Neděle , 03. 03. 2024

Kamil

Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.
nová známost
Našla jste toho pravého, nebo musíte hledat dál?

27. 07. 2022

Jako první pozorujete potencionální protějšek podle vzhledu. Fyzická krása hraje v tomto ohledu první housle. Až poté sledujete jeho gesta a způsob vyjadřování. Po pár dnech vás upoutá jeho mentální myšlení a životní názory. Pokud se chcete vyhnout budoucím nepříjemnostem a zlomenému srdci, nenápadně se zeptejte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil, protože vám to mnohé prozradí. Třeba jestli se k vám nová známost hodí podle horoskopu!

Na co přijdete podle data narození?

Z horoskopu lze vyčíst spoustu zajímavostí a věřte, že hvězdy opravdu nelžou. Sami si položte otázku, jak to bylo s vašimi bývalými vztahy. Dle znamení zvěrokruhu se dozvíte vlohy a schopnosti, charakter, chování i vztah k lidem. Hvězdné nebe vám dokonce napoví, jak svého miláčka rozvíjet a pochopit jeho chování. Pár dnů či týdnů na tyto věci nehledíte, ale poté může přijít studená sprcha. Protějšek pro vás může být moc divoký, anebo naopak moc intelektuální.

Ohnivá znamení vám dají později zabrat

Zamilovat se do zrozenců Berana, Lva či Střelce není vůbec náročné. Jedná se o intuitivní typy, které jednají spontánně a pyšní se pozitivním přístupem k životu. Na první pohled vás dostanou upraveným vzhledem a možná i tím, že jsou tak trochu egoisté. Všechno se musí točit kolem nich, ale to stejně sama po krátké době poznáte.

láska
Hvězdy nelžou, mnohé o člověku předem prozradí.

Když se však zamilují, jsou věrní a obětaví, jenomže k tomu vede strastiplná cesta. Potrpí si na partnerky, které jsou sexy, něčím nevšední, zajímavé a nesnáší stereotyp. Ani náhodou nehledají dámu, co by seděla doma s dětmi a vařila jim každý den večeři. Rozmyslete si proto, jakým směrem se dáte, protože s nimi budete stále ve společnosti, což vás může i časem omrzet. O rodinné typy tedy rozhodně nejde.

Kdo se k nim hodí?

 • Váhy – z důvodu absolutního protikladu
 • Lvi – oplývají stejným vzrušením a energií
 • Střelci – společně se budou vznášet vysoko nad zemí
 • Býk – nabídne jim jistotu i vášnivé chvíle
K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 19. 9. 2018. Neplýtvejte časem s lidmi, kteří za to nestojí!

Vzdušňáci jsou stále myšlenkami jinde

Pokud hledáte partnera, který se o vás bude bezmezně starat a trávit s vámi veškeré volné chvíle, nic si nezačínejte s mužem narozeným ve vzdušném znamení, tedy Blíženec, Váha, Vodnář. Stále nad něčím dumá a přemítá své myšlenky. Patří k nejzvídavějším a nejúspěšnějším jedincům z celého zvěrokruhu, a to vás může štvát. Všechno potřebuje vědět do detailu a každodenní všestrannost může být po čase na obtíž.

Na začátku vztahu si s ním budete báječně rozumět, ale později vás upovídaností unudí k smrti. V tomto případě nastane problém, když přijde řeč na vážný vztah, protože nerad projevuje naplno své city. Má pocit, že se vám láskou zaváže natolik, až nemůže dýchat. 

sex
Vzdušná znamení patří mezi nejzdatnější milence!

Jednoho dne byste se tak mohla dočkat toho, že se k vám prostě nevrátí. Potom ho náhodou potkáte a bude se chtít jenom přátelit. To je k vzteku! Na druhou stranu se jedná o nejzdatnější a nejromantičtější milence zvěrokruhu, takže je to nakonec na vás.

Kdo se k nim hodí?

 • Panna a Kozoroh mu nabídnou pocit jistoty a smyslnost, protože s ním mají trpělivost.
 • Lev jim ukáže touhu poznávat a rozvíjet se.

S vodním znamením se od začátku zapotíte

Na první pohled se vám může zdát, že jsou muži vodního znamení egoisté a světáci. Tak trochu budete mít pravdu, ale Raci, Štíři a Ryby to dělají, protože se při flirtování necítí sebevědomě. Jsou to citové typy, k nimž je velmi složité najít cestu. Od začátku vás budou pozorovat a pravděpodobně se do vás ihned zamilují. V jejich případě jde o lásku na první pohled.

motorka
Vodní znamení se hodně rychle zamilují.

Dávejte si však pozor, protože už druhý den na rande mohou být rozladění a nepředvídatelní. Podléhají svým náladám a vidět do nich je takřka nemožné. Prožijete s nimi velkou romantiku, ale také utrpení. Dokážou urážet a chovat se nepříjemně. Jenže láska je mocná čarodějka a většina žen jim nakonec podlehne. To vše díky jejich obětavosti, vnímavosti a něžným gestům. A největší problém je žárlivost!

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 17. 9. 2018 Suché teplo prospěje nejen pokožce. Věnujte se hydrataci!

Kdo se k nim hodí?

 • Panna – nabídne jim životní jistoty a věrnost
 • Váhy – neztratí společné vize a sny
 • Vodnář – když se naladí na stejnou notu, budou si číst své myšlenky

Zrozenci země vás uchvátí stydlivostí i humorem

Získat si na svou stranu srdce muže v zemském horoskopu, Býka, Kozoroha či Panny, není hračka. Nezamiluje se totiž do každé sukně, která kolem něj projde. Právě naopak se takovým ženám vyhýbá. Tito muži jsou velmi vnímaví, realističtí, ale také spolehliví a smyslově založení. Občas vás budou nudit řečičkami o práci a budoucnosti, ale pak vás překvapí nevšedním romantickým gestem. Když vás vezmou na magické místo v přírodě či na wellness pobyt v luxusním hotelu, budete jako v sedmém nebi.

láska
Zemská znamení vás budou vnímat všemi smysly.

Nepatříte-li však k ženám, které jsou prakticky založené, budete s nimi ztrácet drahocenný čas. Zahrnou vás láskou, ale budou za to chtít něco na oplátku. Musíte jim být věrná a zakázat si pokukovat po jiných, protože neodpouští.

Kdo se k nim hodí?

 • Váhy – navzájem se budou inspirovat i škádlit
 • Štír – budou si věrní a vcítí se do svých emocí
 • Ryby – do života jim vnesou více citlivosti a empatie

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Párů, kterým se nedaří otěhotnět „přirozeně“ je spousta. Dneska se nepodíváme co je příčinou, ale když už postupujete IVF, tak jak vše zvládnout co nejlépe.
Chcete mít ve své domácnosti domácího mazlíčka, se kterým bude radost trávit volný čas? Nemusíte nutně sahat po pejskovi, i když je jistě velkým lákadlem. Co si domů raději pořídit kočku, která na vás nebude tolik závislá?
Nevěra je nepříjemná zkušenost, která dokáže zamávat i tím zdánlivě nejsilnějším vztahem. Mezi ženskou a mužskou nevěrou panují rozdíly. Jaké?
Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.
Krásná čokoládová barva si jednoho dne vyberete svou daň. Nejenže sluneční paprsky zapříčiňují stárnutí naší pokožky, ale ke všemu mohou způsobovat rakovinu kůže.
Byla krásná jako žádná jiná. Muži se o ni prali. Dostávala jednu roli za druhou a dosyta si užívala veškeré slávy, kterou jí povolání herečky přinášelo. Avšak ani ona se bohužel nevyhnula mnohému trápení, které si pro ni osud přichystal.
Každoročně je v České republice diagnostikováno více než 7 200 nových případu onemocnění karcinomem prsu, což odpovídá více než 133 pacientům na 100 tisíc obyvatel. Jedná se o jeden z nejzávažnějších epidemiologických problémů. Jedinou možností boje je včasná diagnostika a úspěšná léčba. Mezi nejagresivnější formy patří zánětlivá rakovina prsu.
Motat se v kruhu a dělat stále stejné chyby je lidské. Jenže tím výrazně ubližujeme nejen naší psychice, ale i zdravotnímu stavu.
Letní čas je jako stvořený pro veselé vodní radovánky všeho druhu. Do programu plného zábavy je však dobré zahrnout i nějaké to učení. Například lekce plavání. Nechte se inspirovat našimi pěti tipy, jak naučit dítě plavat, a brzy bude jako rybka ve vodě.
Výrazná změna zasáhla do české hudební scény, když zpěvák, hudebník a skladatel David Koller oznámil svůj odchod ze skupiny Lucie. Informaci potvrdil i jeho manažer Tomáš Staněk, ačkoliv zatím zůstává tajemstvím, co přesně stojí za touto změnou.
Tyhle luxusní zahrady slouží hlavně k odpočinku, nikoliv za účelem pěstování. Pokud má člověk dostatek prostředků, může si nechat vytvořit designérský skvost. Atmosféru udělá osvětlení nebo tekoucí voda. Co takhle skleněný stůl s vodopádem?
Mít krásné a upravené nehty je pro většinu z nás samozřejmostí. Ovšem pokud občas hledáte nápady, jak své nehty pro tentokrát ozdobit, určitě vám přijde vhod náš nový článek, který vám prozradí, jak sladit design svých nehtů s aktuálními trendy. A že bude z čeho vybírat!

Výběr článků

V každé domácnosti nechybí alespoň jedny nástěnné hodiny. Co takhle zvolit nějaké obří, které se stanou dominantou vašeho interiéru? Retro styl je pořád v oblibě, tak se inspirujte překrásnými kousky. Dřevo, jeho imitace nebo design starých nádražních hodin navozují příjemnou atmosféru. Hodí se prakticky kamkoli, do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Nejenom, že ukazují čas. Jsou zároveň krásným doplňkem vašeho interiéru.
Druhů čaje existuje skutečně nepřeberné množství. Čaj, to je životní styl, rituál, který se opakuje dnes a denně. Někdy jím zaháníme žízeň, jindy ho pijeme na chuť. Ovocný nebo bylinný čaj známe dozajista všichni, ale už méně jsou nám známé jejich účinky nebo podrobnější dělení. Pojďme se proto na čaje podívat společně.
Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?

Nepřehlédněte

Avokádo je jedním z nejdiskutovanějších druhů ovoce, které na této planetě existují. A to z mnoha důvodů, zejména těch ekologických. Ale už jste slyšeli o takzvaném ecovadu?
Všechny to známe. Kolikrát něco řekneme a přitom si myslíme úplně něco jiného. Často především v komunikaci s našimi drahými polovičkami nebo nejlepšími kamarádkami nemůžeme říct to, co doopravdy chceme, protože by to působilo, že jsme chladnokrevné, věčně nespokojené, arogantní nebo vypočítavé potvory.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek