Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 12. 9. 2018. Závažná rozhodnutí raději znovu promyslete!

O každém svém rozhodnutí dobře popřemýšlejte. Chcete na plastickou operaci obličeje? Určitě můžete. Co dalšího vás dnes čeká?
horoskop krasy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

12. 09. 2018

Symbolem středy je „Strom poznání“. Traduje se, že za stejné lunární fáze ochutnali Adam s Evou ovoce ze zakázaného stromu, a poté byli vyhnáni z Ráje. Tak než uděláte nějaké rozhodnutí nebo závažný krok, přemýšlejte, mohli byste totiž o něco přijít!

Kdo si má dát pozor na jídelníček?

Máte-li v dědičné anamnéze diabetes nebo pankreatitidu, zvolte přísný dietní jídelníček, mohl by nastat atak choroby!

Plastické operace obličeje mají zelenou

Podniknout ale můžete transplantaci vlasů, plastickou operaci obličeje a krku, korekci nosu, uší, brady, dobře dopadne i operace očí.

Poslouchejte sny

Určitě si zapište sny ze středy na čtvrtek. Odhalí vám, do čeho se v dalších třech týdnech nemáte pouštět, protože byste nebyly úspěšné, a z porážky byste se hned tak nevzpamatovaly.

Autor: Naďa Šmídová

Další horoskop krásy a duševního zdraví již zítra.:)

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.
Detox organismu se stal nedílnou součástí zdravého životního stylu. Po zimě nás čeká očista těla jarním detoxem. Právě strava raw by pro řadu z vás mohla být ideální cestou. Její výhodou je příjem čerstvých zdravých surovin, nenáročnost přípravy či úbytek váhy. Za kvalitu si bohužel připlatíte, na druhou stranu ale ušetříte na energiích.
Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek