Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

12 důvodů, proč se nestydět za vztah s mladším mužem aneb ano, či ne?

V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
vztah
Mladší muž se vám bude snažit vyrovnat. (foto: 123RF)

Záleží na tom, jak moc si věříte. Pokud se budete stále deptat tím, že vám vztah nevyjde a jste pro něj příliš stará, jen horko těžko si zajíčka udržíte (stejně by vás opustil, protože by ho nebavilo vám stále dokazovat, jak jste krásná). Třeba vás uklidní fakt, že se to může klidně stát i se starším protějškem. Prostě si každou chvíli strávenou v jeho objetí maximálně užívejte. I kdyby vám vztah s mladším mužem nevyšel, budete inspirovaná na řadu dalších let.

Netlačte na pilu

Když už se zamilujete do mladšího muže, není na tom nic špatného. Určitě si vás vybral z nějakého důvodu. Pokud nejde o lásku na jednu noc, budete se s ním mít skvěle (aspoň chvíli). V tomto ohledu však není nutné tlačit na pilu. Jestliže jste se do něj opravdu zamilovala a váháte, zda jsou jeho city upřímné, vyčkejte. Jakmile ho udusíte přehnanou láskou, jistě od vás brzy odejde, protože mu budete připomínat jeho matku či nevyzrálé bývalé partnerky.

předehra
Mladší muž má vždycky chuť na sex. (foto: 123RF)

Jestliže už je to vážné, můžete se těšit na to, že:

 • udělá všechno, co vám na očích uvidí
 • nestěžuje si na bolest a není tak často unavený jako starší muži
 • je plný síly a sexuální hrátky s ním jsou prostě nádherné
 • umí se vám přizpůsobit a změny mu nedělají problém
 • je sexy a ve společnosti se za něj nestydíte, ba naopak jste na něj pyšná
 • nevymlouvá se na hodně práce a když ano, stejně si na vás udělá vždycky čas, protože po vás touží nejen z důvodu obliby senzačního sexu
 • je vám velkou oporou a dokáže vám upřímně naslouchat
 • udržujete se díky němu v kondici, protože s ním chcete zároveň ustát krok. Pečujete o sebe, sportujete a měníte nevábný stereotypní životní styl.
 • poznáváte skrz něj mnoho nových zajímavých tváří a pohybujete se mezi mladšími lidmi. Díky tomu jste plná energie a vypadáte mladistvě.
 • kamarádky vám tajně závidí, jakého jste si našla přítele (a budou vám ho závidět, i kdybyste se s ním rozešla)
 • jste sebevědomá a více si věříte, tudíž budete i profesně úspěšnější a vyrovnanější
 • může se stát, že chce vypadat vedle vás starší, což vám imponuje. A přemýšlíte-li s ním o dítěti, neměly byste váhat ani minutu, protože bude starostlivým otcem, který vás hravě zastoupí, když vám bude docházet dech.
K TÉMATUNepříjemné emoce nebo vypjaté situace. Jak je zvládnout a umět v sobě zpracovat

Všeho s mírou

Bezpochyby je dobré si od sebe čas od času odpočinout, abyste ho třeba nenudila svými zralejšími názory na život. Ne všichni mladíci s vámi budou ochotni řešit vaše problémy, proto se toho vyvarujte a o těchto věcech s nimi mluvte jenom krátkou dobu. I když si budete myslet, že jde rozhovor správnou cestou a opravdu si rozumíte, nebuďte naivní. Všechny křivdy svého života nevyřešíte za jedinou noc.

žena
Budete si připadat silná a sebevědomá. A taková také jste. (foto: 123RF)

Samozřejmě může dojít k situaci, kdy se navzájem omrzíte, ale v tomto ohledu nebuďte nešťastná. Vše má své pro i proti. Zamilovanost jednou přejde a vy budete sebevědomou ženou, která si začne užívat život plnými doušky. A kdoví, třeba spolu jednou strávíte žhavou noc, kterou jste chtěli ještě jednou zažít.

Jen pozor, vztah s mladším mužem není pro každou ženu. Občas to bolí a před tímto krokem by si měla každá dáma uvědomit, že to může nakonec i hodně bolet.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

Cloumá s vámi vztek, zlost a zášť? Hoďte se do klidu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chcete si pořídit pejska, ale moc dobře si uvědomujete, že zanedlouho chcete založit rodinu? Možná z toho důvodu ztrácíte o pejska zájem, protože si říkáte, že pes a děti - to rozhodně nejde dohromady. Jenže opak je pravdou. Stačí si jen zvolit takové plemeno, které s dětmi bude opravdu skvěle vycházet. I když se to může jevit jako něco nereálného, psi jsou velice empatičtí a zejména některá plemena se o děti starají doslova jako o svá vlastní štěňata. Pořiďte si tedy svého čtyřnohého společníka a než si založíte rodinu, trochu si ho vycvičte. Můžete ho brát jako své první dítě a vyzkoušet si, co taková péče vlastně vyžaduje.
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Děti nutně nemusí trávit svůj volný čas hraním počítačových nebo mobilních her, které je nijak nerozvíjí. Daleko lepší je rozvíjet jejich kreativitu a motoriku s pomocí hraček, které vyplní jejich volný čas stejně dobře a u nichž si užijí stejnou porci zábavy. Těmito hračkami myslíme dětské stavebnice, které jsou mezi námi už dlouhá staletí.
Kdo v devadesátkách nehltal seriál o partě teenagerů, jako by nebyl. Příběhy Dylana, Brandona, Brandy, Kelly a dalších hltal doslova celý svět. Jak ale dnes jejich představitelé seriálu Beverly Hills 90210 vypadají a jak žijí? Mnozí z nich už překročili padesátku a neúprosně jim táhne na šedesát.
Elenu trápí to, co mnoho dalších žen, ačkoliv o tom veřejně nemluví. „Můj manžel se mi nedávno svěřil s tím, že by chtěl ještě další vztah. Jsme manželé přes dva roky, cítím se ve vztahu šťastná. Jenže mu očividně nestačím. Chtěl by ještě jinou ženu, chodit s ní na rande a dokonce souložit. A já si mám prý taky někoho najít. Jenže já nic takového nechci, co mám dělat?“ Její muž mluví o tzv. polyamorii a v mužských fantaziích se nejedná o nic ojedinělého.

Nepřehlédněte

Když se lísáme ke zvířatům, jejich nenadálý pohyb nebo zvukový projev nás pěkně vyděsí. Někdy tak trochu zapomínáme, že zvířata nemusí brát tulení jako něco příjemného. Zajímá je vaše jídlo, a jdou po něm hlava nehlava. Reakce dětí i dospělých je vždy leknutí, jen ti malí se trochu víc bojí. I takový roztomilý tuleň umí pěkně vyděsit!

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek