Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

12 důvodů, proč se nestydět za vztah s mladším mužem aneb ano, či ne?

V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
vztah
Mladší muž se vám bude snažit vyrovnat. (foto: 123RF)

Záleží na tom, jak moc si věříte. Pokud se budete stále deptat tím, že vám vztah nevyjde a jste pro něj příliš stará, jen horko těžko si zajíčka udržíte (stejně by vás opustil, protože by ho nebavilo vám stále dokazovat, jak jste krásná). Třeba vás uklidní fakt, že se to může klidně stát i se starším protějškem. Prostě si každou chvíli strávenou v jeho objetí maximálně užívejte. I kdyby vám vztah s mladším mužem nevyšel, budete inspirovaná na řadu dalších let.

Netlačte na pilu

Když už se zamilujete do mladšího muže, není na tom nic špatného. Určitě si vás vybral z nějakého důvodu. Pokud nejde o lásku na jednu noc, budete se s ním mít skvěle (aspoň chvíli). V tomto ohledu však není nutné tlačit na pilu. Jestliže jste se do něj opravdu zamilovala a váháte, zda jsou jeho city upřímné, vyčkejte. Jakmile ho udusíte přehnanou láskou, jistě od vás brzy odejde, protože mu budete připomínat jeho matku či nevyzrálé bývalé partnerky.

předehra
Mladší muž má vždycky chuť na sex. (foto: 123RF)

Jestliže už je to vážné, můžete se těšit na to, že:

 • udělá všechno, co vám na očích uvidí
 • nestěžuje si na bolest a není tak často unavený jako starší muži
 • je plný síly a sexuální hrátky s ním jsou prostě nádherné
 • umí se vám přizpůsobit a změny mu nedělají problém
 • je sexy a ve společnosti se za něj nestydíte, ba naopak jste na něj pyšná
 • nevymlouvá se na hodně práce a když ano, stejně si na vás udělá vždycky čas, protože po vás touží nejen z důvodu obliby senzačního sexu
 • je vám velkou oporou a dokáže vám upřímně naslouchat
 • udržujete se díky němu v kondici, protože s ním chcete zároveň ustát krok. Pečujete o sebe, sportujete a měníte nevábný stereotypní životní styl.
 • poznáváte skrz něj mnoho nových zajímavých tváří a pohybujete se mezi mladšími lidmi. Díky tomu jste plná energie a vypadáte mladistvě.
 • kamarádky vám tajně závidí, jakého jste si našla přítele (a budou vám ho závidět, i kdybyste se s ním rozešla)
 • jste sebevědomá a více si věříte, tudíž budete i profesně úspěšnější a vyrovnanější
 • může se stát, že chce vypadat vedle vás starší, což vám imponuje. A přemýšlíte-li s ním o dítěti, neměly byste váhat ani minutu, protože bude starostlivým otcem, který vás hravě zastoupí, když vám bude docházet dech.
K TÉMATU  Rodiče mají vždycky pravdu a neustále se před nimi obhajujete. Nehádejte se, když to nemá smysl

Všeho s mírou

Bezpochyby je dobré si od sebe čas od času odpočinout, abyste ho třeba nenudila svými zralejšími názory na život. Ne všichni mladíci s vámi budou ochotni řešit vaše problémy, proto se toho vyvarujte a o těchto věcech s nimi mluvte jenom krátkou dobu. I když si budete myslet, že jde rozhovor správnou cestou a opravdu si rozumíte, nebuďte naivní. Všechny křivdy svého života nevyřešíte za jedinou noc.

žena
Budete si připadat silná a sebevědomá. A taková také jste. (foto: 123RF)

Samozřejmě může dojít k situaci, kdy se navzájem omrzíte, ale v tomto ohledu nebuďte nešťastná. Vše má své pro i proti. Zamilovanost jednou přejde a vy budete sebevědomou ženou, která si začne užívat život plnými doušky. A kdoví, třeba spolu jednou strávíte žhavou noc, kterou jste chtěli ještě jednou zažít.

Jen pozor, vztah s mladším mužem není pro každou ženu. Občas to bolí a před tímto krokem by si měla každá dáma uvědomit, že to může nakonec i hodně bolet.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

Cloumá s vámi vztek, zlost a zášť? Hoďte se do klidu!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jamu je tradiční indonéský lék z kořenů, bylin, květů, kůry a koření. Vyrábí se již více než 1200 let z čerstvých surovin, jako jsou tamarind, galangal, zázvor a kurkuma. V Indonésii se podává prakticky na každém kroku, například i v masážních salonech či při léčebných sezeních. Nejenom, že Indonésanům chutná, ale je také prospěšný pro lidské zdraví. Jak si jej vyrobit, a s kterými neduhy nám dokáže pomoci?
Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Máme radost, že nyní můžeme oznámit, že naše úžasná terasa je znovu otevřena pro letošní letní sezónu a my se těšíme, že si na ní budete užívat vše, co Mama nabízí. Jaro je tady, je škoda sedět uvnitř, přijďte k nám a užívejte si sluníčka!
Mnoho lidí nevěří, že vztah na dálku by mohl někdy fungovat. Možná vám to budou rozmlouvat rodiče, kamarádi, kolegové v práci – ale to nejdůležitější rozhodnutí je přeci jenom na vás. Jedno vám ale musí být jasné – nebude to vůbec nic lehkého. Můžete se ale inspirovat pár radami, které vám toto nepříjemné období vzdáleného partnera zjednoduší.
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.
To je tvrdý oříšek, protože LEGO® sad je velice mnoho a liší se od sebe různými vlastnostmi: velikostí kostek, tematikou, barvou, tvarem a dodatečnými funkcemi. Každá stavebnice je jinak přizpůsobena určité věkové skupině. Čím se řídit při výběru kostek? Jak se správně rozhodnout? Napovíme v této publikaci.
Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Překrásný Olea All Suite Hotel je celý postavený z přírodních materiálů a zaujme atmosférou naprosté pohody. Pětihvězdičkový resort vyniká luxusem a personál je tu k dispozici nonstop. Bazény prolínají skrz všechny části hotelu a zajímavostí je, že do se do vody můžete ponořit přímo z vašeho pokoje. Tohle je prostě nádhera!
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.
Čeká vás stěhování nebo jen měníte interiér vašeho současného bydlení? Rády byste se zbavily nepotřebných věcí a pustily do vašeho bytu nebo domku více světla, pozitivní energie a jarního vzduchu? Co takhle vyzkoušet metody podle čínské tradice Feng Shui? Díky ní může být prostor, kde žijete, v absolutní rovnováze. Mělo by to být místo, kde byste se měly cítit příjemně a pohodlně, a zároveň nebýt zahlceny zbytečnými věcmi.
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.

Nepřehlédněte

Zatímco většina zatím cestuje jenom prstem po mapě, jiné už nebaví sedět doma. Chtějí něco zažít, i když tomu epidemiologická situace zrovna nenahrává. Jenže panující koronavirus cestování nepřeje už nějaký ten pátek, proto se mnozí lidé rozhodli vydat se na cestu, i když je venku stále hrozící riziko nakažení.
Elenu trápí to, co mnoho dalších žen, ačkoliv o tom veřejně nemluví. „Můj manžel se mi nedávno svěřil s tím, že by chtěl ještě další vztah. Jsme manželé přes dva roky, cítím se ve vztahu šťastná. Jenže mu očividně nestačím. Chtěl by ještě jinou ženu, chodit s ní na rande a dokonce souložit. A já si mám prý taky někoho najít. Jenže já nic takového nechci, co mám dělat?“ Její muž mluví o tzv. polyamorii a v mužských fantaziích se nejedná o nic ojedinělého.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek