Čtvrtek , 26. 05. 2022

Filip

Fototapeta růže v několika variacích jako skvělý dárek

Květiny v interiéru nejsou žádnou novinkou. Aby také ano, vždyť se s nimi bylo možné setkat už před hodně dlouhou dobou. Naši předkové je milovali. Není se čemu divit, jelikož se jednalo o nadčasovou záležitost.
fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

14. 01. 2021

stp

14. 01. 2021

Pokud uvažujete o takovémto oživení vašeho interiéru, rozhodně se vyplatí vsadit na některé květiny, jež nabízí unikátní vzhled, poměrně živé pojetí a také spousty barev. Typické jsou v tomto ohledu bezesporu růže. Zobrazit je lze v mnoha zajímavých podobách. Taková fototapeta růže ve spousta variací dokáže být ozdobou jakékoli místnosti. Že aktuálně váháte, jaké provedení byste chtěli zvolit? Pak jste na správné adrese. My se na některé známé variace podíváme mnohem podrobněji.

Červená růže v dešti

Jakousi mokrou, ale stále živou krásu představuje bezesporu růže v dešti. Takováto fototapeta růže je velmi zajímavá už jenom tím, jakým způsobem korespondují kapky deště se samotnou květinou. K červeným okvětním lístkům se dokonale hodí zelená barva samotného stonku a listů. Když se ke všemu přidá ještě déšť, není co řešit. Kapky jako by působily rozmazaným dojmem. Přitom je všechno maximálně ostré a na pohled dokonalé. V obývacím pokoji nebo jiné místnosti vypadá takováto růže v dešti moc hezky a vzbudí jistě dojem. Moc hezky vypadají hlavně malé kapky vody, které se odrážejí jak od květu, tak i okvětních lístků.

Červená růže v mnoha jiných variacích

fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/kvetiny/ruze/

Samotná rudá růže je velmi vděčným motivem mnoha fototapet. Není se čemu divit? Je maximálně smyslná, pohledově zajímavá a vzbuzuje emoce. Hodně dobrou volbou je klasické zobrazení takovéto květiny na ryze přírodním podkladu. V celém zachycení převládá zelená barva, nicméně doplňuje ji i ta sytě červená a třeba hnědá či jiné odstíny. A co teprve takové rudé okvětní lístky, jimž dělá pozadí starší dřevěný stůl. Ten má již patinu zašlého dřeva, jež s rudou barvou růže perfektně ladí. A co takový svazek rudých růží na stole? Vypadá také moc pěkně a živě. Určitě se takovéto fototapety nemusíte obávat. V interiéru bude dokonale sedět.

K TÉMATUDIY: háčkovaná kabelka a kompletní návod, jak na to!

Barevné růže v mnoha detailech

fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/kvetiny/

Hodně zajímavé jsou mimo jiné také barevné růže. Volit je možné jak fototapety, na nichž je jich zobrazeno hned několik v různých odstínech, tak i variace jednobarevné. Ty jsou zpravidla koncipovány takovým způsobem, že pokrývají kompletně celou fototapetu. Výborné jsou kupříkladu ryze bílé růže, které mohou působit vcelku nenápadně i v místnostech, kde jsou jemně barevné stěny. Jinak nelze zapomenout na růže oranžové, růžové a mnohé jiné. Ty naopak dokážou kontrastovat s bílými stěnami. Alternativ je zkrátka v tomto ohledu hodně a hezká je i fototapeta bílé růže.

Animované variace

fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

Přáli byste si florální motivy do dětského pokoje? Pokud ano, pak se vyplatí vsadit na animované růže v mnoha zajímavých podobách. Nejčastěji se volí kreslené růže v tradiční červené podobě včetně zeleného stonku a stejně barevných lístků. Takovéto růže jsou menší a fakticky se kladou vedle sebe, takže celek vypadá jako nekonečná tapeta. Perfektně takovéto motivy vypadají třeba v dívčích pokojích nebo dětských koutcích. Animované růže je ale možné volit i v jiných podobách. Vypadají tak nějak veseleji a originálněji než fototapety v pravém slova smyslu. Záleží na tom, do jaké míry chce mít člověk daný interiér reálný. Animované růže jsou určitě nadčasové, poutavé a k nějakému velkému zamyšlení lákat nemusejí. Typické jsou v tomto i fototapety 3D květiny.

Růže s různými okvětními lístky v makru

fototapeta
Růže na fototapetách naleznete v mnoha variacích. (zdroj foto: myloview.cz)

Hodláte konkrétní místnost oživit se vším všudy? Pokud potřebujete fototapetou do značné míry změnit charakter daného pokoje, vsaďte na tu, jež je typická různobarevnými okvětními lístky. Každá barva je rozdílná a lístky spolu perfektně kontrastují. Volit je možné spousty zajímavých variací, a to klidně i s lístky, jejichž barvy nejsou zrovna dvakrát reálné. Když se ke všemu ještě přidá hra světla a stínu, není co řešit. S takovýmto záběrem růže v maximálním možném detailu bezesporu nic nezkazíte. Naopak se budete moci pochlubit originálním motivem, jenž zaujme nejednu návštěvu.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Topná sezona je tady, což znamená, že většina lidí přemýšlí nad tím, jestli nezainvestuje do nějakého úspornějšího zařízení. Přece jenom výdaje na energie kvůli konci roku sahají do nemilých výšin a většina lidí hledá možnosti, jak trochu ušetřit. Investice do úspornějšího vytápění je rozhodně jedna z cest stejně jako změna dodavatele elektřiny či plynu. Druhým zmíněným se však nezabývejme a raději si prozraďme, jak vytápět rodinný dům. 
Umělé květiny jsou velmi oblíbené v kancelářích, obchodech, různých salonech, protože si zachovávají svůj původní vzhled a nevyžadují údržbu. Existuje mnoho pověr týkajících se domu a věcí v něm. Lidé se zajímají o správné uspořádání zrcadel, nábytku a vůbec o vlastně to platí o spoustě věcí, které si domů kupují. Jednou z otázek, které je trápí je to, zda stojí za to, domů kupovat umělé květiny.
Lidé by si vzájemně v nouzi měli pomáhat, i přesto však je na světě mnoho případů, kdy člověku či zvířeti v ohrožení života nikdo pomoc neposkytnul. Doba je čím dál hektičtější a lidé si již méně všímají toho, co se okolo nich děje. Často bývají i lhostejní vůči negativním situacím, do kterých raději nechtějí zasahovat, aby sami nebyli ohroženi.
Viber uvádí novou funkci nazvanou Polls (ankety), která uživatelům umožní snadno si ve skupinových chatech a komunitách zorganizovat hlasování na jakékoliv téma. Nová funkce rozšíří možnosti komunikace mezi uživateli, protože jim dává možnost vyjádřit svůj názor na jakékoliv téma snadno a rychle. Umožňuje také každému, kdo se zúčastní dané konverzace, sledovat, jaké názory mají ostatní na určité téma, a to přehledně, aniž by se museli probírat tisíci odpovědí a názorů.
I když se letošní léto bude nést v trochu méně omezeném duchu (hygienická opatření se začínají uvolňovat stále víc a víc), přesto se většina lidí rozhodla strávit volné dny s rodinou v tuzemsku. I Česká republika zkrátka nabízí mnoho krásného a atraktivního, tak proč to nevidět? Nemusíte nutně využívat automobil k přejíždění z místa na místo, stejně tak nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Stačí usednout na kolo. Česko je totiž cyklostezkami doslova protkané.
V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?

Nepřehlédněte

Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek