Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Už oběhlo dlouhých 10 let od smrti známého a skvělého zpěváka Petra Muka, který nám tu zanechal mnoho úžasných písní jako například Ráchel, Naděje, Tančíš sama, nebo Láska tě spoutá.
noemi
Dcera Petra Muka Noemi vyrostla do krásy. (zdroj foto: onatv.cz)

17. 07. 2020

17. 07. 2020

Tato hudba bude jeho fanoušky těšit po generace. Když svět zasáhla šokující zpráva o jeho skonu v květnu 2010, byly jeho děti ještě malé. Jeho nejmladší dcera byla stará pouhé 4 roky. Zpěvák zemřel poměrně mladý a to v 45 letech. Dle dostupných informací se udusil ve spánku.

Jako by zpěvákovi z oka vypadla

Nutno říct, že z nejmladší dcery Petra Muka roste velice krásná slečna a nelze přehlédnout tu neskutečnou podobu s otcem. Tato mladá dáma oslaví na konci srpna své již čtrnácté narozeniny a věříme, že dnes by na ní byl otec náležité pyšný. Čtrnáctiletá Noemi zdědila po tatínkovi pěvecký talent, ale zpěvačkou být prý nechce. Jednou by se chtěla stát totiž zubní lékařkou, nebo se věnovat tanci, který ji velice baví.

Festival Kouřimská skála jako připomínka Petra Muka

Každý rok na konci léta se koná festival Kouřimská skála, který je určitou vzpomínkou na legendárního zpěváka s pronikavým hlasem Petra Muka. Jeho dcera Noemi sem s maminkou pravidelně jezdí uctít jeho památku, spolu s dalšími jeho přáteli, bývalými kolegy a známými, kteří ho měli rádi. Účastni této události jsou pravidelně Janek Ledecký, Petr Kolář, nebo také bývalý manažer Petra Muka Richard Dušák.

Život se sestrami a maminkou na Slovensku

Paní Eva, manželka zesnulého Petra Muka se po jeho smrti odstěhovala spolu s dcerami Noemi, Šárkou a Michaelou do Bratislavy na Slovensko, které je její rodnou zemí. Chtěla zde nalézt tu tolik vytouženou anonymitu a zároveň měla potřebu uniknout před všeho schopnými a všudypřítomnými novináři. Vypadá to, že se jí to podařilo a s dcerami nyní žijí spokojeně a šťastně. Do Prahy prý jezdí už jen za přáteli jednou za čas.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

K TÉMATU  Proč mi v životě nic nevychází? Aneb nikdy se nevzdávej

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Toto jsou poslední Ivaniny fotky s Karlem Gottem. Slabší povahy rozhodně dojmou až k slzám

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Našli jste v domácnosti potravinové moly? Neznamená to, že u vás doma vládne chaos a nepořádek. Nejčastěji se do našich obydlí tito malí škůdci dostanou v tašce s potravinami. Ano, nejčastěji si je domů přineseme. Druhá možnost, jak se dostanou dovnitř je, že přijdou od sousedů nebo dovnitř vlezou okny. Naštěstí způsobů, jak se jich zbavit, je několik. Proto, pokud nezabere jeden, vyzkoušejte další!
Mnoho lidí se potýká s bolestmi zad při sedavém zaměstnání. Často si poposedneme, vypneme se, ale za chvilku zase povolíme záda i břicho. Ty, kteří pracují u počítače celý den, trápí tuhá krční páteř a také trapézy máme stále v napětí. Co s tím? Přestávky a malý workout při práci na počítači jsou nutné, protože sedíme v jedné pozici a jediné čím hýbeme, jsou prsty na rukách… Zapojit své tělo, prohřát se a protáhnout se je s naším tipem jednoduché a zábavné.
Fakt, že pěvecká televizní soutěž Superstar je oblíbeným fenoménem nejen v Česku a na Slovensku, dokazuje historie. Vždyť první ročník SuperStar, kterému vévodila Aneta Langerová, se vysílal již v roce 2004. Letošní řada však přinese spoustu nového, díky čemuž i vás vtáhne do každého kola.
Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?
Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.
Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?

Nepřehlédněte

Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek