Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Spa Hotel Děvín uprostřed Slavkovského lesa nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou.

Spa Hotel Děvín uprostřed Slavkovského lesa nabízí široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou.
Hotel
Spa Hotel Děvín

Hotel se nachází v klidném prostředí lesoparku s velmi dobrou dostupností do centra města a všech turisticky i jiných významných míst. Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří tak příjemnou rodinnou atmosféru. Okolní upravené parky, velmi krásná architektura města a světoznámé Mariánské Lázně s léčivými účinky dotvářejí jedinečný zážitek z pobytu.

Co Spa Hotel Děvín nabízí?

• Pokoje Standard, Superior, Superior Plus a De Luxe s vanou nebo sprchou a balkonem

• TV s plochou obrazovkou, pokojový trezor, vysoušeč vlasů a telefon

• Wi-Fi zdarma v celém hotelu

• Nekuřácký hotel

• SPA centrum nabízející komplexní léčebné a wellness procedury

• Tradiční mariánskolázeňské léčebné kúry s využitím přírodních zdrojů

• Pitná kúra

• Restaurace s polopenzí nebo plnou penzí

• Pobyt s dětmi a domácími mazlíčky (vhodné pro rodiny a domácí zvířata)

• Manikúra pedikúra

• Golfové hřiště v okolí

• Půjčovna kol, lyží a běžeckých holí

• Možnosti přenosu

Spa Hotel Děvín
Spa Hotel Děvín

Ke komplexním léčebným programům, které nabízíme, patří balíčky : „Komplexní lázeňská kúra“

Tento balíček můžete najít zde

„Regenerační pobyt po Covidu“ Tento balíček najdete zde

Z wellness pobytů poskytujeme programy „Děvín De Luxe“ Tento balíček najdete zde

a „Wellness & Relax“ balíček –  Tento balíček najdete zde

Prostředí a volný čas Pečlivě udržované parky, velmi krásná architektura, zachovalé památky, krása okolní přírody a slavná minulost dělají z Mariánských Lázní kulturní a společenské centrum. Nenechte si ujít návštěvu nejvýznamnějších a nejzajímavějších míst.

Více zde

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Teplákové soupravy rozdělují lidi do dvou skupin. Na ty, kteří na ně nedají dopustit a nosí je během celého roku. A na ty, kteří se jim vyhýbají. Soupravy jsou pohodlné a vypadají velmi dobře. Pokud patříte do druhé skupiny, měli byste jim dát aspoň jednu šanci. Uvidíte, že nebudete litovat.
Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.
Docílit toho, aby záhony nebo okenní parapety zely všemi barvami i během zimy, je poněkud složité. Tedy, to si alespoň zahrádkáři a pěstitelé pokojových rostlin myslí. Ve skutečnosti však existují druhy rostlin, které lze pěstovat i během zimy a které dokonce i v chladných ročních obdobích pučí do všech barev duhy. A jednou z nich je brambořík.

Nepřehlédněte

Pokud jste vášnivá zahradnice nebo máte vymezené místo na pěstování plodin na vašem balkoně, pak jistě mezi vaší úrodou nechybí ani rajská jablíčka. Rajčata jsou nejen chutnou pochoutkou k odpolední svačině, ale také skvělou ingrediencí na vaření, například k italským receptům. Seznamte se s těmi nejlepšími kroky pro perfektní úrodu rajčat.
Prázdniny a dovolené jsou za dveřmi. Ovšem letos budou pro mnohé z nás jiné. Místo koupání v teplém moři nás čeká ráchání v bazénech, studených řekách a ne vždy zrovna čistých rybnících či přehradách. Následkem pak může být řezání a pálení, které mnohé z nás tak důvěrně znají. Typické letní záněty totiž dokážou pořádně potrápit a zkazit volno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek