Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

6 celebrit, které věčně trápí kila navíc, anebo se je naučily hrdě nosit!

Opravdu to není problém jen nás, obyčejných smrtelníků. I celebrity mají občas problémy s váhovými výkyvy, jen mají tu smůlu, že jsou všem na očích. A tak se musejí vypořádat nejen se změnou velikosti oblečení, ale i s komentáři fanoušků. A ne vždy je to příjemné.
kila navíc
Bebe Rexha umí svá kila navíc nosit! (foto: instagram/beberexha)

30. 03. 2022

Některé slavné dámy si z toho ale nic nedělají, umí svá kila navíc zkrátka nosit s noblesou. Jiné už si řekly dost a začaly na sobě pracovat. Které celebrity bojují s váhou dlouhodobě a stávají se tak pro nás, normální ženy, inspirací? Vždyť nikdo se občas neubrání tloustnutí – a není to jen o tom, že nám zachutnalo jídlo. Ženy tloustnou po porodech, kvůli stresu nebo s věkem.

Bebe Rexha

Krásná americká zpěvačka a textařka s albánským původem plní stránky bulváru dlouhodobě. Právě kvůli tomu, jak vypadá. Váhové výkyvy jsou u ní dost znát, někdy má Bebe Rexha zkrátka štíhlejší období, jindy zase plnější. Vesměs si z toho ale nic nedělá, je na své křivky pyšná, a to dokazuje i tím, jak se obléká. Na svých sociálních sítích navíc neváhá demonstrovat větší zadeček či silnější stehna v plavkách, ukáže celulitidu a zkrátka se za nic nestydí.

I na červený koberec nosí upnuté modely. Na začátku letošního roku ale měla slabší chvilku, když se světem sdílela video, v němž se dokonce rozplakala. Ve svém těle se necítila dobře, a měla potřebu to fanouškům sdělit. O dva měsíce později je ale všechno jinak, zpěvačka už se zase ukázala v krajkovém body i v plavkách a zdá se, že svou váhovou krizi zažehnala a zase začala mít svá kila navíc ráda. Tleskáme!

Demi Lovato

I tahle mladá a nadaná americká zpěvačka a herečka se svou váhou dlouho bojovala. Demi Lovato se proslavila už jako dítě, a to se dost podepsalo na její psychice. Prošla si kdečím, od závislosti na drogách a alkoholu, až po poruchu příjmu potravy. I ona se ale nakonec v rámci uzdravování sebe sama se svými kily smířila a přestala hubnout. V poslední době se ale o ní píše v souvislosti s tím, že se prohlásila za nebinární – necítí se býti ani mužem, ani ženou. Váhu už tak opravdu postavila až na druhou kolej.

K TÉMATUNový film Filipa Renče. Podle scénáře Haliny Pavlovské!
kila navíc
U Demi Lovato jsou váhové výkyvy na denním pořádku. (foto: instagram/ddlovato)

Jessica Simpson

Blonďatá americká herečka a zpěvačka Jessica Simpson se proslavila právě svou sexy štíhlou postavou, pak ale otěhotněla a všechno se změnilo. Během dvou těhotenství pořádně nabrala kila navíc a změnila se v kuličku. Při prvním těhotenství měla nahoře dokonce třicet kilogramů, což na dříve drobné blondýnce bylo skutečně znát. Po posledním porodu ale šla do sebe, začala na sobě dřít, a nyní se může chlubit asi nejlepší a nejštíhlejší postavou za celou svou kariéru.

kila navíc
Jessica Simpson všechno vysportovala a je takhle zase spokojená. (foto: instagram/jessicasimpson)

Christina Aguilera

Blonďatá ďáblice se zlatem v hrdle začínala svou kariéru s vypracovanou a extrémně štíhlou postavou. Jak šel čas, Christina Aguilera se změnila, a dnes se pyšní plnějšími křivkami. Také je neváhá vystavovat v přiléhavých šatech a kostýmech při vystoupeních. Na její váze se podepsalo těhotenství, ale i stres a samozřejmě věk. Právě s věkem ale zpěvačka dozrála a přiznala, že dříve svůj vzhled řešila až příliš. Dnes už je konečně spokojená i s většími stehny.

kila navíc
Christina Aguilera je pořád sexy baba. (foto: instagram/xtina)

Ewa Farna

I v českých vodách můžeme vídat ženy, které bojují se svou váhou. Příkladem za všechny je jistě mladá zpěvačka Ewa Farna. Dříve plnila, a vlastně stále plní, také ona stránky bulvárních časopisů. Je pravdou, že v dospívání nabrala opravdu hodně. Co hůř, ona na svá kila ještě upozorňovala zvláštními módními kreacemi a kostýmy, ve kterých jí to opravdu příliš neslušelo.

Dnes už je ale vyzrálou ženou, dvojnásobnou maminkou, obléká se o poznání lépe, a tak jí její kila navíc neskutečně sluší. Právě ona je inspirací pro mnoho mladých žen a dívek. Snaží se šířit osvětu, aby každá měla své tělo ráda takové, jaké je.

Jitka Čvančarová

I oblíbená česká herečka Jitka Čvančarová má kila navíc, a nutno dodat, že je nosí velmi hrdě. Oblékne na sebe v podstatě cokoliv – a je jen věc názoru, zda je to ještě vkusné, nebo ne. Ale co se rozhodně popřít nedá – ať se ukáže kdekoliv a v čemkoliv, srší z ní sebevědomí. Každému tak dokazuje, že to je to nejdůležitější. Mít se ráda!

K TÉMATUPříprava na léto. Do vody padáme často, ať už u bazénu nebo u moře. Pokud to ale někdo natočí, pro ostatní je to vždycky zábava
kila navíc
Jitka je svá a je vždy hodně vidět. (foto: instagram/jitkacvancar_official)

Zatímco britská zpěvačka Adele to v poslední době všem natřela, když shodila neuvěřitelných čtyřicet kilogramů, tyhle dámy se s kily navíc smířily a jsou nám všem vzorem. Navíc je fajn vědět, že ručička na váze kolísá každé stejně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

5 krásek ve větším měřítku. Koukněte na současné ikony PLUS SIZE modelingu 

Jarní dieta: Bezpečný dietní plán pro každého na několik dní! Zkuste to podle doporučení výživového poradce a připravte se nejen do plavek!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Tato žena se jmenuje Lauren Bruzzone, a pochází z New Yorku. Její tréninkový partner ji zachytil při cvičení. Nebylo by na tom nic divného, kromě toho, že je jí 72 let! Její trénink je skutečně ukázkový, a dokazuje, co všechno je možné i v pokročilém věku! Jak sama říká, zkoušejte věci, a dávejte jim šanci! Nevzdávejte se, a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří říkají, že to nejde.
Diamanty jsou věčné, ale někdy zkrátka přijde čas pro něco barevného, svěžího, šťavnatého. A přesně to splňuje olivín neboli peridot. Často hrál v minulosti druhé housle. Však měl také v kategorii zelených drahokamů velkou konkurenci, a to především v podobě smaragdu. S tím byl také běžně zaměňován. Dokonce se proslýchá, že zelené kameny v Kleopatřině slavné sbírce nebyly smaragdy, ale právě olivíny. Nyní se zdá, že se vše obrací, olivín vystoupil ze stínu a začíná být ceněný pro své jedinečné kvality.
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
V zahradě nám přináší radost, uklidňuje a nabíjí pozitivní energií. Zahradní jezírko vytváří příjemnou atmosféru a jeho realizace není nic těžkého. Můžete vytvořit klasický rybníček s kameny a okrasnými rostlinami, případně do něj umístit nenáročné kapry Koi. Zahradní jezírko může být ale i designově čisté a s pravidelným tvarem, jak si můžete prohlédnout v naší galerii. Které se nakonec stane srdcem vaší zahrádky?

Nepřehlédněte

Každý zaměstnavatel musí svým zaměstnancům nabídnout preventivní prohlídky. A zaměstnanci musí této nabídky využít. Nebo alespoň by měli. Poslední průzkumy ukazují, že lidé na takzvané ,,preventivky” nechodí, jistý podíl na tom má i koronavirová pandemie a apel na to, ať raději zůstáváme doma. Jenže svět se začíná vracet do normálu, což znamená, že se navrací i všechno s tím spojené.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek