Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Známá značka produktů pro muže eJoy® přichází s jedinečnou akcí. Využijte speciální 20% „korona slevu“

Únava ze všech omezení a koronavirusových opatření je přirozená, ale určitě by kvůli nim neměl trpět váš sexuální život. Přispět k tomu můžete i eJoy®.
mazlení
Partnerova problematická erekce. Problémy s partnerovým ,,nádobím" se mohou stát pořádným faux pas. (zdroj foto: shutterstock.com)

Jste už příliš dlouho doma a nudíte se? Nízké teploty, nedostatek slunce, špatné počasí a málo pohybu té nude asi také nepomohou, že? Nevěšte ale hlavu, i v dnešní nelehké době zůstala nám všem ještě jedna „zábava“, kterou můžete bez problémů provozovat přímo doma. Ano, pokud hádáte, že mluvíme o postelových hrách, máte pravdu.

V první vlně COVIDU speciální akce a slevy

Když přišla na jaře první vlna pandemie, několik známých značek se snažilo vtipnou i praktickou formou přispět ke zpomalení jejího šíření. Kromě mobilních operátorů či televizních společností to byli i značky z oblasti průmyslu pro dospělé.

Dnes již legendární webová stránka Pornhub takovýmto způsobem umožňovala například bezplatné měsíční členství pro obyvatele Itálie, později i jiných zemí. Cílem bylo podpořit domácí karanténu a omezení kontaktů. Ve druhé vlně pandemie, která přišla na podzim, však bylo podobných akcí a slev už o něco méně.

O to více vyčnívá zajímavý počin domácí značky, eJoy®. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, jde o výrobce podpůrných prostředků a produktů pro muže. A právě tato značka se rozhodla hned od nového roku podpořit zajímavou slevou.

Korona sleva 20% na všechny produkty eJoy®

Výrobce rozhodně nešetřil a rozhodl se jít možná i příkladem pro jiné značky, které by se chtěli v budoucnu přidat. Výška „korona slevy“ bude 20% a to na všechno. Platí to jak pro standardní produkt eJoy® jakož i pro vylepšený eJoy® LONG.

Během objednávky na www.ejoytablety.cz stačí pouze zadat do políčka pro slevový kód speciální heslo „COVID“ a 20% sleva je okamžitě vaše. Žádné zdržování, žádné složité podmínky, je to jednoduché a okamžité. Stejně jako celý nákup produktů eJoy®, na které nemusíte mít recept, absolvovat vyšetření u lékaře a ani chodit do lékárny.

Produkty jsou dostupné volně a můžete si je zakoupit z pohodlí domova. Stačí jen navštívit zmiňovaný oficiální eshop značky, vybrat si typ, velikost balení a vyplnit objednávku. Zpravidla do 2 až 3 pracovních dnů máte eJoy® doma.

Vyzvednout si je můžete v Zásilkovna, na poště nebo vám je kurýr přinese až ke dveřím. Žádný strach, balení je diskrétní, nikdo se tak nedozví, co jste si objednali!

K TÉMATU  Načerpejte energii a začněte opět sportovat
ejoy
Ejoy je doplněk stravy pro muže. Obsahuje účinné složky pro podporu erekce.

Pro mladší muže i pro chlapy ve středním věku

Pokud jste ještě eJoy® nevyzkoušeli, možná i díky zmiňované „korona slevě“ je právě teď ten nejlepší čas. Pomoci vám mohou bez ohledu na věk či zdravotní stav.

Přípravky eJoy® a eJoy® LONG jsou podpůrné prostředky s vlivem na sexuální zdraví mužů. V prvním případě jde o celkovou podporu potence, ať už jde o libido nebo kvalitu erekce, v tom druhém jsou účinky více specializované. Jsou určeny mužům, kteří mají problém s příliš rychlým vyvrcholením nebo výdrží erekce při milování.

V obou případech je výhodou fakt, že účinkují prakticky u každého muže. Nejde o léky na specifické poruchy erektilní dysfunkce, jedná se o prostředky s podpůrným a komplexním účinkem. Založené jsou na čistě přírodních a přirozených látkách.

Značka eJoy® je známá tím, že si zakládá na ověřených afrodisiaka bylinného charakteru. Právě ty podporují libido, potenci i sexuální zdraví. Doplněné jsou o aminokyseliny s pozitivním účinkem na oxid dusnatý a tedy i lepší prokrvení pohlavního údu. Výsledkem je stabilnější a kvalitnější erekce.

Dlouhodobé užívání, klidně až do konce pandemie!

Pokud se bojíte, že v případě eJoy® jde jen o nějakou jednorázovou akci a rychlý chyták, mýlíte se. Přípravky lze užívat klidně až do konce pandemie, dokonce, zkušenosti mužů ukazují, že pravidelné a dlouhodobé užívání je efektivnější.

Dávkování je přitom extrémně jednoduché. Stačí si dát 2 tobolky, spolknout jejich a zapít vodou a do 30 až 60 minut přijde k viditelnému účinku na potenci. Za den si můžete dát až 2 dávky, každá z nich by měla účinkovat více hodin. S užíváním nejsou spojeny žádné závažné vedlejší účinky či kontraindikace a je bezproblémové a bezpečné.

Tak, na co stále čekáte? Vyberte si své balení eJoy®, zadejte slevový kód a užívejte si koronavírusovú pandemii z té nejlepší stránky doma s partnerkou!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rádi utrácíte, ale kolikrát si říkáte, že už máte tolik věcí, až je není kam dávat? V tom případě se zamyslete nad tím, za co utrácíte a jestli náhodou není lepší místo utrácení investovat do něčeho, co se vám skutečně vyplatí.
I přes to, že nás občas potrápí nepříjemné deště, léto je stále v plném proudu a sním jsou stále ještě otevřené dveře pro výlet na kole. Je však potřeba mít na mysli, že pokud berete cyklistiku alespoň trochu vážně, existuje řada doplňků, které vám zážitek z jízdy značně vylepší! Pojďme se společně podívat, čím vším můžete podpořit svůj dokonalý cyklo výlet ať už sám, s přáteli, či rodinou. 
Podle statistik nejen u nás, ale i v Evropě, žije každé desáté dítě v nové rodině, kde je pouze jeden rodič jejich vlastní. Často tam žijí s nevlastními sourozenci, nebo se s nimi setkávají v rámci různých programů a dohod rozvedených rodičů o víkendech, prázdninách či svátcích. Společné soužití takové rodiny není zpočátku vůbec jednoduché.
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.
Lidské vztahy jsou složité a jen stěží by se vám povedlo je předem naplánovat. Když s někým chodíte a vztah neklape, obvykle ho prostě ukončíte. V mnoha případech se pak už nemusíte nikdy setkat a za touto kapitolou můžete po čase udělat pomyslnou tečku. Co když to ale nejde?
Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila? Chcete konečně dosáhnout vysněné štíhlé linie? Doporučujeme vsadit na plavání. Jen málokdo si uvědomuje, jak efektivním sportem plavání vlastně je. Pojďme si prozradit, jak dlouho musíme plavat, abychom konečně zhubli.
Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.

Nepřehlédněte

Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek