Neděle , 21. 04. 2024

Alexandra

12 důvodů, proč se nestydět za vztah s mladším mužem aneb ano, či ne?

V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
vztah
Mladší muž se vám bude snažit vyrovnat. (foto: 123RF)

Záleží na tom, jak moc si věříte. Pokud se budete stále deptat tím, že vám vztah nevyjde a jste pro něj příliš stará, jen horko těžko si zajíčka udržíte (stejně by vás opustil, protože by ho nebavilo vám stále dokazovat, jak jste krásná). Třeba vás uklidní fakt, že se to může klidně stát i se starším protějškem. Prostě si každou chvíli strávenou v jeho objetí maximálně užívejte. I kdyby vám vztah s mladším mužem nevyšel, budete inspirovaná na řadu dalších let.

Netlačte na pilu

Když už se zamilujete do mladšího muže, není na tom nic špatného. Určitě si vás vybral z nějakého důvodu. Pokud nejde o lásku na jednu noc, budete se s ním mít skvěle (aspoň chvíli). V tomto ohledu však není nutné tlačit na pilu. Jestliže jste se do něj opravdu zamilovala a váháte, zda jsou jeho city upřímné, vyčkejte. Jakmile ho udusíte přehnanou láskou, jistě od vás brzy odejde, protože mu budete připomínat jeho matku či nevyzrálé bývalé partnerky.

předehra
Mladší muž má vždycky chuť na sex. (foto: 123RF)

Jestliže už je to vážné, můžete se těšit na to, že:

 • udělá všechno, co vám na očích uvidí
 • nestěžuje si na bolest a není tak často unavený jako starší muži
 • je plný síly a sexuální hrátky s ním jsou prostě nádherné
 • umí se vám přizpůsobit a změny mu nedělají problém
 • je sexy a ve společnosti se za něj nestydíte, ba naopak jste na něj pyšná
 • nevymlouvá se na hodně práce a když ano, stejně si na vás udělá vždycky čas, protože po vás touží nejen z důvodu obliby senzačního sexu
 • je vám velkou oporou a dokáže vám upřímně naslouchat
 • udržujete se díky němu v kondici, protože s ním chcete zároveň ustát krok. Pečujete o sebe, sportujete a měníte nevábný stereotypní životní styl.
 • poznáváte skrz něj mnoho nových zajímavých tváří a pohybujete se mezi mladšími lidmi. Díky tomu jste plná energie a vypadáte mladistvě.
 • kamarádky vám tajně závidí, jakého jste si našla přítele (a budou vám ho závidět, i kdybyste se s ním rozešla)
 • jste sebevědomá a více si věříte, tudíž budete i profesně úspěšnější a vyrovnanější
 • může se stát, že chce vypadat vedle vás starší, což vám imponuje. A přemýšlíte-li s ním o dítěti, neměly byste váhat ani minutu, protože bude starostlivým otcem, který vás hravě zastoupí, když vám bude docházet dech.
K TÉMATU  Co dělat v karanténě? Aneb ať aktuální období netrvá dlouho!

Všeho s mírou

Bezpochyby je dobré si od sebe čas od času odpočinout, abyste ho třeba nenudila svými zralejšími názory na život. Ne všichni mladíci s vámi budou ochotni řešit vaše problémy, proto se toho vyvarujte a o těchto věcech s nimi mluvte jenom krátkou dobu. I když si budete myslet, že jde rozhovor správnou cestou a opravdu si rozumíte, nebuďte naivní. Všechny křivdy svého života nevyřešíte za jedinou noc.

žena
Budete si připadat silná a sebevědomá. A taková také jste. (foto: 123RF)

Samozřejmě může dojít k situaci, kdy se navzájem omrzíte, ale v tomto ohledu nebuďte nešťastná. Vše má své pro i proti. Zamilovanost jednou přejde a vy budete sebevědomou ženou, která si začne užívat život plnými doušky. A kdoví, třeba spolu jednou strávíte žhavou noc, kterou jste chtěli ještě jednou zažít.

Jen pozor, vztah s mladším mužem není pro každou ženu. Občas to bolí a před tímto krokem by si měla každá dáma uvědomit, že to může nakonec i hodně bolet.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

Cloumá s vámi vztek, zlost a zášť? Hoďte se do klidu!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo nemá sociální sítě, jako by nebyl. Poví vám jistě každý, když mu s radostí oznámíte, že nejste majitelem žádného profilu na takových platformách. V současné době mluvíme o velmi důležitém pomocníkovi každého úspěšného podniku. Je to fantastický marketingový nástroj a základ toho, že budete v kontaktu s rodinou i přáteli. Pojďme si více do hloubky rozebrat, proč to už bez sociálních sítí nejde.
V dnešním prohlášení z Buckinghamského paláce bylo oznámeno, že britský král Karel III. čelí rakovině. Monarcha, který nedávno absolvoval zákrok kvůli zvětšené prostatě, nyní zahájil léčbu, ačkoli konkrétní typ rakoviny nebyl zveřejněn.
Čisté spáry mezi dlaždicemi, lesknoucí se podlahy, prádlo zbavené i odolných skvrn nebo zářivé a voňavé koberce? I tohle všechno vám bez problému zařídí esenciální oleje. Které konkrétní vám usnadní práci?
Nikdy není pozdě změnit kariéru a zkusit něco nového. Naštěstí časy, kdy ženy patřily jen do humanitních oborů, jsou dávno pryč. Přesto v některých odvětvích je jich minimum. Třeba v IT tvoří sotva desetinu odborníků. Nicméně, pokud máte dámy kuráž, tak to zkuste. Firmy vás tu budou vítat s otevřenou náručí a ocení vás. Váháte? Pak pro vás máme sedm důvodů, které vás přesvědčí, že počítače jsou skvělá volba.
Práce na počítači, hraní her či sledování televize mají společné jedno a tím je enormní zátěž na oči. Displeje digitálních přístrojů totiž vyzařují modré světlo, které představuje obrovské množství energie, s níž se musejí oči vypořádat. To, co se ze začátku může projevovat jako podráždění, únava či zarudnutí, může mít časem nepříjemné následky v podobě zhoršení zraku.
Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
Kristýna (33) nepatří mezi lidi, kteří dávají na odiv své bolesti. Když onemocněla a její stav jí nedovolil se hýbat, prožívala těžké chvíle.
Každá z nás tu a tam zatoužíme po změně. Když už ale přijde na věc, zpravidla první, čím začneme, jsou naše vlasy. Důvod je prostý. Je to změna, které si většinou všimne opravdu každý (no dobře, možná manžel na to přijde později) a zároveň je to způsob, jak ze sebe vykouzlit zcela nové já, které rázem získá zbrusu novou image. Kde jinde hledat nové nápady a nasávat inspiraci, než právě v osvěžujících trendech, které nám rok co rok přinášejí světoví vlasoví stylisté. Co si pro nás připravili tentokrát?
Eva Urbaníková představuje nový film podle své knihy. Příliš osobní známost je o životní houpačce. Jednou jsi dole a jednou nahoře. Co se dělo při natáčení a co dalšího autorka veleúspěšné knihy ještě prozradila?
Ve zdravém těle zdravý duch. Mnohokrát připomínaná moudrost irského dramatika George Bernarda Shawa je, byla a bude pro lidstvo aktuální. S neustálým rozvojem přísunu informací se každý den dozvídáme o nových metodách cvičení, možnostech sestavení zdravého jídelníčku a korekce životního stylu tak, aby člověk dosáhl co možná nejlepšího pocitu sama ze sebe. Takový pocit vám dodá tolik potřebnou sebedůvěru, která se odráží při každodenních činnostech.
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.
Zpěvák Mirai Navrátil (31) nedávno potvrdil konec vztahu s Michaelou Buschovou a nyní překvapil fanoušky sdílením fotografie s tajemným společníkem na Kanárských ostrovech. Přestože není jasné, jaký je vztah mezi nimi, mnozí to interpretují jako oznámení nového partnerského začátku. I bývalá první dáma Dagmar Havlová (70) a zpěvačka Monika Bagarová (29) projevily podporu zpěvákovi s posláním srdíček. Nový obrat v osobním životě úspěšného zpěváka tak vyvolal vášnivou diskusi nejen mezi fanoušky, ale i v showbyznysu.

Výběr článků

V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.
Chystáte se na dovolenou na druhý konec světa a čeká vás dlouhý let? V tom případě se na něj musíte dobře připravit. Pokud tedy nepatříte mezi šťastlivce, kteří každý let bez problémů prospí.
A je to tady zase! S blížící se menstruací se pleť mnoha z nás změní v pastvu roztodivných kožních problémů, za nimiž stojí změna hladiny hormonů. A i když jsme si pubertou a kožními problémy prošly už dávno, hormonální akné umí potrápit v jakémkoliv věku.

Nepřehlédněte

Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek