Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Známá značka produktů pro muže eJoy® přichází s jedinečnou akcí. Využijte speciální 20% “korona slevu”

Únava ze všech omezení a koronavirusových opatření je přirozená, ale určitě by kvůli nim neměl trpět váš sexuální život. Přispět k tomu můžete i eJoy®.
mazlení
Partnerova problematická erekce. Problémy s partnerovým ,,nádobím" se mohou stát pořádným faux pas. (zdroj foto: shutterstock.com)

Jste už příliš dlouho doma a nudíte se? Nízké teploty, nedostatek slunce, špatné počasí a málo pohybu té nude asi také nepomohou, že? Nevěšte ale hlavu, i v dnešní nelehké době zůstala nám všem ještě jedna “zábava”, kterou můžete bez problémů provozovat přímo doma. Ano, pokud hádáte, že mluvíme o postelových hrách, máte pravdu.

V první vlně COVIDU speciální akce a slevy

Když přišla na jaře první vlna pandemie, několik známých značek se snažilo vtipnou i praktickou formou přispět ke zpomalení jejího šíření. Kromě mobilních operátorů či televizních společností to byli i značky z oblasti průmyslu pro dospělé.

Dnes již legendární webová stránka Pornhub takovýmto způsobem umožňovala například bezplatné měsíční členství pro obyvatele Itálie, později i jiných zemí. Cílem bylo podpořit domácí karanténu a omezení kontaktů. Ve druhé vlně pandemie, která přišla na podzim, však bylo podobných akcí a slev už o něco méně.

O to více vyčnívá zajímavý počin domácí značky, eJoy®. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, jde o výrobce podpůrných prostředků a produktů pro muže. A právě tato značka se rozhodla hned od nového roku podpořit zajímavou slevou.

Korona sleva 20% na všechny produkty eJoy®

Výrobce rozhodně nešetřil a rozhodl se jít možná i příkladem pro jiné značky, které by se chtěli v budoucnu přidat. Výška “korona slevy” bude 20% a to na všechno. Platí to jak pro standardní produkt eJoy® jakož i pro vylepšený eJoy® LONG.

Během objednávky na www.ejoytablety.cz stačí pouze zadat do políčka pro slevový kód speciální heslo “COVID” a 20% sleva je okamžitě vaše. Žádné zdržování, žádné složité podmínky, je to jednoduché a okamžité. Stejně jako celý nákup produktů eJoy®, na které nemusíte mít recept, absolvovat vyšetření u lékaře a ani chodit do lékárny.

Produkty jsou dostupné volně a můžete si je zakoupit z pohodlí domova. Stačí jen navštívit zmiňovaný oficiální eshop značky, vybrat si typ, velikost balení a vyplnit objednávku. Zpravidla do 2 až 3 pracovních dnů máte eJoy® doma.

Vyzvednout si je můžete v Zásilkovna, na poště nebo vám je kurýr přinese až ke dveřím. Žádný strach, balení je diskrétní, nikdo se tak nedozví, co jste si objednali!

K TÉMATU  5 tipů, jak naučíte své dítě plavat
ejoy
Ejoy je doplněk stravy pro muže. Obsahuje účinné složky pro podporu erekce.

Pro mladší muže i pro chlapy ve středním věku

Pokud jste ještě eJoy® nevyzkoušeli, možná i díky zmiňované “korona slevě” je právě teď ten nejlepší čas. Pomoci vám mohou bez ohledu na věk či zdravotní stav.

Přípravky eJoy® a eJoy® LONG jsou podpůrné prostředky s vlivem na sexuální zdraví mužů. V prvním případě jde o celkovou podporu potence, ať už jde o libido nebo kvalitu erekce, v tom druhém jsou účinky více specializované. Jsou určeny mužům, kteří mají problém s příliš rychlým vyvrcholením nebo výdrží erekce při milování.

V obou případech je výhodou fakt, že účinkují prakticky u každého muže. Nejde o léky na specifické poruchy erektilní dysfunkce, jedná se o prostředky s podpůrným a komplexním účinkem. Založené jsou na čistě přírodních a přirozených látkách.

Značka eJoy® je známá tím, že si zakládá na ověřených afrodisiaka bylinného charakteru. Právě ty podporují libido, potenci i sexuální zdraví. Doplněné jsou o aminokyseliny s pozitivním účinkem na oxid dusnatý a tedy i lepší prokrvení pohlavního údu. Výsledkem je stabilnější a kvalitnější erekce.

Dlouhodobé užívání, klidně až do konce pandemie!

Pokud se bojíte, že v případě eJoy® jde jen o nějakou jednorázovou akci a rychlý chyták, mýlíte se. Přípravky lze užívat klidně až do konce pandemie, dokonce, zkušenosti mužů ukazují, že pravidelné a dlouhodobé užívání je efektivnější.

Dávkování je přitom extrémně jednoduché. Stačí si dát 2 tobolky, spolknout jejich a zapít vodou a do 30 až 60 minut přijde k viditelnému účinku na potenci. Za den si můžete dát až 2 dávky, každá z nich by měla účinkovat více hodin. S užíváním nejsou spojeny žádné závažné vedlejší účinky či kontraindikace a je bezproblémové a bezpečné.

Tak, na co stále čekáte? Vyberte si své balení eJoy®, zadejte slevový kód a užívejte si koronavírusovú pandemii z té nejlepší stránky doma s partnerkou!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
Čtení je v dnešní době stále vzácnějším koníčkem, zejména u dětí. Ty totiž mnohem raději tráví čas nad displejem chytrých mobilních telefonů, s tabletem v ruce nebo třeba před televizí. Kéž by existoval nějaký způsob, jak lásku ke čtení u dětí probudit. Naštěstí ale jeden způsob skutečně existuje. Vyzkoušíte ho?
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?

Nepřehlédněte

Užíváte antikoncepční pilulky? Hodně často ponocujete a na fyzickou aktivitu vás moc neužije? Pak se nesmíte divit, že vaše libido poněkud stávkuje. Co s tím vším má společného náchylnost ke stresu?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek