Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Jak se účinně zbavit tuku v oblasti zad a podpaží? Zacvičte si tyto cviky!

Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
jak se zbavit tuku
Jak se zbavit tuku díky jednoduchým cvikům. (zdroj foto: prirodajelek.cz)

23. 10. 2020

23. 10. 2020

Cviky pro krásnější postavu

Jak se zbavit tuku? Tyto cviky byste měli pro viditelné výsledky cvičit alespoň tři týdny. Jak tedy vymodelovat tělo k dokonalosti v oblasti podpaží a zad?

  • Plavecký styl prsa „na suchu“: výchozí pozice je v podstatě stejná, jako když v bazénu plavete prsa. Ruce předpažte před sebe a následně roztahujte od sebe a v loktech je ohýbejte. K cvičení je možné přidat i činky, které budete svírat v dlaních. Opakujte šestkrát ve třech sériích.
  • Rozpažování s gumou: k tomuto cvičení je ideální gumová cvičební pomůcka zvaná Thera-Band, kterou volně zakoupíte ve sportovních potřebách. Zvolit ale můžete jakýkoliv elastický pás. Do rukou chyťte Thera-Band a předpažte. Roztahujte natažené paže od sebe do vzdálenosti asi 30 a ž 40 centimetrů. Opakujte desetkrát po třech sériích.
  • Dotyk lokty: výchozí pozice u tohoto cviku je v rozpažení v úrovni ramen. Lokty poté ohněte, aby ruce byly v pravém úhlu a s činkami, či bez ruce k sobě přibližujte, abyste se dotkli lokty. Opakujte tento cvik také desetkrát a po třech sériích.

Jak se zbavit tuku? Pomůže i upažování s ručníkem

Posledním velice efektivním cvikem na redukci tukových zásob v oblasti podpaždí a zad je upažování s ručníkem. Ručník oběma rukama uchopte a rozpažte do vzdálenosti 40 až 50 centimetrů. V této poloze ruce zdvihejte nad hlavu a pak se ohněte až ke stehnům.

Opakování bude desetkrát a po třech sériích. Ideální je cviky provádět podle instruktážních videí, kde si můžete ověřit správnou pozici vašeho těla.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější chyby po cvičení. Děláte je také? Brání vám dosáhnout vysněných cílů!

Jednoduché cvičení na bolest zad vám pomůže zbavit se trápení. Mnohdy lépe než prášky

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.
Pomyslný svět magie, kouzel a nadpřirozena sám o sobě vzbuzuje napětí a zvídavost. Co se vlastně vše dá představit pod pojem černá magie? Obecně se dá říci, že černá magie v podobě nadpřirozených sil a čar byla používána k ďábelským a nekalým činům, kdy vykonavatel z nich měl prospěch a ve většině případů u toho zároveň ublížil druhé straně.
Řasokoule - druh zelené řasy, který si dobrovolně přinášíme do domu. Zatímco někdo považuje řasokouli za netradiční pokojovou rostlinu, jiní ji považují za domácího mazlíčka. Ať už je pro vás čímkoli, pojďte společně s námi zjistit, co vlastně umí a jak se o ni starat.
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Bohužel alergie trpí nejen lidé, ale také naší čtyřnozí kamarádi. Počet alergických onemocnění se zvyšuje. Nejvýznamnější alergie u psů jsou alergie na parazity, alergie na inhalační alergeny, alergie na potraviny a nebo kontaktní alergie. Podívejte se na několik tipů, které dokážou alergickou reakce u psa zmírnit.
Blake Lively, nádherná žena, milovaná manželka a matka. To je jen pár z mnoha titulů, kterými se tato pětatřicetiletá herečka může pyšnit. Něco jí do vínku dala sama příroda, na něčem zase musela a musí tvrdě pracovat. Krásná postava a celkový vzhled nejsou nikdy zcela zadarmo. A i Blake si je toho vědoma. Proto se drží určitých stravovacích návyků, kterými se řídí, a my musíme uznat, že se jí vyplácí. Vypadá totiž opravdu božsky.

Nepřehlédněte

Chcete si pořídit pejska, ale moc dobře si uvědomujete, že zanedlouho chcete založit rodinu? Možná z toho důvodu ztrácíte o pejska zájem, protože si říkáte, že pes a děti - to rozhodně nejde dohromady. Jenže opak je pravdou. Stačí si jen zvolit takové plemeno, které s dětmi bude opravdu skvěle vycházet. I když se to může jevit jako něco nereálného, psi jsou velice empatičtí a zejména některá plemena se o děti starají doslova jako o svá vlastní štěňata. Pořiďte si tedy svého čtyřnohého společníka a než si založíte rodinu, trochu si ho vycvičte. Můžete ho brát jako své první dítě a vyzkoušet si, co taková péče vlastně vyžaduje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek