Neděle , 10. 12. 2023

Julie

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Sobota 10. 11. 2018

Dnešek si určitě užijete!

Ani v napjatých chvílích neztratíte smysl pro humor! A přitom okamžiků, kdy by vám za normálních okolností mírně zatrnulo, prožijete během soboty několik. Budete totiž zvědavé, a zejména když se bude jednat o dobrodružství nebo adrenalinové zážitky, vrhnete se do nich střemhlav. Až při pomyslném letu zapnete rozum a budete se ptát samy sebe, zda jste to nepřepískly.

Dnes raději bez alkoholu

Citlivá budou enormně játra, proto byste neměly pít alkohol. Mohly by se vám v obličeji objevit fleky, které by nezakryl ani make-up, patrně by vám zkřížilo plány i náhlé zvýšení teploty. Procvičit byste si měly v podvečer boky a pánev, ideální bude břišní tanec.

Naslouchejte snům

Sny ze soboty na neděli vám v symbolech sdělí, jaká pokušení na vás v dalších sedmi dnech budou číhat, a zároveň vám také naznačí, co nastane, pokud jim podlehnete.

Neděle 11. 11. 2018

Nechte vše plynout

Když vám někdo dopoledne něco sdělí, ale odpoledne vám bude říkat úplně něco jiného, nechte to být. Neděle totiž bude plná protikladů. Proto nic neplánujte, nikomu nic neslibujte. Dá se totiž předpokládat, že si na poslední chvíli rozmyslíte, kam vyrazíte. V každém případě si ale připomeňte, že je svátek. sv.Martina, a dle pranostik i statistik nastávají v tento den největší teplotní rozdíly. Když se rozhodnete zajít na trhy nebo ochutnávku letošního svatomartinského vína, pořádně se oblečte!

Nezapomínejte na péči o sebe

Zejména když vás začnou pobolívat klouby, pojídejte švestky! Obsahují totiž látky, které vyplavují močovinu. Ta bývá spouštěčem dny a artritidy. Máte-li křehké a lámavé nehty, po setmění jim dopřejte teplou olejovou lázeň, do které přidejte několik kapek jodu. Na noc si do lůžek vetřete argánový olej.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 27. 9. 2018. Omlazení pokožky má zelenou!

Nezadaní zbystřete!

Fáze Měsíce po 16. hodině bude přát nezadaným! Připravte se ale na překvapení. Z mírně odtažitého elegána se totiž vyloupne chlapík, který nepovede usedlý život, naopak to bude dobrodruh, se kterým procestujete kus světa!

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Coca-cola je slazený sycený nápoj hnědé barvy, který dobyl celý svět. Kromě toho, že vám budou doktoři doporučovat ho pít jen výjimečně, se dá využít na celou škálu domácích problémů, se kterými by člověk jinak ztrácel drahocenný čas. Coca-cola je díky své "agresivitě" vyřeší rychle a jednoduše a budete nejspíš překvapeni, kde všude najde svoje uplatnění a s čím pomůže.
Není svíčka jako svíčka. Velmi záleží na tom, z čeho je vyrobená. Věděli jste, že většina těch běžně prodávaných škodí zdraví? I z tohoto důvodu si v posledních pár letech lidé zvykli vyrábět si svíčky sami. Vyjdou je mnohem levněji a přesně vědí, z čeho se skládají. Můžete to zkusit i vy.
Nic nedokáže pokazit dovolenou tak jako špatné počasí a zdravotní obtíže. S počasím sice vy sami nic neuděláte, ale před zdravotními neduhy se můžete chránit tím, že si pečlivě sbalíte s sebou na dovolenou také lékárničku. V zahraničí se totiž léky první pomoci shání obtížněji.
Ačkoliv by se mohlo zdát, že se negativita posledních událostí ve světě promítne i do barev kolem nás, opak je pro letošek pravdou. Do módy se totiž dostávají spíš pozitivní naděje na uvolnění a módní scéna tak doplňuje štěstí a hravost, které nám v uplynulých měsících chyběly. Jaké barvy letí na jaře 2021 a jak je využít ve svém oblékání? Přinášíme vám tipy na trendy oblečení a šaty pro plnoštíhlé včetně doplňků.
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.

Nepřehlédněte

Ne nadarmo se říká, že každý člověk je jedinečný. Tento argument se bezpochyby týká i v případě volby dioptrických brýlí, které, mají jí maximálně splňovat nejnáročnější kritéria, musí být vybírány na základě určitých vlastností jejich nového majitele. Která to jsou? Pojďme se na to podívat!
Chcete zvětšit prostor v bytě? Snadno toho docílíte pomocí obrazové tapety! Můžete si vybrat z nabídky firem, nebo si nechat natisknout svůj vlastní motiv, který vás napadne. Fototapety doladí interiér přesně podle vašeho vkusu. Koukněte se, jak to může vypadat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek