Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

6 celebrit, které věčně trápí kila navíc, anebo se je naučily hrdě nosit!

Opravdu to není problém jen nás, obyčejných smrtelníků. I celebrity mají občas problémy s váhovými výkyvy, jen mají tu smůlu, že jsou všem na očích. A tak se musejí vypořádat nejen se změnou velikosti oblečení, ale i s komentáři fanoušků. A ne vždy je to příjemné.
kila navíc
Bebe Rexha umí svá kila navíc nosit! (foto: instagram/beberexha)

30. 03. 2022

Některé slavné dámy si z toho ale nic nedělají, umí svá kila navíc zkrátka nosit s noblesou. Jiné už si řekly dost a začaly na sobě pracovat. Které celebrity bojují s váhou dlouhodobě a stávají se tak pro nás, normální ženy, inspirací? Vždyť nikdo se občas neubrání tloustnutí – a není to jen o tom, že nám zachutnalo jídlo. Ženy tloustnou po porodech, kvůli stresu nebo s věkem.

Bebe Rexha

Krásná americká zpěvačka a textařka s albánským původem plní stránky bulváru dlouhodobě. Právě kvůli tomu, jak vypadá. Váhové výkyvy jsou u ní dost znát, někdy má Bebe Rexha zkrátka štíhlejší období, jindy zase plnější. Vesměs si z toho ale nic nedělá, je na své křivky pyšná, a to dokazuje i tím, jak se obléká. Na svých sociálních sítích navíc neváhá demonstrovat větší zadeček či silnější stehna v plavkách, ukáže celulitidu a zkrátka se za nic nestydí.

I na červený koberec nosí upnuté modely. Na začátku letošního roku ale měla slabší chvilku, když se světem sdílela video, v němž se dokonce rozplakala. Ve svém těle se necítila dobře, a měla potřebu to fanouškům sdělit. O dva měsíce později je ale všechno jinak, zpěvačka už se zase ukázala v krajkovém body i v plavkách a zdá se, že svou váhovou krizi zažehnala a zase začala mít svá kila navíc ráda. Tleskáme!

Demi Lovato

I tahle mladá a nadaná americká zpěvačka a herečka se svou váhou dlouho bojovala. Demi Lovato se proslavila už jako dítě, a to se dost podepsalo na její psychice. Prošla si kdečím, od závislosti na drogách a alkoholu, až po poruchu příjmu potravy. I ona se ale nakonec v rámci uzdravování sebe sama se svými kily smířila a přestala hubnout. V poslední době se ale o ní píše v souvislosti s tím, že se prohlásila za nebinární – necítí se býti ani mužem, ani ženou. Váhu už tak opravdu postavila až na druhou kolej.

K TÉMATU  Nejčastější ženské problémy, které muže absolutně nezajímají
kila navíc
U Demi Lovato jsou váhové výkyvy na denním pořádku. (foto: instagram/ddlovato)

Jessica Simpson

Blonďatá americká herečka a zpěvačka Jessica Simpson se proslavila právě svou sexy štíhlou postavou, pak ale otěhotněla a všechno se změnilo. Během dvou těhotenství pořádně nabrala kila navíc a změnila se v kuličku. Při prvním těhotenství měla nahoře dokonce třicet kilogramů, což na dříve drobné blondýnce bylo skutečně znát. Po posledním porodu ale šla do sebe, začala na sobě dřít, a nyní se může chlubit asi nejlepší a nejštíhlejší postavou za celou svou kariéru.

kila navíc
Jessica Simpson všechno vysportovala a je takhle zase spokojená. (foto: instagram/jessicasimpson)

Christina Aguilera

Blonďatá ďáblice se zlatem v hrdle začínala svou kariéru s vypracovanou a extrémně štíhlou postavou. Jak šel čas, Christina Aguilera se změnila, a dnes se pyšní plnějšími křivkami. Také je neváhá vystavovat v přiléhavých šatech a kostýmech při vystoupeních. Na její váze se podepsalo těhotenství, ale i stres a samozřejmě věk. Právě s věkem ale zpěvačka dozrála a přiznala, že dříve svůj vzhled řešila až příliš. Dnes už je konečně spokojená i s většími stehny.

kila navíc
Christina Aguilera je pořád sexy baba. (foto: instagram/xtina)

Ewa Farna

I v českých vodách můžeme vídat ženy, které bojují se svou váhou. Příkladem za všechny je jistě mladá zpěvačka Ewa Farna. Dříve plnila, a vlastně stále plní, také ona stránky bulvárních časopisů. Je pravdou, že v dospívání nabrala opravdu hodně. Co hůř, ona na svá kila ještě upozorňovala zvláštními módními kreacemi a kostýmy, ve kterých jí to opravdu příliš neslušelo.

Dnes už je ale vyzrálou ženou, dvojnásobnou maminkou, obléká se o poznání lépe, a tak jí její kila navíc neskutečně sluší. Právě ona je inspirací pro mnoho mladých žen a dívek. Snaží se šířit osvětu, aby každá měla své tělo ráda takové, jaké je.

Jitka Čvančarová

I oblíbená česká herečka Jitka Čvančarová má kila navíc, a nutno dodat, že je nosí velmi hrdě. Oblékne na sebe v podstatě cokoliv – a je jen věc názoru, zda je to ještě vkusné, nebo ne. Ale co se rozhodně popřít nedá – ať se ukáže kdekoliv a v čemkoliv, srší z ní sebevědomí. Každému tak dokazuje, že to je to nejdůležitější. Mít se ráda!

K TÉMATU  Slavné těhulky: Drsná rapperka, modelka, herečka i pěvecká hvězda
kila navíc
Jitka je svá a je vždy hodně vidět. (foto: instagram/jitkacvancar_official)

Zatímco britská zpěvačka Adele to v poslední době všem natřela, když shodila neuvěřitelných čtyřicet kilogramů, tyhle dámy se s kily navíc smířily a jsou nám všem vzorem. Navíc je fajn vědět, že ručička na váze kolísá každé stejně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

5 krásek ve větším měřítku. Koukněte na současné ikony PLUS SIZE modelingu 

Jarní dieta: Bezpečný dietní plán pro každého na několik dní! Zkuste to podle doporučení výživového poradce a připravte se nejen do plavek!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rychle dojet do mateřské školky, odložit dítě paní učitelce a už abychom byli v práci. Rodiče dnes často spoléhají na to, že paní učitelka ve školce (škole) se už nějak postará o to, co je třeba. Před výchovou ale neutečeme, a ani se nezbavíme odpovědnosti z ní vyplývající. Pro dítě je největší autorita rodič. Ve školce se navíc dítě má učit jiné věci, než to, co jako rodiče doma zanedbáváme.
Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?
Volba barvy pro interiér, ve kterém se pohybujeme, má velký vliv i na naše psychické rozpoložení. Víte, jakou barvu vybrat a co bude znamenat pro váš prostor? Rozhodně se nevyplatí jen tak něco „plácnout“ na zeď. Pojďme se podívat na psychologii barev.
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
Říká vám něco jméno Wirginia Szmyt? Jedná se o pravděpodobně nejstarší DJku všech dob, která si v seniorském věku plní sen. Někteří ji obdivují, jiní možná kroutí nevěřícně hlavou, ale jedno se jí upřít nedá – odhodlání, nadšení a láska k hudbě. S mícháním muziky začala Wirginia již před dvaceti lety a nikdo ji neučil a postupně na vše přicházela sama. Dnes patří v Polsku mezi poměrně známou a oblíbenou umělkyni.

Nepřehlédněte

Řasokoule - druh zelené řasy, který si dobrovolně přinášíme do domu. Zatímco někdo považuje řasokouli za netradiční pokojovou rostlinu, jiní ji považují za domácího mazlíčka. Ať už je pro vás čímkoli, pojďte společně s námi zjistit, co vlastně umí a jak se o ni starat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek