Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Sobota 10. 11. 2018

Dnešek si určitě užijete!

Ani v napjatých chvílích neztratíte smysl pro humor! A přitom okamžiků, kdy by vám za normálních okolností mírně zatrnulo, prožijete během soboty několik. Budete totiž zvědavé, a zejména když se bude jednat o dobrodružství nebo adrenalinové zážitky, vrhnete se do nich střemhlav. Až při pomyslném letu zapnete rozum a budete se ptát samy sebe, zda jste to nepřepískly.

Dnes raději bez alkoholu

Citlivá budou enormně játra, proto byste neměly pít alkohol. Mohly by se vám v obličeji objevit fleky, které by nezakryl ani make-up, patrně by vám zkřížilo plány i náhlé zvýšení teploty. Procvičit byste si měly v podvečer boky a pánev, ideální bude břišní tanec.

Naslouchejte snům

Sny ze soboty na neděli vám v symbolech sdělí, jaká pokušení na vás v dalších sedmi dnech budou číhat, a zároveň vám také naznačí, co nastane, pokud jim podlehnete.

Neděle 11. 11. 2018

Nechte vše plynout

Když vám někdo dopoledne něco sdělí, ale odpoledne vám bude říkat úplně něco jiného, nechte to být. Neděle totiž bude plná protikladů. Proto nic neplánujte, nikomu nic neslibujte. Dá se totiž předpokládat, že si na poslední chvíli rozmyslíte, kam vyrazíte. V každém případě si ale připomeňte, že je svátek. sv.Martina, a dle pranostik i statistik nastávají v tento den největší teplotní rozdíly. Když se rozhodnete zajít na trhy nebo ochutnávku letošního svatomartinského vína, pořádně se oblečte!

Nezapomínejte na péči o sebe

Zejména když vás začnou pobolívat klouby, pojídejte švestky! Obsahují totiž látky, které vyplavují močovinu. Ta bývá spouštěčem dny a artritidy. Máte-li křehké a lámavé nehty, po setmění jim dopřejte teplou olejovou lázeň, do které přidejte několik kapek jodu. Na noc si do lůžek vetřete argánový olej.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

Nezadaní zbystřete!

Fáze Měsíce po 16. hodině bude přát nezadaným! Připravte se ale na překvapení. Z mírně odtažitého elegána se totiž vyloupne chlapík, který nepovede usedlý život, naopak to bude dobrodruh, se kterým procestujete kus světa!

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Většina žen chce okouzlit své okolí perfektním vzhledem a dobře zvoleným módním outfitem. Z toho důvodu zpravidla volí kousky, které jim sice zaručí vyladěný vzhled, ovšem na úkor jejich zdraví. A možná k takovýmto ženám patříte i vy. Pojďte se proto podívat na několik špatných módních návyků, které neprospívají vašemu zdraví, a zjistěte, jak najít přijatelný kompromis.
Matek samoživitelek se v naší společnosti najde celá řada. Zejména v posledních letech roste počet rozvodů, na základě kterých se dítě dostane výhradně do péče matky nebo do péče otce. Ve většině případů je dítě svěřeno do matčiny péče, a i když žena získává alimenty v pravidelných intervalech (když se poštěstí), přesto je třeba ohlížet se na finanční stránku a počítat každou korunu. Zejména v případě, že je žena na mateřské dovolené, není to po finanční stránce snadné. Naštěstí přinášíme několik tipů, jak to po finanční stránce zvládnout a nepropadnout zlým myšlenkám.
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Barva bot o vás hodně prozradí a v případě lodiček to platí dvojnásob. Vyberte si barvu podle svého vkusu a osobnosti a doplňte svůj outfit chytře a vkusně. Lodičky jsou klasické dámské boty, kterými nikdy žádný model nepokazíte. Můžete je brát na slavnostní příležitosti k róbám, ale využijete je i v casual módě. Ženy v byznysu je také ocení ke kostýmkům nebo do práce na jednání. Lodičky jsou kouzelně ženské, proto se vyplatí mít jich víc párů. Jaké barvy by neměly chybět ve vašm obetníku objevíte v tomto článku.
Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek