Pátek , 27. 05. 2022

Valdemar

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Sex ve vaně je pro mnoho z nás jednou velkou neznámou. Viděly jsme ho ve filmech, možná nám o něm vyprávěla kamarádka, ale většina z nás s milováním ve vaně plné horké vody osobní zkušenost nemá. Láká vás to zkusit?
sex ve vaně
Pozor ať vaši vášeň neodplaví malé nehody. (foto: 123RF)

31. 03. 2022

Sex ve vaně je sice lákavý, ale…

Možná si představujete, jak vzrušující bude, když si s partnerem střihnete milostné číslo pro změnu ve vaně. Postel, gauč v obýváku nebo „na stojáka“ u kuchyňské linky už vás nudí a vy toužíte po změně.

Mnoho žen má o sexu ve vaně trochu zkreslené představy. Kolikrát si neuvědomí, že realita je úplně jiná. Proto počítejte s tím, že ne všechno se musí povést tak, jak si přejete. A nepodceňujte přípravu, se kterou vám pomůžeme!

Ani teplá, ani studená

Voda na sex ve vaně by neměla být ani příliš horká, zrovna tak ani příliš studená. Zde můžete narazit, protože vašemu partnerovi může vyhovovat voda teplejší/studenější nežli vám a najít „zlatý střed“ tak může pokazit veškerou atmosféru.

Pozor si také dejte na množství vody. Pamatujte, že jakmile si do vany vlezete, obsah se rázem zvětší. A když tam navíc nasoukáte hned dvě těla, ani nemrknete a během vteřiny vyplavíte sousedy. I během sexu pravděpodobně dojde k pohybu vody, která uteče přes okraj raz dva.

Jak vykouzlit atmosféru?

Možná vás k sexu ve vaně nalákal nějaký film, kde se rozpálená dvojice milovala v napuštěné lázni při svitu svíček a okvětních plátků růží ledabyle rozházených okolo. K příjemné a romantické atmosféře jistě můžete přispět tím, že si v koupelně zapálíte pár svíček, jen je rozmístěte tak, ať se o ně v zápalu vášně nespálíte. Pustit si můžete i hudbu, ale pozor, aby vám nespadnul mobil do vody.

Ať to klouže…

Voda je sice mokrá, ale rozhodně nefunguje jako lubrikant. Ba naopak se může stát, že to bude při sexu nepříjemně „drhnout“ – i tím se dá atmosféra a veškerá chuť k čemukoli okamžitě pokazit.

K TÉMATUSingle život aneb výhody, které máte, když jste sama

Mějte proto po ruce lubrikační gel na vodní bázi, kterému ani „pobyt“ ve vodě neuškodí a nadále bude plnit svoji funkci tak, jak ji plnit má. Ať to klouže!

Sexuální polohy? Žádná hitparáda!

Představujete si, jak to s miláčkem ve vaně rozpálíte? Pak se vraťte nohama na zem, protože pokud jde o sex ve vaně, je výčet vhodných poloh dost omezený. Fungovat bude pozice na koníčka nebo průnik zezadu. Abyste předešli úrazu, nezapomeňte na protiskluzovou podložku. Netahejte za koupelnový závěs a pozor na lahvičky s kosmetikou, které si tam nevinně sedí na poličkách. Mohou totiž letmým mávnutím ruky skončit ve vaně s vámi, anebo rovnou rozbité na podlaze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je už dávno známo, že káva vyráběná průmyslově nikdy nemůže dosáhnout takových kvalit, jako káva výběrová. A to z mnoha různých důvodů, o kterých si povíme níže.
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?
Hudba, umění a drogy nebo alkohol, to k sobě už tak nějak patří. I když to samozřejmě není podmínkou. Zejména umělci k nešvarům doby bohužel tíhnou a to z různých důvodů. I dnes bohužel můžeme sledovat osudy mnohých nadaných zpěvaček, které si život zkazily nějakou tou závislostí.
O sexuálním násilí se mluví čím dál častěji a zabývají se jím i televizní a filmoví tvůrci. Ostřílená dvojice Biser Arichtev a Jan Coufal si jako předlohu vzali případ takzvaného Guru Járy, který pod záštitou duchovní pomoci zneužíval své klientky.
Každá žena se chce líbit. Některé z nás sází na přírodní krásu, jiné se snaží zdokonalit pomocí různých řasenek, očních stínů, make-upu apod. Když se ale vydáme do obchodu, často tam bezradně stojíme před regálem a nevíme, co si vlastně vybrat. S tím je teď ale konec. Přečtěte si následující řádky a příště půjdete najisto.
Dnes, v době nových přístupů k výživě, se na pohanku začalo pohlížet jako na superpotravinu která dokáže se zdraví člověka dělat naprosté divy! Obsahuje totiž mikroživiny, vitamíny, je to výborný zdroj vlákniny a obsahuje sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Proč se do jídel s pohankou pustit a jak ji můžete připravovat vám poradíme v článku.
Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek