Čtvrtek , 26. 05. 2022

Filip

Tepláková souprava jako nezbytnost této sezóny

Teplákové soupravy rozdělují lidi do dvou skupin. Na ty, kteří na ně nedají dopustit a nosí je během celého roku. A na ty, kteří se jim vyhýbají. Soupravy jsou pohodlné a vypadají velmi dobře. Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste jim dát aspoň jednu šanci. Uvidíte, že nebudete litovat.
tepláková souprava
Tepláková souprava je aktuální trend každé moderní ženy!

Stylový kousek během celého roku

Tepláková souprava má množství výhod. Tou největší však je, že se dá nosit během celého roku. V zimě stačí sáhnout po provedení s dlouhými kalhotami a mikinou. V létě si zase vyberte pohodlné krátké kalhoty s krátkým a volným tričkem.

Univerzálnost v nošení ale není jediným benefitem. Tím druhým je stylový design, díky kterému ji můžete nosit úplně všude. Doma, na nákupy, do města nebo na procházku do parku. Teplákový materiál se přizpůsobí přesně tomu, co právě potřebujete. Nikde vás netahá ani neřeže.

Další silnou stránkou je, že v soupravě můžete vařit, odpočívat i sportovat. Oblečte si ji vždy, když půjdete běhat nebo cvičit do fitness centra. Vypadejte stylově i při tom, jak spalujete přebytečné kalorie.

Jednoduchý, ale přitom moderní outfit

Ani vás nebaví stát hodiny před skříní a přemýšlet, co si oblečete? Nejlepším řešením jsou stylové dámské teplákové soupravy. Skvěle spolu ladí, vršek se prakticky doplňuje se spodní částí. Jediné, co si k celému outfitu budete muset vybrat, jsou boty. Případně nějaké doplňky.

Z obuvi se ke sportovní soupravě hodí hlavně tenisky. Dobré jsou i plátěnky. U doplňků vybírejte něco jednoduššího jako jednobarevnou kabelku nebo ledvinku. Zvolit můžete také řetízky na krk a náramek na ruku.

Tepláková souprava vám pomáhá šetřit čas a urychlí ranní chystání. Stačí, abyste si ji oblékli, doplnili botami a začali svůj den.

Jedno i vícebarevné

Pokud hledáte elegantní teplákové soupravy, zvolte jednobarevné provedení. To vytvoří pěkný celek a zajímavý výsledek. Tento outfit se hodí každé věkové kategorii. Obléct si ho můžete i do práce, kde nemáte přísný dress code.

Na druhé straně, v případě, že byste chtěli trochu experimentovat, zvolte vícebarevné provedení. Skvěle vypadá kontrast černé a žluté. Jinou možností je jemnější přechod, jako například růžová a tělová.

K TÉMATUMódní okénko: Jak nosit 4 nejžhavější letošní trendy?

Ciťte se dobře v každém outfitu

Teplákové soupravy jsou stylové, ale hlavně komfortní. Poskytují pohodlí, od něhož mají rifle a jiné formální kalhoty daleko. Při vyřizování všech důležitých věcí se budete cítit dobře, bez toho, aby vás něco tlačilo a řezalo. Vyberte si jednu teplákovou soupravu i vy. Vypadejte trendy každý den.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na naši psychiku je toho prostě někdy moc: Práce, starost o rodinu, výchova dětí, péče o domácnost, do toho musíme mnohdy řešit osobní krize a krize ve vztahu. Není tedy divu, že občas už nemůžeme dál, cítíme se unavení a nejdou nám věci tak, jak bychom si představovali. Můžeme si občas myslet, že jsme jen líní, znechucení, a za to se i občas stydíme.
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.

Nepřehlédněte

Mnozí z nás opalování velmi podceňují, přitom jde o jednu z nejrizikovějších kratochvílí, která nám může zničit zdraví. Co všechno byste měli vědět o opalování, než si lehnete na lehátko a začnete se v žáru poledního slunce opalovat?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek