Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Známe to všechny. Potkáme nového partnera, nechybí tomu jiskra ani sexuální náboj. Na sex s ním myslíme prakticky neustále. Nejraději bychom z pod peřiny vůbec nevylezly. Ale dejte tomu tři čtyři roky a téměř všechen sexuální apetit vyprchá. Ne však nenávratně.
sexuální
Sexuální plamen je třeba pravidelně opečovávat. Jinak vám zhasne.

31. 08. 2022

Jestli stále milujete svého partnera, ale to počáteční kouzlo už dávno pominulo, musíte se snažit o to, abyste ho získali zpátky. Jak na to? Jednoduše tak, že vymyslíte něco, co by váš sexuální vztah mohlo oživit. A variant existuje skutečně nepřeberné množství.

Psaníčka

Ta zabírají téměř vždycky. Napište na lísteček pár větami, co byste chtěla, aby vám partner v posteli dělal, a lísteček mu vložte do peněženky, do tašky nebo třeba do bot. Občas ale postačí jen obyčejná věta: Mám na tebe strašnou chuť. Partner jistě na vaši hru brzy přistoupí a začne vám psát také milostné vzkazy. Výměna právě takových vzkazů ve vás vzbudí sexuální touhu a vy se budete těšit na večer, až se váš partner vrátí z práce domů.

Překvapte ho

Kdy jste si naposledy koupila nějaké pořádné erotické prádlo? Třeba s podvazky? Nebo krajkovou noční košilku? Že nikdy? Nebo už si to nepamatujete. Je na čase zainvestovat a překvapit svého partnera tím, že tentokrát nepůjdete spát ve starém sepraném pyžamu ani v jeho trenýrkách, ale v něčem ryze ženském. Uvidíte, že ho to jistě pořádně navnadí.

Nechte se oholit

Samozřejmě tím nemyslíme vlasy, ale intimní partie. Že vás to nikdy nenapadlo? Nechat si třísla, případně celé intimní partie oholit od partnera může být nesmírně vzrušující pro obě strany. Partner si musí dávat obrovský pozor a vy se trochu bojíte, aby vás nikde neřízl. Do mírného strachu se ovšem zapojuje i sexuální napětí, které během pár minut dosáhne svého vrcholu. Pak už vám nezbývá nic jiného, než se osušit a oddat se radovánkám. Anebo zkusíte rovnou sex ve sprše?

sex
Chcete znovu vzplanout vášní?

Neobvyklá místa

Postel je na sex to nejobvyklejší místo. Případně ještě pohovka. Sex na těchto místech znáte jako své vlastní boty. Tak co takhle zkusit jiná místa? Nasedněte do auta a vyjeďte si přes den nebo večer k nejbližšímu lesu nebo na pole. Tam auto bezpečně zaparkujte a začněte se oddávat všem sexuálním praktikám, které vám přijdou na mysl. Říkáte si, že vás někdo může vidět? Ano, toto riziko tady určitě je, ale o to tu přece jde. To riziko zvyšuje vaše sexuální napětí. Mnohé z nás vzrušuje pomyšlení na to, že se na nás při sexu někdo dívá. Také se můžete oddávat sexu v kuchyni, venku na dece, na toaletách. A co v lese nebo ve vířivce či v bazénu?

K TÉMATU  Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň

Vyzkoušejte erotické pomůcky

Dildo, Venušiny kuličky, umělé vagíny, masturbátory… Každá erotická pomůcka může váš sex jedině okořenit. I s takovým lubrikačním gelem si užijete spoustu zábavy a rozkoše. Sexuální hračky sice úplně nepatří k nejlevnějšímu zboží, ale investice do nich se vám určitě vyplatí. Některé hračky se dokonce vyrábějí z materiálu velmi podobného lidské kůži a to pak sex skutečně získává úplně nový rozměr.

lubrikant
I s obyčejným lubrikačním gelem si užijete v posteli spoustu zábavy.

Erotická masáž

Na rozverné předehry před sexem už dlouho nedošlo? Změňte to. Předehry jsou velmi důležitou součástí každého sexuálního aktu. Vyzkoušejte třeba erotickou masáž. Jednou budete masírovat partnera vy, podruhé on vás. K masáži použijte masážní olej, který vám oběma bude vonět, případně můžete vyzkoušet třeba olivový nebo kokosový olej. Skvělá je i rozteklá čokoláda, jen musíte počítat s tím, že pak bude zapotřebí převléknout povlečení. Rozhodně to ale za to stojí.

Podívejte se společně na erotický film

Anebo na nějaký krátký pornografický snímek. Společné sledování hanbatého filmu je nesmírně vzrušující. Možná i trochu znervózňující, možná se při tom budete i trochu stydět, ale stud za pár minut překonáte a nebudete myslet na nic jiného než na sex.

Zkoušejte nové pozice

Nemusíte být zrovna akrobatkou, abyste si užila nejrůznější polohy. Opakujete-li stále dokola ty samé polohy, není divu, že vám sex jednoho dne zevšední. Ale je jasné, že to, co obvykle vidíte ve filmech, je v reálném životě prakticky neproveditelné. Anebo byste musela vážit třicet kilogramů, abyste se mohla oddávat sexu vestoje jen s opřenými zády o zeď. Ale existuje i poloha zezadu, která je nesmírně vzrušující. Případně si můžete na sedícího partnera obkročmo sednout vy a vyzkoušet tuto polohu. Nebo při sexu zavažte partnerovi nebo sobě oči a oddejte se poloze známé pod číslem šedesát devět.

K TÉMATU  Více generací pohromadě nebo každá zvlášť? Dříve bylo takové bydlení běžné a možná se tento trend zase vrátí! Jaká to má pozitiva?

Není důležité mít sex každý den nebo obden, klidně praktikujte sex jen jednou za čtrnáct dní, ale vždycky zkuste vymyslet něco nového.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Yoni vajíčko: Elegantní přítel, který upevní vaše zdraví, sexualitu i krásu

Zdroje článku:
www.novinky.cz, www.prozeny.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!
Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!
Podzim se hlásí o slovo a pro všechny milovníky zeleně to znamená jediné - je třeba začít rostlinky pomalu připravovat na období odpočinku, vegetační klid totiž začíná na podzim a končí až na jaře. Zatím se ale nemusíte úplně plašit, a pokud chcete mít ještě nějakou chvilku krásně zelený a rozkvetlý balkon, můžete ho mít. Které květiny nebo bylinky přežijí i chladnější počasí?
Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.

Nepřehlédněte

Milujete nakupování a ještě více milujete nakupování za super nízké ceny? V tom případě jste tady správně a určitě byste si neměli nechat ujít následující řádky! Pro všechny shopaholiky, kteří neodolají rozšiřování své sbírky o nové bezva kousky, jsme sepsali celkem 4 tipy na skvělé outlety, v nichž nakoupíte luxusní oblečení, boty i doplňky za parádně nízké ceny!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek