Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!
horoskop
zdroj: 123RF.com
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Který den budete v komunikaci s okolím perlit, kdy se obejít bez alkoholu a čemu se tento týden raději vyhnout? To vše napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.

Pondělí 5. 11. 2018

S úsměvem zvládnete vše!

Diplomatická Luna ve Vahách skvěle kamufluje vaše povahové nedostatky. Bude stačit jeden úsměv a prosadíte si naprosto vše, aniž byste musely vynaložit energii nebo zvýšit hlas. I proto je toto pondělí ideální pro účast na společenských akcích. Snadno se totiž seznámíte s novými lidmi. Navíc s jedinci, kteří jsou na vysokých postech či ve své profesi na výslunní, se dokážete bavit spontánně, jako rovný s rovným, a navázat pro budoucnost důležité kontakty.

Myslete na své tělo

Teple se oblečte, snadno by vám mohly prochladnout ledviny! Tomuto orgánu se snažte usnadnit práci. Nejezte cukrovinky a uzeniny, ale jablka, švestky a jídla z dýně. Snažte se nepřijít do kontaktu s chemikáliemi, a přímo zakázané jsou dnes zásahy na zádech a bříšku, nevyjímaje tetování. Mate-li ale na jiné části těla bradavice, horoskop je vhodný k jejich odstranění, stejně tak k epilaci intimních partií.

Večerní zklidnění

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, při které tibetští mniši zasvěcují své žáky do tajných vědění. I proto je čas po setmění vhodný pro léčení pomocí předávání energie reiky.

Úterý 6. 11. 2018

Budete jako módní policie

Vše dnes musí ladit vašim očím. Potkáte-li jedince, kteří nebudou oblečeni do módních novinek, raději se hned otočte! Nedokážete totiž ovládat mimiku a ušklíbnutím byste si zbytečně nadělaly nepřátele.

Pozor na bývalého partnera

Opatrné buďte v případě, když se setkáte s ex-partnerem. Luna se na své cestě setká s retrográdní Venuší, takže se dá předpokládat, že byste spolu skončili v posteli, ale po skvělém sexu byste se k sobě opět začali chovat jako cizí lidé a tato vaše svým způsobem osobní prohra by vám na několik dnů rozhodila psychiku.

Čemu se raději vyhnout?

Fáze Měsíce je vhodná k ušním, nosním a krčním zákrokům. Naopak byste neměly používat hormonální krém ani hormonální náplast, a solárium odložte až na druhou polovinu týdne. Protože se může odstartovat tvorba hemeroidů, zvyšte přísun vlákniny, pravidelně pijte, a vyhněte se fyzické námaze, hlavně zvedání činek, stejně tak nošení těžkých nákupů a cvičení na rotopedu,

Vyžeňte negativní energie!

Pokud se necítíte dobře v bytě nebo domě, kde žijete, večer je ideální k očištění prostor od negativních energií. Zavřete okna, zapalte tyčinku s vůní kadidla či jalovce a projděte s ní dokola postupně všechny místnosti tak, abyste jako poslední procházely prostorem u venkovních dveří, která by měla být otevřená. Dle mystické tradice tímto jednoduchým rituálem vyženete z obydlí nejen negativní energii, ale i nebezpečné entity…

Středa 7. 11. 2018

Skončete dlouho otevřené resty

Vraťte vypůjčené věci, snažte se dokončit každou práci a uzavřít zejména nepříjemné záležitosti. V 17.02 hodin totiž nastane novoluní ve Štíru a vy byste měly vstoupit do dalšího lunárního cyklu bez restů a dluhů! Protože až do odpoledne bude probíhat ojedinělá měsíční fáze, o které se traduje, že dává každému příležitost k rekonstrukci životní cesty a tím pádem i osudu, věnujte chvilku samy sobě! Najděte si klidný koutek a v duchu si přehrajte události z posledních měsíců, ve kterých jste pomyslně uvízly. Najdete cestu potažmo řešení z jakékoliv těžké situace!

Dnes jen nealko

Nepijte alkohol, negativně by ovlivnil vaši psychiku! Z úžasné euforie byste se propadly do hluboké deprese. Protože večerní horoskop varuje před pohlavními chorobami, vyhněte se láskám „na jednu noc“.

V posteli bez všech rušivých prvků

Do postele si neberte mobil, tablet, v ložnici by neměla být zapnutá televize, jinak neusnete! Pracovat vám bude na plné obrátky myšlení ještě večer. Proto byste si měly pro zklidnění přidat do aromalampy olejíček s vůní cedrového dřeva, petitgrainu nebo smrku.

Čtvrtek 8. 11. 2018

Pohled na události se může změnit

Názor změníte na mnohé události z minulosti. Do chytrého znamení Střelce totiž vstupuje planeta štěstí a expanze, miláček bohů Jupiter! Tento den bude zlomovým hlavně pro ty z vás, které se nemohou rozhodnout ohledně dalšího studia. Konečně se rozhoupete a začnete vyhledávat nejvhodnější obor! Lidé začnou mít daleko větší úctu k zákonům, a proto vedete-li právní spor, a jste to vy, komu bylo ublíženo, udělejte vstřícné gesto a naznačte protistraně, že by bylo možné i mimosoudní vyrovnání. Je téměř jisté, že se brzy dočkáte spravedlivé satisfakce!

Krása a zdraví

Vaše oblečení i líčení by dnes mělo být kontrastní. Vhodné budou kombinace černé barvy s bílou nebo červenou. Ze šperků volte nefrit nebo křišťál. Máte-li dohodnuto vyšetření pomocí rentgenu, vyjednejte si s lékařem jiný termín, samozřejmě jsou výjimkou akutní případy. Po večerní koupeli použijte výživný a hojivý jojobový olej.

Dobijte se v posteli

Večer jděte brzo spát, a to nejen proto, že byste si měly před víkendem dobít energii. Sny v noci ze čtvrtka na pátek totiž budou svým způsobem vizionářské! Zakódován v nich bude pomyslný „klíč“ k vašim karmickým dluhům, a současně vám naznačí, jakou cestu zvolit, abyste je konečně splatily.

Pátek 9. 11. 2018

Budete komunikační mág

Z toho, co uslyšíte na svou adresu, si vezměte ponaučení. Komunikace dnes totiž bude otevřená a přímočará, všichni budou spontánně dávat najevo své pocity. Výhodou bude, že během několika vteřin odhadnete, jakou má kdo náladu, a podle toho se zařiďte. Úplně mimo budou jedinci narození ve znamení Ryb, a potíž domluvit se bude i s Raky, ti budou řešit naprosté nesmysly. Vyslechněte je, ale nic jim nerozmlouvejte, do zítřka se vzpamatují!

Užijte si koupel

Zabojovat byste měly před večerní koupelí proti celulitidě. Boky a stehna si natřete grapefruitovým nebo skořicovým olejem, a masírujte si tyto partie jemným kartáčkem krouživými pohyby směrem nahoru.

Žhavá noc!

Večer se snažte trávit doma se svou druhou polovičkou. Mezi vámi to bude pořádně jiskřit a tak byste se měli věnovat něžnému laškování. Pod vlivem měsíční fáze totiž odhodíte zábrany, milovat se budete spontánně a odměnou vám bude patrně nejintenzivnější orgasmus tohoto týdne!

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest