Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Stravování podle Kate Beckinsale: Minimum sacharidů, hodně zeleniny

Jedna z nejznámějších rolí, kterou proslula anglická herečka Kate Beckinsale, je upírka Selene. Skoro to ale vypadá, že recept na věčné mládí objevila i ve skutečném životě.
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale zastavila čas.

07. 11. 2022

Oblíbená a obsazovaná herečka Kate Beckinsale byla pro svět showbyznysu víceméně předurčena. Jejím otcem byl populární komik Richard Beckinsale a matka Jude Loe, herečka a castingová agentka. Nadání zcela nepochybně po obou rodičích zdědila a svou pílí se dokázala propracovat tam, kde je dnes.

Životní role

Kate Beckinsale má na svém kontě řadu velmi zvučných filmů. Počínaje kasovním trhákem Pearl Harbor, kde zářila vedle Bena Afflecka a Joshe Hartnetta jako božská a neodolatelná Evelyn. Nikdo z nás by jistě dle aktuálního vzhledu Kate neuhádl, že od premiéry snímku uběhlo už 21 let.

Faith Hill – There You’ll Be

Mnohem víc se ale do našich pamětí otiskla rolí ve filmech Underworld, kde ztvárnila neúnavnou upírku Selene. Z komedií pak třeba Klik – život na dálkové ovládání.

Beckinsale
Kate Beckinsale je hodně sexy.

Jídelníček podle Kate

Co se stravování týče, Kate je na sebe tvrdá a přísná. Sacharidy omezuje co nejvíc to je možné a zpracovanému cukru říká ne kompletně bez výjimek. Je to předně z toho důvodu, že se po něm cítí malátná a nafouknutá. Sacharidy v určité míře pozře, ale jen velmi omezeně.

Snídaně

Snídaně má nejraději plné bílkovin a zeleniny. Když je ve spěchu, zachrání ji smoothie. Když má více času, udělá si ovesnou kaši nebo vajíčka s avokádem.

Oběd

Její oběd se nese v duchu zeleniny a proteinů v podobě polévek či salátů. Z masa si vybírá pouze kuřecí, krůtí nebo lososa.

V dobách při natáčení filmu Pearl Harbor byla vegetariánkou. Nicméně se začala potýkat s nedostatkem energie, proto jí bylo doporučené do jídelníčku zařadit drůbeží maso a ryby, a toho se drží.

Svačina

Na svačinu zvolí vždy nějaký kus ovoce. Kate miluje sladké, a ne vždy se mu dokáže ubránit, a především tomu od maminky.

K TÉMATU  New York Cheesecake. Recept na tu nejlepší verzi tvarohové pochoutky

Večeře

K večeři si ráda připraví opět kuřecí či krůtí maso anebo nějakou tu rybu. Vše musí být doplněné dostatečným množstvím zeleniny.

Kate společně se svou dcerou miluje brokolici a růžičkovou kapustu a jakékoliv pokrmy z nich vyrobené. Pravidelně si dopřává různé čaje, nejvíce si zamilovala Rooibos. Je to čaj bez kofeinu, který má ale zároveň pozitivní účinky na její fyzické aktivity a náladu. Tím, že alkoholu už kdysi řekla ne, si zaručuje štíhlé a předně zdravé tělo. Vyhýbá se mu kompletně.

Kate Beckinsale
Striktní jídelníček nese své ovoce.

Workouty dle Kate

Stravování dle Kate je už samo o sobě dostatečně výživné a podporující správný chod těla. Ovšem i ona si je vědoma, že bez fyzické aktivity to zcela nejde. Pro tělo a krásně tvarovanou postavu je pohyb nezbytný. Proto se herečka snaží cvičit alespoň čtyřikrát týdně. A to i při natáčení, kdy je zcela pracovně vytížená.

Nedá dopustit na kardio cvičení a kruhové tréninky. Nejčastěji ji potkáte na běžeckém pásu. Nevyhýbá se ani silovým tréninkům, nicméně jednou z jejích největších vášní se stal kickbox a jóga. Jógu může do svého již tak nabitého programu vměstnat kdykoliv, ať už doma, anebo někde v hotelovém pokoji při natáčení nového filmu.

Pod povrchem

Přestože na filmových plátnech působí Kate Beckinsale jako ikona a sexsymbol, ve skutečnosti je to zcela normální žena, která miluje zvířata, především svoje kočky. Snaží se užívat život plnými doušky a ne vždy ho bere naprosto vážně.

Kate
Kate je velká milovnice zvířat.

Ani jí se však nevyhnula léta, kdy byl její život vzhůru nohama. Víte, že trpěla poruchou příjmu potravy? Velkým životním zlomem v negativním slova smyslu byla ztráta milovaného otce, a to již v jejích 5 letech. Pro Kate to byla nečekaná rána, která ji navždy změnila.

K TÉMATU  Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Problémy, které se v ní usadily, se začaly drát na povrch v pozdějším věku. Musela docházet na terapie, přestala přijímat potravu – a namísto toho začala kouřit. Klíčové ale je, že dokázala z toho dna vstát a stala se silnější než kdy předtím. Posílilo ji to vnitřně a současně se začala o své tělo více starat, což dělá dodnes. Dbá na správné stravování a pravidelně se hýbe. A této kombinaci vděčí za svou perfektní postavu a mladistvý vzhled.

Krása v genech

Málokdo by při pohledu na anglickou herečku usoudil, že už má doma dospělou dceru, třiadvacetiletou Lily Mo Sheen. Ona sama příští rok oslaví jubilejní padesáté narozeniny, přestože to na ní nejde znát.

Kate Beckinsale tvrdí, že nejlepším lékem je pozitivně naladěná mysl a každodenní smích. I tyto aspekty jí prý pomáhají zůstat mladá.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Stravování podle ročních období: Proč je přínosem pro tělo?

Zdroje článku:
www.usmagazine.com, champagneandshade.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.
Díky své divoké touze po nezávislosti bývá Štír mylně zaměňován s ohnivými znameními. Štíři ve skutečnosti ale patří k vodnímu znamení, která bývají citlivá a hluboce emotivní. Jsou to velice přátelští a loajální lidé, vzhledem ke své autentičnosti jim navazování kontaktů jde velice snadno. Pro své nejbližší je ochoten se obětovat.
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.

Nepřehlédněte

Prázdniny a dovolené jsou za dveřmi. Ovšem letos budou pro mnohé z nás jiné. Místo koupání v teplém moři nás čeká ráchání v bazénech, studených řekách a ne vždy zrovna čistých rybnících či přehradách. Následkem pak může být řezání a pálení, které mnohé z nás tak důvěrně znají. Typické letní záněty totiž dokážou pořádně potrápit a zkazit volno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek