Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Nejpodivnější masáže, které můžete při cestování zažít

Jste milovnicí masáží a máte pocit, že znáte už všechny nazpaměť a přesně víte, jak která masáž probíhá? V tom případě vězte, že existují i masáže, které rozhodně neznáte a které jste ještě nikdy v životě nezažili. Jak to víme? Protože jsou natolik neobvyklé, že v našich končinách se téměř nevyskytují. Které to jsou?
masáže
Masáže máme spojené s relaxací a uvolněním. Uvidíme, jak vás uvolní, až se po vás bude plazit had!

10. 06. 2022

Až se vydáte v létě na cesty do exotických krajin, zkuste mrknout do tamního salonu, jaké masáže nabízí. Možná se nestačíte divit, co všechno vám uleví.

Masáž kaktusem

Dokážete si to představit? V Mexiku je tato masáž velmi oblíbená. Že masáž kaktusem musí ošklivě píchat? Ale kdepak! Ostny jsou samozřejmě před masáží odstraněny a lopatky kaktusu se ještě příjemně nahřejí.

kaktus
Masáž kaktusem je zřejmě to poslední, co byste si dokázali představit.

Účinky kaktusové masáže na naši pokožku jsou doslova zázračné. Ještě aby ne, když si ji můžete dopřát ve Four Seasons Resortu Punta Mita v Mexiku za zhruba šest tisíc korun.

Masáž krajtou

Ne, nejde o vtip. Jde o skutečnou relaxační terapii. V zoo na Filipínách přesně takové masáže můžete absolvovat a stačí k ní jen čtyři barmské krajty. Jednoduše si lehnete na bambusový rošt a necháte po sobě plazit tyto přilnavé maséry. Jejich váha dohromady čítá 250 kilogramů a pouhých 15 minut masáže z vás udělá úplně jiného člověka.

Masáž sekáčkem na maso

Nikdo vás samozřejmě rozsekat nechce. Na Tchaj-wanu jde o osvědčenou metodu, jak se zbavit bolesti zad. Masáž probíhá za pomoci ostrých břitů a trvá zhruba deset minut. A výsledek? Naprosto dokonalý! Zlepší se vám průtok krve a ještě vám z těla odplaví škodlivé toxiny.

Masáž sloní nohou

V Thajsku na to jdou zase po svém. Od bolesti zad a beder vám pomůže obří sloní noha. Slon je ovšem vycvičený tak, aby vám neublížil, ale naopak pomohl. Jen musíte najít dostatek odvahy na to, abyste se nechala sloní nohou zašlápnout. Tak co, půjdete do toho?

slon
To už chce jistou dávku odvahy, nechat se zadupnout slonem.

Masáž noži

Je to něco podobného jako masáž sekáčkem na maso, avšak tuto masáž vynalezli lidé ve starověké Číně a používá se již více než 2000 let.

K TÉMATUNapjaté svalstvo nebo rýma? Masáže, které vám skutečně pomohou

Během této relaxační a uvolňující procedury vám masér jezdí ostrými noži po kůži. Ale nebojte se, nijak vás nezraní. Naopak má skvělé detoxikační účinky a zároveň vám vlije novou krev do žil. Že nevěříte? Ale vždyť je ověřená statisíci spokojenými zákazníky, kteří za dobu dvou tisíc let tuto masáž vyzkoušeli.

Šnečí masáž

Možná je to pro někoho poněkud nechutné, ale ve skutečnosti je tato masáž v Rusku, Velké Británii i Japonsku obrovským hitem. Sliz, který šneci vylučují, pomáhá regenerovat kůži a zároveň zabraňuje i vzniku vrásek.

masáže
Masáže se v exotických zemích zdaleka neomezují jen na užití lidského doteku.

Masáž trvá zhruba jednu hodinu a zaplatíte za ni v průměru 5 000 korun. Že byste tolik peněz za tuto kluzkou péči nedali? Ale to byste měli. Šnek totiž na vaší kůži zanechává léčebný sliz, který má doslova blahodárné účinky.

Masáž vařenými vejci

Většinou si vařená vejce dopřáváme v pomazánce nebo na chlebu, ale málokdo ví, že si je můžeme dopřát i při masáži, a to nejenom ve formě pokrmu. Čínští vědci zjistili, že vařená vejce pomáhají léčit modřiny a jiná kožní poranění.

Stačí si jen uvařit vejce natvrdo, opláchnout ho vodou, oloupat a pak si s ním promasírovat bolavou kůži zhruba třikrát denně. Navíc zanechává vaši pokožku jemnou a vyživenou. Zkuste to, nebudete litovat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Napjaté svalstvo nebo rýma? Masáže, které vám skutečně pomohou

Porazte konečně stres. Ověřené relaxační techniky, které opravdu pomáhají a uklidňují

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
Agresivita zahrnuje komplex jednání, které patří do lidské společnosti. Nelze ji ze života vyloučit, protože má nejen své negativní, ale také pozitivní stránky. Pomáhá nám přežít i překonat různé překážky. Pokud se však projevuje ve formě destrukce a násilí, do společnosti nepatří.
V každém vztahu někdy nastane čas, kdy se lidé hádají, dohadují, přehodnocují své názory. Takové menší krize jsou v každém vztahu běžné a můžete je očekávat. Velké krize většinou přicházejí s tím, jak se vztah mění a vyvíjí. Mohou vás potkat dříve či později, avšak odborníci se shodují v tom, jaké kroky (a i roky) ve vztahu bývají kritické.
Nechci! Nebudu to jíst! A mnohdy i horší slova padají z dětských úst, když před ně dáte talíř s rybou. Jenže právě toto maso obsahuje spoustu důležitých živin. Je bohaté na vitaminy, omega3 mastné kyseliny a bílkoviny, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Jak ale přesvědčit potomky, aby šupináče neodmítali?

Nepřehlédněte

Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!
Pokud nevíte, co si pod pojmem oční jóga představit, jedná se o pohyby, které jednoduše posilují oční svaly. Nemyslete si ale, že vám toto cvičení zlepší zrak. Dokáže však spolehlivě snížit oční zátěž, vyléčit příznaky suchého oka a zmírnit oční napětí. Jaké jsou tedy největší výhody?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek