Středa , 29. 06. 2022

Petr a Pavel

Ex neunesel rozchod. Co dělat, když na vás začne házet špínu?

Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.
ex rozchod
Rozchod může brát ex hůře než vy. (zdroj foto: www.123rf.com)

06. 01. 2021

Rozchod je bolestivý

Pokud jste se nerozešli zrovna v dobrém, zřejmě prožíváte velmi nepříjemné životní období. Třídíte si své myšlenky a priority a snažíte se sami sebe podpořit v tom, že rozchod s ex byla správná cesta. Cesta k tomu, abyste žila podle svého. Nyní je důležité, abyste byla co nejvíce ve společnosti a měla dost aktivit.

Také byste se měla někomu svěřit se svými pocity. Ne nadarmo lidé po rozchodu vyhledávají odbornou pomoc psychologa. Najít své silné stránky a posílit víru v sebe sama ale můžete i v přírodě, při sportu nebo s novým koníčkem. Chopte se nových životních příležitostí!

Jak je na tom ex a rozchod?

Nepříjemné období prožívá i váš expartner, i když to muži mnohdy skrývají a nedávají najevo. Místo toho, aby se svým pocitům postavili čelem, je mnohdy skrývají a nedokážou zpracovat novou životní etapu. Někdo utíká k alkoholu, jiný se vrhne do náruče spousty žen, někdo se uzavře do sebe a začne žít prací.

Ti nejvíce zranění a slabí jedinci se pak začnou chovat zcela nelogicky. Ze zhrzené lásky se všemožně snaží si svou buď partnerku přivolat zpátky, nebo ji naopak ze svého života rychle smazat.

I když byl možná dříve váš partner fajn člověk, rozchod nedokázal zvládnout a proměnil se. Nikdy byste dříve nevěřila, že na vás bude na veřejnosti házet špínu a dnes se od známých dozvídáte detaily vašeho soužití, ve kterých jste ta špatná pokaždé vy? I naprostý laik pochopí, že toto není vaše vizitka. Jedná se o chování člověka, co nezvládl rozchod.

Kdo pomlouvá svou bývalou lásku, pomlouvá jen a pouze sebe

Máte pocit, že už o vás vaši známí vědí všechny vaše negativa a že byste se jim nejraději vyhnula? V tom případě ještě nemáte rozchod zvládnutý ani vy. Až si dopřejete chvíli klidu a relaxace, dejte si myšlenky do kupy. Dojdete k jednomu krásnému závěru: Cokoliv, co o vás ex povídá, hovoří jen a pouze o jeho osobnosti.

K TÉMATUSpolečná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Žádný soudný člověk nehází špínu na osobu, kterou dříve miloval. Ano, měli jste neshody. Ano, šli jste od sebe a nyní žijete jinak. Ale stále vás v minulosti něco pojilo. Ten, kdo veřejně pomlouvá svého bývalého, od sebe dokonale odpuzuje i další lásky. Žije v minulosti.

Minulost máte vyřešenou

Až se příště o sobě dozvíte třeba něco pikantního, nenechte se vyvést z míry. Dopřejte si pár vteřin klidu a pak třeba proneste, že je vám vašeho bývalého líto, když má potřebu takto mluvit. Je to jeho vizitka. Vaše vizitka je zase vaše jednání. Všichni známí si velmi rychle uvědomí, kde je pravda. A když ne?

Vy ji znáte, a to je pro váš život to nejdůležitější. Z jejich řečí si nic nevezmete. Když stojíte nohama na zemi, může si o vás každý říkat, co chce. Vaši sebedůvěru to neohrozí. Chleba levnější nebude, ať si o vás říkají, co chtějí. Místo toho se soustřeďte na důležitější projekty ve životě. Minulost máte vyřešenou. Nyní se díváte kupředu.

Kdokoliv, kdo se i pár měsíců po rozchodu stále zabývá minulostí nebo hází špínu na bývalého partnera, by potřeboval v životě nový impulz v podobě koníčku nebo změny práce či bydliště. Když jste za vodou, je vám krásně. I ex rozchod jednou zkousne.

A pokud to váš ex zatím takto nemá, jeho smůla. Vás se to nedotkne. Každý moc dobře ví, že jen slaboch nebo zraněný člověk okolo sebe neustále kope. Aťsi. Vás to naprosto neohrozí. Vy si jedete dál a jdete si za svými sny a radostmi.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Čas na rozchod? 4 znaky, které vám napoví, že byste měli vztah ukončit

K TÉMATUNevěra aneb jak napravit váš vztah po jejím provalení?

Chodíte spolu a vztah se nevyvíjí. Možná přišel čas na rozchod. Jak to poznat včas

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lidé by si vzájemně v nouzi měli pomáhat, i přesto však je na světě mnoho případů, kdy člověku či zvířeti v ohrožení života nikdo pomoc neposkytnul. Doba je čím dál hektičtější a lidé si již méně všímají toho, co se okolo nich děje. Často bývají i lhostejní vůči negativním situacím, do kterých raději nechtějí zasahovat, aby sami nebyli ohroženi.
Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Máme radost, že nyní můžeme oznámit, že naše úžasná terasa je znovu otevřena pro letošní letní sezónu a my se těšíme, že si na ní budete užívat vše, co Mama nabízí. Jaro je tady, je škoda sedět uvnitř, přijďte k nám a užívejte si sluníčka!
Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!
Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
Čínský horoskop je úplně jiný než ten náš. V tomto horoskopu je také celkem 12 znamení, ty pak prezentuje rok narození. Rok Tygra slibuje zajímavý vývoj, kroky vpřed, radost, ale i strastiplnou cestu k našim cílům. Pojďte se podívat, co podle čínského horoskopu letos čeká právě vás!
Objevte skryté erotogenní zóny. Proč? Muži milují ženy, které se v posteli nestydí. Když se muž potká v ložnici s nespoutanou ďáblicí, je schopen mít ji v hlavě ještě několik let poté. Postelové scény se pak se zájmem vypráví na pánských večírcích. Ačkoli můžete namítat, milenka tohoto ražení je schovaná v každé z nás a je jedno, zda jste otrkaná lvice salónů nebo věrná manželka. Naučte se pomocí jednoduchých triků ovládat partnerovo tělo a odpoutejte se od všednosti dní.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek