Neděle , 25. 09. 2022

Zlata

Láká vás sex ve vaně? Zkreslené představy často vystřídá drsná realita

Sex ve vaně je pro mnoho z nás jednou velkou neznámou. Viděly jsme ho ve filmech, možná nám o něm vyprávěla kamarádka, ale většina z nás s milováním ve vaně plné horké vody osobní zkušenost nemá. Láká vás to zkusit?
sex ve vaně
Pozor ať vaši vášeň neodplaví malé nehody. (foto: 123RF)

31. 03. 2022

Sex ve vaně je sice lákavý, ale…

Možná si představujete, jak vzrušující bude, když si s partnerem střihnete milostné číslo pro změnu ve vaně. Postel, gauč v obýváku nebo „na stojáka“ u kuchyňské linky už vás nudí a vy toužíte po změně.

Mnoho žen má o sexu ve vaně trochu zkreslené představy. Kolikrát si neuvědomí, že realita je úplně jiná. Proto počítejte s tím, že ne všechno se musí povést tak, jak si přejete. A nepodceňujte přípravu, se kterou vám pomůžeme!

Ani teplá, ani studená

Voda na sex ve vaně by neměla být ani příliš horká, zrovna tak ani příliš studená. Zde můžete narazit, protože vašemu partnerovi může vyhovovat voda teplejší/studenější nežli vám a najít „zlatý střed“ tak může pokazit veškerou atmosféru.

Pozor si také dejte na množství vody. Pamatujte, že jakmile si do vany vlezete, obsah se rázem zvětší. A když tam navíc nasoukáte hned dvě těla, ani nemrknete a během vteřiny vyplavíte sousedy. I během sexu pravděpodobně dojde k pohybu vody, která uteče přes okraj raz dva.

Jak vykouzlit atmosféru?

Možná vás k sexu ve vaně nalákal nějaký film, kde se rozpálená dvojice milovala v napuštěné lázni při svitu svíček a okvětních plátků růží ledabyle rozházených okolo. K příjemné a romantické atmosféře jistě můžete přispět tím, že si v koupelně zapálíte pár svíček, jen je rozmístěte tak, ať se o ně v zápalu vášně nespálíte. Pustit si můžete i hudbu, ale pozor, aby vám nespadnul mobil do vody.

Ať to klouže…

Voda je sice mokrá, ale rozhodně nefunguje jako lubrikant. Ba naopak se může stát, že to bude při sexu nepříjemně „drhnout“ – i tím se dá atmosféra a veškerá chuť k čemukoli okamžitě pokazit.

K TÉMATU  Masturbace je zdraví prospěšná! Chrání i před rakovinou. Potvrdili to sexuologové! Zapomeňte na mýty z minulosti a odvažte se

Mějte proto po ruce lubrikační gel na vodní bázi, kterému ani „pobyt“ ve vodě neuškodí a nadále bude plnit svoji funkci tak, jak ji plnit má. Ať to klouže!

Sexuální polohy? Žádná hitparáda!

Představujete si, jak to s miláčkem ve vaně rozpálíte? Pak se vraťte nohama na zem, protože pokud jde o sex ve vaně, je výčet vhodných poloh dost omezený. Fungovat bude pozice na koníčka nebo průnik zezadu. Abyste předešli úrazu, nezapomeňte na protiskluzovou podložku. Netahejte za koupelnový závěs a pozor na lahvičky s kosmetikou, které si tam nevinně sedí na poličkách. Mohou totiž letmým mávnutím ruky skončit ve vaně s vámi, anebo rovnou rozbité na podlaze.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásná postava, zpevněný zadek, silné svaly, perfektní držení těla, stejně jako obratnost a lehkost pohybů... To vše lze získat pomocí cvičení zvaného pilates. Toto cvičení se objevilo již před několika lety, ale stále nabírá na popularitě. Proč ho cvičit? A jak s pilates začít v domácích podmínkách? Uvidíte, že i naprostý začátečník může s pilates začít okamžitě a brzy dosáhnout skvělých výsledků ve formování své postavy!
Pokojové květiny mají v zimě jiné nároky, podle toho, zda potřebují přezimovat v chladnější místnosti, nebo zda mohou přežít zimu v běžném bytě s teplotou nad 20 °C. Netvarovat, nestříhat! Co ještě nedělat? Kdy a jak hnojit? Jestliže se chcete s pokojovkami těšit i v mrazivých měsících, vytvořte jim vhodné podmínky.
Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.
Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
O sexuálním násilí se mluví čím dál častěji a zabývají se jím i televizní a filmoví tvůrci. Ostřílená dvojice Biser Arichtev a Jan Coufal si jako předlohu vzali případ takzvaného Guru Járy, který pod záštitou duchovní pomoci zneužíval své klientky.

Nepřehlédněte

Už vás nebaví chodit do práce? Jste naštvaní pokaždé, když musíte ráno brzy vstávat a když v zimě jezdíte za tmy domů? Pak je na čase poohlédnout se po práci nové, možná takové, při které už nikam nebudete muset chodit. Pracovat se dá přece i z domova.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek