Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Perfektní romantický večer doma aneb Valentýn jak z filmu

Nevíte, jak na Valentýna potěšit partnerku? Připravte romantický večer jak z amerického filmu a uvidíte, že si to společně 100% užijete. Pokud tápete, jak na to, přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte úplně vše.
valentýn
Zdroj foto: Pexels

Nejdůležitější je, aby se vaše milovaná partnerka cítila příjemně, uvolněně a zcela zbavena stresu. Snažte se být pravý gentleman a zapojte svůj šarm. Co má ráda? O čem často mluví? Možná se nechte inspirovat jejím oblíbeným romantickým filmem.

Všechno na Valentýn připravte

Nezapomeňte Valentýn naplánovat dopředu. Pokud začnete až 14., nejspíš nic nestihnete a večer se nepovede podle vašich (a nejspíš ani jejích) představ. Jak už jsme psali, zkuste zjistit, jaký film má ráda, vyzobejte důležité a nechte se inspirovat. Pokud to chcete pojmout jako menší dobrodružství, naučte se pár filmových monologů a uvidíte, jestli to pozná. Mezi nejoblíbenější filmy jednoznačně patří Láska nebeská.

Samozřejmě vše přizpůsobte dané ženě. Některé milují 100% romantiku, jiné ji ocení v osekanější verzi. Ale cítit se milovaná, oceněná a žádaná chce každá.

Hned, jak se uvidíte, dejte jí malý dáreček. Například kvalitní valentýnská čokoláda je každoroční trefa do černého. Možná vás překvapí, jak pěkná jsou současná dárková balení. A až vás uvidí navoněného a upraveného? Spadne ji brada.

Bez dobré večeře to nepůjde

Kdo by neznal přísloví “láska prochází žaludkem”? Dobré jídlo miluje každý – ženy i muži. Teď ale musíte rozhodnout, jestli uvaříte vy nebo ji pozvete do restaurace. Nebo jídlo objednáte domu?

Někdo má návštěvy restaurací rád, jiný zase radši tráví volné chvíle s partnerem doma. Největší dojem ale uděláte, pokud uvaříte. A nemusíte být ani příliš zkušený, abyste ji ohromil.

Zkuste pečené kuře s bramborami. Brambory (cca 7 kusů) a 1 cibuli nakrájejte a osolte, maso osolte a okořeňte. Brambory a cibuli vložte na dno pekáče a na ně kuře. Pro lahodnější výsledek na maso položte plátky másla. Podlijte vodou (stačí aby byly ponořené brambory) a zaklopte pokličkou. V troubě nechte asi 30 minut na 180 stupních. Po 30 minutách zkontrolujte, jestli je kuře v pořádku a jestli je v pekáčku dostatek vody (stane se z ní šťáva). Opět ho nechte péct 30 minut. Na posledních 15 minut zvyšte teplotu na 200 stupňů, sundejte poklop a každých 5 minut polévejte výpekem.

K TÉMATU  Výhody depilace. Pyšněte se nohama bez chloupků

Po hlavním chodu naservírujte zmrzlinu s kompotovaným ananasem. Nezapomeňte na kvalitní valentýnské víno.

Valentýn
Obdarujte svojí drahou polovičku skvělým dárkem na Valentýna! Zdroj Foto: Pexels

A po desáté hodině

A protože romantický večer občas vede k nevídaným koncům, kupte saténové povlečení. Satén je na kůži extrémně příjemný, což oba rozhodně oceníte. Před použitím byste ho měl prvně vyprat, ale chápeme, že doma by to partnerka poznala, takže ho nechte s předstihem vyčistit jinde (např. u kamaráda nebo v prádelně).

Víte, že miluje nějaký váš parfém? Stříkněte ho 2x na polštář nebo peřinu. Aromaterapie jako vyšitá a užitý Valentýn zaručen.

Nenechte ji uklízet

Pokud budete vařit, ukliďte veškerý nepořádek. Pokud za vás musí čistit špinavé pánve, plechy, pekáče, otírat linku a vysávat rozsypané koření, akorát ji přiděláte práci, ne radost. Snažte se o ni postarat. Uděláte jí tím velkou radost.

Být gentlemanem není otázkou jednoho dne

Buďme upřímní. Pokud se o vás partnerka svědomitě stará, měl byste ji dávat pravidelně najevo, že si toho vážíte, nehledě na Valentýn. Nenechávejte to pouze na Valentýna, výročí a její narozeniny. Oceňte její snahu i v jiné dny a uvidíte, jak se jí pokaždé radostí rozsvítí oči. Stačí malá gesta – pohlazení, pochvala, výpomoc nebo malý dárek, například v podobě knihy od oblíbeného spisovatele.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.
A. G. house v Sondriu stvořil architekt Rocco Borromini. Moderní dům stojí na úpatí Alp na okraji údolí Valtellina a nabízí panoramatický výhled do všech světových stran. Stavba vznikla jako spojení původní stodoly s novostavbou, a drží se hlavní myšlenky, kterou je čistý a vzdušný prostor. Ten je charakterizovaný střídáním masivního dřeva a bílých stěn. Dominantní jsou velká panoramatická okna a použití tradičních materiálů, které korespondují s místní alpskou architekturou.
Zimní zahrady jsou u nás stále více oblíbené. Kdo by si nechtěl užívat sluníčka a přirozeného světla i v době, kdy venku panuje zima. Vybudováním zimní zahrady navíc zvětšíte svůj obytný prostor a vznikne tak příjemné spojení s přírodou. Pokud je prostor i vytápěný, nic vám nebrání trávit zde váš čas kdykoliv. Jakou si vyberete?
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?

Nepřehlédněte

Při výběru spodního prádla zaměřujeme svou pozornost předně na design. Myslíme si, že to, jak kalhotky vypadají, je hlavní. Jenže hlavní by měla být jejich zdravotní nezávadnost. Jen hrstka žen si uvědomuje, jak moc ovlivňuje spodní prádlo naše zdraví. Jen málokterá z žen má na paměti, že nevhodné spodní prádlo může stát za bolestivými mykózami nebo svědivými a nepříjemnými ekzémy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek