Pátek , 27. 05. 2022

Filip

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Matkou se můžete stát i po čtyřicítce. A to s přehledem. Které celebrity jdou příkladem? Podívejte se.
rodina
Matkou se můžete stát i po čtyřicítce. A to s přehledem. Které celebrity jdou příkladem? Podívejte se. zdroj foto: thetimes.co.uk

24. 06. 2020

Mít dítě po čtyřicítce je stále společenské stigma. Přeci by se mělo rodit do třiceti. Jenže okolnosti tomu tak někdy chtějí, že jaksi není s kým zakládat rodinu, nebo se prostě žena necítí na dítě dost zralá. O to víc si možná matky, které přivádějí na svět děti až po dovršení čtyřicítky, svou novou životní roli užívají.Tyto slavné mamky to rozhodně zvládají, i když jim dvacet dávno není. Tady jsou.

Veronika Žilková

Herečka se nikdy netajila tím, že touží po velké rodině. Nakonec se jí podařilo mít více dětí díky různým životním partnerům. Dceru Agátu má s bývalým manželem Jiřím Hanychem. Syny Vincenta a Cyrila má pak z druhého manželství, s Markem Navrátilem. I se současným manželem, Martinem Stropnickým, se kterým jsou ve svazku manželském od roku 2008, zatoužili po společných dětech.

Nejdříve se jim narodil syn Melichar, ten ale bohužel v půl roce života zemřel. Manželé si však sen o společném dítěti přesto splnili. V roce 2005, tedy v době, kdy bylo Veronice 43 let, se jim narodila dcera Kordula. Výchovu mnoha dětí, mezi nimiž je velký věkový rozdíl a které nepocházejí z jednoho vztahu, zvládá rodina výborně.

Meryl Streep

Jedna z nejoblíbenějších hollywoodských hereček, oscarová Meryl Streep, se také stala matkou až po čtyřicítce. Svou nejmladší dceru Louisu přivedla na svět těsně před svými 42. narozeninami. Nutno podotknout, že se nejednalo o prvního potomka slavné herečky. S jejím manželem, Donem Gummerem, tvoří jeden z nejstabilnějších párů showbusinessu. Vzali se již v roce 1978, tedy rok poté, co Meryl začala svou hereckou kariéru. Z jejich svazku vzešly čtyři děti: Mamie Gummer, Henry Wolfe Gummer, Grace Gummer a Louisa Gummer. Právě nejmladší Louise je letos 28 let. Jejich rodinné vztahy patří mezi inspirativní.

rodina
Herečka Meryl Streep se svou rodinou
(zdroj foto: closerweekly.com)

Madonna

„Královna popu,“ jak jí bylo během jejích nejslavnějších let přezdíváno, je matkou dvou dětí. Dceru Lourdes má se svým osobním trenérem, a syn Rocco se jí narodil do vztahu s britským režisérem Guyem Ritchiem. Další dvě děti si popová diva adoptovala. Každopádně mladší syn Rocco se jí narodil ve 42 letech.

K TÉMATUPetra (29): O svém těhotenství jsem se dozvěděla až v pátém měsíci! A celou tu dobu jsem brala drogy

Cameron Diaz

Slavná herečka a křehká blondýnka to s chlapama neměla nikdy jednoduché. Usadit se jí podařilo až po boku jejího současného manžela, hudebníka Benjiho Maddena. Vzali se 17 dní od zasnoubení. Letos v lednu se jim narodila dcera Raddix Madden. Cameron Diaz bylo v den narození dítěte 47 let. Své soukromí si přísně střeží, snímky jejich dítěte tedy na sociálních sítích rozhodně nenaleznete.

Brigitte Nielsen

A věkovou hranici posuneme ještě o kousek výš. Slavná herečka a představitelka Rudé Sonji z filmu z osmdesátek se stala popáté matkou ve svých 55 letech. Je také popáté vdaná, a otcem posledního dítěte je mladší barman Mattia Dessi, kterému bylo v den narození dítěte 39 let. Už během těhotenství Brigitte publikovala na sociálních sítích jednu těhotenskou fotografii za druhou, podobný trend dodržela i po narození dítěte.

matka
Představitelka Rudé Sonji Brigitte Nielsen se svou pátou ratolestí
(zdroj foto: dailymail.co.uk)

Janet Jackson

Sestra slavného krále popu Michaela Jacksona, popová zpěvačka Janet Jackson, byla od roku 2012 provdaná za katarského miliardáře Wissama Al Mana. Na své první dítě si však počkala až do padesátky! V lednu roku 2017 se jí narodil chlapec, který dostal jméno Eissa. Zpěvačka se několikrát nechala slyšet, že mateřství není procházka růžovým sadem. „Být pracující matkou je opravdu náročné. Vychovávat malé dítě je navíc po padesátce dost těžké. Nemám chůvu, o vše se starám sama.“ Uvedla také, že hlídání pro syna zajišťuje jen po dobu svého vystoupení.

I slavné matky zvládly mateřství po čtyřicítce, některé dokonce až po padesátce. Pokud tedy osobně přemýšlíte, zda to zvládnete, není na co čekat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Navzdory nástrahám showbyznysu mají pevná manželství. České i zahraniční páry, kterým manželství opravdu klape

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.
Určitě to znáte – někdy něco pravidelně jíte a až po delší době zjistíte, že vaše představy o zdravém stravování byly v tu dobu na míle daleko od skutečnosti. Na trhu existuje velké množství potravin, které díky jejich vzhledu či pověsti pokládáme za dietní, ale dietními, respektive zdravými, vůbec nejsou.
Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.
Kandolhu Island se nachází v severním Ari Atolu jako součást souostroví Maledivy, kde je věčně krásné počasí. Teplotní průměr je tady po celý rok lehce nad 30 °C. Stejné je to i s teplotou vody okolního Indického oceánu, kde se ostrov nachází - 27 až 29 °C v průběhu celého roku. Tohle je pro mnohé dovolená snů. A doprava? Kvůli mělké hloubce ji zajišťuje hydroplán. V nabídce zážitků je šnorchlování, potápění, rybaření, katamarány, SPA centrum, fitness nebo čtyři restaurace.
S jarem je mimo stoupajících teplot neodmyslitelně spojena obměna šatníku za vzdušnější a pestřejší oblečení. Prostor dostávají kousky s vypasovanějšími střihy podtrhujícími ženskost a jemnost. Konec konců, kterou z žen by nepotěšila mužská pozornost, kterou vyvolá právě dobře padnoucí sukně různého střihu a délky? Víte, jaký střih se k vaší postavě hodí nejvíce?

Nepřehlédněte

Spokojenost se svými prsy je důležitá pro sebevědomí žen a mnohdy se ani nejedná o jejich samotnou velikost, ale spíše tvar a celkový vzhled. A právě to můžete vhodnými cviky ovlivnit. Prsa je možné pomocí jednoduchých cviků zpevnit, což se promítne nejen do vašeho vzhledu, ale především do spokojenosti s vlastním tělem.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek