Neděle , 02. 10. 2022

Olívie a Oliver

Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.
nová známost
Našla jste toho pravého, nebo musíte hledat dál?

27. 07. 2022

Jako první pozorujete potencionální protějšek podle vzhledu. Fyzická krása hraje v tomto ohledu první housle. Až poté sledujete jeho gesta a způsob vyjadřování. Po pár dnech vás upoutá jeho mentální myšlení a životní názory. Pokud se chcete vyhnout budoucím nepříjemnostem a zlomenému srdci, nenápadně se zeptejte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodil, protože vám to mnohé prozradí. Třeba jestli se k vám nová známost hodí podle horoskopu!

Na co přijdete podle data narození?

Z horoskopu lze vyčíst spoustu zajímavostí a věřte, že hvězdy opravdu nelžou. Sami si položte otázku, jak to bylo s vašimi bývalými vztahy. Dle znamení zvěrokruhu se dozvíte vlohy a schopnosti, charakter, chování i vztah k lidem. Hvězdné nebe vám dokonce napoví, jak svého miláčka rozvíjet a pochopit jeho chování. Pár dnů či týdnů na tyto věci nehledíte, ale poté může přijít studená sprcha. Protějšek pro vás může být moc divoký, anebo naopak moc intelektuální.

Ohnivá znamení vám dají později zabrat

Zamilovat se do zrozenců Berana, Lva či Střelce není vůbec náročné. Jedná se o intuitivní typy, které jednají spontánně a pyšní se pozitivním přístupem k životu. Na první pohled vás dostanou upraveným vzhledem a možná i tím, že jsou tak trochu egoisté. Všechno se musí točit kolem nich, ale to stejně sama po krátké době poznáte.

láska
Hvězdy nelžou, mnohé o člověku předem prozradí.

Když se však zamilují, jsou věrní a obětaví, jenomže k tomu vede strastiplná cesta. Potrpí si na partnerky, které jsou sexy, něčím nevšední, zajímavé a nesnáší stereotyp. Ani náhodou nehledají dámu, co by seděla doma s dětmi a vařila jim každý den večeři. Rozmyslete si proto, jakým směrem se dáte, protože s nimi budete stále ve společnosti, což vás může i časem omrzet. O rodinné typy tedy rozhodně nejde.

Kdo se k nim hodí?

 • Váhy – z důvodu absolutního protikladu
 • Lvi – oplývají stejným vzrušením a energií
 • Střelci – společně se budou vznášet vysoko nad zemí
 • Býk – nabídne jim jistotu i vášnivé chvíle
K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Vzdušňáci jsou stále myšlenkami jinde

Pokud hledáte partnera, který se o vás bude bezmezně starat a trávit s vámi veškeré volné chvíle, nic si nezačínejte s mužem narozeným ve vzdušném znamení, tedy Blíženec, Váha, Vodnář. Stále nad něčím dumá a přemítá své myšlenky. Patří k nejzvídavějším a nejúspěšnějším jedincům z celého zvěrokruhu, a to vás může štvát. Všechno potřebuje vědět do detailu a každodenní všestrannost může být po čase na obtíž.

Na začátku vztahu si s ním budete báječně rozumět, ale později vás upovídaností unudí k smrti. V tomto případě nastane problém, když přijde řeč na vážný vztah, protože nerad projevuje naplno své city. Má pocit, že se vám láskou zaváže natolik, až nemůže dýchat. 

sex
Vzdušná znamení patří mezi nejzdatnější milence!

Jednoho dne byste se tak mohla dočkat toho, že se k vám prostě nevrátí. Potom ho náhodou potkáte a bude se chtít jenom přátelit. To je k vzteku! Na druhou stranu se jedná o nejzdatnější a nejromantičtější milence zvěrokruhu, takže je to nakonec na vás.

Kdo se k nim hodí?

 • Panna a Kozoroh mu nabídnou pocit jistoty a smyslnost, protože s ním mají trpělivost.
 • Lev jim ukáže touhu poznávat a rozvíjet se.

S vodním znamením se od začátku zapotíte

Na první pohled se vám může zdát, že jsou muži vodního znamení egoisté a světáci. Tak trochu budete mít pravdu, ale Raci, Štíři a Ryby to dělají, protože se při flirtování necítí sebevědomě. Jsou to citové typy, k nimž je velmi složité najít cestu. Od začátku vás budou pozorovat a pravděpodobně se do vás ihned zamilují. V jejich případě jde o lásku na první pohled.

motorka
Vodní znamení se hodně rychle zamilují.

Dávejte si však pozor, protože už druhý den na rande mohou být rozladění a nepředvídatelní. Podléhají svým náladám a vidět do nich je takřka nemožné. Prožijete s nimi velkou romantiku, ale také utrpení. Dokážou urážet a chovat se nepříjemně. Jenže láska je mocná čarodějka a většina žen jim nakonec podlehne. To vše díky jejich obětavosti, vnímavosti a něžným gestům. A největší problém je žárlivost!

K TÉMATU  Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Kdo se k nim hodí?

 • Panna – nabídne jim životní jistoty a věrnost
 • Váhy – neztratí společné vize a sny
 • Vodnář – když se naladí na stejnou notu, budou si číst své myšlenky

Zrozenci země vás uchvátí stydlivostí i humorem

Získat si na svou stranu srdce muže v zemském horoskopu, Býka, Kozoroha či Panny, není hračka. Nezamiluje se totiž do každé sukně, která kolem něj projde. Právě naopak se takovým ženám vyhýbá. Tito muži jsou velmi vnímaví, realističtí, ale také spolehliví a smyslově založení. Občas vás budou nudit řečičkami o práci a budoucnosti, ale pak vás překvapí nevšedním romantickým gestem. Když vás vezmou na magické místo v přírodě či na wellness pobyt v luxusním hotelu, budete jako v sedmém nebi.

láska
Zemská znamení vás budou vnímat všemi smysly.

Nepatříte-li však k ženám, které jsou prakticky založené, budete s nimi ztrácet drahocenný čas. Zahrnou vás láskou, ale budou za to chtít něco na oplátku. Musíte jim být věrná a zakázat si pokukovat po jiných, protože neodpouští.

Kdo se k nim hodí?

 • Váhy – navzájem se budou inspirovat i škádlit
 • Štír – budou si věrní a vcítí se do svých emocí
 • Ryby – do života jim vnesou více citlivosti a empatie

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lev: Charismatický vůdce s přirozenou autoritou

Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.
Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.
Tmavý režim mobilních aplikací je dnes velmi oblíbený. Zejména uživateli je velmi vyzdvihovaný. Jejich spokojenost míří rovnou do vesmíru a četnost používání appek se díky tomu znatelně zvyšuje. Do svých systémů je postupně zařazují i technologičtí giganti. Není tedy pochyb ani sporu o tom, že mluvíme o trendu dnešní doby. A jelikož s dobou jde i oblíbený Bazoš, i on začal svým uživatelům nabízet exkluzivní tmavou novinku.
Sezóna klíšťat už nastala. Že se kvůli tomu bojíte do přírody, abyste si domů nepřinesli boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, nemusíte se vzdávat přírody, abyste žádné klíště nepřilákali. Stačí se jen dostatečně chránit a vsadit na prevenci.
Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.

Nepřehlédněte

Přirozené světlo nesmí v interiéru chybět, ale má ho být tak akorát. Někdy se však sluníčko zblázní a nezbývá, než ho vrátit do patřičných mezí. Slouží k tomu stínící technika, která má navíc dekorační funkci. Typickými zástupci interiérového stínění jsou vnitřní rolety a žaluzie. Ale co když se vám okoukaly nebo jen toužíte po designové lahůdce? Pak se vám budou líbit rolety typu den a noc. .

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek