Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

Ráno po té, rána po 100

Ve světě, kde rána po divoké noci mohou přinést více než jen kocovinu, se Klára probouzí s bolestí hlavy, pocitem na zvracení a nejasnými vzpomínkami na předchozí večer. Co začalo jako běžný večer s přáteli, se rychle proměnilo v něco nečekaně zásadního, když se Klára probudí v neznámém prostředí, obklopena nečekaným pohodlím a starostlivostí tajemného muže, který představuje více než jen okouzlující úsměv a aspirin pro její bolest hlavy. Jak se Klára snaží skládat dohromady kousky své noci, odhaluje nejen vášnivé chvíle zapomenutého večera, ale také začíná objevovat hlubší pouto, které mezi ní a tímto mužem vzniklo. "Dámská liga" vás zve na cestu plnou tajemství, vášně a nečekaných zvratů, kde každé nové ráno může znamenat nový začátek nebo odhalení skrytých pravd. Začtěte se do dalšího dílu a sledujte, jak se Klářin příběh bude odvíjet v našem románu na pokračování.
Ráno
Ráno a sex a den je krásnější.

22. 03. 2024

22. 03. 2024

Ráno a kocovina

Ráno s kocovinou je to nejhorší, když je vám víc jak třicet…no dobře čtyřicet. Je vůbec ráno? Nemůžu si vzpomenout, jak jsem se dostala domů, hlava mi třeští, pokoj se hýbe a žaludek mám jak na vodě… Mám jediné štěstí, že mí rodiče vzali děti na prodloužený víkend na hory. 

Teď by se mi tu hodil někdo, kdo by mi donesl prášky. Jak tak ležím v posteli jako mrtvola, a pravděpodobně tak i vypadám, zaposlouchám se do zvuků v okolí. Chci poslouchat to ticho, které se rozléhá po bytě. Něco mi tu nehraje. Kde je to ticho? Televize hraje, a z kuchyně se ozývá rychlovarná konvice. Někdo je u mě v bytě! Nemám sílu se zvednout, napadá mě jen to nejhorší. Někdo se mi vloupal do bytu, chce mě vykrást, znásilnit a zabít… pro hezkou atmosféru si pustil televizi a teď si vaří kafe.

Ženská měj rozum, proč by se vloupal zrovna sem? Zvenku ani zevnitř to taková hitparáda není, aby to někoho lákalo ke vloupání. Z proudu myšlenek mě vytrhne zacinkání nádobí, jak jej někdo položí na noční stolek vedle postele.

Zdá se mi

Vzhlédnu tím směrem a uvidím JEHO. Tělo Adonise se nade mnou sklání, bez trika, jen v boxerkách. „Dobré ráno.” zazubí se na mě. „Nesu ti aspirin.” Spása je tady. „No, a až budeš chtít, udělám palačinky.” On se mi snad zdá… může být někdo takhle dokonalý? „Budu vedle, kdybys něco potřebovala.” Políbí mě na čelo, a odejde. 

Dám si prášek, a pořádně ho zapiju, zapomněla jsem jakou mám žízeň. Najednou na mě padne únava, zavřu oči a usnu. 

Šlofík mi udělal dobře, otevřu oči, a konečně se rozhlédnu kolem sebe. Moment. Nějak to tu nepoznávám. Nemám noční stolek, a vlastně ani pořádnou postel. Tohle není moje ložnice. Tohle je JEHO ložnice. A právě jsem odhalila záhadu, kam se podělo jeho triko, mám ho na sobě já.

K TÉMATU  Ovládněte jeho tělo a staňte se bohyní v jeho očích. Podrážděte i skryté erotogenní zóny, jako nosní dírky nebo palce u nohou!
Ráno
Ráno a sex

Uspokojení

Ráno se mi vybavují se mi útržky minulé noci. 

Jeho rty na mých. Horký dech na krku. Hlava zabořená v mých ňadrech. Mé rty kolem jeho ztopořeného údu. Ruce na mých bocích. ON nade mnou přirážející jak o život.

Krom otevření balení kondomů a následném šukání do bezvědomí, jsme otevřeli svá srdce.

Dravý, zuřivý sex, který nastal po hodinách povídání, přešel do náruživého milování. Když pak jeho ztěžklé tělo leželo na mém, pohrávala jsem si s jeho vlasy na krku. Necítila jsem se provinile ba naopak, cítila jsem pocit naprostého uspokojení. 

To je má poslední vzpomínka… pak si jen vybavuji bolest hlavy a pocit na zvracení. Tohle všechno je ale pryč. Musím zjistit, co mi to dal za zázrak, po kocovině není ani památky. Rozhodnu se vyjít z ložnice, oděná jen do jeho trika, stejně mi nic jiného nezbývá, po mém oblečení vyhlásím celostátní pátrání později.

Stojí zády ke mně, dívá se z okna. Dopustil se obrovitánského hříchu. Svá široká ramena, štíhlý pas, zadek k nakousnutí a vypracované nohy zakryl oblekem.

Nové ráno – realita volá

„No a tohle se odehrálo před dvěma týdny. Nebo taky možná ne… Nějak si tím nejsem jistá. Mám okno a tohle možná všechno byly halucinace. Od tý doby jsem o něm neslyšela… “ Podívám se na svou kamarádku – Vandu. Sedíme spolu u ní v bytě na gauči. Z vedlejší místnosti se ozývá rádio. Na klíně houpu její vnouče. Roční holčička se na mě směje. Je to krásný zvuk. Dětský smích mi chybí, mé děti jsou už velké. Třináctileté syn se už nechce k mámě přitulit. Přivinu k sobě tohodle prcka. Před dvaceti lety jsem takhle držela její maminku. Všechno nějak uteklo.  

K TÉMATU  Rostlinné mléko: Škodí nebo prospívá? Druhy, které preferovat

„Už by měla jít spát, půjdu ji uložit.” Předám malou Vandě do náruče.. „Už bych měla jít, musím ještě vyzvednout děti u našich.” Rozloučíme se. Nastoupím do výtahu a zmáčknu tlačítko označující přízemí. 

Podívám se na sebe do zrcadla, něco se za poslední dobu změnilo. Vlasy mám lesklé, pleť svěží. Usměju se na sebe, mám sice rozporuplné pocity, ale vypadám dobře. 

Vystoupím z výtahu s úsměvem na rtech. Otevřu dveře a tam stojí ON. „Kláro, …”

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Rozhodnutí. Teď nebo nikdy

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?
Také umýváte okna léta páně stejně? Máte své vyzkoušené metody, na které nedáte dopustit? Podívali jsme se za vás a vyzkoušeli, co nového lze na trhu najít. Umí toho technologie více než poctivá lidská ruka? Jak probíhal úklid oken?
„Už to mezi námi není takové, jako dřív. Chybí mi chvíle, kdy jsme neřešili jen pleny, očkovaní, hlídání, opruzeniny, růst zoubků. Náš sexuální život je po narození dítěte na bodu mrazu. Všechno se točí kolem prcka a nemáme na sebe s partnerem už vůbec žádný čas. Jsem uvázaná doma a můj svět je jen pračka, pleny a sporák. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy měla čas umýt si vlasy nebo si udělat nehty. Co máme mimino, jsem pro svou ženu druhé kolo u vozu. Všechno mám na krku já a partner mi s ničím nepomáhá. Moje žena o sebe přestala pečovat.“ Tohle je výčet těch nejčastějších příčin sporů, které vyvstávají po narození dítěte. Poznáváte se v některém z uvedených příkladů? Dnešní článek vás provede nejčastějšími příčinami partnerské poporodní nebo chcete-li rodičovské krize.
Všimly jste si, dámy, že hráči hokeje jsou tak sexy, že pod nimi i ten led taje? Abyste pochopily, co tím myslíme, podívejte se na seznam 10 nejhezčích a nejžhavějších hokejistů posledních let. Věřte, že vaše sny se dostanou na trošku jiný level než doposud.
Který den budete v komunikaci s okolím perlit, kdy se obejít bez alkoholu a čemu se tento týden raději vyhnout? To vše napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
Poradíme vám, jak zvládnout mírný průběh covid-19 v domácích podmínkách, co na něj nezabírá nebo kdy už je nutné vyhledat lékařskou péči. Navíc přidáme odpovědi na několik dalších klíčových otázek.
Syndrom zlomeného srdce označuje onemocnění, které je zcela vzácné, nicméně objevující se u jinak naprosto zdravých a v některých případech i mladých osob. Tento syndrom se vztahuje k psychice a jinak bývá nazýván také jako Takotsubo kardiomyopatie.
Trendem posledních měsíců je pracovat z domova. Ano, plno věcí dokážeme zařídit i online – ono taky, co jiného nám nyní zbývá. Odpadá nutnost chvátat ráno do práce, dodržet přesnou dobu na oběd i mít připravené adekvátní oblečení do kanceláře. Zároveň zmizel každodenní stres, jak co nejrychleji dostat děti do školy, odpoledne je vyzvednout a dopravit na kroužky. Mohlo by se to zdát vlastně o mnoho snadnější, ale naše zdraví to nemusí vždy příliš ocenit. Jaké následky na něm může náš pohodový home office napáchat?
Už odmalička nám rodiče vštěpovali, jak důležitá je osobní hygiena. Díky dobré výchově jsme se tak naučili, že si musíme pravidelně čistit zuby, aby se nám nekazily, že se musíme pravidelně mýt, abychom byli čistí, hezky vypadali a nezapáchali. A když se jednoho dne objevila influencerka Aella, která bez ostychu přiznala, že se ročně vykoupe jen 37x, vzbudila s tím velké a opravdu šokující pozdvižení. Čím se obhajuje a je ve skutečnosti opravdu taková čunča, jak se zdá?
Japonští šéfkuchaři vědí, jak zacházet s nožem. Zákazníci restaurace obvykle nevidí, jak vypadá taková práce v rukou profesionála. Řezání, krájení nebo sekání, správný šéfkuchař dokáže s ostrou čepelí doslova kouzlit. Krájet maso, ovoce i zeleninu zvládají tihle šéfkuchaři s chirurgickou přesností a je radost se jim dívat pod ruce.
Krásná čokoládová barva si jednoho dne vyberete svou daň. Nejenže sluneční paprsky zapříčiňují stárnutí naší pokožky, ale ke všemu mohou způsobovat rakovinu kůže.
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.

Výběr článků

Stále ještě máte zafixované tenisky jako sportovní obuv, která se nehodí do města nebo do práce?
Někdy se začnou velmi brzy objevovat jisté známky, které nám napoví, že je něco v nepořádku.
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.

Nepřehlédněte

Shannen Doherty, ikonická Brenda z Beverly Hills 90210, neúnavně čelí svému boji s rakovinou prsu ve čtvrtém stadiu. S neotřesitelnou odvahou a láskou v srdci sdílí své myšlenky a plány na to, jak ulehčit budoucí ztrátu pro svou rodinu, zejména pro svou milovanou maminku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek