Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Pravidla chování po sexu: Tyhle věci ”hned po” nikdy nedělejte. Muži je bytostně nesnáší

To, že sex je naprosto přirozenou součástí našich životů, je zcela jasné. Jenže už málokdo si uvědomuje, že chování po sexu o nás mnohé vypovídá. Poradíme vám, co muži nesnáší, když ženy dělají bezprostředně po sexu a na co si dát pozor.
po sexu
Chování po sexu o nás hodně vypovídá.

06. 04. 2023

Okamžitá sprcha

V tomto bodě jsou přeborníci muži, právě ti hned po sexu utíkají do sprchy. Ovšem najdou se i některé ženy, které se okamžitě zvednou a odchází bez jediného slova. Dámy, tohle opravdu nedělejte. Sex je natolik intimní záležitost, která si zaslouží jakousi „postelovou důstojnost“. Co tím myslíme? Oddejte se vyčerpání po vyvrcholení, odpočiňte si, užívejte si náruč svého partnera, věřte, že sprcha na vás pár minut počká.

Jestliže máte problém s tím zůstat pár minut vedle svého miláčka, stačí ho políbit a něžně mu oznámit, že se za minutku vrátíte, jen si odskočíte do sprchy. Ovšem pozor, nikdy násilně svého přítele nenuťte, aby se šel i on ihned osprchovat. Pokud vám vážně na hygieně tak záleží, můžete mu navrhnout, abyste si šli dát sprchu spolu. Tak zabijete dvě mouchy jednou ranou, jeho neurazíte a vy budete spokojená.

Nedostatečná hygiena

Jsou i ženy, které nad hygienou mávnou rukou, natáhnou kalhotky, oblečou se a fungují dál. I v tomto případě se váš partner může pozastavit, proč jste i po té půlhodince odpočinku po sexu nezašla do sprchy. Hygiena je velmi důležitá, je dobré si ji umět naplánovat, aby nevzbuzovala rozpaky.

Bez telefonu ani ránu

Že nedokážete bez svého telefonu vydržet ani chvíli? Vážně musíte zkontrolovat novinky na sociálních sítích hned po aktu? Tento krok je vůči vašemu partnerovi velmi netaktní, jak jsme již vzpomínali, sex je intimní záležitost jen vás dvou, proč ji narušovat něčím jiným? Představte si sebe, jak byste se cítila v jeho kůži, jistě by vám to příjemné moc nebylo.

Cigareta v posteli

Mnoho kuřáků potvrdilo, že cigareta chutná nejlépe po sexu. No jo, jenže co když partner váš názor nesdílí a cigarety mu vadí? Nehledě na to, že cigaretou v posteli si začoudíte celou ložnici. Zkuste svůj zlozvyk oželet, případně se oblečte a jděte si zapálit ven.

K TÉMATU  Láska ve 21. století: Jak digitální technologie mění naše vztahy

Neporovnávejte jeho výkony

Patříte mezi ty, které mají dobrého pamatováka a vzpomenou si hned na několik posledních výkonů svých ex? Jestliže máte tendence tyto výkony srovnávat, rozhodně se do toho nepouštějte. On se nebude cítit příjemně a je také možnost, že mu neustálé porovnávání může časem lézt pěkně krkem.

Nevyptávejte se ho

My ženy jsme zvědavé od přírody a je pochopitelné, že nás zajímá, jak si v posteli vedeme. Na této konverzaci není ani nic špatného, ovšem důležité je správné načasování. Po sexu je téměř každý unavený, je rád, že si může vychutnávat chvilku vedle vás. Pokud ho zasypete otázkami, jak jste si vedla, co se mu líbilo nejvíce a mnoho jiných zbytečností v ten moment, líbit se mu to zřejmě nebude.

mazlení
Poznáváte se v některém z těchto zlozvyků?

Práce počká

Představte si tu chvíli, kdy se jen minutku po vyvrcholení zvednete z postele se slovy, že máte ještě nějakou práci a váš partner na vás jenom nevěřícně zírá. Myslíte si, že tohle je vůči němu správné? To vážně ta práce nepočká?

Zapomeňte na dlouhé debaty

Ženy si většinou po sexu rády povídají. Jenže opačné pohlaví to má trošku jinak, muži vyhledávají spíše klid. Opravdu není ta správná doba vytahovat nějaká složitá témata, která by v horším případě mohla navodit negativní atmosféru. Od toho jsou volná odpoledne, ne chvíle po sexu.

Dámy, přiznejte se, jak to máte vy? Poznaly jste se u některých bodů? Nebo dáváte přednost romantice a příjemnému usínání v jeho objetí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Zdroje článku:
www.insider.com , www.prevention.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Každému z nás příroda nadělila něco jiného, a to nejen z hlediska charakteru, chování, ale i po stránce postavy. A zatímco někdo je hubený a stěží přibere pár gramů navíc, jiný má sklony k obezitě a kila mu naskakují snad i tehdy, když polyká vzduch. Odlišní jsme ale také stavbou těla – ano, klasické třídění na jablka, hrušky. Jaký jste ale ve skutečnosti somatotyp a co na něj nejlépe zabírá?
Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Každodenní dávka oblíbeného seriálu nebo víkendový relax u filmových novinek nemusí být ztráta času. Televizní či počítačová obrazovka může posloužit stejně dobře jako jazyková učebnice. Důležité je vybrat správnou jazykovou úroveň snímku a obsah na míru. Jak z filmového večera vytěžit maximum?
Ačkoli z klasické pšeničné mouky pekly a vařily už naše babičky, spolu s příchodem doby, kdy spousta lidí přesedá na zdravější životní styl, se objevily mnohem lepší a nutričně hodnotnější varianty. Skvěle chutnají, plně nahradí klasickou mouku, a ještě prospějí vašemu zdraví, takže co víc si přát. Svět alternativních mouk je ale mnohem pestřejší, než se na první pohled zdá. Které by určitě měly zaujmout místo ve vaší kuchyni?
Smutná zpráva postihla českou divadelní scénu, když ve věku 59 let zemřel vynikající herec Norbert Lichý. Tuto smutnou zprávu dnes zveřejnilo Divadlo Petra Bezruče v Ostravě, kde umělec působil dlouhá léta. Lichý, který loni v prosinci oslavil devětapadesáté narozeniny, byl váženým držitelem několika prestižních ocenění a zanechal nezaměnitelnou stopu v srdcích diváků.
Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.
Banány patří mezi rychlou svačinku, ale také mezi potraviny, které pozitivně ovlivňují nervový systém a zlepšují náladu. V Japonsku na banány nedají dopustit především ženy, protože díky banánům si udržují štíhlou postavu. Už jste slyšeli o banánové dietě?
Už nevíte, jak nad hyperaktivitou svých mazových žláz vyzrát? Zkuste esenciální levanduli nebo rozmarýn. Ovšem slibné výsledky přináší i olej z čajovníku australského, který zároveň omezí tvorbu akné.
Toužíte po zahradě? Nebaví vás prázdný a špinavý balkon? Poradíme vám, jak z vašeho balkonu nebo lodžie vykouzlit vlastní soukromou oázu klidu.
Jak docílit perfektního vzhledu obočí? Pomocí vosku! Video vám ukáže, že s touto pomůckou orámujete svoje obočí tak, že bude vypadat jak z obálky časopisu.
Narodit se jako muž nebo žena ještě neznamená, že se tak musíte i cítit. V posledních letech o tom slýcháváme stále častěji a můžeme to chápat, i nemusíme, ale jsou lidé, kteří se vnitřně neztotožňují s žádným pohlavím. Nechtějí se škatulkovat a hrdě se k tomu hlásí. Mezi celebritami jsou tahle prohlášení stále častější. Kdo se v poslední době přiznal a kdo se cítí nebýt ani mužem, ani ženou?

Výběr článků

Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.
V případě nechtěných kruhů pod očima platí jedno zásadní pravidlo – kde nepomůže make-up, tam přicházejí na řadu spolehliví zachránci z kuchyně. A že jich k dispozici není zrovna málo! Vsadíte na ně i vy?

Nepřehlédněte

Dokumentární film s názvem Podvodník z Tinderu vede ve sledovanosti všech filmů na českém Netflixu. Příběh izraelského podvodníka, který vylákal z žen miliony a sám si pak žil v luxusu, doslova ohromil svět. Dříve trestaný zločinec si dokázal vymyslet opravdu důvěryhodnou historku, se kterou pak balamutil stvoření, co jen hledala lásku. Podvedené ženy teď splácí své dluhy – a on si vesele na svobodě dál užívá, vždyť mu všechny (bohužel) daly peníze dobrovolně.
Práškový vitamínový boom, který jsme zažívali ještě před pěti nebo deseti lety, už pominul. Každý, kdo jí zdravě a vyváženě, ví, že vitamíny v prášcích jsou naprostá zbytečnost. Tedy až na výjimky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek