Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Spa Hotel Děvín uprostřed Slavkovského lesa nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou.

Spa Hotel Děvín uprostřed Slavkovského lesa nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou.
Hotel
Spa Hotel Děvín

Hotel se nachází v klidném prostředí lesoparku s velmi dobrou dostupností do centra města a všech turisticky i jiných významných míst. Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří tak příjemnou rodinnou atmosféru. Okolní upravené parky, velmi krásná architektura města a světoznámé Mariánské Lázně s léčivými účinky dotvářejí jedinečný zážitek z pobytu.

Co Spa Hotel Děvín nabízí?

• Pokoje Standard, Superior, Superior Plus a De Luxe s vanou nebo sprchou a balkonem

• TV s plochou obrazovkou, pokojový trezor, vysoušeč vlasů a telefon

• Wi-Fi zdarma v celém hotelu

• Nekuřácký hotel

• SPA centrum nabízející komplexní léčebné a wellness procedury

• Tradiční mariánskolázeňské léčebné kúry s využitím přírodních zdrojů

• Pitná kúra

• Restaurace s polopenzí nebo plnou penzí

• Pobyt s dětmi a domácími mazlíčky (vhodné pro rodiny a domácí zvířata)

• Manikúra pedikúra

• Golfové hřiště v okolí

• Půjčovna kol, lyží a běžeckých holí

• Možnosti přenosu

Spa Hotel Děvín
Spa Hotel Děvín

Ke komplexním léčebným programům, které nabízíme, patří balíčky : „Komplexní lázeňská kúra“

Tento balíček můžete najít zde

„Regenerační pobyt po Covidu“ Tento balíček najdete zde

Z wellness pobytů poskytujeme programy „Děvín De Luxe“ Tento balíček najdete zde

a „Wellness & Relax“ balíček –  Tento balíček najdete zde

Prostředí a volný čas Pečlivě udržované parky, velmi krásná architektura, zachovalé památky, krása okolní přírody a slavná minulost dělají z Mariánských Lázní kulturní a společenské centrum. Nenechte si ujít návštěvu nejvýznamnějších a nejzajímavějších míst.

Více zde

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?
Dne 4. ledna roku 2019 byl na sociální platformě Instragram vytvořen účet. Na tomto účtu byla toho samého dne vystavena fotografie obyčejného slepičího vejce společně s popiskem: „Pojďme z tohoto obrázku udělat nový světový rekord a dát jí největší počet lajků, jaký tu kdy byl. Překonejme aktuální rekord, který drží Kylie Jenner s 18 miliony lajky“. A tím to všechno začalo.
Je jiná, je svá. Je to Billie Eilish. Do šoubyznysu vplula jako velká voda bez varování a okamžitě z ní začali všichni teenageři šílet. Zlomovým okamžikem byl pro zpěvačku říjen 2015, tedy krátce před dovršením jejích 14 let, když s bratrem Finneasem zveřejnili na SoundCloudu song Ocean Eyes, ze kterého se přes noc stala hudební senzace. A od té doby znal její jméno celý svět.
Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.
Každý člověk ví, že kvalitní spánek je velice důležitý. Během dostatečně dlouhého a dostatečně kvalitního spánku dochází k regeneraci našeho organismu, který se připravuje na další celodenní fungování. Abychom se vyspali doslova dorůžova, svůj spánek můžeme zkvalitnit například vhodnou matrací nebo dobrým polštářem. Za kvalitním spánkem však stojí i pokojové rostliny v ložnici, které nejen, že perfektně čistí vzduch v interiéru, ale které jsou taktéž prevencí nachlazení. O jakých konkrétních pokojových rostlinách je řeč?

Nepřehlédněte

Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek