Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Ex neunesel rozchod. Co dělat, když na vás začne házet špínu?

Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.
ex rozchod
Rozchod může brát ex hůře než vy. (zdroj foto: www.123rf.com)

06. 01. 2021

Rozchod je bolestivý

Pokud jste se nerozešli zrovna v dobrém, zřejmě prožíváte velmi nepříjemné životní období. Třídíte si své myšlenky a priority a snažíte se sami sebe podpořit v tom, že rozchod s ex byla správná cesta. Cesta k tomu, abyste žila podle svého. Nyní je důležité, abyste byla co nejvíce ve společnosti a měla dost aktivit.

Také byste se měla někomu svěřit se svými pocity. Ne nadarmo lidé po rozchodu vyhledávají odbornou pomoc psychologa. Najít své silné stránky a posílit víru v sebe sama ale můžete i v přírodě, při sportu nebo s novým koníčkem. Chopte se nových životních příležitostí!

Jak je na tom ex a rozchod?

Nepříjemné období prožívá i váš expartner, i když to muži mnohdy skrývají a nedávají najevo. Místo toho, aby se svým pocitům postavili čelem, je mnohdy skrývají a nedokážou zpracovat novou životní etapu. Někdo utíká k alkoholu, jiný se vrhne do náruče spousty žen, někdo se uzavře do sebe a začne žít prací.

Ti nejvíce zranění a slabí jedinci se pak začnou chovat zcela nelogicky. Ze zhrzené lásky se všemožně snaží si svou buď partnerku přivolat zpátky, nebo ji naopak ze svého života rychle smazat.

I když byl možná dříve váš partner fajn člověk, rozchod nedokázal zvládnout a proměnil se. Nikdy byste dříve nevěřila, že na vás bude na veřejnosti házet špínu a dnes se od známých dozvídáte detaily vašeho soužití, ve kterých jste ta špatná pokaždé vy? I naprostý laik pochopí, že toto není vaše vizitka. Jedná se o chování člověka, co nezvládl rozchod.

Kdo pomlouvá svou bývalou lásku, pomlouvá jen a pouze sebe

Máte pocit, že už o vás vaši známí vědí všechny vaše negativa a že byste se jim nejraději vyhnula? V tom případě ještě nemáte rozchod zvládnutý ani vy. Až si dopřejete chvíli klidu a relaxace, dejte si myšlenky do kupy. Dojdete k jednomu krásnému závěru: Cokoliv, co o vás ex povídá, hovoří jen a pouze o jeho osobnosti.

K TÉMATU  Helena (28): Přítelova dcera mě nesnáší. Co mám dělat?

Žádný soudný člověk nehází špínu na osobu, kterou dříve miloval. Ano, měli jste neshody. Ano, šli jste od sebe a nyní žijete jinak. Ale stále vás v minulosti něco pojilo. Ten, kdo veřejně pomlouvá svého bývalého, od sebe dokonale odpuzuje i další lásky. Žije v minulosti.

Minulost máte vyřešenou

Až se příště o sobě dozvíte třeba něco pikantního, nenechte se vyvést z míry. Dopřejte si pár vteřin klidu a pak třeba proneste, že je vám vašeho bývalého líto, když má potřebu takto mluvit. Je to jeho vizitka. Vaše vizitka je zase vaše jednání. Všichni známí si velmi rychle uvědomí, kde je pravda. A když ne?

Vy ji znáte, a to je pro váš život to nejdůležitější. Z jejich řečí si nic nevezmete. Když stojíte nohama na zemi, může si o vás každý říkat, co chce. Vaši sebedůvěru to neohrozí. Chleba levnější nebude, ať si o vás říkají, co chtějí. Místo toho se soustřeďte na důležitější projekty ve životě. Minulost máte vyřešenou. Nyní se díváte kupředu.

Kdokoliv, kdo se i pár měsíců po rozchodu stále zabývá minulostí nebo hází špínu na bývalého partnera, by potřeboval v životě nový impulz v podobě koníčku nebo změny práce či bydliště. Když jste za vodou, je vám krásně. I ex rozchod jednou zkousne.

A pokud to váš ex zatím takto nemá, jeho smůla. Vás se to nedotkne. Každý moc dobře ví, že jen slaboch nebo zraněný člověk okolo sebe neustále kope. Aťsi. Vás to naprosto neohrozí. Vy si jedete dál a jdete si za svými sny a radostmi.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Čas na rozchod? 4 znaky, které vám napoví, že byste měli vztah ukončit

K TÉMATU  Žena, které táhne na 110 let, prozradila recept na dlouhověkost. Mnoho lidí tím překvapila

Chodíte spolu a vztah se nevyvíjí. Možná přišel čas na rozchod. Jak to poznat včas

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ačkoliv plastická chirurgie neustále piluje technologie, díky kterým úspěšně bojujeme proti stárnutí, čím dál větší popularitě se těší obličejová jóga. Tušíte správně, je to cvičení jako každé jiné, ovšem face jóga má za cíl procvičit svaly v obličeji. Pokud nevíte jak začít, není nic jednoduššího než dát follow těmto influencerkám a výsledky se brzy dostaví.
Česnek je jedna z nejzdravějších potravin na světě. Odhání bacily, viry i upíry a je ceněným čističem cév a celého těla. I když se situace už hodně zlepšila, opravdu kvalitní česnek je na českém trhu stále poměrně nedostatkovým zbožím a pokud už je kvalitní, bývá velmi drahý
Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Standartní diety typu: celý den nic nejím, nebo jím jen dělenou stravu, to zná každý. Představíme vám ale takové diety, u kterých budete kroutit hlavou, jak to jen mohlo někoho napadnout. Zda opravdu tyto diety zabírají, to vám nepovíme. Rovněž žádáme, abyste se jimi slepě neřídili a nevybrali si dietu jen proto, že by mohla zabrat. Jakákoli strava by měla zohledňovat individuální vlastnosti a odpovídat vašim osobním přáním a zdravotnímu stavu.
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.
Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.

Nepřehlédněte

Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek