Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

12 důvodů, proč se nestydět za vztah s mladším mužem aneb ano, či ne?

V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
vztah
Mladší muž se vám bude snažit vyrovnat. (foto: 123RF)

Záleží na tom, jak moc si věříte. Pokud se budete stále deptat tím, že vám vztah nevyjde a jste pro něj příliš stará, jen horko těžko si zajíčka udržíte (stejně by vás opustil, protože by ho nebavilo vám stále dokazovat, jak jste krásná). Třeba vás uklidní fakt, že se to může klidně stát i se starším protějškem. Prostě si každou chvíli strávenou v jeho objetí maximálně užívejte. I kdyby vám vztah s mladším mužem nevyšel, budete inspirovaná na řadu dalších let.

Netlačte na pilu

Když už se zamilujete do mladšího muže, není na tom nic špatného. Určitě si vás vybral z nějakého důvodu. Pokud nejde o lásku na jednu noc, budete se s ním mít skvěle (aspoň chvíli). V tomto ohledu však není nutné tlačit na pilu. Jestliže jste se do něj opravdu zamilovala a váháte, zda jsou jeho city upřímné, vyčkejte. Jakmile ho udusíte přehnanou láskou, jistě od vás brzy odejde, protože mu budete připomínat jeho matku či nevyzrálé bývalé partnerky.

předehra
Mladší muž má vždycky chuť na sex. (foto: 123RF)

Jestliže už je to vážné, můžete se těšit na to, že:

 • udělá všechno, co vám na očích uvidí
 • nestěžuje si na bolest a není tak často unavený jako starší muži
 • je plný síly a sexuální hrátky s ním jsou prostě nádherné
 • umí se vám přizpůsobit a změny mu nedělají problém
 • je sexy a ve společnosti se za něj nestydíte, ba naopak jste na něj pyšná
 • nevymlouvá se na hodně práce a když ano, stejně si na vás udělá vždycky čas, protože po vás touží nejen z důvodu obliby senzačního sexu
 • je vám velkou oporou a dokáže vám upřímně naslouchat
 • udržujete se díky němu v kondici, protože s ním chcete zároveň ustát krok. Pečujete o sebe, sportujete a měníte nevábný stereotypní životní styl.
 • poznáváte skrz něj mnoho nových zajímavých tváří a pohybujete se mezi mladšími lidmi. Díky tomu jste plná energie a vypadáte mladistvě.
 • kamarádky vám tajně závidí, jakého jste si našla přítele (a budou vám ho závidět, i kdybyste se s ním rozešla)
 • jste sebevědomá a více si věříte, tudíž budete i profesně úspěšnější a vyrovnanější
 • může se stát, že chce vypadat vedle vás starší, což vám imponuje. A přemýšlíte-li s ním o dítěti, neměly byste váhat ani minutu, protože bude starostlivým otcem, který vás hravě zastoupí, když vám bude docházet dech.
K TÉMATU  Jak poznat, že jste ve správném vztahu?

Všeho s mírou

Bezpochyby je dobré si od sebe čas od času odpočinout, abyste ho třeba nenudila svými zralejšími názory na život. Ne všichni mladíci s vámi budou ochotni řešit vaše problémy, proto se toho vyvarujte a o těchto věcech s nimi mluvte jenom krátkou dobu. I když si budete myslet, že jde rozhovor správnou cestou a opravdu si rozumíte, nebuďte naivní. Všechny křivdy svého života nevyřešíte za jedinou noc.

žena
Budete si připadat silná a sebevědomá. A taková také jste. (foto: 123RF)

Samozřejmě může dojít k situaci, kdy se navzájem omrzíte, ale v tomto ohledu nebuďte nešťastná. Vše má své pro i proti. Zamilovanost jednou přejde a vy budete sebevědomou ženou, která si začne užívat život plnými doušky. A kdoví, třeba spolu jednou strávíte žhavou noc, kterou jste chtěli ještě jednou zažít.

Jen pozor, vztah s mladším mužem není pro každou ženu. Občas to bolí a před tímto krokem by si měla každá dáma uvědomit, že to může nakonec i hodně bolet.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

Cloumá s vámi vztek, zlost a zášť? Hoďte se do klidu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Horská túra nelze srovnávat s běžnou procházkou okolo domu. Při horské túře strávíte chůzí klidně celý den a často se nejedná o odpočinkový výkon ani z hlediska náročnosti trasy. Když se rozhodnete zdolat nějaký vrchol, případně jiný vysoko položený cíl, polovinu cesty stoupáte nahoru a druhou polovinu zase musíte brzdit z kopce, až vás z toho bolí kolena a prsty na nohou.
Tohle svému dítěti dělat nebudu! Takhle moje dítě rozhodně vychované nebude! To si nebude moct dovolit! To jsou časté věty, které člověk vypustí z úst ještě před tím, než se rodičem vůbec stane. Jenže když nastane okamžik a narodí se mu dítě, rázem ke všemu má trochu jiný postoj.
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Prosinec je vhodná doba na nějakou tu pohádku. Na jaký film se vypravit s dětmi do kina? Aktuálně je na výběr hned několik variant, pro co se rozhodnout. Animovaní kutilové Pat a Mat pobaví i dospělé, pohádka z našich krajů Čertí brko se pyšní lákavým obsazením, a francouzská rodinná komedie Vánoce a spol. představí Santu až po kolena v bryndě.
Fenomén českých televizních seriálů z období totality přetrval do dnešních dnů, a důvodů pro to je více. Ti starší se dívají často z nostalgie, mladší diváci sledují dobu, kterou nezažili, a srovnávají s dneškem. Ovšem dobrým důvodem, proč se vysílají a jsou v oblibě, je také nesporná kvalita mnoha tehdy natočených děl.
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.

Nepřehlédněte

V jednoduchosti je ta největší síla. Tento výrok je pravdivý i v případě cvičení a redukce váhy. Pokud i vy chcete zhubnout, vsaďte na program H.E.A.T. a jeho důraz na ten nejpřirozenější pohyb pro každého z nás. Díky chůzi totiž dokážete spálit maximum kalorií, které vás brzy dostanou k vysněné povaze.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek