Středa , 29. 11. 2023

Zina

Kyselina hyaluronová pro krásu vaší pleti a vlasů

Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová pro krásu vašich vlasů a pleti

Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na pleť

Vyzkoušejte blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na vlastní kůži, a to doslova. Proč právě ona? Tato neobyčejně zázračná látka se postará o lepší pružnost, hydrataci a vitalitu vaší pleti. Kyselina hyaluronová totiž pomáhá podporovat tvorbu kolagenových vláken, což zajišťuje právě onu pevnost a pružnost. Je dokonalým zvlhčovačem prostupujícím do hlubokých částí pokožky. Dalším benefitem je také intenzivní hydratace. Produkty s jejím obsahem oceníte i v případě, že vás trápí vrásky. Má totiž i výrazné protivráskové účinky a vyplňuje jejich rýhy zevnitř.

Viditelně krásné a zdravě vypadající vlasy

Vaše hříva nevypadá jaksi podle vašich představ? Namísto bujné a krásně vypadající kštice vás trápí problém s hustotou, mdlým a nezdravým vzhledem? Tato zázračná látka, která je v kosmetice velmi vyhledávanou a žádanou, vám zajistí i krásné a zdravě vypadající vlasy. Při pravidelném používání vám budou odměnou zregenerované, dokonale vyživené a lesklé vlasy. Také suché, lámavé a roztřepené konečky už pro vás budou minulostí. Potěší vás i zvýšená elasticita a pružnost.

Zatočte nadobro s problematickou a suchou pletí

Rozhodli jste se jednou provždy zatočit s problematickou pokožkou? Pokud vás trápí akné, pupínky, suchost, pnutí nebo jiné podobné dermatologické potíže, pak i tady vám mohou kosmetické produkty s obsahem kyseliny hyaluronové pomoci. Ta napomáhá hojení kůže, obnovuje její přirozenou hydrataci a zajistí vám rychlejší zhojení akné, vyrážek a dalších problémů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
I když to tak zatím venku ne vždy vypadá, je jaro a příroda se probouzí ze zimního spánku. Právě jarní měsíce jsou ty pravé pro přípravu zahrady na nadcházející sezónu. Pokud chcete v létě sklízet ovoce a zeleninu, válet se v zelené trávě nebo se radovat z okrasných květin, něco pro to musíte udělat už teď. Podívejte se společně s námi na patero zahradních prací, kterým je dobré věnovat čas už teď.
V posledních letech jsou stále populárnější hesla jako speed hiking nebo fast hiking. Oblečení, obuv a vybavení určené pro tyto aktivity se objevují v kolekcích nejznámějších výrobců. Co to ale je a co to obnáší? Zveme vás k přečtení krátkého článku na toto téma.
Nakupování dárků pro rodinu je těžké. Mnohem těžší než nakupování dárků pro spolupracovníka nebo oblíbeného učitele. Když ale nakupujete pro lidi, které znáte celý svůj život, máte jistou výhodu. Znáte totiž jejich koníčky a zájmy. Víte (nebo byste měli vědět) co mají rádi a po čem touží. Když tuhle výhodu dobře použijete, pořídit dárky k Vánocům pro rodinné příslušníky pak bude brnkačka. Už máte jasno, co komu nadělíte?
Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!
Trendem posledních měsíců je pracovat z domova. Ano, plno věcí dokážeme zařídit i online – ono taky, co jiného nám nyní zbývá. Odpadá nutnost chvátat ráno do práce, dodržet přesnou dobu na oběd i mít připravené adekvátní oblečení do kanceláře. Zároveň zmizel každodenní stres, jak co nejrychleji dostat děti do školy, odpoledne je vyzvednout a dopravit na kroužky. Mohlo by se to zdát vlastně o mnoho snadnější, ale naše zdraví to nemusí vždy příliš ocenit. Jaké následky na něm může náš pohodový home office napáchat?

Nepřehlédněte

Čisticí prostředky na nás útočí reklamou, podle které je každý z nich ten nejúčinnější a nejvoňavější. Jsou látky v pracích prostředcích nezávadné? Laik to nepozná, ale existuje úsporné i efektivní řešení. Vyrobte si doma vlastní prací prášek. A nebojte, nejedná se o žádnou neúčinnou náhražku - tohle vám plně nahradí běžně kupované výrobky. Jak na to?
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek