Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Perfektní romantický večer doma aneb Valentýn jak z filmu

Nevíte, jak na Valentýna potěšit partnerku? Připravte romantický večer jak z amerického filmu a uvidíte, že si to společně 100% užijete. Pokud tápete, jak na to, přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte úplně vše.
valentýn
Zdroj foto: Pexels

Nejdůležitější je, aby se vaše milovaná partnerka cítila příjemně, uvolněně a zcela zbavena stresu. Snažte se být pravý gentleman a zapojte svůj šarm. Co má ráda? O čem často mluví? Možná se nechte inspirovat jejím oblíbeným romantickým filmem.

Všechno na Valentýn připravte

Nezapomeňte Valentýn naplánovat dopředu. Pokud začnete až 14., nejspíš nic nestihnete a večer se nepovede podle vašich (a nejspíš ani jejích) představ. Jak už jsme psali, zkuste zjistit, jaký film má ráda, vyzobejte důležité a nechte se inspirovat. Pokud to chcete pojmout jako menší dobrodružství, naučte se pár filmových monologů a uvidíte, jestli to pozná. Mezi nejoblíbenější filmy jednoznačně patří Láska nebeská.

Samozřejmě vše přizpůsobte dané ženě. Některé milují 100% romantiku, jiné ji ocení v osekanější verzi. Ale cítit se milovaná, oceněná a žádaná chce každá.

Hned, jak se uvidíte, dejte jí malý dáreček. Například kvalitní valentýnská čokoláda je každoroční trefa do černého. Možná vás překvapí, jak pěkná jsou současná dárková balení. A až vás uvidí navoněného a upraveného? Spadne ji brada.

Bez dobré večeře to nepůjde

Kdo by neznal přísloví “láska prochází žaludkem”? Dobré jídlo miluje každý – ženy i muži. Teď ale musíte rozhodnout, jestli uvaříte vy nebo ji pozvete do restaurace. Nebo jídlo objednáte domu?

Někdo má návštěvy restaurací rád, jiný zase radši tráví volné chvíle s partnerem doma. Největší dojem ale uděláte, pokud uvaříte. A nemusíte být ani příliš zkušený, abyste ji ohromil.

Zkuste pečené kuře s bramborami. Brambory (cca 7 kusů) a 1 cibuli nakrájejte a osolte, maso osolte a okořeňte. Brambory a cibuli vložte na dno pekáče a na ně kuře. Pro lahodnější výsledek na maso položte plátky másla. Podlijte vodou (stačí aby byly ponořené brambory) a zaklopte pokličkou. V troubě nechte asi 30 minut na 180 stupních. Po 30 minutách zkontrolujte, jestli je kuře v pořádku a jestli je v pekáčku dostatek vody (stane se z ní šťáva). Opět ho nechte péct 30 minut. Na posledních 15 minut zvyšte teplotu na 200 stupňů, sundejte poklop a každých 5 minut polévejte výpekem.

K TÉMATU  7 způsobů, jak se po rozchodu vrátit zpět do života

Po hlavním chodu naservírujte zmrzlinu s kompotovaným ananasem. Nezapomeňte na kvalitní valentýnské víno.

Valentýn
Obdarujte svojí drahou polovičku skvělým dárkem na Valentýna! Zdroj Foto: Pexels

A po desáté hodině

A protože romantický večer občas vede k nevídaným koncům, kupte saténové povlečení. Satén je na kůži extrémně příjemný, což oba rozhodně oceníte. Před použitím byste ho měl prvně vyprat, ale chápeme, že doma by to partnerka poznala, takže ho nechte s předstihem vyčistit jinde (např. u kamaráda nebo v prádelně).

Víte, že miluje nějaký váš parfém? Stříkněte ho 2x na polštář nebo peřinu. Aromaterapie jako vyšitá a užitý Valentýn zaručen.

Nenechte ji uklízet

Pokud budete vařit, ukliďte veškerý nepořádek. Pokud za vás musí čistit špinavé pánve, plechy, pekáče, otírat linku a vysávat rozsypané koření, akorát ji přiděláte práci, ne radost. Snažte se o ni postarat. Uděláte jí tím velkou radost.

Být gentlemanem není otázkou jednoho dne

Buďme upřímní. Pokud se o vás partnerka svědomitě stará, měl byste ji dávat pravidelně najevo, že si toho vážíte, nehledě na Valentýn. Nenechávejte to pouze na Valentýna, výročí a její narozeniny. Oceňte její snahu i v jiné dny a uvidíte, jak se jí pokaždé radostí rozsvítí oči. Stačí malá gesta – pohlazení, pochvala, výpomoc nebo malý dárek, například v podobě knihy od oblíbeného spisovatele.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování těla a všech jeho funkcí, je zapotřebí, abychom mu dodávali jeho pohonné hmoty. Jimi se myslí především vitaminy, také minerály, antioxidanty a další živiny, které se společně podílí na správném fungování organismu. Jedním z klíčových vitaminů je vitamin D, jehož nedostatek umí v těle způsobit opravdu velkou paseku.

Nepřehlédněte

Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?
Každý rok se světu představí nové trendy, kterými se můžeme řídit při vybírání nového šatníku nebo zařizování svého bydlení. Zaměřme se nyní na trendy ze světa bydlení, které se budou krapet lišit od těch z roku 2020. Hlavní roli budou hrát přírodní materiály.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek