Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

6 celebrit, které věčně trápí kila navíc, anebo se je naučily hrdě nosit!

Opravdu to není problém jen nás, obyčejných smrtelníků. I celebrity mají občas problémy s váhovými výkyvy, jen mají tu smůlu, že jsou všem na očích. A tak se musejí vypořádat nejen se změnou velikosti oblečení, ale i s komentáři fanoušků. A ne vždy je to příjemné.
kila navíc
Bebe Rexha umí svá kila navíc nosit! (foto: instagram/beberexha)

30. 03. 2022

Některé slavné dámy si z toho ale nic nedělají, umí svá kila navíc zkrátka nosit s noblesou. Jiné už si řekly dost a začaly na sobě pracovat. Které celebrity bojují s váhou dlouhodobě a stávají se tak pro nás, normální ženy, inspirací? Vždyť nikdo se občas neubrání tloustnutí – a není to jen o tom, že nám zachutnalo jídlo. Ženy tloustnou po porodech, kvůli stresu nebo s věkem.

Bebe Rexha

Krásná americká zpěvačka a textařka s albánským původem plní stránky bulváru dlouhodobě. Právě kvůli tomu, jak vypadá. Váhové výkyvy jsou u ní dost znát, někdy má Bebe Rexha zkrátka štíhlejší období, jindy zase plnější. Vesměs si z toho ale nic nedělá, je na své křivky pyšná, a to dokazuje i tím, jak se obléká. Na svých sociálních sítích navíc neváhá demonstrovat větší zadeček či silnější stehna v plavkách, ukáže celulitidu a zkrátka se za nic nestydí.

I na červený koberec nosí upnuté modely. Na začátku letošního roku ale měla slabší chvilku, když se světem sdílela video, v němž se dokonce rozplakala. Ve svém těle se necítila dobře, a měla potřebu to fanouškům sdělit. O dva měsíce později je ale všechno jinak, zpěvačka už se zase ukázala v krajkovém body i v plavkách a zdá se, že svou váhovou krizi zažehnala a zase začala mít svá kila navíc ráda. Tleskáme!

Demi Lovato

I tahle mladá a nadaná americká zpěvačka a herečka se svou váhou dlouho bojovala. Demi Lovato se proslavila už jako dítě, a to se dost podepsalo na její psychice. Prošla si kdečím, od závislosti na drogách a alkoholu, až po poruchu příjmu potravy. I ona se ale nakonec v rámci uzdravování sebe sama se svými kily smířila a přestala hubnout. V poslední době se ale o ní píše v souvislosti s tím, že se prohlásila za nebinární – necítí se býti ani mužem, ani ženou. Váhu už tak opravdu postavila až na druhou kolej.

K TÉMATU  Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala
kila navíc
U Demi Lovato jsou váhové výkyvy na denním pořádku. (foto: instagram/ddlovato)

Jessica Simpson

Blonďatá americká herečka a zpěvačka Jessica Simpson se proslavila právě svou sexy štíhlou postavou, pak ale otěhotněla a všechno se změnilo. Během dvou těhotenství pořádně nabrala kila navíc a změnila se v kuličku. Při prvním těhotenství měla nahoře dokonce třicet kilogramů, což na dříve drobné blondýnce bylo skutečně znát. Po posledním porodu ale šla do sebe, začala na sobě dřít, a nyní se může chlubit asi nejlepší a nejštíhlejší postavou za celou svou kariéru.

kila navíc
Jessica Simpson všechno vysportovala a je takhle zase spokojená. (foto: instagram/jessicasimpson)

Christina Aguilera

Blonďatá ďáblice se zlatem v hrdle začínala svou kariéru s vypracovanou a extrémně štíhlou postavou. Jak šel čas, Christina Aguilera se změnila, a dnes se pyšní plnějšími křivkami. Také je neváhá vystavovat v přiléhavých šatech a kostýmech při vystoupeních. Na její váze se podepsalo těhotenství, ale i stres a samozřejmě věk. Právě s věkem ale zpěvačka dozrála a přiznala, že dříve svůj vzhled řešila až příliš. Dnes už je konečně spokojená i s většími stehny.

kila navíc
Christina Aguilera je pořád sexy baba. (foto: instagram/xtina)

Ewa Farna

I v českých vodách můžeme vídat ženy, které bojují se svou váhou. Příkladem za všechny je jistě mladá zpěvačka Ewa Farna. Dříve plnila, a vlastně stále plní, také ona stránky bulvárních časopisů. Je pravdou, že v dospívání nabrala opravdu hodně. Co hůř, ona na svá kila ještě upozorňovala zvláštními módními kreacemi a kostýmy, ve kterých jí to opravdu příliš neslušelo.

Dnes už je ale vyzrálou ženou, dvojnásobnou maminkou, obléká se o poznání lépe, a tak jí její kila navíc neskutečně sluší. Právě ona je inspirací pro mnoho mladých žen a dívek. Snaží se šířit osvětu, aby každá měla své tělo ráda takové, jaké je.

Jitka Čvančarová

I oblíbená česká herečka Jitka Čvančarová má kila navíc, a nutno dodat, že je nosí velmi hrdě. Oblékne na sebe v podstatě cokoliv – a je jen věc názoru, zda je to ještě vkusné, nebo ne. Ale co se rozhodně popřít nedá – ať se ukáže kdekoliv a v čemkoliv, srší z ní sebevědomí. Každému tak dokazuje, že to je to nejdůležitější. Mít se ráda!

K TÉMATU  Jak široká je hranice zdraví a nemoci? Anorexie z jiného úhlu
kila navíc
Jitka je svá a je vždy hodně vidět. (foto: instagram/jitkacvancar_official)

Zatímco britská zpěvačka Adele to v poslední době všem natřela, když shodila neuvěřitelných čtyřicet kilogramů, tyhle dámy se s kily navíc smířily a jsou nám všem vzorem. Navíc je fajn vědět, že ručička na váze kolísá každé stejně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

5 krásek ve větším měřítku. Koukněte na současné ikony PLUS SIZE modelingu 

Jarní dieta: Bezpečný dietní plán pro každého na několik dní! Zkuste to podle doporučení výživového poradce a připravte se nejen do plavek!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Narodit se jako muž nebo žena ještě neznamená, že se tak musíte i cítit. V posledních letech o tom slýcháváme stále častěji a můžeme to chápat, i nemusíme, ale jsou lidé, kteří se vnitřně neztotožňují s žádným pohlavím. Nechtějí se škatulkovat a hrdě se k tomu hlásí. Mezi celebritami jsou tahle prohlášení stále častější. Kdo se v poslední době přiznal a kdo se cítí nebýt ani mužem, ani ženou?
Špatné zprávy se valí ze všech stran. Jejich kadence a obsah nedají mnohým spát. Odolat tlaku negativních informací není snadné. Nervy pracují a napětí roste. Snižte ho alespoň u sebe, než překročí onu pomyslnou hranici. Přinášíme vám pár tipů, jak se se stresem dnešních dnů vyrovnat.
Máte doma čtyřnohého psího mazlíčka? Pokud ano, neměli byste péči o něj podceňovat. Mít pejska – to není jako mít plyšáka, který bude vaší živou podporou, když se vám nebude dařit. Kromě toho, že mu budete dávat najíst a budete ho chodit venčit, nesmíte zapomínat ani na péči o srst a drápky. Bohužel právě tyto dvě věci jsou u chovatelů psů často opomíjené.
Zařizovat si obývací pokoj je stejně těžké, jako si zařizovat ložnici. Zatímco ložnice má být především oázou klidu, obývací pokoj je zase místem, kde se setkává rodina s přáteli, proto se chcete vyšvihnout v očích známých a zařídit si místnost k naprosté dokonalosti. Aby zde však stále proudila potřebná energie, nezapomínejte na zásady feng-šuej.
Nevolnost, průjmy, zácpy, nadýmání, nafouklé břicho. Připadá vám to povědomé? Taky vás sužují tyto zdravotní problémy? Mám pro vás dobrou zprávu! Z těchto potíží vede cesta ven! Stačí do vašeho života zařadit těchto 5 tipů a vaše trávení vám poděkuje. Věřím, že nejen vaše trávení, ale i vaše psychika, jelikož špatné trávení nás díky nepříjemných problémům může dostávat do stresu.
Probouzíte se každé ráno s pocitem, že nadcházející den nebude stát za nic? Nemáte sílu na běžné denní činnosti, natož na práci či vaše koníčky? Pak je třeba s tím něco dělat. Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den.
Kdo by neměl rád léto! Nejkrásnější roční období má jen několik málo vad na kráse. Tou asi největší je dotěrný hmyz. Ať už jde o všudypřítomné komáry, které nám doslova a do písmene sají krev, nenápadná, leč nebezpečná klíšťata, nebo o nenechavé mravence. Právě s mravenci se řada Čechů od pozdního jara potýká. Slovy klasika, ty potvory se vám dostanou všude. Naštěstí s nimi můžete bojovat přírodními prostředky.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek