Úterý , 17. 05. 2022

Přemysl

Perfektní romantický večer doma aneb Valentýn jak z filmu

Nevíte, jak na Valentýna potěšit partnerku? Připravte romantický večer jak z amerického filmu a uvidíte, že si to společně 100% užijete. Pokud tápete, jak na to, přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte úplně vše.
valentýn
Zdroj foto: Pexels

Nejdůležitější je, aby se vaše milovaná partnerka cítila příjemně, uvolněně a zcela zbavena stresu. Snažte se být pravý gentleman a zapojte svůj šarm. Co má ráda? O čem často mluví? Možná se nechte inspirovat jejím oblíbeným romantickým filmem.

Všechno na Valentýn připravte

Nezapomeňte Valentýn naplánovat dopředu. Pokud začnete až 14., nejspíš nic nestihnete a večer se nepovede podle vašich (a nejspíš ani jejích) představ. Jak už jsme psali, zkuste zjistit, jaký film má ráda, vyzobejte důležité a nechte se inspirovat. Pokud to chcete pojmout jako menší dobrodružství, naučte se pár filmových monologů a uvidíte, jestli to pozná. Mezi nejoblíbenější filmy jednoznačně patří Láska nebeská.

Samozřejmě vše přizpůsobte dané ženě. Některé milují 100% romantiku, jiné ji ocení v osekanější verzi. Ale cítit se milovaná, oceněná a žádaná chce každá.

Hned, jak se uvidíte, dejte jí malý dáreček. Například kvalitní valentýnská čokoláda je každoroční trefa do černého. Možná vás překvapí, jak pěkná jsou současná dárková balení. A až vás uvidí navoněného a upraveného? Spadne ji brada.

Bez dobré večeře to nepůjde

Kdo by neznal přísloví “láska prochází žaludkem”? Dobré jídlo miluje každý – ženy i muži. Teď ale musíte rozhodnout, jestli uvaříte vy nebo ji pozvete do restaurace. Nebo jídlo objednáte domu?

Někdo má návštěvy restaurací rád, jiný zase radši tráví volné chvíle s partnerem doma. Největší dojem ale uděláte, pokud uvaříte. A nemusíte být ani příliš zkušený, abyste ji ohromil.

Zkuste pečené kuře s bramborami. Brambory (cca 7 kusů) a 1 cibuli nakrájejte a osolte, maso osolte a okořeňte. Brambory a cibuli vložte na dno pekáče a na ně kuře. Pro lahodnější výsledek na maso položte plátky másla. Podlijte vodou (stačí aby byly ponořené brambory) a zaklopte pokličkou. V troubě nechte asi 30 minut na 180 stupních. Po 30 minutách zkontrolujte, jestli je kuře v pořádku a jestli je v pekáčku dostatek vody (stane se z ní šťáva). Opět ho nechte péct 30 minut. Na posledních 15 minut zvyšte teplotu na 200 stupňů, sundejte poklop a každých 5 minut polévejte výpekem.

K TÉMATUNečekané faktory, kvůli kterým se hroutí manželství. Kde všude číhá riziko rozvodu?

Po hlavním chodu naservírujte zmrzlinu s kompotovaným ananasem. Nezapomeňte na kvalitní valentýnské víno.

Valentýn
Obdarujte svojí drahou polovičku skvělým dárkem na Valentýna! Zdroj Foto: Pexels

A po desáté hodině

A protože romantický večer občas vede k nevídaným koncům, kupte saténové povlečení. Satén je na kůži extrémně příjemný, což oba rozhodně oceníte. Před použitím byste ho měl prvně vyprat, ale chápeme, že doma by to partnerka poznala, takže ho nechte s předstihem vyčistit jinde (např. u kamaráda nebo v prádelně).

Víte, že miluje nějaký váš parfém? Stříkněte ho 2x na polštář nebo peřinu. Aromaterapie jako vyšitá a užitý Valentýn zaručen.

Nenechte ji uklízet

Pokud budete vařit, ukliďte veškerý nepořádek. Pokud za vás musí čistit špinavé pánve, plechy, pekáče, otírat linku a vysávat rozsypané koření, akorát ji přiděláte práci, ne radost. Snažte se o ni postarat. Uděláte jí tím velkou radost.

Být gentlemanem není otázkou jednoho dne

Buďme upřímní. Pokud se o vás partnerka svědomitě stará, měl byste ji dávat pravidelně najevo, že si toho vážíte, nehledě na Valentýn. Nenechávejte to pouze na Valentýna, výročí a její narozeniny. Oceňte její snahu i v jiné dny a uvidíte, jak se jí pokaždé radostí rozsvítí oči. Stačí malá gesta – pohlazení, pochvala, výpomoc nebo malý dárek, například v podobě knihy od oblíbeného spisovatele.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
Kreativitě při balení dárků se žádné meze nekladou. Taštička vám sice ušetří čas, na druhou stranu, pěkný balíček v balícím papíru se stuhou nic nenahradí. Když se na balení trochu vyřádíte a přijdete s něčím originálním, vždycky to bude úspěch, a navíc do vaší práce s balením otisknete i svou snahu, a to se vždycky cení. Inspirujte se nápady na balení dárků ve videu.
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Již půl roku se potýkáme s rouškami v různých prostorách. Zatímco někdo v roušce musí trávit jen nezbytný čas například při nákupu, pro jiné se tato povinnost vztahuje na celou pracovní dobu. Pleť pod vlivem vlhka, tepla a nedostatku vzduchu logicky velmi trpí. Objevil se nový problém – jmenuje se maskné. Jak předejít jeho vzniku a jak s ním bojovat, když už se objeví? Poradíme vám.
Je tomu už dvacet let, co byla v Česku uvedená premiéra prvního dílu nejslavnější čarodějnické ságy na světě. Snímek Harry Potter a Kámen mudrců bořil rekordy v návštěvnosti českých kin, a nejinak tomu bylo i při dalších dílech, které tvůrci natočili.
Zařizujete si novou kuchyň a přišlo na výběr osvětlení? Máme pro vás pár tipů, jak ho vybrat, abyste se tam cítili příjemně a taky bezpečně. Přeci jen jde o místo, kde se používají nože a další náčiní, u kterého je třeba dbát opatrnosti.
Muži jí leželi u nohou, ženy v její blízkostí pukaly závistí. Byla krásná, talentovaná, ale osud se s ní nemazlil. Seznamte se s jednou z nejkrásnějších a nejnadanějších hereček, které se kdy ve filmovém světě objevily.
Sedavé zaměstnání je sice na první pohled nenáročné, ale svému tělo s ním přesto radost neuděláte. Tedy pokud pravidelně nesportujete, nebo alespoň nepraktikujete vhodná kompenzační cvičení. Cviky, které vám představíme v našem dnešním článku, se hodí nejen pro takzvané kancelářské krysy, ale pro všechny, které trápí bolavá záda, ztuhlý krk či jiné obdobné potíže.
Stárnutí - fáze života, kterou by ženy nejraději přeskočily. Jenže se jedná o neodvratitelný jev, který k životu zkrátka patří. Proto je důležité se s ním poprat. Pojďme si prozradit několik věcí, s nimiž se stárnutím hravě zatočíte.  

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek