Pátek , 21. 06. 2024

Alois

Tepláková souprava jako nezbytnost této sezóny

Teplákové soupravy rozdělují lidi do dvou skupin. Na ty, kteří na ně nedají dopustit a nosí je během celého roku. A na ty, kteří se jim vyhýbají. Soupravy jsou pohodlné a vypadají velmi dobře. Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste jim dát aspoň jednu šanci. Uvidíte, že nebudete litovat.
tepláková souprava
Tepláková souprava je aktuální trend každé moderní ženy!

Stylový kousek během celého roku

Tepláková souprava má množství výhod. Tou největší však je, že se dá nosit během celého roku. V zimě stačí sáhnout po provedení s dlouhými kalhotami a mikinou. V létě si zase vyberte pohodlné krátké kalhoty s krátkým a volným tričkem.

Univerzálnost v nošení ale není jediným benefitem. Tím druhým je stylový design, díky kterému ji můžete nosit úplně všude. Doma, na nákupy, do města nebo na procházku do parku. Teplákový materiál se přizpůsobí přesně tomu, co právě potřebujete. Nikde vás netahá ani neřeže.

Další silnou stránkou je, že v soupravě můžete vařit, odpočívat i sportovat. Oblečte si ji vždy, když půjdete běhat nebo cvičit do fitness centra. Vypadejte stylově i při tom, jak spalujete přebytečné kalorie.

Jednoduchý, ale přitom moderní outfit

Ani vás nebaví stát hodiny před skříní a přemýšlet, co si oblečete? Nejlepším řešením jsou stylové dámské teplákové soupravy. Skvěle spolu ladí, vršek se prakticky doplňuje se spodní částí. Jediné, co si k celému outfitu budete muset vybrat, jsou boty. Případně nějaké doplňky.

Z obuvi se ke sportovní soupravě hodí hlavně tenisky. Dobré jsou i plátěnky. U doplňků vybírejte něco jednoduššího jako jednobarevnou kabelku nebo ledvinku. Zvolit můžete také řetízky na krk a náramek na ruku.

Tepláková souprava vám pomáhá šetřit čas a urychlí ranní chystání. Stačí, abyste si ji oblékli, doplnili botami a začali svůj den.

Jedno i vícebarevné

Pokud hledáte elegantní teplákové soupravy, zvolte jednobarevné provedení. To vytvoří pěkný celek a zajímavý výsledek. Tento outfit se hodí každé věkové kategorii. Obléct si ho můžete i do práce, kde nemáte přísný dress code.

Na druhé straně, v případě, že byste chtěli trochu experimentovat, zvolte vícebarevné provedení. Skvěle vypadá kontrast černé a žluté. Jinou možností je jemnější přechod, jako například růžová a tělová.

K TÉMATU  Do divadla, na ples, nebo vernisáž, ale pokaždé šik!

Ciťte se dobře v každém outfitu

Teplákové soupravy jsou stylové, ale hlavně komfortní. Poskytují pohodlí, od něhož mají rifle a jiné formální kalhoty daleko. Při vyřizování všech důležitých věcí se budete cítit dobře, bez toho, aby vás něco tlačilo a řezalo. Vyberte si jednu teplákovou soupravu i vy. Vypadejte trendy každý den.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Módní trendy obuvi na podzim a zimu 2019 přinášejí řadu stylů. Od jednoduchých, přes potištěné, barevné, vzorované, šněrovací, až po boty ve vojenském stylu. V zimě pak jasně vedou kožešiny. Pro chladné období si vyberte alespoň dva nové modely. Jeden do práce a do města, druhý pro vycházky do přírody a pro výlety na hory. Jaké zimní boty zvolit?
Myslíte si, že jste potkala toho pravého, ale okolí je z vašeho vztahu rozpačité. Je starší o více než 20 let? Je mladší o více než 10 let? Člověk by řekl, že v dnešní společnosti se věkový rozdíl nepočítá. Zdaleka to není pravda. A většinou jsou to ženy, které věkový rozdíl řeší podstatně víc, než muži.
Věděli jste, že v České republice trápí alergie skoro každého druhého člověka? A počty stále rostou. Mezi nejčastější alergie se řadí ty na pyl, jarní trávy a další kvetoucí keře. Právě teď na jaře je období, kdy se s projevy alergií potýká mnoho lidí. Jak mít tedy jarní alergie pod kontrolou?
Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Modelka Simona Krainová je v poslední době známá zejména pro své očistné kúry a detoxy, ájurvéda ji doslova pohltila. Jak taková harmonizace těla pod taktovkou 5000 let staré indické medicíny probíhá?
Retro nábytek je v módě a vintage je stále skloňované slovo. Retro nábytek má své kouzlo, které nás přenese do jiných časů. Uvažovali jste ale i o kouzlu retro zvuku?
Jste zamilovaná a v růžovém oparu si možná ani nepřipouštíte, že byste potřebovali v manželství nějakou smlouvu, která bude řešit vaše finance. Jenže je to tak. Během manželství může nastat mnoho skutečností, které ovlivní vaši finanční situaci. Proto je smlouva o společném či odděleném majetku je dobrým řešením. Říkáme jí předmanželská smlouva.
Pravý deštivý a sychravý podzim se pomalu začíná hlásit o slovo, a tak není divu, že v tomto zrádném počasí více stonáme my i naše děti. S nižšími venkovními teplotami a nedostatkem sluníčka se navíc zvyšuje riziko nachlazení, chřipky a v dnešní době bohužel i dalších virových onemocnění. Právě v tomto období je tedy více, než kdykoliv jindy v roce důležité myslet na posílení imunity, která hraje zásadní roli v naší přirozené obranyschopnosti a odolnosti proti bacilům. Efektivním způsobem, jak můžeme posílit imunitu sobě i svým blízkým, je za pomoci pěti přírodních pomocníků. Jaké to jsou?
Na čistotu a minimalismus se zaměřil architekt Matt Watts. Jeho moderní stodola nabízí prostorné a komfortní bydlení. Prosluněnému interiéru vévodí zatočené schodiště. Zaujme i kuchyňský kout, celý laděný do černé barvy.
Když se řekne jóga, každému z nás se vybaví vyrovnanost, sebejistota, harmonie, správné držení těla. Jóga není jen cvičení, ale je to celkově životní styl, kterému propadli miliony lidí po celém světě. Chcete s jógou také začít, ale nevíte jak?
Pálení čarodějnic se tradičně slaví v noci ze 30. dubna na 1. května. To znamená, že i letos se čas oslav, opékání špekáčků a zapalování hranic blíží. Víte ale, kde se tento svátek vzal a jaká je jeho historie?
Během pandemie začali lidé trávit o 30 procent více volného času u mobilů a počítačů. Aktuálně to jsou čtyři hodiny a dvanáct minut denně u smartphonu a další čtyři hodiny před monitorem. Tato 'nálož' má své důsledky. Čekárny očních lékařů praskají ve všech. Nechcete-li se k pacientům přidat, neignorujte varovné signály. Naučte se potížím předcházet a řešte je.

Výběr článků

Miminka a domácí mazlíčci mají něco společného. Rádi o ně pečujeme a jsou roztomilí. Podívejte se na kočky, které se mazlí a hrají si s malinkými dětmi.
K Vánocům neodmyslitelně patří štědrovečerní tabule. Stůl je středobodem, na který patří adventní věnec, dekorace i cukroví. Prostřený ale může vypadat i úplně jinak, než jak máte ve zvyku. Možností je nekonečno. Inspirujte se s jeho výzdobou!

Nepřehlédněte

Rak je čtvrtým znamením horoskopu, které začíná vládnout 21. června a 22. července ho dále střídá Lev. Ale nepředbíhejme. Jedná se o vodní znamení, které je, jak název napovídá, reprezentováno rakem.
Narodilo se vám miminko v zimě? A víte, kolik vrstev mu oblékat, aby mu nebylo příliš zima nebo naopak vedro? A kdy s ním můžete ven? Odpovíme vám na sedm nejdůležitějších otázek.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek