Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie
horoskop
zdroj: 123RF.com
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.

Sobota 10. 11. 2018

Dnešek si určitě užijete!

Ani v napjatých chvílích neztratíte smysl pro humor! A přitom okamžiků, kdy by vám za normálních okolností mírně zatrnulo, prožijete během soboty několik. Budete totiž zvědavé, a zejména když se bude jednat o dobrodružství nebo adrenalinové zážitky, vrhnete se do nich střemhlav. Až při pomyslném letu zapnete rozum a budete se ptát samy sebe, zda jste to nepřepískly.

Dnes raději bez alkoholu

Citlivá budou enormně játra, proto byste neměly pít alkohol. Mohly by se vám v obličeji objevit fleky, které by nezakryl ani make-up, patrně by vám zkřížilo plány i náhlé zvýšení teploty. Procvičit byste si měly v podvečer boky a pánev, ideální bude břišní tanec.

Naslouchejte snům

Sny ze soboty na neděli vám v symbolech sdělí, jaká pokušení na vás v dalších sedmi dnech budou číhat, a zároveň vám také naznačí, co nastane, pokud jim podlehnete.

Neděle 11. 11. 2018

Nechte vše plynout

Když vám někdo dopoledne něco sdělí, ale odpoledne vám bude říkat úplně něco jiného, nechte to být. Neděle totiž bude plná protikladů. Proto nic neplánujte, nikomu nic neslibujte. Dá se totiž předpokládat, že si na poslední chvíli rozmyslíte, kam vyrazíte. V každém případě si ale připomeňte, že je svátek. sv.Martina, a dle pranostik i statistik nastávají v tento den největší teplotní rozdíly. Když se rozhodnete zajít na trhy nebo ochutnávku letošního svatomartinského vína, pořádně se oblečte!

Nezapomínejte na péči o sebe

Zejména když vás začnou pobolívat klouby, pojídejte švestky! Obsahují totiž látky, které vyplavují močovinu. Ta bývá spouštěčem dny a artritidy. Máte-li křehké a lámavé nehty, po setmění jim dopřejte teplou olejovou lázeň, do které přidejte několik kapek jodu. Na noc si do lůžek vetřete argánový olej.

Nezadaní zbystřete!

Fáze Měsíce po 16. hodině bude přát nezadaným! Připravte se ale na překvapení. Z mírně odtažitého elegána se totiž vyloupne chlapík, který nepovede usedlý život, naopak to bude dobrodruh, se kterým procestujete kus světa!

 

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář