Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Jak se účinně zbavit tuku v oblasti zad a podpaží? Zacvičte si tyto cviky!

Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
jak se zbavit tuku
Jak se zbavit tuku díky jednoduchým cvikům. (zdroj foto: prirodajelek.cz)

23. 10. 2020

23. 10. 2020

Cviky pro krásnější postavu

Jak se zbavit tuku? Tyto cviky byste měli pro viditelné výsledky cvičit alespoň tři týdny. Jak tedy vymodelovat tělo k dokonalosti v oblasti podpaží a zad?

  • Plavecký styl prsa „na suchu“: výchozí pozice je v podstatě stejná, jako když v bazénu plavete prsa. Ruce předpažte před sebe a následně roztahujte od sebe a v loktech je ohýbejte. K cvičení je možné přidat i činky, které budete svírat v dlaních. Opakujte šestkrát ve třech sériích.
  • Rozpažování s gumou: k tomuto cvičení je ideální gumová cvičební pomůcka zvaná Thera-Band, kterou volně zakoupíte ve sportovních potřebách. Zvolit ale můžete jakýkoliv elastický pás. Do rukou chyťte Thera-Band a předpažte. Roztahujte natažené paže od sebe do vzdálenosti asi 30 a ž 40 centimetrů. Opakujte desetkrát po třech sériích.
  • Dotyk lokty: výchozí pozice u tohoto cviku je v rozpažení v úrovni ramen. Lokty poté ohněte, aby ruce byly v pravém úhlu a s činkami, či bez ruce k sobě přibližujte, abyste se dotkli lokty. Opakujte tento cvik také desetkrát a po třech sériích.

Jak se zbavit tuku? Pomůže i upažování s ručníkem

Posledním velice efektivním cvikem na redukci tukových zásob v oblasti podpaždí a zad je upažování s ručníkem. Ručník oběma rukama uchopte a rozpažte do vzdálenosti 40 až 50 centimetrů. V této poloze ruce zdvihejte nad hlavu a pak se ohněte až ke stehnům.

Opakování bude desetkrát a po třech sériích. Ideální je cviky provádět podle instruktážních videí, kde si můžete ověřit správnou pozici vašeho těla.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější chyby po cvičení. Děláte je také? Brání vám dosáhnout vysněných cílů!

Jednoduché cvičení na bolest zad vám pomůže zbavit se trápení. Mnohdy lépe než prášky

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Při putování lesy a přírodou narazíte na celou spoustu bylinek a rostlin. Na co však narazíte pouze při podobném putování Afrikou je takzvaný čertův dráp neboli harpagofyt či také ďáblův spár nebo čertovo kopyto. Přesně tak se říká rostlině, která je mnohými označována za zázrak přírody.
Drží vás stále novoroční předsevzetí? Jste stále odhodlaní zhubnout povánoční kilogramy nebo jste se rozhodli zhubnout nezávisle na tom, že je začátek roku, který se obvykle v duchu plnění novoročních předsevzetí nese? Možná vás trápí, že kilogramy nejdou dolů tak rychle, jak byste očekávali. Na vině může být pomalé spalování. To naštěstí lze podpořit, a to spalovači tuků. Tedy opravdu se jedná o něco, co funguje? Nebo jsou to jenom dobře propagované produkty slibující nám štíhlou a sexy postavu?
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
Možná jste ve svém malém bytě naprosto spokojení a víc prostoru momentálně nepotřebujete. Proč ho ale aspoň zdánlivě trochu nezvětšit, aby nevypadal příliš stísněně? Pomocí snadných triků bude váš byt hned působit, jako kdyby měl o třetinu větší rozlohu.
Sice jsou tenisky nejoblíbenější obuví, ovšem v zimě, kdy teploty padají pod bod mrazu, by nám v nich umrzla noha. Proto si pořizujeme boty zimní, které nás dokážou před nízkými hodnotami na teploměru ochránit. Velmi oblíbené jsou semišové zimní boty, které i skvěle vypadají. Tedy pokud jsou čisté a umíte o ně pečovat! V opačném případě žádnou parádu neudělají.
I když se Česká republika opět začíná otvírat veřejnosti, stále jsou mnohá místa zavřená nebo opředená přísnými hygienickými pravidly. I proto se stále řada rodičů ptá, kam vyrazit s dětmi, když mnoha místa jsou stále ještě veřejnosti nepřístupná. Naštěstí pro vás máme několik konkrétních tipů.
Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.

Nepřehlédněte

Jaké jsou vaše plány a cíle? Chcete zůstat v zajetých kolejích zaměstnance? Nebo prahnete po výstupu ze své zóny komfortu, která s sebou nese také start podnikání? Ať už chcete rozjet velkou společnost nebo působit „na vlastní noze”, v obou případech by vám v knihovně mělo dřímat několik knižních výtisků, které mohou člověka sedmimílovými kroky posunout kupředu.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek