Domů » Zábava » Slavní » Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!
dcera
Už oběhlo dlouhých 10 let od smrti známého a skvělého zpěváka Petra Muka, který nám tu zanechal mnoho úžasných písní jako například Ráchel, Naděje, Tančíš sama, nebo Láska tě spoutá. (zdroj foto: Blesk.cz)
Slavní

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Už oběhlo dlouhých 10 let od smrti známého a skvělého zpěváka Petra Muka, který nám tu zanechal mnoho úžasných písní jako například Ráchel, Naděje, Tančíš sama, nebo Láska tě spoutá.

Tato hudba bude jeho fanoušky těšit po generace. Když svět zasáhla šokující zpráva o jeho skonu v květnu 2010, byly jeho děti ještě malé. Jeho nejmladší dcera byla stará pouhé 4 roky. Zpěvák zemřel poměrně mladý a to v 45 letech. Dle dostupných informací se udusil ve spánku.

Jako by zpěvákovi z oka vypadla

Nutno říct, že z nejmladší dcery Petra Muka roste velice krásná slečna a nelze přehlédnout tu neskutečnou podobu s otcem. Tato mladá dáma oslaví na konci srpna své již čtrnácté narozeniny a věříme, že dnes by na ní byl otec náležité pyšný. Čtrnáctiletá Noemi zdědila po tatínkovi pěvecký talent, ale zpěvačkou být prý nechce. Jednou by se chtěla stát totiž zubní lékařkou, nebo se věnovat tanci, který ji velice baví.

Festival Kouřimská skála jako připomínka Petra Muka

Každý rok na konci léta se koná festival Kouřimská skála, který je určitou vzpomínkou na legendárního zpěváka s pronikavým hlasem Petra Muka. Jeho dcera Noemi sem s maminkou pravidelně jezdí uctít jeho památku, spolu s dalšími jeho přáteli, bývalými kolegy a známými, kteří ho měli rádi. Účastni této události jsou pravidelně Janek Ledecký, Petr Kolář, nebo také bývalý manažer Petra Muka Richard Dušák.

Život se sestrami a maminkou na Slovensku

Paní Eva, manželka zesnulého Petra Muka se po jeho smrti odstěhovala spolu s dcerami Noemi, Šárkou a Michaelou do Bratislavy na Slovensko, které je její rodnou zemí. Chtěla zde nalézt tu tolik vytouženou anonymitu a zároveň měla potřebu uniknout před všeho schopnými a všudypřítomnými novináři. Vypadá to, že se jí to podařilo a s dcerami nyní žijí spokojeně a šťastně. Do Prahy prý jezdí už jen za přáteli jednou za čas.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Toto jsou poslední Ivaniny fotky s Karlem Gottem. Slabší povahy rozhodně dojmou až k slzám

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest