Středa , 12. 06. 2024

Antonie

Perfektní romantický večer doma aneb Valentýn jak z filmu

Nevíte, jak na Valentýna potěšit partnerku? Připravte romantický večer jak z amerického filmu a uvidíte, že si to společně 100% užijete. Pokud tápete, jak na to, přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte úplně vše.
valentýn
Zdroj foto: Pexels

Nejdůležitější je, aby se vaše milovaná partnerka cítila příjemně, uvolněně a zcela zbavena stresu. Snažte se být pravý gentleman a zapojte svůj šarm. Co má ráda? O čem často mluví? Možná se nechte inspirovat jejím oblíbeným romantickým filmem.

Všechno na Valentýn připravte

Nezapomeňte Valentýn naplánovat dopředu. Pokud začnete až 14., nejspíš nic nestihnete a večer se nepovede podle vašich (a nejspíš ani jejích) představ. Jak už jsme psali, zkuste zjistit, jaký film má ráda, vyzobejte důležité a nechte se inspirovat. Pokud to chcete pojmout jako menší dobrodružství, naučte se pár filmových monologů a uvidíte, jestli to pozná. Mezi nejoblíbenější filmy jednoznačně patří Láska nebeská.

Samozřejmě vše přizpůsobte dané ženě. Některé milují 100% romantiku, jiné ji ocení v osekanější verzi. Ale cítit se milovaná, oceněná a žádaná chce každá.

Hned, jak se uvidíte, dejte jí malý dáreček. Například kvalitní valentýnská čokoláda je každoroční trefa do černého. Možná vás překvapí, jak pěkná jsou současná dárková balení. A až vás uvidí navoněného a upraveného? Spadne ji brada.

Bez dobré večeře to nepůjde

Kdo by neznal přísloví “láska prochází žaludkem”? Dobré jídlo miluje každý – ženy i muži. Teď ale musíte rozhodnout, jestli uvaříte vy nebo ji pozvete do restaurace. Nebo jídlo objednáte domu?

Někdo má návštěvy restaurací rád, jiný zase radši tráví volné chvíle s partnerem doma. Největší dojem ale uděláte, pokud uvaříte. A nemusíte být ani příliš zkušený, abyste ji ohromil.

Zkuste pečené kuře s bramborami. Brambory (cca 7 kusů) a 1 cibuli nakrájejte a osolte, maso osolte a okořeňte. Brambory a cibuli vložte na dno pekáče a na ně kuře. Pro lahodnější výsledek na maso položte plátky másla. Podlijte vodou (stačí aby byly ponořené brambory) a zaklopte pokličkou. V troubě nechte asi 30 minut na 180 stupních. Po 30 minutách zkontrolujte, jestli je kuře v pořádku a jestli je v pekáčku dostatek vody (stane se z ní šťáva). Opět ho nechte péct 30 minut. Na posledních 15 minut zvyšte teplotu na 200 stupňů, sundejte poklop a každých 5 minut polévejte výpekem.

K TÉMATU  Bakaláře mám. A co dál?

Po hlavním chodu naservírujte zmrzlinu s kompotovaným ananasem. Nezapomeňte na kvalitní valentýnské víno.

Valentýn
Obdarujte svojí drahou polovičku skvělým dárkem na Valentýna! Zdroj Foto: Pexels

A po desáté hodině

A protože romantický večer občas vede k nevídaným koncům, kupte saténové povlečení. Satén je na kůži extrémně příjemný, což oba rozhodně oceníte. Před použitím byste ho měl prvně vyprat, ale chápeme, že doma by to partnerka poznala, takže ho nechte s předstihem vyčistit jinde (např. u kamaráda nebo v prádelně).

Víte, že miluje nějaký váš parfém? Stříkněte ho 2x na polštář nebo peřinu. Aromaterapie jako vyšitá a užitý Valentýn zaručen.

Nenechte ji uklízet

Pokud budete vařit, ukliďte veškerý nepořádek. Pokud za vás musí čistit špinavé pánve, plechy, pekáče, otírat linku a vysávat rozsypané koření, akorát ji přiděláte práci, ne radost. Snažte se o ni postarat. Uděláte jí tím velkou radost.

Být gentlemanem není otázkou jednoho dne

Buďme upřímní. Pokud se o vás partnerka svědomitě stará, měl byste ji dávat pravidelně najevo, že si toho vážíte, nehledě na Valentýn. Nenechávejte to pouze na Valentýna, výročí a její narozeniny. Oceňte její snahu i v jiné dny a uvidíte, jak se jí pokaždé radostí rozsvítí oči. Stačí malá gesta – pohlazení, pochvala, výpomoc nebo malý dárek, například v podobě knihy od oblíbeného spisovatele.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?
Znáte to? Bušení srdce, pocení, bolest v žaludku? Trápí vás tyto potíže pokaždé, když jdete do práce? Můžete mít co dočinění s ergofobií – tím nejzazší záhubou pracovního života.
Rodinné podnikání je na denním pořádku. Když pracujete s lidmi, s nimiž nežijete v jedné společné domácnosti, ještě to jde. Ale pracovat s partnerem? Být s ním 24 hodin denně? Jde to a vůbec nemusí vzniknout pověstná ponorková nemoc. Jen je třeba dodržovat určité zásady.
Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Smoothie vám může zajistit denní dávku vitamínů nebo si jím můžete třeba nahradit večeři. Každopádně si jistě pochutnáte a vaše zdraví to ocení. Smoothie jsou opravdovým hitem při snaze o zdravé stravování. A není se čemu divit! Tak jen vyzkoušejte některý z receptů na jejich přípravu.
Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.
Vztahy jsou komplikovaná věc, o tom není sporu ani pochyb. Zatímco někdy to klape a všechno funguje „jako po másle”, jindy to může váznout. A právě mnohé neshody nebo rozcházející se názory mohou stát za vznikem nevěry.
Podzim už je tady a vy pomalu měníte i svůj šatník. Jaké budou podzimní trendy 2023 a co si na sebe obléknout? Inspirujte se našimi tipy.
Všimli jste si, jak se doba s každým rokem mění? Takové proměny najdete všude – v jídle, módě i v kosmetice. A zatímco ještě nedávno platilo, že čím víc kosmetiky jste si nanesli na pleť, tím jste byli více cool, dnes už se vše zase vrací zpátky k jednoduchosti.
Možná jste ve svém malém bytě naprosto spokojení a víc prostoru momentálně nepotřebujete. Proč ho ale aspoň zdánlivě trochu nezvětšit, aby nevypadal příliš stísněně? Pomocí snadných triků bude váš byt hned působit, jako kdyby měl o třetinu větší rozlohu.
A když už ne život, tak tvář rozhodně ano. Obočí je stejně důležité jako naše rty, nos nebo oči. Proto bychom mu také měly věnovat náležitou pozornost. Ale co laminace obočí vlastně je?

Výběr článků

To, že je nutné dodržovat pitný režim, to je každému známý fakt. Že čistá voda je nejprospěšnější tekutinou, to je taktéž zcela každému jasné. Jenže pití pouhé čiré vody, to člověku může zevšednět a začne vymýšlet způsoby, jakými si hydrataci ozvláštnit.
Matěj Homola, frontman kapely Wohnout, dnes slaví 50. narozeniny a zároveň oznámil, že se oženil se svou dlouholetou partnerkou Andreou Brodekovou. Pár se seznámil před deseti lety v Indii a nyní si řekli své "ano" při neformálním obřadu ve své zahradě.
Média jsou plná zpráv o koronaviru. Přitom v naší zemi není toto nebezpečí tak akutní jako docela obyčejná chřipka, které letos podlehlo už 23 osob. Proočkovanost na chřipku je u nás pouze 5 % a průměrně na ni zemře v Česku 1500 osob ročně. Proočkovanost se ale snižuje i u ostatních nemocí. Tento stav má na svědomí mnoho nesmyslných mýtů a fám o očkování. Jak je to doopravdy?

Nepřehlédněte

Marta Jandová, žena s rockovým srdcem a hlasem, který dobyl nejen českou, ale i německou hudební scénu, oslaví padesáté narozeniny. Dcera legendárního Petra Jandy, Marta je ženou mnoha talentů – od průlomového úspěchu s Die Happy po sólové projekty a významné televizní role.
Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek