Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Známá značka produktů pro muže eJoy® přichází s jedinečnou akcí. Využijte speciální 20% “korona slevu”

Únava ze všech omezení a koronavirusových opatření je přirozená, ale určitě by kvůli nim neměl trpět váš sexuální život. Přispět k tomu můžete i eJoy®.
mazlení
Partnerova problematická erekce. Problémy s partnerovým ,,nádobím" se mohou stát pořádným faux pas. (zdroj foto: shutterstock.com)

Jste už příliš dlouho doma a nudíte se? Nízké teploty, nedostatek slunce, špatné počasí a málo pohybu té nude asi také nepomohou, že? Nevěšte ale hlavu, i v dnešní nelehké době zůstala nám všem ještě jedna “zábava”, kterou můžete bez problémů provozovat přímo doma. Ano, pokud hádáte, že mluvíme o postelových hrách, máte pravdu.

V první vlně COVIDU speciální akce a slevy

Když přišla na jaře první vlna pandemie, několik známých značek se snažilo vtipnou i praktickou formou přispět ke zpomalení jejího šíření. Kromě mobilních operátorů či televizních společností to byli i značky z oblasti průmyslu pro dospělé.

Dnes již legendární webová stránka Pornhub takovýmto způsobem umožňovala například bezplatné měsíční členství pro obyvatele Itálie, později i jiných zemí. Cílem bylo podpořit domácí karanténu a omezení kontaktů. Ve druhé vlně pandemie, která přišla na podzim, však bylo podobných akcí a slev už o něco méně.

O to více vyčnívá zajímavý počin domácí značky, eJoy®. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, jde o výrobce podpůrných prostředků a produktů pro muže. A právě tato značka se rozhodla hned od nového roku podpořit zajímavou slevou.

Korona sleva 20% na všechny produkty eJoy®

Výrobce rozhodně nešetřil a rozhodl se jít možná i příkladem pro jiné značky, které by se chtěli v budoucnu přidat. Výška “korona slevy” bude 20% a to na všechno. Platí to jak pro standardní produkt eJoy® jakož i pro vylepšený eJoy® LONG.

Během objednávky na www.ejoytablety.cz stačí pouze zadat do políčka pro slevový kód speciální heslo “COVID” a 20% sleva je okamžitě vaše. Žádné zdržování, žádné složité podmínky, je to jednoduché a okamžité. Stejně jako celý nákup produktů eJoy®, na které nemusíte mít recept, absolvovat vyšetření u lékaře a ani chodit do lékárny.

Produkty jsou dostupné volně a můžete si je zakoupit z pohodlí domova. Stačí jen navštívit zmiňovaný oficiální eshop značky, vybrat si typ, velikost balení a vyplnit objednávku. Zpravidla do 2 až 3 pracovních dnů máte eJoy® doma.

Vyzvednout si je můžete v Zásilkovna, na poště nebo vám je kurýr přinese až ke dveřím. Žádný strach, balení je diskrétní, nikdo se tak nedozví, co jste si objednali!

K TÉMATU  S novoročním detoxem pomůže ostropestřec
ejoy
Ejoy je doplněk stravy pro muže. Obsahuje účinné složky pro podporu erekce.

Pro mladší muže i pro chlapy ve středním věku

Pokud jste ještě eJoy® nevyzkoušeli, možná i díky zmiňované “korona slevě” je právě teď ten nejlepší čas. Pomoci vám mohou bez ohledu na věk či zdravotní stav.

Přípravky eJoy® a eJoy® LONG jsou podpůrné prostředky s vlivem na sexuální zdraví mužů. V prvním případě jde o celkovou podporu potence, ať už jde o libido nebo kvalitu erekce, v tom druhém jsou účinky více specializované. Jsou určeny mužům, kteří mají problém s příliš rychlým vyvrcholením nebo výdrží erekce při milování.

V obou případech je výhodou fakt, že účinkují prakticky u každého muže. Nejde o léky na specifické poruchy erektilní dysfunkce, jedná se o prostředky s podpůrným a komplexním účinkem. Založené jsou na čistě přírodních a přirozených látkách.

Značka eJoy® je známá tím, že si zakládá na ověřených afrodisiaka bylinného charakteru. Právě ty podporují libido, potenci i sexuální zdraví. Doplněné jsou o aminokyseliny s pozitivním účinkem na oxid dusnatý a tedy i lepší prokrvení pohlavního údu. Výsledkem je stabilnější a kvalitnější erekce.

Dlouhodobé užívání, klidně až do konce pandemie!

Pokud se bojíte, že v případě eJoy® jde jen o nějakou jednorázovou akci a rychlý chyták, mýlíte se. Přípravky lze užívat klidně až do konce pandemie, dokonce, zkušenosti mužů ukazují, že pravidelné a dlouhodobé užívání je efektivnější.

Dávkování je přitom extrémně jednoduché. Stačí si dát 2 tobolky, spolknout jejich a zapít vodou a do 30 až 60 minut přijde k viditelnému účinku na potenci. Za den si můžete dát až 2 dávky, každá z nich by měla účinkovat více hodin. S užíváním nejsou spojeny žádné závažné vedlejší účinky či kontraindikace a je bezproblémové a bezpečné.

Tak, na co stále čekáte? Vyberte si své balení eJoy®, zadejte slevový kód a užívejte si koronavírusovú pandemii z té nejlepší stránky doma s partnerkou!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Teploty stoupají a pomalu svítá i naděje, že se brzy otevřou sportoviště. Jestli se chcete po delší pauze dostat do formy, rozhodně nepodceňujte přípravu. Dobijte energii a dávejte si postupné cíle. Jinak byste mohli skončit s nepříjemnými křečemi, bolestivě nataženými svaly a vyčerpaní únavou.
Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Dvě dimenze jednoho problému - najít si manžela a správně se o něj postarat - patřily k těm nejzásadnějším tématům, které před 70 lety řešily magazíny a žurnály určené ženám. Inspiraci z nich můžete načerpat i dnes, ale jen na vlastní nebezpečí.
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Jaké jsou trendy v bydlení pro letošní zimu? Toužíte si trendově zařídit váš domov? Pak se můžete inspirovat těmito 4 aktuálními trendy.
Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.
Obývací pokoj potřebuje něco, kam si odložíte mobil, časopis nebo kávu, když si sednete na sedačku před televizi. Tuhle roli zastávají konferenční stolky. Zaměřili jsme se na ty dřevěné, nebo přímo z masivu. Jsou praktické a s jednoduchým designem, a také si na ně můžete natáhnout nohy! Zkuste si vybrat nějaký originální kousek.
Dnes už nikoho žena na vedoucí pozici příliš nepřekvapí. Obdivujete je, vzhlížíte k nim, chtěli byste být jako ony a tápete, jak se alespoň přiblížit?
Říká se, že pořádek dělá přátele. Najednou chápu, jak moc je tohle přísloví pravdivé. Když za mnou moje dlouholetá kamarádka přišla s prosbou o pomoc, neváhala jsem a udělala jsem pro ni všechno, co jsem mohla.
Prospívají zdraví, prodlužují věk. Prostě dělají dobře našemu tělu, mozku i kondici. Opravdová definice pro superpotraviny ale neexistuje. Do této kategorie se zařazují potraviny, které mají ve srovnání s podobnými podstatně vyšší obsah zdraví prospěšných látek. Které to jsou?
Prostě jste to přehnala se sluníčkem. Samozřejmě neplánovaně. Voda šplouchala a vy jste usnula na lehátku a teď je vaše pleť totálně zrudlá a spálená. Jak jí pomoci? Jestliže nemáte po ruce speciální poopalovací péči, zkuste domácí zdroje.

Výběr článků

Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
V dnešním světě se dá najít spousta způsobů, jak pracovat sám se sebou, a jedním takovým lifestylovým trendem je i biohacking, který je takovou filosofií budoucnosti a mluví se o něm jako o způsobu, jak využít v průběhu života svůj tělesný potenciál a užít si spoustu let v dobré duševní i fyzické kondici.
Děti - je s nimi radost i starost. Úsměv na rtech vám ulpívá vždy v okamžiku, kdy řeknou nějaké moudro, které se zapíše do vaší paměti. Vrásky naopak na čele přibývají ve chvíli, kdy se objeví další zlozvyk, který budete muset pracně odbourávat. Pojďme si prozradit nejčastější dětské zlozvyky, které někdy až trhají žíly nejednomu rodiči.  

Nepřehlédněte

Crop top mikiny se těší nejen v této sezóně nesmírné popularitě. I když jsou samy o sobě extrémně módní, potřebujeme vědět, jak je kombinovat, abychom dosáhli požadovaného efektu. Proč je musíte mít?
Silvestr je čas oslav, radosti a společenských setkání, a otázka alkoholu a jeho role ve společenském kontextu může vyvolat rozporuplné pocity. V dnešním článku na Dámské Lize se zamýšlíme nad tématem pití alkoholu během silvestrovských oslav, zejména v pracovním prostředí. Přinášíme vám přehled možností, etikety a důležitých aspektů, které byste měli vzít v úvahu, abyste si mohli s kolegy připít k novému roku s respektem a uvědoměním.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek