Pondělí , 02. 10. 2023

Olívie a Oliver

Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 12. 9. 2018. Závažná rozhodnutí raději znovu promyslete!

O každém svém rozhodnutí dobře popřemýšlejte. Chcete na plastickou operaci obličeje? Určitě můžete. Co dalšího vás dnes čeká?
horoskop krasy a dusevniho zdravi
zdroj: 123RF.com

12. 09. 2018

Symbolem středy je „Strom poznání“. Traduje se, že za stejné lunární fáze ochutnali Adam s Evou ovoce ze zakázaného stromu, a poté byli vyhnáni z Ráje. Tak než uděláte nějaké rozhodnutí nebo závažný krok, přemýšlejte, mohli byste totiž o něco přijít!

Kdo si má dát pozor na jídelníček?

Máte-li v dědičné anamnéze diabetes nebo pankreatitidu, zvolte přísný dietní jídelníček, mohl by nastat atak choroby!

Plastické operace obličeje mají zelenou

Podniknout ale můžete transplantaci vlasů, plastickou operaci obličeje a krku, korekci nosu, uší, brady, dobře dopadne i operace očí.

Poslouchejte sny

Určitě si zapište sny ze středy na čtvrtek. Odhalí vám, do čeho se v dalších třech týdnech nemáte pouštět, protože byste nebyly úspěšné, a z porážky byste se hned tak nevzpamatovaly.

Autor: Naďa Šmídová

Další horoskop krásy a duševního zdraví již zítra.:)

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

„Já nemusím, já už ho vidím.” Víc asi nemusíme napovídat, protože snad každý ví, odkud tahle věta řečená jemným dětských hláskem pochází. Ano, z úžasné vánoční reklamy na Kofolu, která se od svého vzniku každé Vánoce objevuje na televizních obrazovkách. Od té doby už ale uběhla řada let. Co dnes tehdy tříletá holčička vlastně dělá?
Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
Také někdy nerozumíte tomu, kde se ve vás vzaly negativní pocity? Jak je možné, že se najednou cítíte špatně a podrážděně? Co kdybych vám prozradila, že za to může dokonce i to, co jíte! Možná je to pro vás novinka. Každopádně pojďme si o tom povědět více. V tomto článku pochopíte, jak je to vůbec možné a jak to můžete změnit k lepšímu. Takže určitě pokračujte ve čtení, aby vaše nálada byla už jen lepší a lepší!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek