Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Který den budete v komunikaci s okolím perlit, kdy se obejít bez alkoholu a čemu se tento týden raději vyhnout? To vše napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 5. 11. 2018

S úsměvem zvládnete vše!

Diplomatická Luna ve Vahách skvěle kamufluje vaše povahové nedostatky. Bude stačit jeden úsměv a prosadíte si naprosto vše, aniž byste musely vynaložit energii nebo zvýšit hlas. I proto je toto pondělí ideální pro účast na společenských akcích. Snadno se totiž seznámíte s novými lidmi. Navíc s jedinci, kteří jsou na vysokých postech či ve své profesi na výslunní, se dokážete bavit spontánně, jako rovný s rovným, a navázat pro budoucnost důležité kontakty.

Myslete na své tělo

Teple se oblečte, snadno by vám mohly prochladnout ledviny! Tomuto orgánu se snažte usnadnit práci. Nejezte cukrovinky a uzeniny, ale jablka, švestky a jídla z dýně. Snažte se nepřijít do kontaktu s chemikáliemi, a přímo zakázané jsou dnes zásahy na zádech a bříšku, nevyjímaje tetování. Mate-li ale na jiné části těla bradavice, horoskop je vhodný k jejich odstranění, stejně tak k epilaci intimních partií.

Večerní zklidnění

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, při které tibetští mniši zasvěcují své žáky do tajných vědění. I proto je čas po setmění vhodný pro léčení pomocí předávání energie reiky.

Úterý 6. 11. 2018

Budete jako módní policie

Vše dnes musí ladit vašim očím. Potkáte-li jedince, kteří nebudou oblečeni do módních novinek, raději se hned otočte! Nedokážete totiž ovládat mimiku a ušklíbnutím byste si zbytečně nadělaly nepřátele.

Pozor na bývalého partnera

Opatrné buďte v případě, když se setkáte s ex-partnerem. Luna se na své cestě setká s retrográdní Venuší, takže se dá předpokládat, že byste spolu skončili v posteli, ale po skvělém sexu byste se k sobě opět začali chovat jako cizí lidé a tato vaše svým způsobem osobní prohra by vám na několik dnů rozhodila psychiku.

Čemu se raději vyhnout?

Fáze Měsíce je vhodná k ušním, nosním a krčním zákrokům. Naopak byste neměly používat hormonální krém ani hormonální náplast, a solárium odložte až na druhou polovinu týdne. Protože se může odstartovat tvorba hemeroidů, zvyšte přísun vlákniny, pravidelně pijte, a vyhněte se fyzické námaze, hlavně zvedání činek, stejně tak nošení těžkých nákupů a cvičení na rotopedu,

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!

Vyžeňte negativní energie!

Pokud se necítíte dobře v bytě nebo domě, kde žijete, večer je ideální k očištění prostor od negativních energií. Zavřete okna, zapalte tyčinku s vůní kadidla či jalovce a projděte s ní dokola postupně všechny místnosti tak, abyste jako poslední procházely prostorem u venkovních dveří, která by měla být otevřená. Dle mystické tradice tímto jednoduchým rituálem vyženete z obydlí nejen negativní energii, ale i nebezpečné entity…

Středa 7. 11. 2018

Skončete dlouho otevřené resty

Vraťte vypůjčené věci, snažte se dokončit každou práci a uzavřít zejména nepříjemné záležitosti. V 17.02 hodin totiž nastane novoluní ve Štíru a vy byste měly vstoupit do dalšího lunárního cyklu bez restů a dluhů! Protože až do odpoledne bude probíhat ojedinělá měsíční fáze, o které se traduje, že dává každému příležitost k rekonstrukci životní cesty a tím pádem i osudu, věnujte chvilku samy sobě! Najděte si klidný koutek a v duchu si přehrajte události z posledních měsíců, ve kterých jste pomyslně uvízly. Najdete cestu potažmo řešení z jakékoliv těžké situace!

Dnes jen nealko

Nepijte alkohol, negativně by ovlivnil vaši psychiku! Z úžasné euforie byste se propadly do hluboké deprese. Protože večerní horoskop varuje před pohlavními chorobami, vyhněte se láskám „na jednu noc“.

V posteli bez všech rušivých prvků

Do postele si neberte mobil, tablet, v ložnici by neměla být zapnutá televize, jinak neusnete! Pracovat vám bude na plné obrátky myšlení ještě večer. Proto byste si měly pro zklidnění přidat do aromalampy olejíček s vůní cedrového dřeva, petitgrainu nebo smrku.

Čtvrtek 8. 11. 2018

Pohled na události se může změnit

Názor změníte na mnohé události z minulosti. Do chytrého znamení Střelce totiž vstupuje planeta štěstí a expanze, miláček bohů Jupiter! Tento den bude zlomovým hlavně pro ty z vás, které se nemohou rozhodnout ohledně dalšího studia. Konečně se rozhoupete a začnete vyhledávat nejvhodnější obor! Lidé začnou mít daleko větší úctu k zákonům, a proto vedete-li právní spor, a jste to vy, komu bylo ublíženo, udělejte vstřícné gesto a naznačte protistraně, že by bylo možné i mimosoudní vyrovnání. Je téměř jisté, že se brzy dočkáte spravedlivé satisfakce!

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 22. 10. do 26. 10. 2018. Kdy se raději vyhnout hádce? A který den probrat s partnerem váš intimní život?

Krása a zdraví

Vaše oblečení i líčení by dnes mělo být kontrastní. Vhodné budou kombinace černé barvy s bílou nebo červenou. Ze šperků volte nefrit nebo křišťál. Máte-li dohodnuto vyšetření pomocí rentgenu, vyjednejte si s lékařem jiný termín, samozřejmě jsou výjimkou akutní případy. Po večerní koupeli použijte výživný a hojivý jojobový olej.

Dobijte se v posteli

Večer jděte brzo spát, a to nejen proto, že byste si měly před víkendem dobít energii. Sny v noci ze čtvrtka na pátek totiž budou svým způsobem vizionářské! Zakódován v nich bude pomyslný „klíč“ k vašim karmickým dluhům, a současně vám naznačí, jakou cestu zvolit, abyste je konečně splatily.

Pátek 9. 11. 2018

Budete komunikační mág

Z toho, co uslyšíte na svou adresu, si vezměte ponaučení. Komunikace dnes totiž bude otevřená a přímočará, všichni budou spontánně dávat najevo své pocity. Výhodou bude, že během několika vteřin odhadnete, jakou má kdo náladu, a podle toho se zařiďte. Úplně mimo budou jedinci narození ve znamení Ryb, a potíž domluvit se bude i s Raky, ti budou řešit naprosté nesmysly. Vyslechněte je, ale nic jim nerozmlouvejte, do zítřka se vzpamatují!

Užijte si koupel

Zabojovat byste měly před večerní koupelí proti celulitidě. Boky a stehna si natřete grapefruitovým nebo skořicovým olejem, a masírujte si tyto partie jemným kartáčkem krouživými pohyby směrem nahoru.

Žhavá noc!

Večer se snažte trávit doma se svou druhou polovičkou. Mezi vámi to bude pořádně jiskřit a tak byste se měli věnovat něžnému laškování. Pod vlivem měsíční fáze totiž odhodíte zábrany, milovat se budete spontánně a odměnou vám bude patrně nejintenzivnější orgasmus tohoto týdne!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Se správnou pozorností věnovanou detailům a barvám, které si vyberete, může boho vypadat super elegantně. Místnosti s tlumenou nebo neutrální základní paletou s několika divokými vzory jsou často naprosto ohromující a vypadají neuvěřitelně elegantně! Ať už se vydáte jakoukoli cestou, interiéry boho jsou ideální pro dosažení tohoto útulného a příjemného pocitu.
V létě je čas cestování, a to bývá mnohdy pro lidi s dětmi noční můrou. Jedním z řešení je jezdit na výlety v noci, ale například cesta k moři zabere i více času, než jsou děti ochotné spát. Proto bychom vám rádi doporučili některé hry, které děti stoprocentně při jízdě v autě zaujmou a zabaví.
Jakmile vysvitlo sluníčko a konečně se po měsících zimy oteplilo, vsadíme se, že už jste na internetu začala lovit plavky na novou sezonu. V pořádku. S tím úzce souvisí i hubnutí, protože zatímco koukáte na ty holky s perfektní postavou, na sobě najdete obvykle aspoň pár nedostatků, které si umanete do léta spravit. Proto potřebujete jídlo, které vám k vysněné postavě pomůže.
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Různé alternativní směry výuky jsou v dnešní době stále populárnější. Možná si řeknete, že při pohledu na stav klasického státního školství není divu. Jedním z těchto směrů je Montessori pedagogika, někdy můžeme slyšet mluvit také o Montessoriovské škole. Víte, jak vypadá vzdělávání v takovýchto školách a školkách? Pojďme se podívat na základní principy.
Také vám někdo v polovině vaší dovolené začne připomínat, jak se vám to krátí a že už brzy půjdete do práce? Kdyby to někdo udělal, asi byste se pěkně naštvala. Ale připomínat dětem, že brzy skončí prázdniny, připadá mnoha dospělým normální. Přitom i děti si potřebují odpočinout a ne myslet na povinnosti, které je čekají. Mají se vůbec děti o prázdninách učit?
Přemýšlíte o zajímavém prvku do ložnice nebo obývacího pokoje? Stoličky a taburety nejen, že dobře vypadají, ale jsou také naprosto univerzální. Slouží jak k samotnému sezení, tak i jako opěrka pro vaše unavené nohy při posezení v sedačce nebo křesle u televize. Využití najdou také v předsíni jako sedátko při obouvání. Stoličky i taburety lze dnes koupit téměř v jakékoli designové podobě.
Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Zima už mnohé začíná deprimovat, proto se snaží vnést si první střípky jara alespoň k sobě do šatníků. Svetry tak stále zůstávají v popředí, ale pomalu začínají být vytěsňování kousky nejmódnějších stylů přicházejícího teplejšího ročního období. Víte, co se bude nosit?

Nepřehlédněte

Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek