Pátek , 01. 12. 2023

Iva

Proč si domů pořídit koberce? Zútulní i prohřejí jakýkoliv prostor

V každé domácnosti se vyskytuje alespoň jedna studená chodba, kterou musíte minimálně jednou či dvakrát denně projít. Ať už je to tím, že bydlíte v domě nebo si potrpíte na dlaždičky a další studené povrchy, chladné místnosti se mohou stát minulostí. Stačí si pořídit praktické koberce a užívat si pohodlí při každém kroku.

Snadno omyvatelné a originální. To jsou kusové koberce

Naprosto úžasné jsou kusové koberce, které snadno položíte na místo určení a kdykoliv je potřeba, jednoduše je zvednete, vyčistíte vyklepáním nebo třeba i mytím s pomocí speciálních přípravků a následně je pověsíte na šňůru. Kusové koberce jsou také velice originální a dají se sehnat v řadě barev i motivů.

Dětské koberce nejsou pouze na hraní

Kromě kusových koberců, které položíte do oné zmíněné studené chodby nebo je využijete jako dekorační prvek kupříkladu pod konferenční stůl, existují také dětské koberce. Ty je vhodné položit do dětského pokoje ihned vedle postýlky a také se dají využít jako místo na hraní. Jsou měkké, teplé a pohodlné.

Hlavní výhody koberců? Útulný domov i teplo rodinného krbu na počkání

Podzim je již za dveřmi, a proto je nejvyšší čas myslet na to, jak tomuto ročnímu období přizpůsobit interiér svého domova. Nemusíte vlastnit krb, ale i přesto si můžete u sebe doma připadat útulně a užívat si ono pomyslné teplo rodinného krbu. Vyberte si koberce s vysokým vlasem a užívejte si deštivé podzimní dny za oknem a v teple.

Vychutnávejte si teplo, měkké došlapy, útulně působící místnosti i naprostou pohodu, a to vše díky kobercům. Položte je všude, kde máte studenou podlahu, netěsnící okna či prázdné místo, jenž chcete vyplnit něčím praktickým. Ohromné oblibě se těší kusové koberce, které se dají položit téměř všude a snadno se udržují v čistotě.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Asi každá z nás už slyšela o různých seznamovacích aplikacích či online seznamkách. Někomu jsou seznamky zdrojem nekonečných erotických eskapád, jiní zde hledají osudovou lásku. A pro někoho jsou seznamky jeden velký podvod. Podívejme se, jak je to s nimi doopravdy.
Mnozí odborníci mluví o současnosti jako o „době jedové“. Upozorňují, že toxické látky jsou nejen kolem nás, ale i v nás. Pocházejí ze znečištěného životního prostředí, ale také z kosmetiky a léků, které užíváme. Svou roli hraje i nevhodná strava a alkohol, který si sem tam dopřejeme. Jednou za čas bychom tak měli udělat ve svém těle důkladný úklid. Právě leden je pro očistu ideální.
V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.
Přestože má jít o svátky klidu a míru, jsou Vánoce často spojené s nákupním šílenstvím. Lidé v České republice nakupují čím dál tím více dárků a zvyšují se i výdaje spojené s Vánocemi. Kolik tedy v průměru Češi za Vánoce utratí? A je vůbec možné při nákupu vánočních dárků výrazněji ušetřit? Na to se podíváme v tomto článku.
To, že je nutné dodržovat pitný režim, to je každému známý fakt. Že čistá voda je nejprospěšnější tekutinou, to je taktéž zcela každému jasné. Jenže pití pouhé čiré vody, to člověku může zevšednět a začne vymýšlet způsoby, jakými si hydrataci ozvláštnit.

Nepřehlédněte

Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.
V dnešní době mnoho z nás hledá způsoby, jak se zbavit stresu a o své tělo se řádně starat během rušného života. Často kvůli tomu pátráme na sociálních sítích po osobách, které by nás inspirovaly a my nechali jimi (ne)vědomě ovlivnit náš životní styl. Chceme vědět, jak zdravě žít, nechat se vést nebo poznat nepoznané.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek