Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

Nejlepší fitness trenérky na Instagramu, které stojí za sledování

Fitness trenérky na Instagramu jsou skvělým zdrojem inspirace a motivace pro všechny ženy, které chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Níže uvádíme seznam těch nejzajímavějších trenérek, které svými příspěvky zaujmou každou ženu.
Fitness trenérky
cvičíte rádi doma online?

Jen Selter

Jen Selter je jednou z nejznámějších fitness trenérek na světě. Její příspěvky se zaměřují na cvičení zaměřená na posilování svalů a zlepšení celkové kondice. Sdílí také tipy na zdravý životní styl a motivaci.

Kayla Itsines

Kayla Itsines je australská fitness trenérka, která vytvořila populární tréninkový program BBG (Bikini Body Guide). Na jejím Instagramu najdete různé cvičební rutiny, tipy na stravování a příběhy úspěšných proměn jejích klientů.

Massy Arias

Massy Arias je známá svou energickou a inspirativní osobností. Její příspěvky jsou plné motivace, cvičení a zdravých receptů. Sdílí také své vlastní fitness výzvy a pokroky, což je skvělá inspirace pro všechny sledující.

Emily Skye

Emily Skye je další australská trenérka, která nabízí různé tréninkové plány a tipy na zdravý životní styl. Její příspěvky zahrnují jak cvičení s vlastní vahou, tak i tréninky s vybavením. Emily také sdílí své zkušenosti s mateřstvím a cvičením po porodu.

Hanna Oeberg

Hanna Oeberg je fitness trenérka a kulturistka ze Švédska. Na jejím Instagramu najdete tréninky zaměřené na sílu a vytrvalost, stejně jako tipy na stravu pro dosažení maximálního výkonu. Hanna je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí dosáhnout viditelných výsledků.

Tipy, jak využít fitness inspiraci z Instagramu

Sledování těchto trenérek na Instagramu vám může poskytnout mnoho inspirace a motivace. Zde je několik tipů, jak jejich rady a cvičení integrovat do vašeho tréninkového plánu:

  • Sledování pravidelných příspěvků: Zapněte si notifikace pro nové příspěvky a stories od vašich oblíbených trenérek.
  • Zkoušení nových cvičení: Využijte jejich videa a návody k vyzkoušení nových cviků a tréninkových plánů.
  • Dodržování zdravé stravy: Inspirujte se jejich recepty a stravovacími tipy pro zlepšení vaší diety.
  • Stanovení cílů: Motivujte se jejich úspěchy a příběhy proměn k dosažení vlastních fitness cílů.
K TÉMATU  V čem je kruhový trénink lepší než klasická posilovna? Vyzkoušeli jsme a zjišťovali v terénu!

Fitness trenérky na Instagramu mohou být skvělým zdrojem inspirace a návodů pro váš vlastní tréninkový režim. Sledování těch nejlepších vám může pomoci zůstat motivovaný a dosáhnout vašich fitness cílů efektivněji.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Určete svůj somatotyp a konečně dosáhněte vysněné postavy

Spalovače tuků od matky přírody. Nakopněte hubnutí tím, co máte doma

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Vaše dítě odmaturovalo a na vysokou školu ho nevzali. Mělo by si najít zaměstnání. Jenže by rádo mělo ještě poslední prázdniny. Jste rozvedená a jeho otec mu řekl, že od června přestává platit výživné. Je to správné? Jak dlouho má rodič vyživovací povinnost k dospělému dítěti? A má dítě právo na poslední prázdniny?
Hněv, strach, zklamání. Nepříjemné emoce, které prožívá každý. A každý na ně reaguje trochu jinak. Jak to udělat, abyste se v náročných situacích nenechaly vykolejit a co nejrychleji našly ztracenou rovnováhu?
Sen o vlastním bydlení se mi splnil před rokem. Byla jsem šťastná, že se konečně mohu odstěhovat od rodičů a žít si po svém. Ale nadšení z nového domova a pěkného pronajatého bytu je pryč.
Retro je v módě, nejen v nábytku. Ale sedací soupravy se navíc objevují s jedním důležitým prvkem, a tím jsou kulaté tvary. Letos jsou in zaoblené sedačky! Co na ně říkáte?
Období menstruace nemá ráda asi žádá z nás. Jak si ho tedy zpříjemnit, aby to nebyly dny v pekle? Zkuste pár tipů, aby vám bylo lépe!
Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.
Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  
Dětství strávila v městečku na Vysočině, dospělost v Libanonu uprostřed války. Blanka Matragi je světově uznávaná módní návrhářka, která šije modely pro ženy z vyšších vrstev v Evropě i na Středním východě. Navrhla také uniformy pro policejní a vojenské složky Abú Dhabí. Čím ji okouzlil svět módy a jak válka v Libanonu ovlivnila její podnikání? Pojďme si společně zrekapitulovat pestrý život této energické rudovlásky.
Role psychiky v pohledu na náš zdravotní stav se dříve hodně přehlížela. Dnes již s jistotou můžeme tvrdit, že i klasická medicína zohledňuje psychický stav pacienta v celkovém náhledu na jeho diagnózu a na průběh léčení.
Bez něj by prostě Štědrý den být nemohl. Malý, vysoký, jedle, borovice, každý si nějaký vánoční stromeček s chutí ozdobí. Jak může stromek vypadat?

Výběr článků

Jestliže pracujete doma stále, máte již nastavená pravidla, jak home office zvládat. Ale možná s home office začínáte, třeba právě díky povinné karanténě.
Přemýšlíte, co dělat během volného odpoledne, kdy je venku nevlídno a v televizi nejde nic, co by vás dvakrát bavilo? Je načase si sednout nad oblíbenou knížkou a s čajem v ruce se pořádně začíst do děje.

Nepřehlédněte

Už jste někdy slyšeli o osteodynamice? Pokud ještě ne, pak určitě nepřehlédněte náš článek. Právě v něm se dozvíte, v čem je tato metoda výjimečná a co všechno s naším tělem dokáže. A už teď můžeme prozradit, že jen samé dobré věci. Tak jdeme na to!
Žádné litry potu, rudé tváře, srdce v krku. Jóga není běh, proto může budit dojem, že pomalými cviky nezvládne spalovat tuky. Víte, že ale už dávno neplatí, že jen dřinou dojdete vysněného cíle? Přesvědčíme vás, ať víte, jak se to má.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek