Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Pravidla chování po sexu: Tyhle věci ”hned po” nikdy nedělejte. Muži je bytostně nesnáší

To, že sex je naprosto přirozenou součástí našich životů, je zcela jasné. Jenže už málokdo si uvědomuje, že chování po sexu o nás mnohé vypovídá. Poradíme vám, co muži nesnáší, když ženy dělají bezprostředně po sexu a na co si dát pozor.
po sexu
Chování po sexu o nás hodně vypovídá.

06. 04. 2023

Okamžitá sprcha

V tomto bodě jsou přeborníci muži, právě ti hned po sexu utíkají do sprchy. Ovšem najdou se i některé ženy, které se okamžitě zvednou a odchází bez jediného slova. Dámy, tohle opravdu nedělejte. Sex je natolik intimní záležitost, která si zaslouží jakousi „postelovou důstojnost“. Co tím myslíme? Oddejte se vyčerpání po vyvrcholení, odpočiňte si, užívejte si náruč svého partnera, věřte, že sprcha na vás pár minut počká.

Jestliže máte problém s tím zůstat pár minut vedle svého miláčka, stačí ho políbit a něžně mu oznámit, že se za minutku vrátíte, jen si odskočíte do sprchy. Ovšem pozor, nikdy násilně svého přítele nenuťte, aby se šel i on ihned osprchovat. Pokud vám vážně na hygieně tak záleží, můžete mu navrhnout, abyste si šli dát sprchu spolu. Tak zabijete dvě mouchy jednou ranou, jeho neurazíte a vy budete spokojená.

Nedostatečná hygiena

Jsou i ženy, které nad hygienou mávnou rukou, natáhnou kalhotky, oblečou se a fungují dál. I v tomto případě se váš partner může pozastavit, proč jste i po té půlhodince odpočinku po sexu nezašla do sprchy. Hygiena je velmi důležitá, je dobré si ji umět naplánovat, aby nevzbuzovala rozpaky.

Bez telefonu ani ránu

Že nedokážete bez svého telefonu vydržet ani chvíli? Vážně musíte zkontrolovat novinky na sociálních sítích hned po aktu? Tento krok je vůči vašemu partnerovi velmi netaktní, jak jsme již vzpomínali, sex je intimní záležitost jen vás dvou, proč ji narušovat něčím jiným? Představte si sebe, jak byste se cítila v jeho kůži, jistě by vám to příjemné moc nebylo.

Cigareta v posteli

Mnoho kuřáků potvrdilo, že cigareta chutná nejlépe po sexu. No jo, jenže co když partner váš názor nesdílí a cigarety mu vadí? Nehledě na to, že cigaretou v posteli si začoudíte celou ložnici. Zkuste svůj zlozvyk oželet, případně se oblečte a jděte si zapálit ven.

K TÉMATU  Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Neporovnávejte jeho výkony

Patříte mezi ty, které mají dobrého pamatováka a vzpomenou si hned na několik posledních výkonů svých ex? Jestliže máte tendence tyto výkony srovnávat, rozhodně se do toho nepouštějte. On se nebude cítit příjemně a je také možnost, že mu neustálé porovnávání může časem lézt pěkně krkem.

Nevyptávejte se ho

My ženy jsme zvědavé od přírody a je pochopitelné, že nás zajímá, jak si v posteli vedeme. Na této konverzaci není ani nic špatného, ovšem důležité je správné načasování. Po sexu je téměř každý unavený, je rád, že si může vychutnávat chvilku vedle vás. Pokud ho zasypete otázkami, jak jste si vedla, co se mu líbilo nejvíce a mnoho jiných zbytečností v ten moment, líbit se mu to zřejmě nebude.

mazlení
Poznáváte se v některém z těchto zlozvyků?

Práce počká

Představte si tu chvíli, kdy se jen minutku po vyvrcholení zvednete z postele se slovy, že máte ještě nějakou práci a váš partner na vás jenom nevěřícně zírá. Myslíte si, že tohle je vůči němu správné? To vážně ta práce nepočká?

Zapomeňte na dlouhé debaty

Ženy si většinou po sexu rády povídají. Jenže opačné pohlaví to má trošku jinak, muži vyhledávají spíše klid. Opravdu není ta správná doba vytahovat nějaká složitá témata, která by v horším případě mohla navodit negativní atmosféru. Od toho jsou volná odpoledne, ne chvíle po sexu.

Dámy, přiznejte se, jak to máte vy? Poznaly jste se u některých bodů? Nebo dáváte přednost romantice a příjemnému usínání v jeho objetí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Sexuální poloha vám napoví, koho máte doma. Víte, jak to má nejradši? Pak už víc vědět nepotřebujete

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Zdroje článku:
www.insider.com , www.prevention.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
Rodiče ve snaze dopřát svým dětem to nejlepší kupují často hraček víc, než je potřeba. Na trhu existuje spousta hraček a děti chtějí často všechny, které v obchodě vidí. Podle čeho vybrat hračky, které děti zaujmou a vydrží si s nimi hrát dlouhé hodiny?

Nepřehlédněte

Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, jak se rozhodnout. Dokola jste přemýšleli nad tím, jaká je ta vaše správná cesta. Taky jste si asi říkali, jestli to rozhodnutí bude opravdu z vašeho srdce. Jak tedy poznat, co doopravdy chcete a činit tak vždy správná rozhodnutí, která vychází z vašeho srdce? O tom si dnes povíme!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek