Čtvrtek , 13. 06. 2024

Antonín

TENTO ČLÁNEK JE JEN PRO VELKÉ

Potvrďte prosím, že jste starší 18 let

Ano, je mi 18 nebo více let Ne, vyberu si jiný článek

Práce snů

V každodenním kolotoči práce a rodiny se objeví neočekávaný zvrat, když hlavní hrdinka narazí na dohodu, kterou uzavřela s tajemným mužem. Tato dohoda nezahrnuje pouze vášnivý románek, ale také odměny a výzvy, které otřesou jejím každodenním životem. S dilematem mezi láskou a povinnostmi se musí rozhodnout, co je pro ni skutečně důležité. Román "Každodenní kolotoč" od Teri Kerot slibuje napínavý příběh o lásce, vášni a životních rozhodnutích, které nás provázejí každým dnem
pejsek
Muž má v poloze na pejska perfektní kontrolu nad vším, co se před ním odehrává.

26. 01. 2024

26. 01. 2024

Každodenní kolotoč 

Už zase v práci. Každodenní kolotoč – vypravit děti do školy, dorazit do práce, strávit tam osm hodin, vyzvednout děti z kroužků, uvařit večeři, uklidit, padnout do postele, a druhý den hurá znovu.

Šéf mi zadal hromadu papírů na oskenování a následné založení, kopírka se stane mým novým domovem.

Mám ho plnou hlavu a nejen tu

Jak tak skenuji jeden papír za druhým, ve tváři se mi objeví úsměv. Vzpomenu si na jeho velké ruce na mých bocích, měkké rty na těch mých. Sakra, pomyslím si, skenovala jsem už tenhle dokument? Radši ho vezmu znovu. Musím se soustředit. Nemůžu se upínat na jednu vzpomínku, na jednu noc. Je pravda, že byla dokonalá, a znovu bych si ji zopakovala, ale už je to pár týdnů, přesněji čtyři, co se mi neozval. 

Vzpomínky jsou to jediné, co mi zbylo. Jeho jazyk zkoumající mou vlhkou broskvičku… ”Doufám, že myslíš na mě.” Páni, už mi hrabe, slyším jeho hlas tak živě, jakoby stál vedle mě. Vložím další papír do skeneru. V tom mi někdo položí ruce na boky. Ztuhnu, než stihnu jakkoliv zareagovat, ucítím horký dech na mém uchu. “Chyběl jsem ti?” Je to ON. Nezdálo se mi to.

Vzrušující práce

Rukou mi zajede pod halenku, druhou mi sjede pod sukni. Jsem v jeho pevném sevření. V kanceláři. Kdokoliv může přijít a přistihnout nás.

Všechny myšlenky a obavy se mi vypaří v okamžiku, kdy jeho prsty zajedou do mé štěrbinky. Mámí ze mě jeden vzdech za druhým. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Druhá ruka laská má ňadra.

“Myslíš, že jsem na tebe zapomněl? Nezapomínám na to, co je mé.” Místo odpovědi ze mě vyjde jen další sten. “Dohoda zněla jasně, udělej mě šťastným. A já jsem zatraceně šťastný, když jsem uvnitř tebe.” Než se vzpamatuji z jeho slov, už jsem opřená o kopírku, sukně vyhrnutá. Špička jeho penisu pomalu klouže po mých vlhkých záhybech. Připadá mi to jako věčnost, hotová muka. Už bych ho chtěla cítit v sobě. Být jím úplně naplněná.

K TÉMATU  Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Když konečně zasune celou svou délku do mé rozpálené jeskyňky, vyjde z něj spokojené zavrčení. Přiráží tvrdě a já vzdychám, měla bych se krotit, ale je mi to jedno, jestli mě někdo uslyší.

Po dlouhých minutách, které uběhly nějak moc rychle, je konec. Otočí si mě čelem k sobě. Díváme se očí, místo dravosti v nich vidím něhu. “Tu dohodu jsem myslel vážně.” Vytahuje z tašky desky. ”Pročti si to a pak mi zavolej.” Dává mi pusu na čelo a odchází.

Najednou tu stojím sama. U kopírky, rozcuchaná, s deskami v ruce, s koleny z rosolu a hlavou plnou otázek.

Musím se ale vzpamatovat, jsem stále v práci. Odcházím se upravit na záchod. Po napravení škod uklízím desky do kabelky, nechci, aby to tu někdo našel, a vrhám se zpět do práce.

Každodenní kolotoč podruhé

Zbytek pracovní doby už nějak přečkám, a nastává každodenní kolotoč. Po vyzvednutí dětí, uvařím něco rychlého k večeři, pomoct dětem s úkoly, umýt nádobí, připravit svačiny na další den.

Když je vše hotovo, mám konečně chvilku pro sebe. Sahám tedy do kabelky pro desky. Začnu s pročítám dokumentů, co jsou uvnitř. “Dohoda” je jediné, co je na první straně.

Dohoda

Zkontroluji, že děti spí. Jdu do lednice pro víno, nějak mi došla odvaha. Sedám si se skleničkou červeného na gauč, a vrhám se na čtení.

“Vztah mezi mnou a Tebou (dále jen “dohoda”) se vztahuje na veškeré aktivity uvedeny v příloze č.1.” Napiju se a listuji, abych našla přílohu č.1. “Příloha č. 1. Sexuální uspokojení – viz příloha č.2.” Dobře, tu najdu později. ”Doprovod na akce, společnost při konzumaci jídla, pomoc při výběru oblečení a vybavení, společné cestování.” Páni…Pokračuji dál ve čtení. ”Odměny. Zajištění dobře placené práce u mě ve firmě. Flexibilní pracovní doba zajištěna. Vyžaduji, aby ses mi věnovala, kdykoliv budu chtít.” Všechno zní až moc dobře. Jen zapomněl na jeden drobný detail, teda spíš dva, ne tak drobné detaily. S dětmi si tohle nemůžu dovolit…

K TÉMATU  Mirai Navrátil (31) odhaluje nový vztah na dovolené: Kanárské ostrovy a tajemný společník

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Touha po neznámém mě naprosto pohltila

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Obnošené džíny, které už nosíte méně, ale vyhodit je nechcete. Pád snadných tipů a z vašeho odloženého kousku se může stát opět oblíbené oblečení. Tyhle chytré vychytávky vám ukážou, jak džíny vylepšit nebo využít na něco úplně jiného.
Být matkou je jedinečnou cestou plnou radosti, ale i výzev. V našem článku "Podpora a komunita pro matky" se zaměříme na sílu spojení a sdílení mezi matkami. Prozkoumáme různé způsoby, jak mohou matky najít podporu ve svém okolí, a jaký přínos může mít aktivní zapojení do komunitních sítí. Přineseme příběhy, tipy a zkušenosti, které mohou pomoci vytvořit síť solidarity mezi matkami v různých životních situacích. Přijměte naši pozvánku do světa, kde sdílení zkušeností posiluje a vytváří pevné pouto mezi matkami, a kde vzniká bezpečné a podporující prostředí pro všechny, kdo mají to nejcennější – své děti.
Obličejová jóga, anglicky face yoga, je stále oblíbenější. V posledních letech zaznamenává úplný boom, a tak nějak do pozadí posouvá i dříve preferovaný botox. Jenže zatímco obličejovou jógu můžete provádět kdykoliv a kdekoliv, navíc za ni nemusíte utrácet peníze, botox je pořád procedurou, při níž do sebe necháváte vpíchnout chemický jed. Možná je tedy na čase rozhýbat svaly v obličeji a jednoduchými cviky tak dosáhnout mladistvého vzhledu, po kterém touží každá žena.
Život dokáže mít smysl pro humor. Jednu chvíli jste nahoře, potom zas dole, a události se občas dějí zdánlivě bez přičinění. Podívejte se na video, které je původně krátkým filmem "One Man's Loss" od Phila Sansoma, a zde ho v sestřihu použil německý zpěvák Hagen Stoll. I takhle hořkosladký dokáže život být!
Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?
Malý pokoj má jistě své výhody – je útulný a příjemný, snadno se v něm udržuje pořádek a nemusíte se obtěžovat s tolika kusy nábytku. Přesto se zde cítíte příjemněji, když vypadá opticky větší, než ve skutečnosti je. Nemusíte hned myslet na náročnou přestavbu, stačí pár jednoduchých triků. Nechte se inspirovat.
Jak si představujete ideální Vánoce? Pravděpodobně s rodinou, vašimi blízkými. V pohodě, v obklopení radosti a štěstí. A samozřejmě v obklopení cukroví, které mizí z talíře rychlostí blesku. A kromě her, které budete hrát, svůj čas strávíte i sledováním oblíbených vánočních snímků, které svou kouzelnou atmosférou a nadějí z nich vyplývající umocní onu vánoční atmosféru, která se line domovem. Co si nezapomenout pustit?
Hledáte efektivní a zároveň chutnou dietu, která vám bude vyhovovat? V současné době je na vzestupu dieta, která tyto podmínky splňuje, jaká?
Podzim s sebou nese pochmurnou náladu. Zejména tedy ten letošní. Chybí mu trocha sluníčka a pozitivní nálady. Nemůžeme se divit tomu, že většina lidí opravdu upadá do podzimních smutných nálad a nemá chuť dělat nic, co je baví. Nestravte však v tomto stavu veškeré své volné dny v tomto ročním období. Vyzrajte na takzvanou podzimní depresi s bylinkami, které podzimní deprese hravě zahání.  
První rande, to máte sevřené hrdlo a trému. Někdo se začne o druhé pohlaví zajímat později, ale tenhle malý Casanova ještě nosí dudlík a pleny!
Pro mnoho žen je přechod velkým strašákem kvůli jeho nepříjemným symptomům. K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!
Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.

Výběr článků

Poslední dva roky pro mne byly velkou životní zkouškou. Přišla jsem o spoustu přátel a iluzí. Ale našla jsem samu sebe. Největší rána pro mě byla, když se se mnou rozešel můj přítel krátce po tom, co jsem se začala léčit s rakovinou. Nyní se mi začal opět ozývat a chce, abychom se k sobě opět vrátili.
Teplo domova, domácnost, ze které čiší pohoda, plápolající oheň v krbu, pohodová hudba, tlumené osvětlení, a především přírodní materiály. Vítejte ve vašem novém domově, kde díky dánskému hygge trendu konečně zavládl klid, mír a dokonalá pohodička.
Umělecký svět znovu smutní. Ve věku 77 let po těžké nemoci zemřel Vlastimil Harapes. Tuto informaci potvrdil tiskový mluvčí Národního divadla, Tomáš Staněk.

Nepřehlédněte

Se slovem umělec se často pojí různé výstřednosti, z nichž některé plní stránky novin a o jiných se zase tak moc neví. Pojďme se podívat na to, v čem zvláštním vynikají některé známé osobnosti.
Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek