Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Kyselina hyaluronová pro krásu vaší pleti a vlasů

Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová pro krásu vašich vlasů a pleti

Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na pleť

Vyzkoušejte blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na vlastní kůži, a to doslova. Proč právě ona? Tato neobyčejně zázračná látka se postará o lepší pružnost, hydrataci a vitalitu vaší pleti. Kyselina hyaluronová totiž pomáhá podporovat tvorbu kolagenových vláken, což zajišťuje právě onu pevnost a pružnost. Je dokonalým zvlhčovačem prostupujícím do hlubokých částí pokožky. Dalším benefitem je také intenzivní hydratace. Produkty s jejím obsahem oceníte i v případě, že vás trápí vrásky. Má totiž i výrazné protivráskové účinky a vyplňuje jejich rýhy zevnitř.

Viditelně krásné a zdravě vypadající vlasy

Vaše hříva nevypadá jaksi podle vašich představ? Namísto bujné a krásně vypadající kštice vás trápí problém s hustotou, mdlým a nezdravým vzhledem? Tato zázračná látka, která je v kosmetice velmi vyhledávanou a žádanou, vám zajistí i krásné a zdravě vypadající vlasy. Při pravidelném používání vám budou odměnou zregenerované, dokonale vyživené a lesklé vlasy. Také suché, lámavé a roztřepené konečky už pro vás budou minulostí. Potěší vás i zvýšená elasticita a pružnost.

Zatočte nadobro s problematickou a suchou pletí

Rozhodli jste se jednou provždy zatočit s problematickou pokožkou? Pokud vás trápí akné, pupínky, suchost, pnutí nebo jiné podobné dermatologické potíže, pak i tady vám mohou kosmetické produkty s obsahem kyseliny hyaluronové pomoci. Ta napomáhá hojení kůže, obnovuje její přirozenou hydrataci a zajistí vám rychlejší zhojení akné, vyrážek a dalších problémů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnešní medicína dokáže vážně zázraky. Jedním z takových oborů je oftalmologie. Oční specialisté vám už zvládnou pomocí umělých nitroočních čoček zcela obnovit poškozené vidění a vrátit vás do normálního života, aniž byste musely používat brýle či kontaktní čočky. Není ale čočka jako čočka.
Nechci! Nebudu to jíst! A mnohdy i horší slova padají z dětských úst, když před ně dáte talíř s rybou. Jenže právě toto maso obsahuje spoustu důležitých živin. Je bohaté na vitaminy, omega3 mastné kyseliny a bílkoviny, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Jak ale přesvědčit potomky, aby šupináče neodmítali?
Trápí vás zdravotní problémy, které se vám neustále vracejí? Máte nějakou nemoc už od dětství a chtěli byste se jí zbavit i bez pomocí léků? V dnešním článku se dozvíte, jak mohou nemoci vznikat! Že jejich kořenem je především psychika. Jak je to možné? A jak to napravit? Čtěte dál a získáte odpovědi!
Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Při výběru spodního prádla zaměřujeme svou pozornost předně na design. Myslíme si, že to, jak kalhotky vypadají, je hlavní. Jenže hlavní by měla být jejich zdravotní nezávadnost. Jen hrstka žen si uvědomuje, jak moc ovlivňuje spodní prádlo naše zdraví. Jen málokterá z žen má na paměti, že nevhodné spodní prádlo může stát za bolestivými mykózami nebo svědivými a nepříjemnými ekzémy.
Dubaj je druhý největší ze sedmi arabských emirátů. Rozhodně je však nejnavštěvovanější a pro turisty nejatraktivnější. Chcete vědět proč? Níže najdete důvody, proč byste měli Dubaj navštívit.

Nepřehlédněte

Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?
S příchodem chladnějšího ročního období se pulty supermarketů začínají plnit exotickými druhy ovoce. A vedle tradičního kaki, pomela a dalších podobných vynikajících kousků, nám svou střapatou hlavičku ukazuje také ananas. Věděli jste, že se jedná o spalovač tuků? Zejména po svátcích by proto neměl chybět ve vašem jídelníčku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek