Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Sex ve vaně je pro mnoho z nás jednou velkou neznámou. Viděly jsme ho ve filmech, možná nám o něm vyprávěla kamarádka, ale většina z nás s milováním ve vaně plné horké vody osobní zkušenost nemá. Láká vás to zkusit?
sex ve vaně
Pozor ať vaši vášeň neodplaví malé nehody. (foto: 123RF)

31. 03. 2022

Sex ve vaně je sice lákavý, ale…

Možná si představujete, jak vzrušující bude, když si s partnerem střihnete milostné číslo pro změnu ve vaně. Postel, gauč v obýváku nebo „na stojáka“ u kuchyňské linky už vás nudí a vy toužíte po změně.

Mnoho žen má o sexu ve vaně trochu zkreslené představy. Kolikrát si neuvědomí, že realita je úplně jiná. Proto počítejte s tím, že ne všechno se musí povést tak, jak si přejete. A nepodceňujte přípravu, se kterou vám pomůžeme!

Ani teplá, ani studená

Voda na sex ve vaně by neměla být ani příliš horká, zrovna tak ani příliš studená. Zde můžete narazit, protože vašemu partnerovi může vyhovovat voda teplejší/studenější nežli vám a najít „zlatý střed“ tak může pokazit veškerou atmosféru.

Pozor si také dejte na množství vody. Pamatujte, že jakmile si do vany vlezete, obsah se rázem zvětší. A když tam navíc nasoukáte hned dvě těla, ani nemrknete a během vteřiny vyplavíte sousedy. I během sexu pravděpodobně dojde k pohybu vody, která uteče přes okraj raz dva.

Jak vykouzlit atmosféru?

Možná vás k sexu ve vaně nalákal nějaký film, kde se rozpálená dvojice milovala v napuštěné lázni při svitu svíček a okvětních plátků růží ledabyle rozházených okolo. K příjemné a romantické atmosféře jistě můžete přispět tím, že si v koupelně zapálíte pár svíček, jen je rozmístěte tak, ať se o ně v zápalu vášně nespálíte. Pustit si můžete i hudbu, ale pozor, aby vám nespadnul mobil do vody.

Ať to klouže…

Voda je sice mokrá, ale rozhodně nefunguje jako lubrikant. Ba naopak se může stát, že to bude při sexu nepříjemně „drhnout“ – i tím se dá atmosféra a veškerá chuť k čemukoli okamžitě pokazit.

K TÉMATU  Postrádáte inspiraci, kam vyrazit na dovolenou? Navštivte destinace, kde se točily slavné filmy

Mějte proto po ruce lubrikační gel na vodní bázi, kterému ani „pobyt“ ve vodě neuškodí a nadále bude plnit svoji funkci tak, jak ji plnit má. Ať to klouže!

Sexuální polohy? Žádná hitparáda!

Představujete si, jak to s miláčkem ve vaně rozpálíte? Pak se vraťte nohama na zem, protože pokud jde o sex ve vaně, je výčet vhodných poloh dost omezený. Fungovat bude pozice na koníčka nebo průnik zezadu. Abyste předešli úrazu, nezapomeňte na protiskluzovou podložku. Netahejte za koupelnový závěs a pozor na lahvičky s kosmetikou, které si tam nevinně sedí na poličkách. Mohou totiž letmým mávnutím ruky skončit ve vaně s vámi, anebo rovnou rozbité na podlaze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Díky své divoké touze po nezávislosti bývá Štír mylně zaměňován s ohnivými znameními. Štíři ve skutečnosti ale patří k vodnímu znamení, která bývají citlivá a hluboce emotivní. Jsou to velice přátelští a loajální lidé, vzhledem ke své autentičnosti jim navazování kontaktů jde velice snadno. Pro své nejbližší je ochoten se obětovat.
Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
Dovolená na ostrově Mauricius zní jako sen každého cestovatele. A přitom cestování na něj nemusí být žádná složitá ani drahá záležitost. Ostrov Mauritius je rájem, kolem kterého se rozprostírá nekonečná Indický oceán. Je to kouzelný ostrov s bílými a čistými plážemi, vysokými a zelenými palmami, na nichž zpívají úžasně barevní ptáci.
Všichni moc dobře víme, že vlivem času se naše tělo mění. Nejdříve to spatříme na pokožce, která začne postupně a docela viditelně ochabovat, ztrácet svou pevnost a sílu. To samé se však děje se svaly v celém našem těle, přičemž výjimkou nejsou ani svaly pánevního dna včetně vagíny, které je třeba posilovat nejen pro lepší pocit z intimních prožitků, ale i z důvodu prevence v rámci inkontinence a dalších obtíží. A právě o tréninku věrné kamarádky bude tento článek. Na co se během cvičení zaměřit?
Zimní zahrady jsou u nás stále více oblíbené. Kdo by si nechtěl užívat sluníčka a přirozeného světla i v době, kdy venku panuje zima. Vybudováním zimní zahrady navíc zvětšíte svůj obytný prostor a vznikne tak příjemné spojení s přírodou. Pokud je prostor i vytápěný, nic vám nebrání trávit zde váš čas kdykoliv. Jakou si vyberete?
Liběna Rochová, přední česká módní návrhářka, zakladatelka Studia LR, ale také vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svoji tvorbu představila celému světu. V Paříži, Lyonu, Vídni, Düsseldorfu, New Yorku, Los Angeles, Bombaji, Dillí a v mnoha dalších destinacích. Jak se k módní tvorbě dostala a jaké překážky musela překonat?
Aktuální neutěšená situace brnká mnohým na nervy. Home office, učení s dětmi online, péče o ně, starosti o zdraví prarodičů a negativní zprávy valící se ze všech stran. Odolat tomu tlaku není vůbec snadné. Vidina zlepšení je navíc v nedohlednu. Nezbývá tak nic jiného než zatnout zuby a vydržet. Zvládnout složitou dobu vám pomohou i naše tipy.
Svatba je přelomovým a krásným dnem v životě. Aby byl svatební den nezapomenutelný zejména pro nevěstu a ženicha, je důležité zvolit i tu správnou hudbu. Výběr svatebních písní ovšem není žádná legrace. Co si nevěsty nejčastěji přejí a co se aktuálně hraje? Vyzpovídali jsme DJ, který má v tomhle směru mnohaleté zkušenosti. A zeptali jsme se i samotných nevěst.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek