Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

8 způsobů, jak si s partnerem okořenit sexuální život a znovu zažehnout plamen

Známe to všechny. Potkáme nového partnera, nechybí tomu jiskra ani sexuální náboj. Na sex s ním myslíme prakticky neustále. Nejraději bychom z pod peřiny vůbec nevylezly. Ale dejte tomu tři čtyři roky a téměř všechen sexuální apetit vyprchá. Ne však nenávratně.
sexuální
Sexuální plamen je třeba pravidelně opečovávat. Jinak vám zhasne.

31. 08. 2022

Jestli stále milujete svého partnera, ale to počáteční kouzlo už dávno pominulo, musíte se snažit o to, abyste ho získali zpátky. Jak na to? Jednoduše tak, že vymyslíte něco, co by váš sexuální vztah mohlo oživit. A variant existuje skutečně nepřeberné množství.

Psaníčka

Ta zabírají téměř vždycky. Napište na lísteček pár větami, co byste chtěla, aby vám partner v posteli dělal, a lísteček mu vložte do peněženky, do tašky nebo třeba do bot. Občas ale postačí jen obyčejná věta: Mám na tebe strašnou chuť. Partner jistě na vaši hru brzy přistoupí a začne vám psát také milostné vzkazy. Výměna právě takových vzkazů ve vás vzbudí sexuální touhu a vy se budete těšit na večer, až se váš partner vrátí z práce domů.

Překvapte ho

Kdy jste si naposledy koupila nějaké pořádné erotické prádlo? Třeba s podvazky? Nebo krajkovou noční košilku? Že nikdy? Nebo už si to nepamatujete. Je na čase zainvestovat a překvapit svého partnera tím, že tentokrát nepůjdete spát ve starém sepraném pyžamu ani v jeho trenýrkách, ale v něčem ryze ženském. Uvidíte, že ho to jistě pořádně navnadí.

Nechte se oholit

Samozřejmě tím nemyslíme vlasy, ale intimní partie. Že vás to nikdy nenapadlo? Nechat si třísla, případně celé intimní partie oholit od partnera může být nesmírně vzrušující pro obě strany. Partner si musí dávat obrovský pozor a vy se trochu bojíte, aby vás nikde neřízl. Do mírného strachu se ovšem zapojuje i sexuální napětí, které během pár minut dosáhne svého vrcholu. Pak už vám nezbývá nic jiného, než se osušit a oddat se radovánkám. Anebo zkusíte rovnou sex ve sprše?

sex
Chcete znovu vzplanout vášní?

Neobvyklá místa

Postel je na sex to nejobvyklejší místo. Případně ještě pohovka. Sex na těchto místech znáte jako své vlastní boty. Tak co takhle zkusit jiná místa? Nasedněte do auta a vyjeďte si přes den nebo večer k nejbližšímu lesu nebo na pole. Tam auto bezpečně zaparkujte a začněte se oddávat všem sexuálním praktikám, které vám přijdou na mysl. Říkáte si, že vás někdo může vidět? Ano, toto riziko tady určitě je, ale o to tu přece jde. To riziko zvyšuje vaše sexuální napětí. Mnohé z nás vzrušuje pomyšlení na to, že se na nás při sexu někdo dívá. Také se můžete oddávat sexu v kuchyni, venku na dece, na toaletách. A co v lese nebo ve vířivce či v bazénu?

K TÉMATU  Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Vyzkoušejte erotické pomůcky

Dildo, Venušiny kuličky, umělé vagíny, masturbátory… Každá erotická pomůcka může váš sex jedině okořenit. I s takovým lubrikačním gelem si užijete spoustu zábavy a rozkoše. Sexuální hračky sice úplně nepatří k nejlevnějšímu zboží, ale investice do nich se vám určitě vyplatí. Některé hračky se dokonce vyrábějí z materiálu velmi podobného lidské kůži a to pak sex skutečně získává úplně nový rozměr.

lubrikant
I s obyčejným lubrikačním gelem si užijete v posteli spoustu zábavy.

Erotická masáž

Na rozverné předehry před sexem už dlouho nedošlo? Změňte to. Předehry jsou velmi důležitou součástí každého sexuálního aktu. Vyzkoušejte třeba erotickou masáž. Jednou budete masírovat partnera vy, podruhé on vás. K masáži použijte masážní olej, který vám oběma bude vonět, případně můžete vyzkoušet třeba olivový nebo kokosový olej. Skvělá je i rozteklá čokoláda, jen musíte počítat s tím, že pak bude zapotřebí převléknout povlečení. Rozhodně to ale za to stojí.

Podívejte se společně na erotický film

Anebo na nějaký krátký pornografický snímek. Společné sledování hanbatého filmu je nesmírně vzrušující. Možná i trochu znervózňující, možná se při tom budete i trochu stydět, ale stud za pár minut překonáte a nebudete myslet na nic jiného než na sex.

Zkoušejte nové pozice

Nemusíte být zrovna akrobatkou, abyste si užila nejrůznější polohy. Opakujete-li stále dokola ty samé polohy, není divu, že vám sex jednoho dne zevšední. Ale je jasné, že to, co obvykle vidíte ve filmech, je v reálném životě prakticky neproveditelné. Anebo byste musela vážit třicet kilogramů, abyste se mohla oddávat sexu vestoje jen s opřenými zády o zeď. Ale existuje i poloha zezadu, která je nesmírně vzrušující. Případně si můžete na sedícího partnera obkročmo sednout vy a vyzkoušet tuto polohu. Nebo při sexu zavažte partnerovi nebo sobě oči a oddejte se poloze známé pod číslem šedesát devět.

K TÉMATU  Single na Valentýna? No stress, nejste v tom přece sama!

Není důležité mít sex každý den nebo obden, klidně praktikujte sex jen jednou za čtrnáct dní, ale vždycky zkuste vymyslet něco nového.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Yoni vajíčko: Elegantní přítel, který upevní vaše zdraví, sexualitu i krásu

Zdroje článku:
www.novinky.cz, www.prozeny.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.
Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?
Každý rok vznikne nějaký song, který pak dobývá žebříčky celosvětových hitparád, slyšíme ho na každém rohu, skáče na nás pomalu i z lednice. Na některé hity časem zapomeneme, ale o takových tu dnes nebude řeč. Až udeří první mrazíky, tyhle letní písničky vás zaručeně rozehřejí a rozproudí vám krev v žilách. Pojďme si připomenout hity, které známe úplně všichni a vždycky si na ně rádi na diskotéce nebo u moře zatancujeme, nebo si je aspoň v duchu zanotujeme.
Když se řekne slovo “masožravky”, většina lidí si vybaví českou kultovní klasiku Adéla ještě nevečeřela. Bohužel díky tomuto filmovému snímku se většina pěstitelů obává, že je rostlina kousne. To je samozřejmě mylná domněnka, masožravky opravdu nekoušou. Jedná se naopak o krásné unikáty, které milují především děti. Možná si říkáte, že pěstování bude složité, přece jen se nejedná o typickou českou rostlinu. Jenže pěstování je naopak velice snadné.
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.
Suchý šampon je typ vlasového přípravku, který omezuje mastnotu a nečistoty ve vlasech. Na rozdíl od mokrých šamponů a kondicionérů lze suchý šampon nanášet na vlasy, když jsou suché – a právě odtud získal svůj název. Suchý šampon není nutné z vlasů vymývat a obvykle se nanáší na temeno hlavy a další oblasti, kde se může viditelně hromadit olej a lesk.
Probouzíte se každé ráno s pocitem, že nadcházející den nebude stát za nic? Nemáte sílu na běžné denní činnosti, natož na práci či vaše koníčky? Pak je třeba s tím něco dělat. Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den.
Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?

Nepřehlédněte

Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek