Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Kyselina hyaluronová pro krásu vaší pleti a vlasů

Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová pro krásu vašich vlasů a pleti

Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na pleť

Vyzkoušejte blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na vlastní kůži, a to doslova. Proč právě ona? Tato neobyčejně zázračná látka se postará o lepší pružnost, hydrataci a vitalitu vaší pleti. Kyselina hyaluronová totiž pomáhá podporovat tvorbu kolagenových vláken, což zajišťuje právě onu pevnost a pružnost. Je dokonalým zvlhčovačem prostupujícím do hlubokých částí pokožky. Dalším benefitem je také intenzivní hydratace. Produkty s jejím obsahem oceníte i v případě, že vás trápí vrásky. Má totiž i výrazné protivráskové účinky a vyplňuje jejich rýhy zevnitř.

Viditelně krásné a zdravě vypadající vlasy

Vaše hříva nevypadá jaksi podle vašich představ? Namísto bujné a krásně vypadající kštice vás trápí problém s hustotou, mdlým a nezdravým vzhledem? Tato zázračná látka, která je v kosmetice velmi vyhledávanou a žádanou, vám zajistí i krásné a zdravě vypadající vlasy. Při pravidelném používání vám budou odměnou zregenerované, dokonale vyživené a lesklé vlasy. Také suché, lámavé a roztřepené konečky už pro vás budou minulostí. Potěší vás i zvýšená elasticita a pružnost.

Zatočte nadobro s problematickou a suchou pletí

Rozhodli jste se jednou provždy zatočit s problematickou pokožkou? Pokud vás trápí akné, pupínky, suchost, pnutí nebo jiné podobné dermatologické potíže, pak i tady vám mohou kosmetické produkty s obsahem kyseliny hyaluronové pomoci. Ta napomáhá hojení kůže, obnovuje její přirozenou hydrataci a zajistí vám rychlejší zhojení akné, vyrážek a dalších problémů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.
Semínka se do naší zdravé stravy začala postupně dostávat v minulém desetiletí. Nyní jsou už stále častější přísadou v naší kuchyni. Nicméně pořád je mnoho těch, kteří si neuvědomují, jak zdravý přínos pro nás semínka v pokrmech mají. Některá z nich jsou označována dokonce za superpotraviny, což jen dotvrzuje, jak důležitá pro organismus mohou semínka být.
Lékaři vám často promlouvají do duše, abyste se lépe starali o srdce a mozek. Na jeden orgán ale často zapomínají. Přitom jde o ten největší v těle, který je zároveň nejdůležitější pro naši obranyschopnost. Sídlí v něm až 80 % buněk imunitního systému. Jedná se o střeva a je důležité je mít v dobré kondici. Jedině tak budete připraveni na případný střet s koronavirem.

Nepřehlédněte

Na vašem těhotenském testu se konečně objevily dvě čárky a vás začala děsit vidina, že se příštích devět měsíců nepohnete z gauče? Dobrá zpráva je, že se v těhotenství sportu zříkat nemusíte. Právě naopak, fyzická aktivita představuje skvělou přípravu na porod. Musíte jen zvolit tu správnou a nepřepínat své síly.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek