Úterý , 04. 10. 2022

František

Kyselina hyaluronová pro krásu vaší pleti a vlasů

Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
kyselina hyaluronová
Kyselina hyaluronová pro krásu vašich vlasů a pleti

Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na pleť

Vyzkoušejte blahodárné účinky kyseliny hyaluronové na vlastní kůži, a to doslova. Proč právě ona? Tato neobyčejně zázračná látka se postará o lepší pružnost, hydrataci a vitalitu vaší pleti. Kyselina hyaluronová totiž pomáhá podporovat tvorbu kolagenových vláken, což zajišťuje právě onu pevnost a pružnost. Je dokonalým zvlhčovačem prostupujícím do hlubokých částí pokožky. Dalším benefitem je také intenzivní hydratace. Produkty s jejím obsahem oceníte i v případě, že vás trápí vrásky. Má totiž i výrazné protivráskové účinky a vyplňuje jejich rýhy zevnitř.

Viditelně krásné a zdravě vypadající vlasy

Vaše hříva nevypadá jaksi podle vašich představ? Namísto bujné a krásně vypadající kštice vás trápí problém s hustotou, mdlým a nezdravým vzhledem? Tato zázračná látka, která je v kosmetice velmi vyhledávanou a žádanou, vám zajistí i krásné a zdravě vypadající vlasy. Při pravidelném používání vám budou odměnou zregenerované, dokonale vyživené a lesklé vlasy. Také suché, lámavé a roztřepené konečky už pro vás budou minulostí. Potěší vás i zvýšená elasticita a pružnost.

Zatočte nadobro s problematickou a suchou pletí

Rozhodli jste se jednou provždy zatočit s problematickou pokožkou? Pokud vás trápí akné, pupínky, suchost, pnutí nebo jiné podobné dermatologické potíže, pak i tady vám mohou kosmetické produkty s obsahem kyseliny hyaluronové pomoci. Ta napomáhá hojení kůže, obnovuje její přirozenou hydrataci a zajistí vám rychlejší zhojení akné, vyrážek a dalších problémů.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ráno dělá den - staré známé rčení, na kterém je kus pravdy. Pokud se vám v posledních dnech stalo, že právě začátek dne se nesl v nevrlém duchu, v němž se ostatně poté nesl zbytek hodin, pak se možná dopouštíte několika věcí, jež jsou zejména po ránu tabu. Naše zlozvyky či návyky se výraznou měrou podepisují na tom, co nás bude čekat či jaký bude den. Co udělat proto, abychom se cítili o něco šťastnější? 
Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.
Doplňky do koupelny používáme každý den, ale kromě jejich praktického účelu si dnes můžeme pořídit i krásné designové kousky, které podtrhnou styl vaší koupelny. Dávkovače mýdla, zásobníky na tampony, kelímek na vyplachování úst, košíky na kosmetiku nebo různé držáky, všechno si můžete vyladit k obrazu svému. Inspirujte se.
Bydlíte ve vlastním domě a přemýšlíte, jak do budoucna co nejvíce uspořit na energiích? Krátkodobým řešením je samozřejmě snížení její spotřeby. Ale není řešením udržitelným. Jediný krok do budoucnosti, který má v této oblasti smysl, je zajistit si zdroje vlastní. I stát už to ví, a tak poskytuje dotace na energetickou samostatnost nebo alespoň snížení energetické náročnosti bydlení
Trendem posledních měsíců je pracovat z domova. Ano, plno věcí dokážeme zařídit i online – ono taky, co jiného nám nyní zbývá. Odpadá nutnost chvátat ráno do práce, dodržet přesnou dobu na oběd i mít připravené adekvátní oblečení do kanceláře. Zároveň zmizel každodenní stres, jak co nejrychleji dostat děti do školy, odpoledne je vyzvednout a dopravit na kroužky. Mohlo by se to zdát vlastně o mnoho snadnější, ale naše zdraví to nemusí vždy příliš ocenit. Jaké následky na něm může náš pohodový home office napáchat?
Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.

Nepřehlédněte

Máme tu začátek nového roku 2021 a určitě si spoustu z vás dalo nějaké předsevzetí! Například začít cvičit, jíst zdravěji, chodit na procházky, myslet více pozitivně, být lepší přítelkyní či přítelem či být lepším rodičem. Vaše předsevzetí se mohou lišit, ale stejně vás všechny něco spojuje. A to to, že jich chcete dosáhnout! Proto vám v tomto článku zmíníme 3 důležité kroky, jak na to. A věřte, že pokud se těchto kroků budete držet, tak máte vyhráno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek