Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.
nová známost
Našla jste toho pravého, nebo musíte hledat dál?

27. 07. 2022

Jako první pozorujete potencionální protějšek podle vzhledu. Fyzická krása hraje v tomto ohledu první housle. Až poté sledujete jeho gesta a způsob vyjadřování. Po pár dnech vás upoutá jeho mentální myšlení a životní názory. Pokud se chcete vyhnout budoucím nepříjemnostem a zlomenému srdci, nenápadně se zeptejte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil, protože vám to mnohé prozradí. Třeba jestli se k vám nová známost hodí podle horoskopu!

Na co přijdete podle data narození?

Z horoskopu lze vyčíst spoustu zajímavostí a věřte, že hvězdy opravdu nelžou. Sami si položte otázku, jak to bylo s vašimi bývalými vztahy. Dle znamení zvěrokruhu se dozvíte vlohy a schopnosti, charakter, chování i vztah k lidem. Hvězdné nebe vám dokonce napoví, jak svého miláčka rozvíjet a pochopit jeho chování. Pár dnů či týdnů na tyto věci nehledíte, ale poté může přijít studená sprcha. Protějšek pro vás může být moc divoký, anebo naopak moc intelektuální.

Ohnivá znamení vám dají později zabrat

Zamilovat se do zrozenců Berana, Lva či Střelce není vůbec náročné. Jedná se o intuitivní typy, které jednají spontánně a pyšní se pozitivním přístupem k životu. Na první pohled vás dostanou upraveným vzhledem a možná i tím, že jsou tak trochu egoisté. Všechno se musí točit kolem nich, ale to stejně sama po krátké době poznáte.

láska
Hvězdy nelžou, mnohé o člověku předem prozradí.

Když se však zamilují, jsou věrní a obětaví, jenomže k tomu vede strastiplná cesta. Potrpí si na partnerky, které jsou sexy, něčím nevšední, zajímavé a nesnáší stereotyp. Ani náhodou nehledají dámu, co by seděla doma s dětmi a vařila jim každý den večeři. Rozmyslete si proto, jakým směrem se dáte, protože s nimi budete stále ve společnosti, což vás může i časem omrzet. O rodinné typy tedy rozhodně nejde.

Kdo se k nim hodí?

 • Váhy – z důvodu absolutního protikladu
 • Lvi – oplývají stejným vzrušením a energií
 • Střelci – společně se budou vznášet vysoko nad zemí
 • Býk – nabídne jim jistotu i vášnivé chvíle
K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 26. 11. do 30. 11. 2018. Je čas vytáhnout odložené resty a pustit se do nich!

Vzdušňáci jsou stále myšlenkami jinde

Pokud hledáte partnera, který se o vás bude bezmezně starat a trávit s vámi veškeré volné chvíle, nic si nezačínejte s mužem narozeným ve vzdušném znamení, tedy Blíženec, Váha, Vodnář. Stále nad něčím dumá a přemítá své myšlenky. Patří k nejzvídavějším a nejúspěšnějším jedincům z celého zvěrokruhu, a to vás může štvát. Všechno potřebuje vědět do detailu a každodenní všestrannost může být po čase na obtíž.

Na začátku vztahu si s ním budete báječně rozumět, ale později vás upovídaností unudí k smrti. V tomto případě nastane problém, když přijde řeč na vážný vztah, protože nerad projevuje naplno své city. Má pocit, že se vám láskou zaváže natolik, až nemůže dýchat. 

sex
Vzdušná znamení patří mezi nejzdatnější milence!

Jednoho dne byste se tak mohla dočkat toho, že se k vám prostě nevrátí. Potom ho náhodou potkáte a bude se chtít jenom přátelit. To je k vzteku! Na druhou stranu se jedná o nejzdatnější a nejromantičtější milence zvěrokruhu, takže je to nakonec na vás.

Kdo se k nim hodí?

 • Panna a Kozoroh mu nabídnou pocit jistoty a smyslnost, protože s ním mají trpělivost.
 • Lev jim ukáže touhu poznávat a rozvíjet se.

S vodním znamením se od začátku zapotíte

Na první pohled se vám může zdát, že jsou muži vodního znamení egoisté a světáci. Tak trochu budete mít pravdu, ale Raci, Štíři a Ryby to dělají, protože se při flirtování necítí sebevědomě. Jsou to citové typy, k nimž je velmi složité najít cestu. Od začátku vás budou pozorovat a pravděpodobně se do vás ihned zamilují. V jejich případě jde o lásku na první pohled.

motorka
Vodní znamení se hodně rychle zamilují.

Dávejte si však pozor, protože už druhý den na rande mohou být rozladění a nepředvídatelní. Podléhají svým náladám a vidět do nich je takřka nemožné. Prožijete s nimi velkou romantiku, ale také utrpení. Dokážou urážet a chovat se nepříjemně. Jenže láska je mocná čarodějka a většina žen jim nakonec podlehne. To vše díky jejich obětavosti, vnímavosti a něžným gestům. A největší problém je žárlivost!

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 22. 10. do 26. 10. 2018. Kdy se raději vyhnout hádce? A který den probrat s partnerem váš intimní život?

Kdo se k nim hodí?

 • Panna – nabídne jim životní jistoty a věrnost
 • Váhy – neztratí společné vize a sny
 • Vodnář – když se naladí na stejnou notu, budou si číst své myšlenky

Zrozenci země vás uchvátí stydlivostí i humorem

Získat si na svou stranu srdce muže v zemském horoskopu, Býka, Kozoroha či Panny, není hračka. Nezamiluje se totiž do každé sukně, která kolem něj projde. Právě naopak se takovým ženám vyhýbá. Tito muži jsou velmi vnímaví, realističtí, ale také spolehliví a smyslově založení. Občas vás budou nudit řečičkami o práci a budoucnosti, ale pak vás překvapí nevšedním romantickým gestem. Když vás vezmou na magické místo v přírodě či na wellness pobyt v luxusním hotelu, budete jako v sedmém nebi.

láska
Zemská znamení vás budou vnímat všemi smysly.

Nepatříte-li však k ženám, které jsou prakticky založené, budete s nimi ztrácet drahocenný čas. Zahrnou vás láskou, ale budou za to chtít něco na oplátku. Musíte jim být věrná a zakázat si pokukovat po jiných, protože neodpouští.

Kdo se k nim hodí?

 • Váhy – navzájem se budou inspirovat i škádlit
 • Štír – budou si věrní a vcítí se do svých emocí
 • Ryby – do života jim vnesou více citlivosti a empatie

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Aloe vera je rostlina, která se velmi často označuje za zázrak v květináči. Zdravotní benefity a léčivé účinky této drobné dužinaté a nijak nevýrazné rostliny jsou totiž až dech beroucí. Nemůžeme se divit tomu, že se mezi námi najde tolik lidí, kteří chtějí zázračnou aloe vypěstovat. Bohužel ne každý je zběhlý v pěstování. Jak tedy na to? Jak na pěstování aloe, která nám pomůže při akné i popáleninách?
Drtivá většina z nás si nedovede představit své ráno bez hrnku pořádně silného kafe. Pokud do této skupiny patříte, jistě víte, že je důležité, jak si tu první kávu dne připravíte. Přece se neodbudete jen tak nějakou kávou. Objevte tu, která vám chutná nejvíce. Hlavní otázka tedy zní – mletá, nebo zrnková káva? Jaký je v nich vůbec rozdíl?
Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.
Každá z nás to zná. A pokud ne, můžete si gratulovat. Úzkost nás v dnešním světě provází častěji než kdy jindy. Ještě aby ne, když tu máme světovou pandemii, lidé umírají, jiní přicházejí o práci. Naštěstí ale existuje několik dechových metod, které vás alespoň trošku pomohou uvolnit se ve vypjatých situacích.

Nepřehlédněte

Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek