Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Matkou se můžete stát i po čtyřicítce. A to s přehledem. Které celebrity jdou příkladem? Podívejte se.
rodina
Matkou se můžete stát i po čtyřicítce. A to s přehledem. Které celebrity jdou příkladem? Podívejte se. zdroj foto: thetimes.co.uk

24. 06. 2020

Mít dítě po čtyřicítce je stále společenské stigma. Přeci by se mělo rodit do třiceti. Jenže okolnosti tomu tak někdy chtějí, že jaksi není s kým zakládat rodinu, nebo se prostě žena necítí na dítě dost zralá. O to víc si možná matky, které přivádějí na svět děti až po dovršení čtyřicítky, svou novou životní roli užívají.Tyto slavné mamky to rozhodně zvládají, i když jim dvacet dávno není. Tady jsou.

Veronika Žilková

Herečka se nikdy netajila tím, že touží po velké rodině. Nakonec se jí podařilo mít více dětí díky různým životním partnerům. Dceru Agátu má s bývalým manželem Jiřím Hanychem. Syny Vincenta a Cyrila má pak z druhého manželství, s Markem Navrátilem. I se současným manželem, Martinem Stropnickým, se kterým jsou ve svazku manželském od roku 2008, zatoužili po společných dětech.

Nejdříve se jim narodil syn Melichar, ten ale bohužel v půl roce života zemřel. Manželé si však sen o společném dítěti přesto splnili. V roce 2005, tedy v době, kdy bylo Veronice 43 let, se jim narodila dcera Kordula. Výchovu mnoha dětí, mezi nimiž je velký věkový rozdíl a které nepocházejí z jednoho vztahu, zvládá rodina výborně.

Meryl Streep

Jedna z nejoblíbenějších hollywoodských hereček, oscarová Meryl Streep, se také stala matkou až po čtyřicítce. Svou nejmladší dceru Louisu přivedla na svět těsně před svými 42. narozeninami. Nutno podotknout, že se nejednalo o prvního potomka slavné herečky. S jejím manželem, Donem Gummerem, tvoří jeden z nejstabilnějších párů showbusinessu. Vzali se již v roce 1978, tedy rok poté, co Meryl začala svou hereckou kariéru. Z jejich svazku vzešly čtyři děti: Mamie Gummer, Henry Wolfe Gummer, Grace Gummer a Louisa Gummer. Právě nejmladší Louise je letos 28 let. Jejich rodinné vztahy patří mezi inspirativní.

rodina
Herečka Meryl Streep se svou rodinou
(zdroj foto: closerweekly.com)

Madonna

„Královna popu,“ jak jí bylo během jejích nejslavnějších let přezdíváno, je matkou dvou dětí. Dceru Lourdes má se svým osobním trenérem, a syn Rocco se jí narodil do vztahu s britským režisérem Guyem Ritchiem. Další dvě děti si popová diva adoptovala. Každopádně mladší syn Rocco se jí narodil ve 42 letech.

K TÉMATU  Váš přítel má dítě? Mějte na paměti několik věcí, které vám pomůžou

Cameron Diaz

Slavná herečka a křehká blondýnka to s chlapama neměla nikdy jednoduché. Usadit se jí podařilo až po boku jejího současného manžela, hudebníka Benjiho Maddena. Vzali se 17 dní od zasnoubení. Letos v lednu se jim narodila dcera Raddix Madden. Cameron Diaz bylo v den narození dítěte 47 let. Své soukromí si přísně střeží, snímky jejich dítěte tedy na sociálních sítích rozhodně nenaleznete.

Brigitte Nielsen

A věkovou hranici posuneme ještě o kousek výš. Slavná herečka a představitelka Rudé Sonji z filmu z osmdesátek se stala popáté matkou ve svých 55 letech. Je také popáté vdaná, a otcem posledního dítěte je mladší barman Mattia Dessi, kterému bylo v den narození dítěte 39 let. Už během těhotenství Brigitte publikovala na sociálních sítích jednu těhotenskou fotografii za druhou, podobný trend dodržela i po narození dítěte.

matka
Představitelka Rudé Sonji Brigitte Nielsen se svou pátou ratolestí
(zdroj foto: dailymail.co.uk)

Janet Jackson

Sestra slavného krále popu Michaela Jacksona, popová zpěvačka Janet Jackson, byla od roku 2012 provdaná za katarského miliardáře Wissama Al Mana. Na své první dítě si však počkala až do padesátky! V lednu roku 2017 se jí narodil chlapec, který dostal jméno Eissa. Zpěvačka se několikrát nechala slyšet, že mateřství není procházka růžovým sadem. „Být pracující matkou je opravdu náročné. Vychovávat malé dítě je navíc po padesátce dost těžké. Nemám chůvu, o vše se starám sama.“ Uvedla také, že hlídání pro syna zajišťuje jen po dobu svého vystoupení.

I slavné matky zvládly mateřství po čtyřicítce, některé dokonce až po padesátce. Pokud tedy osobně přemýšlíte, zda to zvládnete, není na co čekat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Navzdory nástrahám showbyznysu mají pevná manželství. České i zahraniční páry, kterým manželství opravdu klape

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ano, v této zábavě se vyžívají především muži. Ti si vždycky rádi do někoho zastřílí, případně při různých firemních akcích považují paintball za hru, při níž si mohou vyřídit účty se svými kolegy nebo nadřízenými. Ale rozhodně to není jen střílečka pro pány tvorstva, i ženy si mohou přijít na své.
Surfování, velice atraktivní letní aktivita. A to i když jí jen pasivně přihlížíte. Možná se vám tento sport začal líbit už dávno, a zaryl se do paměti. Na první pohled se může jevit jednoduše, svézt se po vlně, nicméně realita je pak o mnoho jiná. Jednou za rok u moře se z vás zkušený surfař nestane. Ale trénovat můžete i v Čechách.
Léto je v plném proudu a snad každého z nás čeká aspoň jeden výlet. Buď do přírody, někam za hranice nebo jen k babičce na chalupu. Tak či tak, existují tři módní kousky, bez kterých se nikdo neobejde. Tyto věci se hodí pro každou situaci - spaní pod širákem, letní přeháňka v rozpáleném velkoměstě nebo zkrátka jen stylový doplněk na rande s cizinem. Pojď si přečíst následující řádky a objevit, o jaké kousky se jedná.
Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
„Já nemusím, já už ho vidím.” Víc asi nemusíme napovídat, protože snad každý ví, odkud tahle věta řečená jemným dětských hláskem pochází. Ano, z úžasné vánoční reklamy na Kofolu, která se od svého vzniku každé Vánoce objevuje na televizních obrazovkách. Od té doby už ale uběhla řada let. Co dnes tehdy tříletá holčička vlastně dělá?
Rádi ji pijeme, i když víme, že to zrovna zdravé není. Že s její pomocí snadno sundáte žvýkačku z vlasů, to už asi všichni víme. Ale to zdaleka není všechno. Coca-cola vyčistí zašlé kachličky v koupelně, varnou konvici od usazenin nebo pánev s připáleným jídlem! To všechno bez zbytečného trápení a drhnutí. Také si s její pomocí můžete připravit colový dort. Podívejte na video!
Produkty s nakousnutým jablíčkem patří dlouhodobě k hitům. To ostatně prokazuje i fakt, že společnost Apple stojí na bedně v žebříčku nejhodnotnějších společností světa. A pravděpodobně se ještě nějaký ten pátek mezi první trojkou udrží. Přináší totiž neustále nové a nové produkty, které jsou s obrovským zájmem a nadšením kupovány. Vezměme si takové Apple Watch – to je produkt budoucnosti, nemyslíte? Jen hrstka lidí však ví o všech věcech, které hodinky umí a ovládají.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek