Středa , 18. 05. 2022

Nataša

Horoskop krásy a duševního zdraví od 5. 11. do 9. 11. 2018. Začněte pracovní týden s úsměvem a prosadíte si vše!

Který den budete v komunikaci s okolím perlit, kdy se obejít bez alkoholu a čemu se tento týden raději vyhnout? To vše napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 5. 11. 2018

S úsměvem zvládnete vše!

Diplomatická Luna ve Vahách skvěle kamufluje vaše povahové nedostatky. Bude stačit jeden úsměv a prosadíte si naprosto vše, aniž byste musely vynaložit energii nebo zvýšit hlas. I proto je toto pondělí ideální pro účast na společenských akcích. Snadno se totiž seznámíte s novými lidmi. Navíc s jedinci, kteří jsou na vysokých postech či ve své profesi na výslunní, se dokážete bavit spontánně, jako rovný s rovným, a navázat pro budoucnost důležité kontakty.

Myslete na své tělo

Teple se oblečte, snadno by vám mohly prochladnout ledviny! Tomuto orgánu se snažte usnadnit práci. Nejezte cukrovinky a uzeniny, ale jablka, švestky a jídla z dýně. Snažte se nepřijít do kontaktu s chemikáliemi, a přímo zakázané jsou dnes zásahy na zádech a bříšku, nevyjímaje tetování. Mate-li ale na jiné části těla bradavice, horoskop je vhodný k jejich odstranění, stejně tak k epilaci intimních partií.

Večerní zklidnění

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, při které tibetští mniši zasvěcují své žáky do tajných vědění. I proto je čas po setmění vhodný pro léčení pomocí předávání energie reiky.

Úterý 6. 11. 2018

Budete jako módní policie

Vše dnes musí ladit vašim očím. Potkáte-li jedince, kteří nebudou oblečeni do módních novinek, raději se hned otočte! Nedokážete totiž ovládat mimiku a ušklíbnutím byste si zbytečně nadělaly nepřátele.

Pozor na bývalého partnera

Opatrné buďte v případě, když se setkáte s ex-partnerem. Luna se na své cestě setká s retrográdní Venuší, takže se dá předpokládat, že byste spolu skončili v posteli, ale po skvělém sexu byste se k sobě opět začali chovat jako cizí lidé a tato vaše svým způsobem osobní prohra by vám na několik dnů rozhodila psychiku.

Čemu se raději vyhnout?

Fáze Měsíce je vhodná k ušním, nosním a krčním zákrokům. Naopak byste neměly používat hormonální krém ani hormonální náplast, a solárium odložte až na druhou polovinu týdne. Protože se může odstartovat tvorba hemeroidů, zvyšte přísun vlákniny, pravidelně pijte, a vyhněte se fyzické námaze, hlavně zvedání činek, stejně tak nošení těžkých nákupů a cvičení na rotopedu,

K TÉMATUDetox vaše tělo očistí a nabije vás novou energií

Vyžeňte negativní energie!

Pokud se necítíte dobře v bytě nebo domě, kde žijete, večer je ideální k očištění prostor od negativních energií. Zavřete okna, zapalte tyčinku s vůní kadidla či jalovce a projděte s ní dokola postupně všechny místnosti tak, abyste jako poslední procházely prostorem u venkovních dveří, která by měla být otevřená. Dle mystické tradice tímto jednoduchým rituálem vyženete z obydlí nejen negativní energii, ale i nebezpečné entity…

Středa 7. 11. 2018

Skončete dlouho otevřené resty

Vraťte vypůjčené věci, snažte se dokončit každou práci a uzavřít zejména nepříjemné záležitosti. V 17.02 hodin totiž nastane novoluní ve Štíru a vy byste měly vstoupit do dalšího lunárního cyklu bez restů a dluhů! Protože až do odpoledne bude probíhat ojedinělá měsíční fáze, o které se traduje, že dává každému příležitost k rekonstrukci životní cesty a tím pádem i osudu, věnujte chvilku samy sobě! Najděte si klidný koutek a v duchu si přehrajte události z posledních měsíců, ve kterých jste pomyslně uvízly. Najdete cestu potažmo řešení z jakékoliv těžké situace!

Dnes jen nealko

Nepijte alkohol, negativně by ovlivnil vaši psychiku! Z úžasné euforie byste se propadly do hluboké deprese. Protože večerní horoskop varuje před pohlavními chorobami, vyhněte se láskám „na jednu noc“.

V posteli bez všech rušivých prvků

Do postele si neberte mobil, tablet, v ložnici by neměla být zapnutá televize, jinak neusnete! Pracovat vám bude na plné obrátky myšlení ještě večer. Proto byste si měly pro zklidnění přidat do aromalampy olejíček s vůní cedrového dřeva, petitgrainu nebo smrku.

Čtvrtek 8. 11. 2018

Pohled na události se může změnit

Názor změníte na mnohé události z minulosti. Do chytrého znamení Střelce totiž vstupuje planeta štěstí a expanze, miláček bohů Jupiter! Tento den bude zlomovým hlavně pro ty z vás, které se nemohou rozhodnout ohledně dalšího studia. Konečně se rozhoupete a začnete vyhledávat nejvhodnější obor! Lidé začnou mít daleko větší úctu k zákonům, a proto vedete-li právní spor, a jste to vy, komu bylo ublíženo, udělejte vstřícné gesto a naznačte protistraně, že by bylo možné i mimosoudní vyrovnání. Je téměř jisté, že se brzy dočkáte spravedlivé satisfakce!

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na středu 26. 9. 2018 Dopřejte si odpočinek!

Krása a zdraví

Vaše oblečení i líčení by dnes mělo být kontrastní. Vhodné budou kombinace černé barvy s bílou nebo červenou. Ze šperků volte nefrit nebo křišťál. Máte-li dohodnuto vyšetření pomocí rentgenu, vyjednejte si s lékařem jiný termín, samozřejmě jsou výjimkou akutní případy. Po večerní koupeli použijte výživný a hojivý jojobový olej.

Dobijte se v posteli

Večer jděte brzo spát, a to nejen proto, že byste si měly před víkendem dobít energii. Sny v noci ze čtvrtka na pátek totiž budou svým způsobem vizionářské! Zakódován v nich bude pomyslný „klíč“ k vašim karmickým dluhům, a současně vám naznačí, jakou cestu zvolit, abyste je konečně splatily.

Pátek 9. 11. 2018

Budete komunikační mág

Z toho, co uslyšíte na svou adresu, si vezměte ponaučení. Komunikace dnes totiž bude otevřená a přímočará, všichni budou spontánně dávat najevo své pocity. Výhodou bude, že během několika vteřin odhadnete, jakou má kdo náladu, a podle toho se zařiďte. Úplně mimo budou jedinci narození ve znamení Ryb, a potíž domluvit se bude i s Raky, ti budou řešit naprosté nesmysly. Vyslechněte je, ale nic jim nerozmlouvejte, do zítřka se vzpamatují!

Užijte si koupel

Zabojovat byste měly před večerní koupelí proti celulitidě. Boky a stehna si natřete grapefruitovým nebo skořicovým olejem, a masírujte si tyto partie jemným kartáčkem krouživými pohyby směrem nahoru.

Žhavá noc!

Večer se snažte trávit doma se svou druhou polovičkou. Mezi vámi to bude pořádně jiskřit a tak byste se měli věnovat něžnému laškování. Pod vlivem měsíční fáze totiž odhodíte zábrany, milovat se budete spontánně a odměnou vám bude patrně nejintenzivnější orgasmus tohoto týdne!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce. To je problém, který je ženám moc dobře známý. Štěstí má žena, která se s nepříjemným pocitem pálení, svědění a nepříjemnou bolestí intimních partií ještě nesetkala. Statistiky však říkají, že se s mykózou alespoň jednou za život setkala snad každá z nich. Proto lze logicky říct, že každá žena se ptala na to, jak s mykózou bojovat.
Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.
Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování těla a všech jeho funkcí, je zapotřebí, abychom mu dodávali jeho pohonné hmoty. Jimi se myslí především vitaminy, také minerály, antioxidanty a další živiny, které se společně podílí na správném fungování organismu. Jedním z klíčových vitaminů je vitamin D, jehož nedostatek umí v těle způsobit opravdu velkou paseku.
Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!
Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.
Odolný přírodní materiál, který provází člověka odjakživa. Kůže v interiéru znamená pro mnohé sedačku nebo křeslo, ale její využití je velice rozmanité. Kromě jejího praktického využití je totiž perfektním materiálem pro nejrůznější dekorace i originální nábytek. Pokud milujete retro nebo vintage styl, nějaký ten kousek kůže si určitě najde cestu i k vám domů.
Začít žít zdravěji - cíl, který si stanovila celá spousta z nás po zjištění, že jsme během doby covidové v průměru přibrali sedm kilogramů. Do svého jídelníčku proto přidáváme vícero zeleniny, hodně ovoce, naopak omezujeme sladkosti a snažíme se vyhnout se smaženému. Když už olej, tak pouze ten olivový, který je mnohými nutričními specialisty schválený. Mimochodem, věděli jste, že by se měl pít na lačný žaludek?
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Prosinec je vhodná doba na nějakou tu pohádku. Na jaký film se vypravit s dětmi do kina? Aktuálně je na výběr hned několik variant, pro co se rozhodnout. Animovaní kutilové Pat a Mat pobaví i dospělé, pohádka z našich krajů Čertí brko se pyšní lákavým obsazením, a francouzská rodinná komedie Vánoce a spol. představí Santu až po kolena v bryndě.
Jakmile se začnete s přáteli bavit o tom, jestli doma chovat nějaké zvíře, můžete se dozvědět mnohé. Někteří nesnesou byť jen představu chlupů na koberci, kočky v posteli nebo pravidelného ranního venčení. Někdo si zase naopak neumí představit život bez zvířecího člena rodiny. Pokud byste ale chtěli argumentovat vlivem na vlastní zdraví, závěry výzkumů jsou jednoznačné – domácí mazlíček vašemu zdraví jedině prospěje!

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek