduje, že jsou hloupé, zrzky temperamentní a brunetky atraktivní. Mnoho mužů si tak udělá první dojem o ženě na základě její barvy vlasů. Tu určuje látka zvaná melanin, která je produkována u kořene vlasových cibulek.
Ať už jste romantickou duší či nikoliv, pár romantických knižních výtisků byste u sebe v knihovně mít měli. Zaprvé nikdy není na škodu žít alespoň v příběhu více naivně, než ve skutečném životě, a zadruhé nějak potřebujete zaplnit volné chvíle během propršených dní. Otázkou nyní zůstává, jakou knihu si pořídit a přečíst?
Dnešní doba je zrychlená, spoustu lidí je pod tlakem a pod vlivem stresu. Patříte mezi ty, kteří zažívají stres v každodenním životě? Přáli byste si to jednou provždy vyřešit? A jde to vůbec? V tomto článku si povíme, odkud se stres vlastně bere a taky uvidíte, že je možné s ním jednou provždy skoncovat!
Koberec, nebo lino? Tradiční otázka, kterou si pokládá každý při rekonstrukci, nebo stavbě nového bydlení. Podlahy mohou určovat charakter místnosti, pokud jsou tedy zvoleny správně. Jak koberec, tak lino mají své klady a zápory, takže stojí za to udělat nějaký průzkum a porovnat podlahy, abyste našli to nejlepší.
Chcete zvětšit prostor v bytě? Snadno toho docílíte pomocí obrazové tapety! Můžete si vybrat z nabídky firem, nebo si nechat natisknout svůj vlastní motiv, který vás napadne. Fototapety doladí interiér přesně podle vašeho vkusu. Koukněte se, jak to může vypadat.
Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
I když se letošní léto bude nést v trochu méně omezeném duchu (hygienická opatření se začínají uvolňovat stále víc a víc), přesto se většina lidí rozhodla strávit volné dny s rodinou v tuzemsku. I Česká republika zkrátka nabízí mnoho krásného a atraktivního, tak proč to nevidět? Nemusíte nutně využívat automobil k přejíždění z místa na místo, stejně tak nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Stačí usednout na kolo. Česko je totiž cyklostezkami doslova protkané.
Mí rodiče jsou spolu už přes dvacet let. Vždycky jsem si myslela, že je nikdy nic nerozdělí, ale pak jsem přišla na to, že není všechno tak růžové. Nechtěla jsem se nikdy do jejich věcí plést, ale když jsme zjistila, co táta mámě provádí, rozhodla jsem se říci pravdu o tom, co vím. Táta mě ale zastavil a uplácí mě. Cítím se hrozně, ale na druhou stranu se mi to líbí.

Nepřehlédněte

Víte o tom, že to, jak dýcháte, má obrovský vliv na váš život? Na vaše zdraví, vaši vitalitu a také na vaši postavu! Proto byste se měli co nejdřív zaměřit na váš dech a naučit se správně dýchat. Můžete si díky tomu vyřešit spoustu zdravotních problémů a také problém s únavou.
Miloš Zeman brzy sesedne z pozice hlavy státu. 8. března 2023 tomu bude 10 let od složení prvního prezidentského slibu Milošem Zemanem. Byl zvolen, jako první, přímou volbou a svůj mandát po pěti letech obhájil. Třetí kandidaturu Ústava nepovoluje, a tak teď Česko hledá nového prezidenta. Nebo historicky první prezidentku? Po čem volá naše společnost?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek