Sobota , 02. 07. 2022

Patricie

Známá značka produktů pro muže eJoy® přichází s jedinečnou akcí. Využijte speciální 20% „korona slevu“

Únava ze všech omezení a koronavirusových opatření je přirozená, ale určitě by kvůli nim neměl trpět váš sexuální život. Přispět k tomu můžete i eJoy®.
mazlení
Partnerova problematická erekce. Problémy s partnerovým ,,nádobím" se mohou stát pořádným faux pas. (zdroj foto: shutterstock.com)

Jste už příliš dlouho doma a nudíte se? Nízké teploty, nedostatek slunce, špatné počasí a málo pohybu té nude asi také nepomohou, že? Nevěšte ale hlavu, i v dnešní nelehké době zůstala nám všem ještě jedna „zábava“, kterou můžete bez problémů provozovat přímo doma. Ano, pokud hádáte, že mluvíme o postelových hrách, máte pravdu.

V první vlně COVIDU speciální akce a slevy

Když přišla na jaře první vlna pandemie, několik známých značek se snažilo vtipnou i praktickou formou přispět ke zpomalení jejího šíření. Kromě mobilních operátorů či televizních společností to byli i značky z oblasti průmyslu pro dospělé.

Dnes již legendární webová stránka Pornhub takovýmto způsobem umožňovala například bezplatné měsíční členství pro obyvatele Itálie, později i jiných zemí. Cílem bylo podpořit domácí karanténu a omezení kontaktů. Ve druhé vlně pandemie, která přišla na podzim, však bylo podobných akcí a slev už o něco méně.

O to více vyčnívá zajímavý počin domácí značky, eJoy®. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, jde o výrobce podpůrných prostředků a produktů pro muže. A právě tato značka se rozhodla hned od nového roku podpořit zajímavou slevou.

Korona sleva 20% na všechny produkty eJoy®

Výrobce rozhodně nešetřil a rozhodl se jít možná i příkladem pro jiné značky, které by se chtěli v budoucnu přidat. Výška „korona slevy“ bude 20% a to na všechno. Platí to jak pro standardní produkt eJoy® jakož i pro vylepšený eJoy® LONG.

Během objednávky na www.ejoytablety.cz stačí pouze zadat do políčka pro slevový kód speciální heslo „COVID“ a 20% sleva je okamžitě vaše. Žádné zdržování, žádné složité podmínky, je to jednoduché a okamžité. Stejně jako celý nákup produktů eJoy®, na které nemusíte mít recept, absolvovat vyšetření u lékaře a ani chodit do lékárny.

Produkty jsou dostupné volně a můžete si je zakoupit z pohodlí domova. Stačí jen navštívit zmiňovaný oficiální eshop značky, vybrat si typ, velikost balení a vyplnit objednávku. Zpravidla do 2 až 3 pracovních dnů máte eJoy® doma.

Vyzvednout si je můžete v Zásilkovna, na poště nebo vám je kurýr přinese až ke dveřím. Žádný strach, balení je diskrétní, nikdo se tak nedozví, co jste si objednali!

K TÉMATUSoutěž: Vyhrajte doplňky stravy pro namáhané oči
ejoy
Ejoy je doplněk stravy pro muže. Obsahuje účinné složky pro podporu erekce.

Pro mladší muže i pro chlapy ve středním věku

Pokud jste ještě eJoy® nevyzkoušeli, možná i díky zmiňované „korona slevě“ je právě teď ten nejlepší čas. Pomoci vám mohou bez ohledu na věk či zdravotní stav.

Přípravky eJoy® a eJoy® LONG jsou podpůrné prostředky s vlivem na sexuální zdraví mužů. V prvním případě jde o celkovou podporu potence, ať už jde o libido nebo kvalitu erekce, v tom druhém jsou účinky více specializované. Jsou určeny mužům, kteří mají problém s příliš rychlým vyvrcholením nebo výdrží erekce při milování.

V obou případech je výhodou fakt, že účinkují prakticky u každého muže. Nejde o léky na specifické poruchy erektilní dysfunkce, jedná se o prostředky s podpůrným a komplexním účinkem. Založené jsou na čistě přírodních a přirozených látkách.

Značka eJoy® je známá tím, že si zakládá na ověřených afrodisiaka bylinného charakteru. Právě ty podporují libido, potenci i sexuální zdraví. Doplněné jsou o aminokyseliny s pozitivním účinkem na oxid dusnatý a tedy i lepší prokrvení pohlavního údu. Výsledkem je stabilnější a kvalitnější erekce.

Dlouhodobé užívání, klidně až do konce pandemie!

Pokud se bojíte, že v případě eJoy® jde jen o nějakou jednorázovou akci a rychlý chyták, mýlíte se. Přípravky lze užívat klidně až do konce pandemie, dokonce, zkušenosti mužů ukazují, že pravidelné a dlouhodobé užívání je efektivnější.

Dávkování je přitom extrémně jednoduché. Stačí si dát 2 tobolky, spolknout jejich a zapít vodou a do 30 až 60 minut přijde k viditelnému účinku na potenci. Za den si můžete dát až 2 dávky, každá z nich by měla účinkovat více hodin. S užíváním nejsou spojeny žádné závažné vedlejší účinky či kontraindikace a je bezproblémové a bezpečné.

Tak, na co stále čekáte? Vyberte si své balení eJoy®, zadejte slevový kód a užívejte si koronavírusovú pandemii z té nejlepší stránky doma s partnerkou!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.
Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.
Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.
Neustálé pochybnosti o sobě. Kritika své postavy, kritika svého chování. Nedůvěra v dosažení stanovených cílů... Poznává se v tomto některá z vás? Přály byste si, ženy, mít se více rády? V dnešním článku si povíme, jak na to! Jak se mít ráda, jak zlepšit své sebevědomí a jak zkrátka zazářit!
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.

Nepřehlédněte

Spánek je komplexní proces (přesněji několik různých procesů), který se nám i po mnohaletém zkoumání nepodařilo zcela probádat. Co však bezpečně víme, je to, že jeho kvalita významně ovlivňuje celkový stav organismu. Zarážející je, že podle statistik zhruba třetina populace čelí problémům s usínáním. U deseti procent jde o potíže dlouhodobé, jež se mohou nepěkně podepsat na zdraví. Je to i váš případ a hledáte klíč k rychlejšímu usínání a potažmo klidnějšímu spánku? Máme pro vás hned několik doporučení a tip na „must have“ interiérový prvek.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek