Čtvrtek , 13. 06. 2024

Antonín

Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Který den budete v komunikaci s okolím perlit, kdy se obejít bez alkoholu a čemu se tento týden raději vyhnout? To vše napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 5. 11. 2018

S úsměvem zvládnete vše!

Diplomatická Luna ve Vahách skvěle kamufluje vaše povahové nedostatky. Bude stačit jeden úsměv a prosadíte si naprosto vše, aniž byste musely vynaložit energii nebo zvýšit hlas. I proto je toto pondělí ideální pro účast na společenských akcích. Snadno se totiž seznámíte s novými lidmi. Navíc s jedinci, kteří jsou na vysokých postech či ve své profesi na výslunní, se dokážete bavit spontánně, jako rovný s rovným, a navázat pro budoucnost důležité kontakty.

Myslete na své tělo

Teple se oblečte, snadno by vám mohly prochladnout ledviny! Tomuto orgánu se snažte usnadnit práci. Nejezte cukrovinky a uzeniny, ale jablka, švestky a jídla z dýně. Snažte se nepřijít do kontaktu s chemikáliemi, a přímo zakázané jsou dnes zásahy na zádech a bříšku, nevyjímaje tetování. Mate-li ale na jiné části těla bradavice, horoskop je vhodný k jejich odstranění, stejně tak k epilaci intimních partií.

Večerní zklidnění

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, při které tibetští mniši zasvěcují své žáky do tajných vědění. I proto je čas po setmění vhodný pro léčení pomocí předávání energie reiky.

Úterý 6. 11. 2018

Budete jako módní policie

Vše dnes musí ladit vašim očím. Potkáte-li jedince, kteří nebudou oblečeni do módních novinek, raději se hned otočte! Nedokážete totiž ovládat mimiku a ušklíbnutím byste si zbytečně nadělaly nepřátele.

Pozor na bývalého partnera

Opatrné buďte v případě, když se setkáte s ex-partnerem. Luna se na své cestě setká s retrográdní Venuší, takže se dá předpokládat, že byste spolu skončili v posteli, ale po skvělém sexu byste se k sobě opět začali chovat jako cizí lidé a tato vaše svým způsobem osobní prohra by vám na několik dnů rozhodila psychiku.

Čemu se raději vyhnout?

Fáze Měsíce je vhodná k ušním, nosním a krčním zákrokům. Naopak byste neměly používat hormonální krém ani hormonální náplast, a solárium odložte až na druhou polovinu týdne. Protože se může odstartovat tvorba hemeroidů, zvyšte přísun vlákniny, pravidelně pijte, a vyhněte se fyzické námaze, hlavně zvedání činek, stejně tak nošení těžkých nákupů a cvičení na rotopedu,

K TÉMATU  Pivo nebo víno? Máme pro vás dobré zprávy. Ale i ty špatné

Vyžeňte negativní energie!

Pokud se necítíte dobře v bytě nebo domě, kde žijete, večer je ideální k očištění prostor od negativních energií. Zavřete okna, zapalte tyčinku s vůní kadidla či jalovce a projděte s ní dokola postupně všechny místnosti tak, abyste jako poslední procházely prostorem u venkovních dveří, která by měla být otevřená. Dle mystické tradice tímto jednoduchým rituálem vyženete z obydlí nejen negativní energii, ale i nebezpečné entity…

Středa 7. 11. 2018

Skončete dlouho otevřené resty

Vraťte vypůjčené věci, snažte se dokončit každou práci a uzavřít zejména nepříjemné záležitosti. V 17.02 hodin totiž nastane novoluní ve Štíru a vy byste měly vstoupit do dalšího lunárního cyklu bez restů a dluhů! Protože až do odpoledne bude probíhat ojedinělá měsíční fáze, o které se traduje, že dává každému příležitost k rekonstrukci životní cesty a tím pádem i osudu, věnujte chvilku samy sobě! Najděte si klidný koutek a v duchu si přehrajte události z posledních měsíců, ve kterých jste pomyslně uvízly. Najdete cestu potažmo řešení z jakékoliv těžké situace!

Dnes jen nealko

Nepijte alkohol, negativně by ovlivnil vaši psychiku! Z úžasné euforie byste se propadly do hluboké deprese. Protože večerní horoskop varuje před pohlavními chorobami, vyhněte se láskám „na jednu noc“.

V posteli bez všech rušivých prvků

Do postele si neberte mobil, tablet, v ložnici by neměla být zapnutá televize, jinak neusnete! Pracovat vám bude na plné obrátky myšlení ještě večer. Proto byste si měly pro zklidnění přidat do aromalampy olejíček s vůní cedrového dřeva, petitgrainu nebo smrku.

Čtvrtek 8. 11. 2018

Pohled na události se může změnit

Názor změníte na mnohé události z minulosti. Do chytrého znamení Střelce totiž vstupuje planeta štěstí a expanze, miláček bohů Jupiter! Tento den bude zlomovým hlavně pro ty z vás, které se nemohou rozhodnout ohledně dalšího studia. Konečně se rozhoupete a začnete vyhledávat nejvhodnější obor! Lidé začnou mít daleko větší úctu k zákonům, a proto vedete-li právní spor, a jste to vy, komu bylo ublíženo, udělejte vstřícné gesto a naznačte protistraně, že by bylo možné i mimosoudní vyrovnání. Je téměř jisté, že se brzy dočkáte spravedlivé satisfakce!

K TÉMATU  Potraviny, co se jen tváří jako dietní. Ale naroste vám po nich zadek!

Krása a zdraví

Vaše oblečení i líčení by dnes mělo být kontrastní. Vhodné budou kombinace černé barvy s bílou nebo červenou. Ze šperků volte nefrit nebo křišťál. Máte-li dohodnuto vyšetření pomocí rentgenu, vyjednejte si s lékařem jiný termín, samozřejmě jsou výjimkou akutní případy. Po večerní koupeli použijte výživný a hojivý jojobový olej.

Dobijte se v posteli

Večer jděte brzo spát, a to nejen proto, že byste si měly před víkendem dobít energii. Sny v noci ze čtvrtka na pátek totiž budou svým způsobem vizionářské! Zakódován v nich bude pomyslný „klíč“ k vašim karmickým dluhům, a současně vám naznačí, jakou cestu zvolit, abyste je konečně splatily.

Pátek 9. 11. 2018

Budete komunikační mág

Z toho, co uslyšíte na svou adresu, si vezměte ponaučení. Komunikace dnes totiž bude otevřená a přímočará, všichni budou spontánně dávat najevo své pocity. Výhodou bude, že během několika vteřin odhadnete, jakou má kdo náladu, a podle toho se zařiďte. Úplně mimo budou jedinci narození ve znamení Ryb, a potíž domluvit se bude i s Raky, ti budou řešit naprosté nesmysly. Vyslechněte je, ale nic jim nerozmlouvejte, do zítřka se vzpamatují!

Užijte si koupel

Zabojovat byste měly před večerní koupelí proti celulitidě. Boky a stehna si natřete grapefruitovým nebo skořicovým olejem, a masírujte si tyto partie jemným kartáčkem krouživými pohyby směrem nahoru.

Žhavá noc!

Večer se snažte trávit doma se svou druhou polovičkou. Mezi vámi to bude pořádně jiskřit a tak byste se měli věnovat něžnému laškování. Pod vlivem měsíční fáze totiž odhodíte zábrany, milovat se budete spontánně a odměnou vám bude patrně nejintenzivnější orgasmus tohoto týdne!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jsem vdaná už třicet let – za tu domu jsme si toho s manželem zažili hodně, ale vždy jsme byli tím spokojeným a harmonickým párem, prostě dva lidé, kteří k sobě patří. Kamarádky se mě často ptaly, jak to děláme a zda už někdy došlo i k nevěře.
Ekologické metody v domácnosti jsou dobrá nejen pro naši planetu, ale také pro vaši peněženku. Ušetříte díky tomu hodně peněz, které byste jinak zaplatili dodavateli vody. Tím, že naplno využijete dešťovou vodu, se vám hodně sníží účty za energie.
A když už ne život, tak tvář rozhodně ano. Obočí je stejně důležité jako naše rty, nos nebo oči. Proto bychom mu také měly věnovat náležitou pozornost. Ale co laminace obočí vlastně je?
Lidé žijící v bytech často nevyužívají prostor svého balkonu na maximum, a to zejména díky nedostatečnému soukromí. Máme pro vás pár skvělých tipů, jak ho snadno na balkoně či lodžii zajistit a vytvořit si tak oázu klidu a pohody.
Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Kdo by neznal kultovní seriál Přátelé, který je oblíbený napříč mnoha generacemi? Rosse, Rachel, Monicu, Joeyho, Chandlera a Phoebe milujeme všichni, ovšem pamatujete si děti, které v seriálu hrály? Kdo ztvárnil Bena a Emmu, jedny z důležitých postav seriálu? A co dělají nyní?
Chcete si pořídit pejska, ale moc dobře si uvědomujete, že zanedlouho chcete založit rodinu? Možná z toho důvodu ztrácíte o pejska zájem, protože si říkáte, že pes a děti - to rozhodně nejde dohromady. Jenže opak je pravdou. Stačí si jen zvolit takové plemeno, které s dětmi bude opravdu skvěle vycházet. I když se to může jevit jako něco nereálného, psi jsou velice empatičtí a zejména některá plemena se o děti starají doslova jako o svá vlastní štěňata. Pořiďte si tedy svého čtyřnohého společníka a než si založíte rodinu, trochu si ho vycvičte. Můžete ho brát jako své první dítě a vyzkoušet si, co taková péče vlastně vyžaduje.
Žraloci. Pro někoho jsou to velmi obávaní mořští tvorové, pro jiné fascinující živočichové, které by bylo úžasné více probádat a ochraňovat. Do podvědomí většiny z nás se žraloci, jakožto krvelačné bestie, zapsali předně Spielbergovým filmem Čelisti. Zároveň v posledních měsících a letech se stále dočítáme a doslýcháme o smrtelných útocích na lidi v destinacích, ve kterých bychom to zrovna nečekali.
V éře digitálních rande a sociálních sítí se naše cesty k lásce neustále vyvíjejí. Zjistěte, jak moderní technologie přetvářejí způsoby, jakými navazujeme a udržujeme vztahy, a co to znamená pro budoucnost romantiky.
Nosíme je snad všichni, ale jenom málokdo z nás si uvědomuje, že mohou být skutečně nebezpečná a trvale poškodit naše zdraví. Jen skutečně kvalitní sluchátka toto riziko snižují na minimum, ale co všechno způsobují ta obyčejná?
Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.

Výběr článků

Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.
A. G. house v Sondriu stvořil architekt Rocco Borromini. Moderní dům stojí na úpatí Alp na okraji údolí Valtellina a nabízí panoramatický výhled do všech světových stran. Stavba vznikla jako spojení původní stodoly s novostavbou, a drží se hlavní myšlenky, kterou je čistý a vzdušný prostor. Ten je charakterizovaný střídáním masivního dřeva a bílých stěn. Dominantní jsou velká panoramatická okna a použití tradičních materiálů, které korespondují s místní alpskou architekturou.
Pěstování zeleniny je v plném proudu. Zatímco někteří aktivně do připravených a okopaných záhonů sází brambory, jiní se pouští do pěstování jahod nebo salátů. A pak jsou tu ti, kteří si zatím do skleníků sází papriky, jež mají tendenci prodlužovat život.

Nepřehlédněte

Aktuální neutěšená situace brnká mnohým na nervy. Home office, učení s dětmi online, péče o ně, starosti o zdraví prarodičů a negativní zprávy valící se ze všech stran. Odolat tomu tlaku není vůbec snadné. Vidina zlepšení je navíc v nedohlednu. Nezbývá tak nic jiného než zatnout zuby a vydržet. Zvládnout složitou dobu vám pomohou i naše tipy.
Natáčet zpravodajství naživo umožní zachytit nečekané situace. Chybu udělají samotní komentátoři, ale často se do záběru dostane skutečné překvapení. Výsledek většinou pobaví, zvlášť, když se reportáž povede odvysílat přímo v hlavních zprávách.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek