Neděle , 21. 04. 2024

Alexandra

Fototapeta růže v několika variacích jako skvělý dárek

Květiny v interiéru nejsou žádnou novinkou. Aby také ano, vždyť se s nimi bylo možné setkat už před hodně dlouhou dobou. Naši předkové je milovali. Není se čemu divit, jelikož se jednalo o nadčasovou záležitost.
fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

14. 01. 2021

stp

14. 01. 2021

Pokud uvažujete o takovémto oživení vašeho interiéru, rozhodně se vyplatí vsadit na některé květiny, jež nabízí unikátní vzhled, poměrně živé pojetí a také spousty barev. Typické jsou v tomto ohledu bezesporu růže. Zobrazit je lze v mnoha zajímavých podobách. Taková fototapeta růže ve spousta variací dokáže být ozdobou jakékoli místnosti. Že aktuálně váháte, jaké provedení byste chtěli zvolit? Pak jste na správné adrese. My se na některé známé variace podíváme mnohem podrobněji.

Červená růže v dešti

Jakousi mokrou, ale stále živou krásu představuje bezesporu růže v dešti. Takováto fototapeta růže je velmi zajímavá už jenom tím, jakým způsobem korespondují kapky deště se samotnou květinou. K červeným okvětním lístkům se dokonale hodí zelená barva samotného stonku a listů. Když se ke všemu přidá ještě déšť, není co řešit. Kapky jako by působily rozmazaným dojmem. Přitom je všechno maximálně ostré a na pohled dokonalé. V obývacím pokoji nebo jiné místnosti vypadá takováto růže v dešti moc hezky a vzbudí jistě dojem. Moc hezky vypadají hlavně malé kapky vody, které se odrážejí jak od květu, tak i okvětních lístků.

Červená růže v mnoha jiných variacích

fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/kvetiny/ruze/

Samotná rudá růže je velmi vděčným motivem mnoha fototapet. Není se čemu divit? Je maximálně smyslná, pohledově zajímavá a vzbuzuje emoce. Hodně dobrou volbou je klasické zobrazení takovéto květiny na ryze přírodním podkladu. V celém zachycení převládá zelená barva, nicméně doplňuje ji i ta sytě červená a třeba hnědá či jiné odstíny. A co teprve takové rudé okvětní lístky, jimž dělá pozadí starší dřevěný stůl. Ten má již patinu zašlého dřeva, jež s rudou barvou růže perfektně ladí. A co takový svazek rudých růží na stole? Vypadá také moc pěkně a živě. Určitě se takovéto fototapety nemusíte obávat. V interiéru bude dokonale sedět.

K TÉMATU  3 módní kousky, které si sbalit na výlet

Barevné růže v mnoha detailech

fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/kvetiny/

Hodně zajímavé jsou mimo jiné také barevné růže. Volit je možné jak fototapety, na nichž je jich zobrazeno hned několik v různých odstínech, tak i variace jednobarevné. Ty jsou zpravidla koncipovány takovým způsobem, že pokrývají kompletně celou fototapetu. Výborné jsou kupříkladu ryze bílé růže, které mohou působit vcelku nenápadně i v místnostech, kde jsou jemně barevné stěny. Jinak nelze zapomenout na růže oranžové, růžové a mnohé jiné. Ty naopak dokážou kontrastovat s bílými stěnami. Alternativ je zkrátka v tomto ohledu hodně a hezká je i fototapeta bílé růže.

Animované variace

fototapeta
Růže jsou velmi oblíbenou květinou používanou na fototapetách. (zdroj foto: myloview.cz)

Přáli byste si florální motivy do dětského pokoje? Pokud ano, pak se vyplatí vsadit na animované růže v mnoha zajímavých podobách. Nejčastěji se volí kreslené růže v tradiční červené podobě včetně zeleného stonku a stejně barevných lístků. Takovéto růže jsou menší a fakticky se kladou vedle sebe, takže celek vypadá jako nekonečná tapeta. Perfektně takovéto motivy vypadají třeba v dívčích pokojích nebo dětských koutcích. Animované růže je ale možné volit i v jiných podobách. Vypadají tak nějak veseleji a originálněji než fototapety v pravém slova smyslu. Záleží na tom, do jaké míry chce mít člověk daný interiér reálný. Animované růže jsou určitě nadčasové, poutavé a k nějakému velkému zamyšlení lákat nemusejí. Typické jsou v tomto i fototapety 3D květiny.

Růže s různými okvětními lístky v makru

fototapeta
Růže na fototapetách naleznete v mnoha variacích. (zdroj foto: myloview.cz)

Hodláte konkrétní místnost oživit se vším všudy? Pokud potřebujete fototapetou do značné míry změnit charakter daného pokoje, vsaďte na tu, jež je typická různobarevnými okvětními lístky. Každá barva je rozdílná a lístky spolu perfektně kontrastují. Volit je možné spousty zajímavých variací, a to klidně i s lístky, jejichž barvy nejsou zrovna dvakrát reálné. Když se ke všemu ještě přidá hra světla a stínu, není co řešit. S takovýmto záběrem růže v maximálním možném detailu bezesporu nic nezkazíte. Naopak se budete moci pochlubit originálním motivem, jenž zaujme nejednu návštěvu.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Potřebujete inspiraci ke cvičení? Tahle kočka ví, co udělat pro svoje zdraví, ale zároveň se u toho moc nenadřít. Krátké tréninkové video vám napoví!
Letos se očekává, že začnou padat ceny nemovitostí. Důvodem je právě panující koronavirová krize, která dostane řadu lidí na finanční dno. Jelikož se propad cen nemovitostí předpokládá, lidé zjišťují své možnosti týkající se hypotéky.
První snímek princezny Kate po její léčbě vyvolává rozruch. Může fotka z oblíbeného obchodu utišit vlnu spekulací a konspirací?
Krásný podzim, který nás čeká, přímo láká na výlety do přírody. Stromy začnou hrát všemi barvami, a tak pokud není venku zrovna lijavec, stačí se teple obléknout a hned můžete vyrazit. Ať už sami, v páru nebo s rodinou, podzimní přírodu si zamilujete.
Že jsem vychovávána tetou, jsem se dozvěděla v patnácti letech. Do té doby jsem netušila, že mí rodiče nejsou mými rodiči, že se o mě od malička stará moje teta. Byl to pro mě šok, ale se situací jsem se smířila docela rychle. Snažila jsem se však vždycky najít svou biologickou matku, která mi chyběla, a chtěla jsem ji poznat.
Všichni mluví o tom, že předehra je důležitou součástí dobrého sexu. Ale jak na tu nejlepší předehru, aby vaše žena byla úplně hotová? Protože milostná předehra přichází v různých podobách, a pro někoho může být matoucí, nebo dokonce stresující se v této změti zorientovat. Ale žádný strach, proto jsme tu my, abychom vám pomohli.
Jedna z nejznámějších rolí, kterou proslula anglická herečka Kate Beckinsale, je upírka Selene. Skoro to ale vypadá, že recept na věčné mládí objevila i ve skutečném životě.
Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.
Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!
Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.
Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.
Pokud byste si mohli koupit takzvaný hmatatelný luxus, po jaké značce byste sáhli? Byla by to kabelka za několik desítek tisíc z dílny návrháře Louise Vuittona nebo by to byla spíše nadčasovost v podobě produktů značky Gucci?

Výběr článků

Přestože si to každoročně mnoho z nás nechce připustit, letní dny se blíží ke konci a podoba zahrad se začne měnit. Jedním si můžeme být jistí, práce na ní bude hodně. Podzim je čas sklizně, nové výsadby a dalšího opečovávání. V tomto období lze zasadit jak květiny, stromy, tak i zeleninu. Nejen jaro je časem pro nový život.
Jak poznáte, že nemáte v břiše úplnou harmonii? Stačí se podívat do zrcadla. Akné nebo ekzém může způsobit i špatné prostředí ve střevech. Přemnožení nepřátelských bakterií je zdrojem dermatitidy, psoriázy nebo trudovitosti. Co s tím?
Po příchodu do nejedné české domácnosti uvidíte na okenním parapetu africkou fialku – skromnou, elegantní, hezky zbarvenou pokojovou rostlinu. Je ideální trefou pro každého nenáročného pěstitele. Sama toho nevyžaduje mnoho a vydrží krásná po celý rok.

Nepřehlédněte

Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Každému je nejspíš jasné, že bez zdravé životosprávy a pravidelného cvičení je téměř nemožné si vypracovat štíhlou postavu. Dneska se zaměříme na cvičení. Protože víme, jak je těžké začít cvičit, tak aby nás to všechny bavilo, proto vám v dnešním článku přinášíme pět jednoduchých cviků, které vám zdokonalí vaši postavu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek