Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Sex ve vaně je pro mnoho z nás jednou velkou neznámou. Viděly jsme ho ve filmech, možná nám o něm vyprávěla kamarádka, ale většina z nás s milováním ve vaně plné horké vody osobní zkušenost nemá. Láká vás to zkusit?
sex ve vaně
Pozor ať vaši vášeň neodplaví malé nehody. (foto: 123RF)

31. 03. 2022

Sex ve vaně je sice lákavý, ale…

Možná si představujete, jak vzrušující bude, když si s partnerem střihnete milostné číslo pro změnu ve vaně. Postel, gauč v obýváku nebo “na stojáka” u kuchyňské linky už vás nudí a vy toužíte po změně.

Mnoho žen má o sexu ve vaně trochu zkreslené představy. Kolikrát si neuvědomí, že realita je úplně jiná. Proto počítejte s tím, že ne všechno se musí povést tak, jak si přejete. A nepodceňujte přípravu, se kterou vám pomůžeme!

Ani teplá, ani studená

Voda na sex ve vaně by neměla být ani příliš horká, zrovna tak ani příliš studená. Zde můžete narazit, protože vašemu partnerovi může vyhovovat voda teplejší/studenější nežli vám a najít “zlatý střed” tak může pokazit veškerou atmosféru.

Pozor si také dejte na množství vody. Pamatujte, že jakmile si do vany vlezete, obsah se rázem zvětší. A když tam navíc nasoukáte hned dvě těla, ani nemrknete a během vteřiny vyplavíte sousedy. I během sexu pravděpodobně dojde k pohybu vody, která uteče přes okraj raz dva.

Jak vykouzlit atmosféru?

Možná vás k sexu ve vaně nalákal nějaký film, kde se rozpálená dvojice milovala v napuštěné lázni při svitu svíček a okvětních plátků růží ledabyle rozházených okolo. K příjemné a romantické atmosféře jistě můžete přispět tím, že si v koupelně zapálíte pár svíček, jen je rozmístěte tak, ať se o ně v zápalu vášně nespálíte. Pustit si můžete i hudbu, ale pozor, aby vám nespadnul mobil do vody.

Ať to klouže…

Voda je sice mokrá, ale rozhodně nefunguje jako lubrikant. Ba naopak se může stát, že to bude při sexu nepříjemně “drhnout” – i tím se dá atmosféra a veškerá chuť k čemukoli okamžitě pokazit.

K TÉMATU  Autoerotika je klíčem k poznání vlastního těla. Odhalte schopnost vnímat sebe a vylaďte si tím i vlastní život!

Mějte proto po ruce lubrikační gel na vodní bázi, kterému ani “pobyt” ve vodě neuškodí a nadále bude plnit svoji funkci tak, jak ji plnit má. Ať to klouže!

Sexuální polohy? Žádná hitparáda!

Představujete si, jak to s miláčkem ve vaně rozpálíte? Pak se vraťte nohama na zem, protože pokud jde o sex ve vaně, je výčet vhodných poloh dost omezený. Fungovat bude pozice na koníčka nebo průnik zezadu. Abyste předešli úrazu, nezapomeňte na protiskluzovou podložku. Netahejte za koupelnový závěs a pozor na lahvičky s kosmetikou, které si tam nevinně sedí na poličkách. Mohou totiž letmým mávnutím ruky skončit ve vaně s vámi, anebo rovnou rozbité na podlaze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

 

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.
Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.
Následujete každoroční trendy předních designérů z Česka i celého světa? Pak se letos budete divit. Stříbrné barvě totiž odzvonilo. Co ji nahradí?
Tak, jako v zimě nechodíte v sandálech, své chce i vaše hlava, aby netrpěla následky podchlazení, či dokonce omrzlinami. Možná vám ale připadá, že když si dáte na hlavu nějakou pokrývku, utrpí váš vzhled natolik, že to raději risknete. Není ale lepší mít uši pěkně v teple?
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?
Zvlášť v přechodných obdobích typu jaro a podzim to na ulicích vypadá velmi pestře. Někdo má i přes podzimní období ještě dnes kraťasy a sandály, zatímco jiný už obléká péřovku a kulicha. Co je zdravější? Jaké oblečení zvolit v přechodném období?
Pokojové květiny mají v zimě jiné nároky, podle toho, zda potřebují přezimovat v chladnější místnosti, nebo zda mohou přežít zimu v běžném bytě s teplotou nad 20 °C. Netvarovat, nestříhat! Co ještě nedělat? Kdy a jak hnojit? Jestliže se chcete s pokojovkami těšit i v mrazivých měsících, vytvořte jim vhodné podmínky.
Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Hlavní rozdíl, kterým se vířivky liší od bazénu? Užíváte si je celoročně! Odhalit vyhřátou kouřící hladinu je paráda, třeba uprostřed noci, kdy můžete pozorovat hvězdy. Stejně tak skvělý zážitek je koupání v zimním období, kdy horká koupel kontrastuje s chladným vzduchem.
Když přijedete do Itálie, je to naprosto běžné. Každá žena tu má svůj skútr, se kterým jezdí do práce, na nákupy, ale třeba i vyzvedávat děti ze školy. Jak se žije řidičkám skútru v Česku?
Ploché břicho je snem nejen žen, ale také spousty mužů. Čím dál více mužů bojuje s přebytečným tukem v oblasti pasu - a dokonce je jich mnohem více než žen. K zeštíhlení břicha je ale potřeba dosáhnout správné kombinace stravy a fyzické aktivity. Aerobní trénink doplněný silovými cviky vám umožní efektivně zhubnout a zdůraznit svaly.
Můj život byl vždycky v podstatě šťastný a já jsem za to bylo velmi vděčná. Poznala jsem muže, o kterém jsem si myslela, že je to ten pravý. Náš vztah fungoval perfektně a já byla ráda, že mám po svém boku životního partnera. To jsem však ještě netušila, co je můj muž opravdu zač.

Výběr článků

Někdo jich má málo, jiný zase až moc. Pihy jsou nedílnou součástí pokožky každého z nás. Drobné pihy krásy jsou víceméně neškodné, ovšem to neznamená, že by znaménka nebyla riziková. Naopak. I ony se v budoucnu mohou proměnit v zákeřný melanom, kterému jde předejít jedině poctivou prevencí u dermatologa. A my známe jednu moderní metodu, před kterou neuteče žádné znaménko.
Pokud se snažíte držet štíhlou linii, nebo jste zrovna ve fázi, kdy jste se pustili do hubnutí, určitě se přes den snažíte poctivě dodržovat všechna pravidla, aby se vaše plány jen tak nezhatily, a vy jste hezky šli svému cíli naproti. Napadlo vás ale někdy, že se ráno, klidně i nevědomky, můžete dopouštět určitých chyb, které vám cestu k vysněné postavě akorát překazí? Víme, co vám hned po probuzení zaručeně pokazí hubnutí.
Ekologická a přátelská vůči přírodě. Přesně taková je udržitelná móda, která se za poslední roky stala doslova hitem. Co vlastně představuje a v čem má tento alternativní přístup k módě své kouzlo?

Nepřehlédněte

Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek