Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Výstřední pojistky slavných: Co všechno se dá zpeněžit?

Asi každý z nás má nějakou tu pojistku. A zatímco si lidé nechávají běžně pojistit svůj majetek, dům, automobil nebo zdraví, celebrity si velmi často nechávají pojistit konkrétní části svého těla a rozhodně netroškaří.
výstřední pojistky
Pojištění různých částí těla není u slavných nic neobvyklého.

19. 04. 2022

Pojištění zadečku, nohou nebo hlasivek asi už nikoho nepřekvapí, někteří ale zacházejí ještě dál a jejich pojistky jsou opravdu výstřední a kuriózní. Právě tělo však řadu celebrit dobře živí, takže o výstřednosti v tomhle oboru není nouze. A z těch částek přechází zrak. Výstřední pojistky slavných nás nepřestávají šokovat.

Celebrity a jejich drahé nohy

Kde by byla taková modelka Heidi Klum, kdyby neměla své bezchybné nohy, že? Sama modelka si to moc dobře uvědomuje, a proto si je nechala pojistit. Kdyby se jí něco stalo, nepřišla by tak o peníze z lukrativních zakázek. No dobře, nebyl to tak úplně její nápad. Bizarní pojistku si vyžádal její klient.

Na pojistce Heidi Klum je zvláštní to, že nemá obě nohy pojištěné na stejnou částku. Jedné nohy si cení na milion dolarů a tu druhou dokonce na 1,2 milionu dolarů (dohromady 47 milionů korun). Nechala se slyšet, že když byla malá, spadla na střep a jednu nohu si pořezala. Takže má doslova jednu nožku dražší než druhou.

Pojištění nohou není u celebrit ničím neobvyklým, nejdražší nohy šoubyznysu má bezpochyby zpěvačka Mariah Carey, která si je nechala pojistit na 35 milionů dolarů a jelikož je především zpěvačkou, svých hlasivek si cení úplně stejně. Celkově je tak pojištěná na 1,5 miliardy korun.

To zpěvačka Rihanna má asi pocit, že ji mnohem lépe živí její tělo než krásný hlas, pojistila si tak pouze nohy, a to na částku 1 milion dolarů (21,5 milionu korun).

Výstřední pojistky se však netýkají jen dámských nohou. Fotbalisté by se bez nich také neobešli a jejich pojistka je v tomto ohledu jistě pochopitelná. O největší rozruch se ale postaral v době své aktivní kariéry fotbalista David Beckham. Své nohy ocenil na 70 milionů dolarů (1,75 miliardy korun). Později ho však překonal další hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo. Ten je má pojištěné na částku 144 milionů dolarů (3,6 miliardy korun).

Ňadra i zadeček

O nejslavnějším zadečku se mluví v souvislosti se zpěvačkou a herečkou Jennifer Lopez. Také na něm tvrdě dře a ráda ho dává na odiv. Nikoho tedy nepřekvapí, že ho má pojištěný, a to na částku 27 milionů dolarů (675 milionů korun).

Jennifer Lopez – Booty ft. Iggy Azalea

Svých ňader si pak velmi cení třeba zpěvačka Dolly Parton, jejíž pojištění pokrývá částku 600 tisíc dolarů (12,9 milionu korun). Bývalá Playmate Holly Madison si také uvědomuje, co ji živí, a svých prsou si cení na 1 milion dolarů (21,5 milionu korun).

Úsměv, prosím!

Skvělá herečka Julia Roberts má nejen talent, ale i překrásný a široký úsměv, který je pro ni charakteristický. A tak neváhala, a úsměv, respektive své zuby, si nechala pojistit na celých 30 milionů dolarů (750 milionů korun).

herečka
Julia Roberts má doslova milionový úsměv!

I herečka America Ferrera má pojištění na zuby a přivedla ji k tomu reklama na zubní pastu, kterou začala natáčet pro značku Aquafresh. Svůj úsměv má pojištěný na 10 milionů dolarů (215 milionů korun).

Když se něco zvrtne, mám svoje pojištění

Hudebníci mají velmi pestrý život a obvykle si nechávají pojistit hlasivky. Jako například Bruce Springsteen, který si je nechal pojistit na 6 milionů dolarů (150 milionů korun). Logický tah, protože bez hlasivek by opravdu žádné další hity nenazpíval a nemohl by vydělávat.

K TÉMATU  Úzké lodičky a vysoké podpatky. Co na jejich nošení říkají odborníci?
Bruce Springsteen – Dancing In the Dark

Kytarista legendární kapely The Rolling Stones, Keith Richards, zase ke své práci nepotřebuje hlasivky, ale ruce, a především šikovné prsty. Zakládající člen slavné rockové kapely si ruce nechal pojistit na 1,6 milionu dolarů (40 milionů korun).

Někteří hudebníci se ale neobávají o to, že by mohli přestat vystupovat, třeba David Lee Roth ze skupiny Van Halen se mnohem více děsí toho, že by se mohla zvrtnout jeho náklonnost ke sličným fanynkám. Mezi výstřední pojistky hudebníků tak nespadají jen části těla, ale i tělní tekutiny. Nechal si pojistit své sperma. Ano, čtete správně. Na částku 1 milion dolarů (21,5 milionu korun) uzavřel pojistku, která by měla posloužit v případě nechtěného početí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

6 celebrit, které věčně trápí kila navíc, anebo se je naučily hrdě nosit!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

S příchodem sluníčka a teplého počasí se venku neprobouzí pouze stromy a květiny, ale také komáři, klíšťata, vosy a podobná obtěžující havěť. Dnešní článek vám přinese několik receptů na zcela přírodní repelenty, které ochrání nejen vás, vaše děti, ale i čtyřnohé mazlíčky. Zároveň se také dozvíte, co dělat v rámci první pomoci, pokud se s některou z obtěžujících potvůrek léta dostanete do křížku.
Je tomu už dvacet let, co byla v Česku uvedená premiéra prvního dílu nejslavnější čarodějnické ságy na světě. Snímek Harry Potter a Kámen mudrců bořil rekordy v návštěvnosti českých kin, a nejinak tomu bylo i při dalších dílech, které tvůrci natočili.
Letní čas je jako stvořený pro veselé vodní radovánky všeho druhu. Do programu plného zábavy je však dobré zahrnout i nějaké to učení. Například lekce plavání. Nechte se inspirovat našimi pěti tipy, jak naučit dítě plavat, a brzy bude jako rybka ve vodě.
Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?
Dokážete si představit, jak moc dokážou být opalovací krémy nebezpečné? V některých případech mohou pozměnit i naši DNA! Neodnesete to vy, ale vaše děti a vnoučata už možná ano.

Nepřehlédněte

Když vám několik lékařů nezávisle na sobě oznámí, že v pětadvaceti letech máte počínající artrózu a nic se s tím nedá dělat, můžete udělat dvě věci. Buď to vzdát a trpět po zbytek života bolestmi kyčlí a všeho možného, nebo lékařům nevěřit a vzít situaci do vlastních rukou.
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek