Úterý , 29. 11. 2022

Zina

Stravování podle Kate Beckinsale: Minimum sacharidů, hodně zeleniny

Jedna z nejznámějších rolí, kterou proslula anglická herečka Kate Beckinsale, je upírka Selene. Skoro to ale vypadá, že recept na věčné mládí objevila i ve skutečném životě.
Kate Beckinsale
Kate Beckinsale zastavila čas.

07. 11. 2022

Oblíbená a obsazovaná herečka Kate Beckinsale byla pro svět showbyznysu víceméně předurčena. Jejím otcem byl populární komik Richard Beckinsale a matka Jude Loe, herečka a castingová agentka. Nadání zcela nepochybně po obou rodičích zdědila a svou pílí se dokázala propracovat tam, kde je dnes.

Životní role

Kate Beckinsale má na svém kontě řadu velmi zvučných filmů. Počínaje kasovním trhákem Pearl Harbor, kde zářila vedle Bena Afflecka a Joshe Hartnetta jako božská a neodolatelná Evelyn. Nikdo z nás by jistě dle aktuálního vzhledu Kate neuhádl, že od premiéry snímku uběhlo už 21 let.

Faith Hill – There You’ll Be

Mnohem víc se ale do našich pamětí otiskla rolí ve filmech Underworld, kde ztvárnila neúnavnou upírku Selene. Z komedií pak třeba Klik – život na dálkové ovládání.

Beckinsale
Kate Beckinsale je hodně sexy.

Jídelníček podle Kate

Co se stravování týče, Kate je na sebe tvrdá a přísná. Sacharidy omezuje co nejvíc to je možné a zpracovanému cukru říká ne kompletně bez výjimek. Je to předně z toho důvodu, že se po něm cítí malátná a nafouknutá. Sacharidy v určité míře pozře, ale jen velmi omezeně.

Snídaně

Snídaně má nejraději plné bílkovin a zeleniny. Když je ve spěchu, zachrání ji smoothie. Když má více času, udělá si ovesnou kaši nebo vajíčka s avokádem.

Oběd

Její oběd se nese v duchu zeleniny a proteinů v podobě polévek či salátů. Z masa si vybírá pouze kuřecí, krůtí nebo lososa.

V dobách při natáčení filmu Pearl Harbor byla vegetariánkou. Nicméně se začala potýkat s nedostatkem energie, proto jí bylo doporučené do jídelníčku zařadit drůbeží maso a ryby, a toho se drží.

Svačina

Na svačinu zvolí vždy nějaký kus ovoce. Kate miluje sladké, a ne vždy se mu dokáže ubránit, a především tomu od maminky.

K TÉMATU  Má jarní detox skutečně nějaký význam? Je třeba se na jaře detoxikovat nebo se nám snaží poradci jen něco namluvit?

Večeře

K večeři si ráda připraví opět kuřecí či krůtí maso anebo nějakou tu rybu. Vše musí být doplněné dostatečným množstvím zeleniny.

Kate společně se svou dcerou miluje brokolici a růžičkovou kapustu a jakékoliv pokrmy z nich vyrobené. Pravidelně si dopřává různé čaje, nejvíce si zamilovala Rooibos. Je to čaj bez kofeinu, který má ale zároveň pozitivní účinky na její fyzické aktivity a náladu. Tím, že alkoholu už kdysi řekla ne, si zaručuje štíhlé a předně zdravé tělo. Vyhýbá se mu kompletně.

Kate Beckinsale
Striktní jídelníček nese své ovoce.

Workouty dle Kate

Stravování dle Kate je už samo o sobě dostatečně výživné a podporující správný chod těla. Ovšem i ona si je vědoma, že bez fyzické aktivity to zcela nejde. Pro tělo a krásně tvarovanou postavu je pohyb nezbytný. Proto se herečka snaží cvičit alespoň čtyřikrát týdně. A to i při natáčení, kdy je zcela pracovně vytížená.

Nedá dopustit na kardio cvičení a kruhové tréninky. Nejčastěji ji potkáte na běžeckém pásu. Nevyhýbá se ani silovým tréninkům, nicméně jednou z jejích největších vášní se stal kickbox a jóga. Jógu může do svého již tak nabitého programu vměstnat kdykoliv, ať už doma, anebo někde v hotelovém pokoji při natáčení nového filmu.

Pod povrchem

Přestože na filmových plátnech působí Kate Beckinsale jako ikona a sexsymbol, ve skutečnosti je to zcela normální žena, která miluje zvířata, především svoje kočky. Snaží se užívat život plnými doušky a ne vždy ho bere naprosto vážně.

Kate
Kate je velká milovnice zvířat.

Ani jí se však nevyhnula léta, kdy byl její život vzhůru nohama. Víte, že trpěla poruchou příjmu potravy? Velkým životním zlomem v negativním slova smyslu byla ztráta milovaného otce, a to již v jejích 5 letech. Pro Kate to byla nečekaná rána, která ji navždy změnila.

K TÉMATU  Až ochutnáte toto domácí nakládané zelí, zapomenete na to kupované z obchodů

Problémy, které se v ní usadily, se začaly drát na povrch v pozdějším věku. Musela docházet na terapie, přestala přijímat potravu – a namísto toho začala kouřit. Klíčové ale je, že dokázala z toho dna vstát a stala se silnější než kdy předtím. Posílilo ji to vnitřně a současně se začala o své tělo více starat, což dělá dodnes. Dbá na správné stravování a pravidelně se hýbe. A této kombinaci vděčí za svou perfektní postavu a mladistvý vzhled.

Krása v genech

Málokdo by při pohledu na anglickou herečku usoudil, že už má doma dospělou dceru, třiadvacetiletou Lily Mo Sheen. Ona sama příští rok oslaví jubilejní padesáté narozeniny, přestože to na ní nejde znát.

Kate Beckinsale tvrdí, že nejlepším lékem je pozitivně naladěná mysl a každodenní smích. I tyto aspekty jí prý pomáhají zůstat mladá.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Stravování podle ročních období: Proč je přínosem pro tělo?

Zdroje článku:
www.usmagazine.com, champagneandshade.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Venkovní pochmurné počasí nikoho zrovna neláká. Proto se raději zachumláme do deky a posedíme si pěkně v teple u krbu. Pokud však nemáte po ruce dobrou knihu, zachrání to některý z oblíbených filmových snímků, jež za poslední roky trhaly rekordy ve sledovanosti. Co konkrétně stojí za zhlédnutí?
Dítě sice někdy přijde zcela nečekaně, jindy je však součástí plánu, který si dva stanoví. V takovém případě je to mnohdy lepší. Příchod dítěte je vítaným, milým překvapením, nikoliv něčím, co zaskočí a co člověka vede k pohrávání si s myšlenkou, jestli potrat není řešením. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, udělejte několik věcí ještě předtím, než začnete dítě plánovat a následně se o něj pokoušet.
Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  
Pokud ani nevíte, co to je, nemusíte si s tím vůbec lámat hlavu. Pravdou totiž je, že cascara byla ještě donedávna v celé Evropské unii zakázaná, respektive bylo zakázáno ji prodávat. Přitom jde o velmi zajímavou surovinu, která se používá nejenom při přípravě nápojů, ale například také moučníků.
Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek