Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 10. a 11. 11. 2018. Sobota i neděle budou plné pozitivní energie

Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Sobota 10. 11. 2018

Dnešek si určitě užijete!

Ani v napjatých chvílích neztratíte smysl pro humor! A přitom okamžiků, kdy by vám za normálních okolností mírně zatrnulo, prožijete během soboty několik. Budete totiž zvědavé, a zejména když se bude jednat o dobrodružství nebo adrenalinové zážitky, vrhnete se do nich střemhlav. Až při pomyslném letu zapnete rozum a budete se ptát samy sebe, zda jste to nepřepískly.

Dnes raději bez alkoholu

Citlivá budou enormně játra, proto byste neměly pít alkohol. Mohly by se vám v obličeji objevit fleky, které by nezakryl ani make-up, patrně by vám zkřížilo plány i náhlé zvýšení teploty. Procvičit byste si měly v podvečer boky a pánev, ideální bude břišní tanec.

Naslouchejte snům

Sny ze soboty na neděli vám v symbolech sdělí, jaká pokušení na vás v dalších sedmi dnech budou číhat, a zároveň vám také naznačí, co nastane, pokud jim podlehnete.

Neděle 11. 11. 2018

Nechte vše plynout

Když vám někdo dopoledne něco sdělí, ale odpoledne vám bude říkat úplně něco jiného, nechte to být. Neděle totiž bude plná protikladů. Proto nic neplánujte, nikomu nic neslibujte. Dá se totiž předpokládat, že si na poslední chvíli rozmyslíte, kam vyrazíte. V každém případě si ale připomeňte, že je svátek. sv.Martina, a dle pranostik i statistik nastávají v tento den největší teplotní rozdíly. Když se rozhodnete zajít na trhy nebo ochutnávku letošního svatomartinského vína, pořádně se oblečte!

Nezapomínejte na péči o sebe

Zejména když vás začnou pobolívat klouby, pojídejte švestky! Obsahují totiž látky, které vyplavují močovinu. Ta bývá spouštěčem dny a artritidy. Máte-li křehké a lámavé nehty, po setmění jim dopřejte teplou olejovou lázeň, do které přidejte několik kapek jodu. Na noc si do lůžek vetřete argánový olej.

K TÉMATU  Face baňky navrátí vaší pleti svěžest. Stačí vám 3 minuty denně

Nezadaní zbystřete!

Fáze Měsíce po 16. hodině bude přát nezadaným! Připravte se ale na překvapení. Z mírně odtažitého elegána se totiž vyloupne chlapík, který nepovede usedlý život, naopak to bude dobrodruh, se kterým procestujete kus světa!

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.
Smoothie vám může zajistit denní dávku vitamínů nebo si jím můžete třeba nahradit večeři. Každopádně si jistě pochutnáte a vaše zdraví to ocení. Smoothie jsou opravdovým hitem při snaze o zdravé stravování. A není se čemu divit! Tak jen vyzkoušejte některý z receptů na jejich přípravu.
Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?
Do svého jídelníčku můžeme zakomponovat celou řadu potravin. Zapomínat nesmíme především na zeleninu, konkrétně na rajčata, která jsou mnohdy lékaři i odborníky na zdravé stravování označována za zázračnou potravinu. Proč si rajčata vysloužila takovou přezdívku? Proč je mnozí označují za “zázračná”? Důvodem toho jsou zdravotní benefity. Ať už přidáte rajčata do omáčky, polévky nebo jenom na chleba s máslem, uděláte tak něco pro své zdraví.
Léto je sice oblíbeným ročním obdobím pro mnoho z nás, ale naše pokožka a vlasy toto nadšení zrovna nesdílí. A proto bychom se o své tělo měli v létě starat ještě více než v ostatních ročních obdobích, nebo přinejmenším specificky. Jak by měla vypadat péče o vaše vlasy v době, kdy je spaluje letní žár?
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Nic nedokáže pokazit dovolenou tak jako špatné počasí a zdravotní obtíže. S počasím sice vy sami nic neuděláte, ale před zdravotními neduhy se můžete chránit tím, že si pečlivě sbalíte s sebou na dovolenou také lékárničku. V zahraničí se totiž léky první pomoci shání obtížněji.
Na vašem těhotenském testu se konečně objevily dvě čárky a vás začala děsit vidina, že se příštích devět měsíců nepohnete z gauče? Dobrá zpráva je, že se v těhotenství sportu zříkat nemusíte. Právě naopak, fyzická aktivita představuje skvělou přípravu na porod. Musíte jen zvolit tu správnou a nepřepínat své síly.
Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
U každého tu a tam přijde chvíle, kdy potřebuje nějaký ten životabudič. A mezi stoprocentní nakopávače energie patří samozřejmě i káva. Jenže, co když ji potřebujete něčím nahradit a hledáte stejně účinnou alternativu? Ano, tak právě vám se tenhle článek rozhodně zalíbí.

Nepřehlédněte

Umíte si představit vánoční svátky bez pohádek? Nemusíte být nutně dítě, abyste vyžadovali oblíbené příběhy na Štědrý den a všechny následující svátky. Užijte si volné sváteční dny a nezapomeňte na pohádky, které vám přinesou klid a krásnou atmosféru do vašeho domova.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek