Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Tom Cruise a jeho tajemství mladistvého vzhledu: Dbá na různorodost ve cvičení i stravě

Málokdo z nás by tomuto oblíbenému a nadanému americkému herci odhadoval jeho skutečný věk, a to 60 let. Tento fakt jistě potvrdíte, pokud jste v nedávné době zhlédli film Top Gun: Maverick. Zdá se, jako by to nemohlo být už neuvěřitelných 36 let. Ale je! A Tom Cruise vypadá pořád skvěle. Jak to dělá?
Tom Cruise
Tom Cruise o sebe dbá po všech stránkách a je to vidět.

29. 11. 2022

Právě ve filmu Top Gun z roku 1986 na sebe Tom Cruise nejvíc upozornil. Na stejné úrovni, ne-li o něco vyšší, jsou z filmy z řad Mission: Impossible. Tom coby Ethan Hunt se ukázal ve všech šesti zfilmovaných verzích.

Mnozí z vás možná netuší, že další dva budou v blízké době následovat. Mission: Impossible 7 během roku 2023 a Mission: Impossible 8 v roce 2024.

Mezi další populární snímky s Tomem v popředí patří například akční sci-fi Na hraně zítřka, Rain Man po boku Dustina Hoffmana, Vanilkové nebe se známými kolegyněmi Penélope Cruz a Cameron Diaz, velkolepý film Poslední samuraj, Minority Report, Interview s upírem a mnoho dalších.

Pravý superhrdina

Tom Cruise svůj talent a šarm prokázal v každém odehraném filmu, ať už v roli hlavní, nebo vedlejší. Je proslulý tím, že jako jeden z mála herců dnešní doby se nebojí akčních a dobrodružných scén a všechny točí on sám, žádní dvojníci. Nemá problém jít za hranice svých možností a tuto image superhrdiny si dokázal udržet po celou svoji dlouhou kariéru herce.

trailer k filmu Top Gun: Maverick (2022)

Nicméně jeho popularita nevzrostla jen díky hereckému umu. Velkou roli sehrává jeho vzhled (přestože měří jen 170 cm), a to již od mládí. Jinými slovy nám Tom Cruise doslova zraje před očima a stále zůstává jedním z nejvíc sexy mužů planety.

Čím to, že Tom Cruise stále vypadá tak dobře

Kolik mužů ve vašem okolí by se v šedesáti mohlo pyšnit takovou kondicí? Každému je jasné, že Tom Cruise o sebe pečuje. Pravdou však zůstává, že se v základu neřídí ničím nestandardním; normálně cvičí a zdravě jí.

Jídelníček Toma Cruise

V zásadě se vyhýbá nezdravým a mastným jídlům. Sacharidy konzumuje jen v omezené míře a cukr vynechává úplně. Jeho oblíbenou svačinkou jsou ořechy a borůvky, případně jiné ovoce. Cruisův jídelníček zahrnuje ryby, vaječné bílky, kuřecí maso, ovesné vločky, zeleninu, syrovátkový protein a další základní zdravé potraviny. Jídlo přednostně upravuje na menší teploty, aby si zachovalo co nejvíce živin.

K TÉMATU  Domácí vafle, za které vás budou všichni milovat. Dopřejte si sladkou snídani nebo svačinku

Zhruba před dvěma lety prý najel na dietu Davida Beckhama a po jeho vzoru začal konzumovat jen 1200 kalorií denně.

Cvičební plán Toma Cruise

Do cvičení vkládá stejnou míru odhodlání jako do svých akčních scén, nicméně není zastáncem dennodenní dřiny v posilovně, zato dbá na všestrannost. Aby se udržel v kondici, neomezuje se tedy na žádné konkrétní cvičení, spíše si užívá nenáročných tréninků a dalších různých dobrodružných aktivit, jako je pěší turistika, šerm, běh, jízda na kajaku atd. Klíčem pro jeho mladistvého ducha je zkrátka životní různorodost.

Plastické úpravy?

Co víme s jistotou, tak že se Tom Cruise ve svých čtyřiceti na radu dentisty odhodlal k nošení rovnátek (ty údajně sundával jen na natáčení) a vybělení zubů. Stal se tak nejen více sexy mužem, ale současně i inspirací pro již dospělé osoby, které též nebyly spokojené se svým úsměvem.

Plastické úpravy obličeje herec odmítá, přestože ho paparazzi v minulosti vyfotili s podivně nafouknutým obličejem, jako kdyby si nechal napíchat botox. Nebylo by se ale čemu divit, jestli si občas nechá nenápadně něco píchnout.

trailer k filmu Mission: Impossible (2023)

Za vším stojí hlava

Nezpochybnitelný vliv na celém vzhledu je jeho nastavení mysli, ze kterého čerpá energii. Dále si tento americký herec nepřipouští, že by mohl selhat. Pokud něco nevyjde podle jeho představ, zastává názor, že nemá smysl se v tom hluboce pitvat. To akorát vede k nečinnosti. Plánování si nových a nových cílů vede ke zvýšení kontroly nad vlastním životem a k posilnění charakteru. S takovým postojem není divu, že je Tom Cruise tam, kde je.

Chlap jak má být

Jako poslední bod skládačky vnímá Tom svůj oděv. Často tohoto herce spatříte v obleku nebo v jiném perfektně sladěném outfitu. I to podtrhuje jeho šarm a sex appeal.

K TÉMATU  Zajímavosti o houbách: které patří k nejzdravějším a co se o nich neví?
Cruise
Vždy skvěle oháknutý Tom Cruise.

A nejdůležitější bod na závěr, člověk by se měl mít rád takového, jaký je. Přijmout se se všemi svými neduhy, ze kterých udělat svou přednost.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Stravování podle Kate Beckinsale: Minimum sacharidů, hodně zeleniny

Dekáda nejlíbeznějšího páru v Hollywoodu: Blake Lively a Ryan Reynolds

Zdroje článku:
www.menshealth.com, www.marca.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Doby, kdy existovala pouze dvě pohlaví, muž a žena, jsou dávno pryč. Fyzicky se lidé rodí stejní, ale psychicky se mění. S tím jsou také spojené nároky na to, aby si člověk mohl vybrat takové pohlaví, jaké mu je nejbližší. Znáte všechna pohlaví? Jejich výčet vás možná překvapí. Nevěříte? Přesvědčte se sami.
V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.
Proud je dražší a skutečné vlny zdražování nás teprve čekají. Pojďme se tedy zamyslet nad tím, jak si nyní snížit účty. Kromě úspory energie je dobré prověřit i možnost změny dodavatele elektřiny. Dobře zvolená nabídka může přinést výrazné úspory. Jak vybrat dodavatele elektřiny v nelehké době?
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
Po patnácti letech manželství jsem se rozváděla a myslela jsem si, že začnu nový život. Jenže mé dvě děti se nedokázaly s rozpadem rodiny smířit – a mně to nedalo spát. I když jsem vlastně nechtěla, podlehla jsem, a nakonec jsem se k bývalému muži vrátila. Nyní jsou děti šťastné, manžel spokojený, ale já vím, že to není ono. Navíc jsem zjistila něco, co mi situaci ještě více zkomplikovalo.

Nepřehlédněte

Bohužel alergie trpí nejen lidé, ale také naší čtyřnozí kamarádi. Počet alergických onemocnění se zvyšuje. Nejvýznamnější alergie u psů jsou alergie na parazity, alergie na inhalační alergeny, alergie na potraviny a nebo kontaktní alergie. Podívejte se na několik tipů, které dokážou alergickou reakce u psa zmírnit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek