Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

Tepláková souprava jako nezbytnost této sezóny

Teplákové soupravy rozdělují lidi do dvou skupin. Na ty, kteří na ně nedají dopustit a nosí je během celého roku. A na ty, kteří se jim vyhýbají. Soupravy jsou pohodlné a vypadají velmi dobře. Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste jim dát aspoň jednu šanci. Uvidíte, že nebudete litovat.
tepláková souprava
Tepláková souprava je aktuální trend každé moderní ženy!

Stylový kousek během celého roku

Tepláková souprava má množství výhod. Tou největší však je, že se dá nosit během celého roku. V zimě stačí sáhnout po provedení s dlouhými kalhotami a mikinou. V létě si zase vyberte pohodlné krátké kalhoty s krátkým a volným tričkem.

Univerzálnost v nošení ale není jediným benefitem. Tím druhým je stylový design, díky kterému ji můžete nosit úplně všude. Doma, na nákupy, do města nebo na procházku do parku. Teplákový materiál se přizpůsobí přesně tomu, co právě potřebujete. Nikde vás netahá ani neřeže.

Další silnou stránkou je, že v soupravě můžete vařit, odpočívat i sportovat. Oblečte si ji vždy, když půjdete běhat nebo cvičit do fitness centra. Vypadejte stylově i při tom, jak spalujete přebytečné kalorie.

Jednoduchý, ale přitom moderní outfit

Ani vás nebaví stát hodiny před skříní a přemýšlet, co si oblečete? Nejlepším řešením jsou stylové dámské teplákové soupravy. Skvěle spolu ladí, vršek se prakticky doplňuje se spodní částí. Jediné, co si k celému outfitu budete muset vybrat, jsou boty. Případně nějaké doplňky.

Z obuvi se ke sportovní soupravě hodí hlavně tenisky. Dobré jsou i plátěnky. U doplňků vybírejte něco jednoduššího jako jednobarevnou kabelku nebo ledvinku. Zvolit můžete také řetízky na krk a náramek na ruku.

Tepláková souprava vám pomáhá šetřit čas a urychlí ranní chystání. Stačí, abyste si ji oblékli, doplnili botami a začali svůj den.

Jedno i vícebarevné

Pokud hledáte elegantní teplákové soupravy, zvolte jednobarevné provedení. To vytvoří pěkný celek a zajímavý výsledek. Tento outfit se hodí každé věkové kategorii. Obléct si ho můžete i do práce, kde nemáte přísný dress code.

Na druhé straně, v případě, že byste chtěli trochu experimentovat, zvolte vícebarevné provedení. Skvěle vypadá kontrast černé a žluté. Jinou možností je jemnější přechod, jako například růžová a tělová.

K TÉMATU  Oversize móda stále letí. Počítejte si ní i letošní zimu. Jak ji správně kombinovat a vyladit k dokonalosti

Ciťte se dobře v každém outfitu

Teplákové soupravy jsou stylové, ale hlavně komfortní. Poskytují pohodlí, od něhož mají rifle a jiné formální kalhoty daleko. Při vyřizování všech důležitých věcí se budete cítit dobře, bez toho, aby vás něco tlačilo a řezalo. Vyberte si jednu teplákovou soupravu i vy. Vypadejte trendy každý den.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když se lísáme ke zvířatům, jejich nenadálý pohyb nebo zvukový projev nás pěkně vyděsí. Někdy tak trochu zapomínáme, že zvířata nemusí brát tulení jako něco příjemného. Zajímá je vaše jídlo, a jdou po něm hlava nehlava. Reakce dětí i dospělých je vždy leknutí, jen ti malí se trochu víc bojí. I takový roztomilý tuleň umí pěkně vyděsit!
Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.
Ve světě krásy panuje řada mýtů a stereotypů. Některé z nich jsou pozůstatky starších studií, jiné vznikly jednoduše mezi lidmi a postupně se staly dostatečně přesvědčivé natolik, že ovlivnily naše chování a přístup ke kráse jako takový. Vyznat se ve světě pravdy a mýtů je skutečně nelehký úkol, ovšem, abychom vám jej alespoň trochu usnadnili, připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších mýtů, které i dodnes kolují mezi námi.
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Ve zdravém těle zdravý duch. Mnohokrát připomínaná moudrost irského dramatika George Bernarda Shawa je, byla a bude pro lidstvo aktuální. S neustálým rozvojem přísunu informací se každý den dozvídáme o nových metodách cvičení, možnostech sestavení zdravého jídelníčku a korekce životního stylu tak, aby člověk dosáhl co možná nejlepšího pocitu sama ze sebe. Takový pocit vám dodá tolik potřebnou sebedůvěru, která se odráží při každodenních činnostech.
Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek