Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Miláčku, hodíme se k sobě? Aneb jak funguje souznění v horoskopu

Může být klíčem ke štěstí a trvalému vztahu astrologie? Ať už hledáte spřízněnou duši, nebo hodnotíte stav současného vztahu, vaše znamení zvěrokruhu vám může poskytnout užitečné informace o vašem milostném životě. Takže, jak je důležité souznění horoskopu?
souznění
Vyplatí se v otázce lásky spoléhat na hvězdy?

05. 10. 2022

Souznění horoskopu

Již po staletí se lidé spoléhají na astrální pohyby a znamení zvěrokruhu, aby určili kompatibilitu párů a budoucnost vztahů, známou také jako synastrie. A přestože nemá vědecky prokázanou platnost, může být zajímavým způsobem, jak najít svou drahou polovičku, dobýt zamilovanost nebo zhodnotit osud svého vztahu.

Může astrologie ovlivnit váš milostný život?

Odpověď vás moc nepotěší, jelikož je to ano i ne. Na jedné straně mohou znamení zvěrokruhu nabídnout pohled na základní lidskou povahu člověka, jeho osobnostní rysy, impulsy, zájmy atd.

Znamení zvěrokruhu mohou být ukazatelem našeho „milostného zdraví”, a to jak svobodných, tak ženatých lidí. Na druhou stranu posuzovat někoho pouze na základě jeho astrologického znamení se nikdy nedoporučuje, tím spíše pokud jde o hledání milostného partnera.

Mnoho lidí si astrologii představuje jako faktickou a neomylnou vědu, ve skutečnosti je to pouze oblast výkladů založených na nebeských pozorováních. Možná zjistíte, že máte skvělou chemii s někým, s kým byste se technicky vzato “neshodli”. A naopak, nezřídka se stává, že astrologicky kompatibilní páry zažívají katastrofální vztahy.

láska
Opravdu souznění horoskopu skutečně funguje?

Kompatibilita znamení zvěrokruhu (Synastrie)

Astrologické párování a souznění horoskopu není zdaleka novým fenoménem. I dnes mnoho kultur po celém světě vzhlíží ke hvězdám, aby našlo odpovědi a učinilo rozhodnutí v milostném životě. Synastrie je rozsáhlý obor, který může člověku pomoci najít spřízněnou duši, svést a romanticky se angažovat s někým z jiného znamení zvěrokruhu.

Níže jsou znamení zvěrokruhu podle astrologických kategorií, které vám prozradí kompatibilitu jednotlivých znamení.

Ohnivá znamení

Mezi ohnivá znamení patří Beran, Lev a Střelec. Lidé narození v těchto znameních jsou obecně energičtí, společenští a kreativní. Ohnivá znamení obvykle vycházejí se svými protějšky neboli vzdušnými znameními.

Zemská znamení

Kozoroh, Panna a Býk se řadí mezi zemská znamení. Tito lidé bývají velmi praktičtí a přízemní. Obecně platí, že zemská znamení najdou svou ideální spřízněnou duši ve svém vlastním znamení nebo ve vodním znamení.

K TÉMATU  Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Vzdušná znamení

Vzdušná znamení jsou ti, kteří se narodili za souhvězdí Blíženců, Vah a Vodnáře. Jsou charakterizována jako idealističtí, sebereflexivní a často velmi upovídaní jedinci. Vzdušná znamení najdou svůj protějšek mezi vzdušnými a ohnivými znameními.

Vodní znamení

Rak, Štír a Ryby tvoří poslední kategorii vodních znamení. Ačkoli jsou všechna tato znamení velmi odlišná, vodní znamení nacházejí společný rys v tom, že jsou citlivá, emocionální a intuitivní. Mají rádi pohodlí svého znamení nebo dávají přednost podobně smýšlejícím zemským znamením.

Hnací prvky, které mohou dále naznačovat kompatibilitu mezi dvěma znameními

  • Lev, Býk, Štír a Vodnář jsou “pevná” znamení, která bývají poměrně tvrdohlavá a vytrvalá.
  • Beran, Kozoroh, Rak a Váhy jsou “vůdčí” znamení, což znamená, že rádi vedou a jsou dobrodružní.
  • Střelec, Panna, Ryby a Blíženci jsou známá “proměnlivá” znamení a mají tendenci být komunikativní a originální.

Jsme bytosti, které nepřestanou hledat lásku

Láska je pro lidi klíčová a je tak samozřejmé, že vždy chceme najít způsob, který nám řekne více o tom, s kým bychom mohli být kompatibilní. Nakonec vám vaše znamení zvěrokruhu skutečně může osvětlit několik aspektů života, od zdraví až po finance. Pokud jde o lásku, vaše osobní angažovanost, oddanost a věrnost vám mnohem více pomohou najít partnera nebo zajistit, aby váš vztah vydržel po dlouhou dobu. 

Souznění horoskopu má takovou moc, jakou důvěru a víru do něj vkládáte. Může vás nasměrovat na správnou cestu k prožití skutečně naplňujícího vztahu, ale nikdy není moudré se na něj zcela spoléhat v tak citlivých záležitostech, jako je láska a manželství.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Zdroje článku:
https://www.hometownstation.com/news-articles/do-zodiac-signs-matter-in-love-find-out-here-339938
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nakupování v second handech má své výhody. Předně jsou zde nízké ceny a značkové oblečení, které byste si jinak možná nemohli dovolit. Také na jednotlivých kouscích oblečení nenajdete chemikálie, jež se drží hlavně na tom nově koupeném.
Asi každý z nás už někdy nějaký ochutnal. Zatímco někomu chutnají více, jinému méně. Očekáváme od nich, že nás doslova nakopnou, dodají nám energii. Úkolem energetických nápojů je zlepšit koncentraci a podpořit soustředění. Málokdo z nás už se ale ohlíží na zdravotní dopad těchto tolik oblíbených drinků.
Dnes čtyřiapadesátiletá herečka a modelka patřila v 90. letech minulého století k největším sexsymbolům. A stačila jí k tomu vlastně jen náhoda. Kdyby se neobjevila ve správnou chvíli na správném místě a neměla na sobě upnuté tričko, možná bychom ji dnes ani neznali.
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
„Zhasni a na nic se neptej!“ Vypadá to ve vaší ložnici nějak takhle? Neumíte prodat svoje ženství, charisma ani chlípné dovednosti, protože se pořád jen stydíte? Na to existuje medicína, kterou ovšem v lékárně nekoupíte. Kam se pro ni chodí?
Máte z „ďolíčků“ na svých stehnech tak trochu depresi? To chce klid! Zkuste na ně vyzrát s pomocí okurky, kokosového oleje, špenátu nebo kapusty. Tyto přírodní poklady mají hodně slibné kosmetické výsledky.
Život ve světě showbusinessu s sebou nese mnohem více každodenních výzev, než si dokážeme představit. Které slavné páry odolávají pozlátku v podobě shánění nového a mladšího partnera každý rok, a místo toho drží stále při sobě? Zde jsou zahraniční i české páry, které dělají instituci manželství tu nejlepší reklamu.
Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?
Rozvod, rozchod nebo jen neustálá smůla na chlapy – důvodů, proč jste i ve čtyřiceti letech stále sama může být vícero. Ženy se však nechtějí snu o šťastném životě vzdávat, vždyť jim na světě zbývá ještě mnoho let. A tak se ptají na jedno – jak a kde najít chlapa po 40?
Velké oslavy, večírky, jednohubky, chlebíčky, šampaňské a často rachejtle a ohňostroje k Silvestru patří a těžko bychom si bez nich dokázali příchod nového roku představit. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jaký je původ těchto oslav?

Výběr článků

Domácí zvířata jsou pro radost. Kočky občas tropí všechny ty věci, na které jsme zvyklí. Snaží se nacpat do každé tašky, loví svůj stín nebo odraz v zrcadle, a jsou zvědavé a chtějí všechno zkoumat. Zaručeně vás pobaví!
Ucpal se vám odpad a hledáte nejlepší způsob jeho čištění? Dáme vám rychlé tipy na čištění "po domácku" a poradíme, na koho se obrátit.
Které těhulky se letos nebo příští rok dočkají přírůstku do rodiny? Těhotenství oznámila slavná kontroverzní rapperka. Otec dítěte je navíc muž, který již byl dvanáctkrát ve vězení! Jaké další hvězdy se brzy dočkají potomka?

Nepřehlédněte

Nejoblíbenější nápoj na světě skrývá hodně zajímavostí. Dnes se podíváme hned na 5 zajímavostí, které o tomto nápoji rozhodně neznáte. Některé z nich jsou šokující. Kromě následujících zajímavostí vám nabídneme ještě stručný výčet dalších informací, které jistě neznáte o nápoji, který pijete každé ráno u snídaně.
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek