Středa , 29. 11. 2023

Zina

Výstřední pojistky slavných: Co všechno se dá zpeněžit?

Asi každý z nás má nějakou tu pojistku. A zatímco si lidé nechávají běžně pojistit svůj majetek, dům, automobil nebo zdraví, celebrity si velmi často nechávají pojistit konkrétní části svého těla a rozhodně netroškaří.
výstřední pojistky
Pojištění různých částí těla není u slavných nic neobvyklého.

19. 04. 2022

Pojištění zadečku, nohou nebo hlasivek asi už nikoho nepřekvapí, někteří ale zacházejí ještě dál a jejich pojistky jsou opravdu výstřední a kuriózní. Právě tělo však řadu celebrit dobře živí, takže o výstřednosti v tomhle oboru není nouze. A z těch částek přechází zrak. Výstřední pojistky slavných nás nepřestávají šokovat.

Celebrity a jejich drahé nohy

Kde by byla taková modelka Heidi Klum, kdyby neměla své bezchybné nohy, že? Sama modelka si to moc dobře uvědomuje, a proto si je nechala pojistit. Kdyby se jí něco stalo, nepřišla by tak o peníze z lukrativních zakázek. No dobře, nebyl to tak úplně její nápad. Bizarní pojistku si vyžádal její klient.

Na pojistce Heidi Klum je zvláštní to, že nemá obě nohy pojištěné na stejnou částku. Jedné nohy si cení na milion dolarů a tu druhou dokonce na 1,2 milionu dolarů (dohromady 47 milionů korun). Nechala se slyšet, že když byla malá, spadla na střep a jednu nohu si pořezala. Takže má doslova jednu nožku dražší než druhou.

Pojištění nohou není u celebrit ničím neobvyklým, nejdražší nohy šoubyznysu má bezpochyby zpěvačka Mariah Carey, která si je nechala pojistit na 35 milionů dolarů a jelikož je především zpěvačkou, svých hlasivek si cení úplně stejně. Celkově je tak pojištěná na 1,5 miliardy korun.

To zpěvačka Rihanna má asi pocit, že ji mnohem lépe živí její tělo než krásný hlas, pojistila si tak pouze nohy, a to na částku 1 milion dolarů (21,5 milionu korun).

Výstřední pojistky se však netýkají jen dámských nohou. Fotbalisté by se bez nich také neobešli a jejich pojistka je v tomto ohledu jistě pochopitelná. O největší rozruch se ale postaral v době své aktivní kariéry fotbalista David Beckham. Své nohy ocenil na 70 milionů dolarů (1,75 miliardy korun). Později ho však překonal další hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo. Ten je má pojištěné na částku 144 milionů dolarů (3,6 miliardy korun).

Ňadra i zadeček

O nejslavnějším zadečku se mluví v souvislosti se zpěvačkou a herečkou Jennifer Lopez. Také na něm tvrdě dře a ráda ho dává na odiv. Nikoho tedy nepřekvapí, že ho má pojištěný, a to na částku 27 milionů dolarů (675 milionů korun).

Jennifer Lopez – Booty ft. Iggy Azalea

Svých ňader si pak velmi cení třeba zpěvačka Dolly Parton, jejíž pojištění pokrývá částku 600 tisíc dolarů (12,9 milionu korun). Bývalá Playmate Holly Madison si také uvědomuje, co ji živí, a svých prsou si cení na 1 milion dolarů (21,5 milionu korun).

Úsměv, prosím!

Skvělá herečka Julia Roberts má nejen talent, ale i překrásný a široký úsměv, který je pro ni charakteristický. A tak neváhala, a úsměv, respektive své zuby, si nechala pojistit na celých 30 milionů dolarů (750 milionů korun).

herečka
Julia Roberts má doslova milionový úsměv!

I herečka America Ferrera má pojištění na zuby a přivedla ji k tomu reklama na zubní pastu, kterou začala natáčet pro značku Aquafresh. Svůj úsměv má pojištěný na 10 milionů dolarů (215 milionů korun).

Když se něco zvrtne, mám svoje pojištění

Hudebníci mají velmi pestrý život a obvykle si nechávají pojistit hlasivky. Jako například Bruce Springsteen, který si je nechal pojistit na 6 milionů dolarů (150 milionů korun). Logický tah, protože bez hlasivek by opravdu žádné další hity nenazpíval a nemohl by vydělávat.

K TÉMATU  7 bohatých a slavných, kteří byli kdysi bez domova
Bruce Springsteen – Dancing In the Dark

Kytarista legendární kapely The Rolling Stones, Keith Richards, zase ke své práci nepotřebuje hlasivky, ale ruce, a především šikovné prsty. Zakládající člen slavné rockové kapely si ruce nechal pojistit na 1,6 milionu dolarů (40 milionů korun).

Někteří hudebníci se ale neobávají o to, že by mohli přestat vystupovat, třeba David Lee Roth ze skupiny Van Halen se mnohem více děsí toho, že by se mohla zvrtnout jeho náklonnost ke sličným fanynkám. Mezi výstřední pojistky hudebníků tak nespadají jen části těla, ale i tělní tekutiny. Nechal si pojistit své sperma. Ano, čtete správně. Na částku 1 milion dolarů (21,5 milionu korun) uzavřel pojistku, která by měla posloužit v případě nechtěného početí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

6 celebrit, které věčně trápí kila navíc, anebo se je naučily hrdě nosit!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásné umění, inspirované oceánem, vlnami a příbojem. Neobvyklé techniky použití barev a přírodních materiálů vytváří skutečné skvosty, které si můžete udělat také. Stačí trochu tvořivosti a váš originální kousek je na světě. Je to i inspirace na perfektní dárek pro někoho z rodiny, přímo z vašich rukou.
V práci blázinec, dovolená vyloučená a jarní prázdniny na krku. Nemoc nebo nedostatek peněz, důvodů, proč nemůžete vyjet s dětmi na jarní prázdniny, může být celá řada. Proto ještě nemusí dítě celý týden sedět doma u televize a tabletu. Zkuste mu připravit tak trochu jiné prázdniny.
Obývací pokoj je srdcem každého domova. Je to místo, kde trávíte spoustu času s rodinou
a přáteli, relaxujete po náročném dni, a kde se odehrávají často nezapomenutelné chvíle. Pohodlná a stylová křesla dotvářejí atmosféru obývacího pokoje a dělají z něj jedno
z nejpříjemnějších míst domova. V tomto článku se zaměříme na výběr toho pravého křesla do obýváku, které splní vaše potřeby a přinese do interiéru zároveň nádech elegance.
Chia jsou drobná černá semínka šalvěje hispánské. Ta je původem z Mexika a Guatemaly a tato semínka byla základním jídlem starověkých Aztéků a Mayů. „Chia“ je ve skutečnosti starověké mayské slovo pro sílu. Chia semínka jsou malá, plochá a oválná s lesklou a hladkou strukturou, jejichž barva je většinou černá.
Viber uvádí novou funkci nazvanou Polls (ankety), která uživatelům umožní snadno si ve skupinových chatech a komunitách zorganizovat hlasování na jakékoliv téma. Nová funkce rozšíří možnosti komunikace mezi uživateli, protože jim dává možnost vyjádřit svůj názor na jakékoliv téma snadno a rychle. Umožňuje také každému, kdo se zúčastní dané konverzace, sledovat, jaké názory mají ostatní na určité téma, a to přehledně, aniž by se museli probírat tisíci odpovědí a názorů.
Cestování se stane vášní prakticky každého, kdo se do něj ponoří a kdo si začne sepisovat seznam míst, která by chtěl během svého života navštívit. Na wish listu prakticky každého cestovatele se nachází nádherná Paříž, Fontána di Trevi v Římě nebo Spojené státy, které se chtějí zažít už jenom kvůli odlišné kultuře a faktu, že se jedná o naprosto jiný svět. Co si na papír ale napsat i taková místa, o kterých se předpokládá, že za pár let zmizí z povrchu zemského?
Problémy se zády jsou v dnešní době civilizačním onemocněním, se kterým se setkává snad každý druhý z nás. A zatímco některé jsou vrozené a získané třeba vlivem skoliózy či hyperkyfózy a dalších latinských názvosloví, jiné jsou způsobené nezdravými návyky, které každý den (mnohdy nevědomky) opakujeme. A právě takové zlozvyky ke zhoršení a ještě větším potížím jenom přispívají. Co nám nejvíce kazí záda?

Nepřehlédněte

Patříte mezi milovníky filmových novinek, nebo jste naopak v kině nebyli ani nepamatujete? Letos na jaře má premiérů celá řada báječných filmů a to je skvělá příležitost vyrazit za kulturou. Jaké filmy patří mezi ty nejočekávanější v dubnu a květnu? Možná, že vylákají do nejbližšího kina za zážitkem i vás.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek