Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

6 tipů na filmy, které zahřejí během chladných zimních večerů

Zima se nese ve znamení deprese a pochmurného počasí. Právě počasí může za pokulhávající náladou a právě špatná nálada vám dělá ty dny zbytečně dlouhé a nepříjemné. Naštěstí máme recept, jak vyzrát jak na zimní depresi, tak na pochmurné počasí. Zkrátka si jen zalezte do peřin a pusťte si jeden z filmů, který doporučujeme. Rozhodně vás zahřejí na duši!
filmy, které zahřejí
Jaký film si pustit během zimního večera? (zdroj foto: 123rf.com)

17. 02. 2021

Možná si říkáte, že už jste od doby vypuknutí koronaviru viděli prakticky všechny filmy, které snad byly natočeny. Přece jenom se od března snažíme být co nejvíce doma a ven raději nechodíme. Nikde se však nepíše, že některé filmy nemůžete vidět dvakrát nebo i třikrát. Zejména níže uvedené se stanou vaší zimní klasikou, tím si můžete být jisti.  

Malé ženy se řadí mezi novinky ve světě kinematografie 

Jaké filmy vás rozhodně zahřejí na duši i během sebevíc pochmurného podzimu? Rozhodně je tím film Malé ženy, ve kterém dominuje Hermiona z Harryho Pottera. Film je poměrně nový a, i když byl v kinech celkem krátce, získal si sympatie nejen žen, ale také mužů.  

Malé ženy jsou romantickým snímkem pojednávajícím o tom, jak důležité je jít si za svým. Zejména v současné době je to nadmíru důležité. Ve filmu dominují čtyři sestry, a každá z nich je naplno odhodlaná jít si za tím, co chce.  

Podzim v New Yorku je klasika 

Kdo by nemiloval Richarda Gerea! Tento šarmantní herec doslova patří do každého romantického snímku. Jedním takovým romantickým snímkem je i Podzim v New Yorku, který patří k takovým podzimním-zimním klasikám. I když je děj smutný a člověka dožene k slzám, stejně je v něm něco, co vás zahřeje tam někde uvnitř.  

Film je opět ukázkou toho, že i lidé, kteří jsou zdánlivě naprosto odlišní a jiní, se do sebe mohou zamilovat. A bohužel také potvrzuje to, že čas je to nejcennější, co máme.  

Když Harry potkal Sally jako další romantika na seznamu 

Dalším unikátním snímkem, který si pusťte během zimníh večera, je film Když Harry potkal Sally. Film je poměrně starý, vždyť byl natočen už roku 1989. Přesto je stále krásný a jistě si ho zamilujete, i když není graficky dokonalý či i když v něm nedominují digitální efekty.  

K TÉMATU  10 novinek z dílny studia Netflix. Jaký film si nenechat ujít?

Filmový snímek povídá příběh dvou lidí, kteří se po prvním setkání už nikdy nechtěli vidět, jak moc nepříjemné setkání to bylo. Jenže i z takového zážitku se najednou stane láska, kterou samozřejmě neplánovali.  

Láska přes internet sedí na dnešní dobu 

Pokud vás ubijí nejen dlouhá zima, ale také i aktuální koronavirová situace, pak byste měli vsadit na snímek Láska přes internet. Ten zkrátka potřebuje jako sůl! Dodá vám naději, že i když to možná nyní není dokonalé, jednoho dne opět bude.  

Hlavní roli ve filmu si střihli Tom Hanks a Meg Ryan. Ve filmu hrají majitele konkurenčních knihkupectví, kteří si začnou přes internet dopisovat.  

Listopadová romance jako jeden z milých a nijak neškodných snímků 

Co by to bylo za večer, kdybyste si nepustili Listopadovou romanci. Tento film patří k těm, které jsou milé a nijak neškodné. Zkrátka z filmu necítíte žádný nátlak nebo žádné závazky. Nemáte však ani žádná přehnaná očekávání. Jen se necháváte unášet příběhem, který je vlastně tak hezký, že vám ani několik desítek minut nad ním strávených nevadí.  

Film pojednává o dvou lidech, kteří se spolu rozhodnou strávit zcela nezávazně jeden měsíc. Jenže, jak už to bývá, plány se jim krapet pozmění.  

Matilda pro celou rodinu 

Nevíte, co si pustit společně s dětmi? Už nechcete hrát deskové hry ani číst knihy, zkrátka si chcete užít příjemný filmový snímek? Pak si pusťte Matildu, která je pro podzimní rodinné večery jako dělaná. Jedná se o příběh malé holčičky, která má kouzelné schopnosti.  

Snímek byl natočen podle knihy Roalda Dahla. Když film dokoukáte, můžete ho srovnat s originálem.  

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejlepší filmy, které potěší každé ženské oko. V hlavní roli supersamci

K TÉMATU  Oblíbené české komedie. Pusťte si je vždy, když vám bude smutno

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.
Je spousta úžasných přípravků, které nám během pár vteřin pomohou zdokonalit naše vlasy. Jenže... Pokud jste majitelkou bohémských vlnek nebo roztomilých kudrlinek, pak víte, jaký je to s nimi občas kříž, aby vypadaly opravdu zdravě. Oproti jiným vlasům totiž mají větší tendenci k lámaní, třepivosti a suchosti. Naštěstí jsou ale k mání různé přípravky pro podporu vln, z nichž některé jsme za vás otestovali.
Víte o tom, že to, jak dýcháte, má obrovský vliv na váš život? Na vaše zdraví, vaši vitalitu a také na vaši postavu! Proto byste se měli co nejdřív zaměřit na váš dech a naučit se správně dýchat. Můžete si díky tomu vyřešit spoustu zdravotních problémů a také problém s únavou.
Příchod miminka představuje krásný okamžik v životě každé maminky. I přes to ale moc dobře víme, že právě založení rodiny mnohdy může zacloumat s rodinným rozpočtem. Příjem maminky se v tu chvíli smrskne na rodičovský příspěvek. Když k tomu přičteme kolik toho miminko potřebuje nebo jak se vše kolem zdražuje, často si říkáme, že by se hodila nějaká koruna navíc. Řešením může být přivýdělek na rodičovské, na který se nyní trochu detailněji podíváme.
Je spousta úžasných přípravků, které nám během pár vteřin pomohou zdokonalit naše vlasy. Jenže... Pokud jste majitelkou bohémských vlnek nebo roztomilých kudrlinek, pak víte, jaký je to s nimi občas kříž, aby vypadaly opravdu zdravě. Oproti jiným vlasům totiž mají větší tendenci k lámaní, třepivosti a suchosti. Naštěstí jsou ale k mání různé přípravky pro podporu vln, z nichž některé jsme za vás otestovali.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek