Úterý , 05. 03. 2024

Kazimír

TENTO ČLÁNEK JE JEN PRO VELKÉ

Potvrďte prosím, že jste starší 18 let

Ano, je mi 18 nebo více let Ne, vyberu si jiný článek

Práce snů

V každodenním kolotoči práce a rodiny se objeví neočekávaný zvrat, když hlavní hrdinka narazí na dohodu, kterou uzavřela s tajemným mužem. Tato dohoda nezahrnuje pouze vášnivý románek, ale také odměny a výzvy, které otřesou jejím každodenním životem. S dilematem mezi láskou a povinnostmi se musí rozhodnout, co je pro ni skutečně důležité. Román "Každodenní kolotoč" od Teri Kerot slibuje napínavý příběh o lásce, vášni a životních rozhodnutích, které nás provázejí každým dnem
pejsek
Muž má v poloze na pejska perfektní kontrolu nad vším, co se před ním odehrává.

26. 01. 2024

26. 01. 2024

Každodenní kolotoč 

Už zase v práci. Každodenní kolotoč – vypravit děti do školy, dorazit do práce, strávit tam osm hodin, vyzvednout děti z kroužků, uvařit večeři, uklidit, padnout do postele, a druhý den hurá znovu.

Šéf mi zadal hromadu papírů na oskenování a následné založení, kopírka se stane mým novým domovem.

Mám ho plnou hlavu a nejen tu

Jak tak skenuji jeden papír za druhým, ve tváři se mi objeví úsměv. Vzpomenu si na jeho velké ruce na mých bocích, měkké rty na těch mých. Sakra, pomyslím si, skenovala jsem už tenhle dokument? Radši ho vezmu znovu. Musím se soustředit. Nemůžu se upínat na jednu vzpomínku, na jednu noc. Je pravda, že byla dokonalá, a znovu bych si ji zopakovala, ale už je to pár týdnů, přesněji čtyři, co se mi neozval. 

Vzpomínky jsou to jediné, co mi zbylo. Jeho jazyk zkoumající mou vlhkou broskvičku… ”Doufám, že myslíš na mě.” Páni, už mi hrabe, slyším jeho hlas tak živě, jakoby stál vedle mě. Vložím další papír do skeneru. V tom mi někdo položí ruce na boky. Ztuhnu, než stihnu jakkoliv zareagovat, ucítím horký dech na mém uchu. “Chyběl jsem ti?” Je to ON. Nezdálo se mi to.

Vzrušující práce

Rukou mi zajede pod halenku, druhou mi sjede pod sukni. Jsem v jeho pevném sevření. V kanceláři. Kdokoliv může přijít a přistihnout nás.

Všechny myšlenky a obavy se mi vypaří v okamžiku, kdy jeho prsty zajedou do mé štěrbinky. Mámí ze mě jeden vzdech za druhým. Dovnitř a ven, dovnitř a ven. Druhá ruka laská má ňadra.

“Myslíš, že jsem na tebe zapomněl? Nezapomínám na to, co je mé.” Místo odpovědi ze mě vyjde jen další sten. “Dohoda zněla jasně, udělej mě šťastným. A já jsem zatraceně šťastný, když jsem uvnitř tebe.” Než se vzpamatuji z jeho slov, už jsem opřená o kopírku, sukně vyhrnutá. Špička jeho penisu pomalu klouže po mých vlhkých záhybech. Připadá mi to jako věčnost, hotová muka. Už bych ho chtěla cítit v sobě. Být jím úplně naplněná.

K TÉMATU  Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Když konečně zasune celou svou délku do mé rozpálené jeskyňky, vyjde z něj spokojené zavrčení. Přiráží tvrdě a já vzdychám, měla bych se krotit, ale je mi to jedno, jestli mě někdo uslyší.

Po dlouhých minutách, které uběhly nějak moc rychle, je konec. Otočí si mě čelem k sobě. Díváme se očí, místo dravosti v nich vidím něhu. “Tu dohodu jsem myslel vážně.” Vytahuje z tašky desky. ”Pročti si to a pak mi zavolej.” Dává mi pusu na čelo a odchází.

Najednou tu stojím sama. U kopírky, rozcuchaná, s deskami v ruce, s koleny z rosolu a hlavou plnou otázek.

Musím se ale vzpamatovat, jsem stále v práci. Odcházím se upravit na záchod. Po napravení škod uklízím desky do kabelky, nechci, aby to tu někdo našel, a vrhám se zpět do práce.

Každodenní kolotoč podruhé

Zbytek pracovní doby už nějak přečkám, a nastává každodenní kolotoč. Po vyzvednutí dětí, uvařím něco rychlého k večeři, pomoct dětem s úkoly, umýt nádobí, připravit svačiny na další den.

Když je vše hotovo, mám konečně chvilku pro sebe. Sahám tedy do kabelky pro desky. Začnu s pročítám dokumentů, co jsou uvnitř. “Dohoda” je jediné, co je na první straně.

Dohoda

Zkontroluji, že děti spí. Jdu do lednice pro víno, nějak mi došla odvaha. Sedám si se skleničkou červeného na gauč, a vrhám se na čtení.

“Vztah mezi mnou a Tebou (dále jen “dohoda”) se vztahuje na veškeré aktivity uvedeny v příloze č.1.” Napiju se a listuji, abych našla přílohu č.1. “Příloha č. 1. Sexuální uspokojení – viz příloha č.2.” Dobře, tu najdu později. ”Doprovod na akce, společnost při konzumaci jídla, pomoc při výběru oblečení a vybavení, společné cestování.” Páni…Pokračuji dál ve čtení. ”Odměny. Zajištění dobře placené práce u mě ve firmě. Flexibilní pracovní doba zajištěna. Vyžaduji, aby ses mi věnovala, kdykoliv budu chtít.” Všechno zní až moc dobře. Jen zapomněl na jeden drobný detail, teda spíš dva, ne tak drobné detaily. S dětmi si tohle nemůžu dovolit…

K TÉMATU  Běh s dítětem? Ano, ale vyberte ten správný kočárek

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Touha po neznámém mě naprosto pohltila

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jméno Sofie Švejdová si dobře zapamatujte, protože o ní ještě hodně uslyšíte. Kdo to je, čemu se věnuje a co byste o ní měli vědět?
Ženy v České republice otálejí s těhotenstvím stále častěji. Průměrný věk prvorodičky se zvyšuje a během několika posledních let překročil hranici třiceti let. Lékaři před tímto trendem pravidelně varují a upozorňují, že i na reprodukční kliniky vyráží ženy až v příliš vysokém věku.
Letní období přeje vytváření krásy. Přejete si i vy mít vaše vchodové dveře nebo interiér ozdobený a překrásný? Podívejte se na naše tipy, se kterými si toto období v roce skutečně oblíbíte. Naše letní věnce dokáže vytvořit každý. Vyberte si, který se bude nejlépe vyjímat u vás doma.
Ještě v botníku nemáte bílé tenisky? Pak byste tuhle chybu měly rychle napravit. Tenisky se totiž hodí ke všemu – k sukni, džínům a třeba i k šatům. Podívejte se, jak můžete tenisky kombinovat.
Známe to všechny, každé z nás se občas stane, že nás přepadne úzkost nebo stres, nic nás nebaví a svou budoucnost vidíme v černých barvách. V této chvíli je zapotřebí zvolnit a udělat si čas sama pro sebe alespoň na pár desítek minut.
Značné výkyvy teplot ubližují naší pokožce. Nejhůře je na tom pleť na obličeji. Tu totiž nezakrýváte ani v zimě, zatímco zbytek těla si hoví v teple. Věnujte péči o obličej v zimě dostatečnou pozornost. Můžete si dopřát i napařování. Ale všeho s mírou. Jak na to?
V oblasti zahradničení je pořád co objevovat, a to i tehdy, pokud máte vše už v malíku. Jestli ale tu a tam prahnete po něčem, co jste doposud nevyzkoušeli, a lákají vás nejrůznější novinky, pak vás právě tenhle článek doslova nadchne. Ten totiž věnujeme speciální popínavce, která bohatě produkuje chutnou zeleninu a nese trošku záhadné jméno ačokča. 
Pokud patříte mezi znalce kávy a je to první věc, na kterou po probuzení myslíte, chápeme vás. Ale mějte se na pozoru. Pokud máte doma čtyřnohého přítele, je možné, že neodolá pokušení ochutnat ten horký nápoj. A zatímco lidé často potřebují na začátek dne kofeinový šok, káva rozhodně není něco, co by si měl dávat váš chlupatý společník. Jak konkrétně je spojení „káva a pes" škodlivé a co může způsobit?
Kdy si zajít na prodloužení řas? Kdy se naopak vyhnout operacím? Tento týden přinese opět spoustu zvratů. Zajímá vás, co vám hvězdy předpověděly? Přečtěte si horoskop krásy a duševního zdraví podle astroložky Nadi Šmídové.
Letošní první úplněk je tady! Začínáme ve znamení Lva, kde zdánlivě nepřekonatelné osobní ego pohlcuje vše ostatní! V této fázi se setkáváme s napětím mezi individuálním nárůstem a kolektivní solidaritou, což vyvolává otázky ohledně toho, zda naše osobní pocity nepřinášejí nečekané otřesy k druhým! Nezapomeňte, že úplněk ovlivňuje jak dny před úplňkem, tak dny po úplňku.
Pomalá píseň Say Something je celosvětově známá. Duo A Great Big World ji nahrálo spolu Christinou Aguilerou, a její tempo a slova dojímají i ty nejmenší! Malý kluk v autosedačce při jejím poslechu pláče, vypnout ji ale nechce!
Letadlem, autem, autobusem nebo třeba vlakem? To je jedna z otázek, kterou si pokládáme v okamžiku, kdy se chystáme do dovolenkového ráje. Pokud však hodláte vyrazit do populárních destinací, kam se dostanete vzduchem i po souši, povíme vám, proč je právě auto ideální volba.

Výběr článků

Při zařizování interiéru je důležité stanovit si styl, do kterého budete nábytek i doplňky ladit. Jinak by se vám mohlo snadno stát, že váš domov bude působit chaoticky a přeplácaně. Stále tápete, který styl se k vám nejvíce hodí?
Kůže je krásná na pohled, na omak, a dokonce i nádherně voní. Problém je v tom, že kvůli ní umírají zvířata. Už brzy ale může být kůže všude kolem nás, a to ve svých alternativních a ekologických podobách. Znáte je všechny?
Že kondicionér svede divy jenom na hlavě? Co vás nemá! Rychlostí blesku „opraví“ ucpaný odpad, naleští kožené boty a pohodlně nahradí pěnu na holení. Ovšem pozor, dokáže vrátit do původní velikosti i sražené oblečení!

Nepřehlédněte

Retro nábytek je v módě a vintage je stále skloňované slovo. Retro nábytek má své kouzlo, které nás přenese do jiných časů. Uvažovali jste ale i o kouzlu retro zvuku?
Problémů, které člověka dokážou potrápit, je celá spousta. Mezi ně patří také zánět močových cest, který je velmi bolestivou zdravotní potíží. Ať už postihne ženu nebo muže, umí vyvolat nepříjemné pocity a dokáže člověka potrápit. Proto si pojďme prozradit, jak ho vyléčit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek